PDA

View Full Version : Менструация



08-09-2007, 07:05
Значи имам следния проблем като съм във планина и ми тече мн обилно,използвам някъде по 4 превръзки(нормални) на ден и ми е адси некомфортно,та има ли начин да намаля кръвотечението.

08-09-2007, 07:21
Vitamin C

against_you_all
08-09-2007, 09:25
Да намалиш течението не знам да има начин или поне не съм се интересувала. И все пак, ако си на планина по време на месечния ти цикъл и то, когато той започва е съвсем нормално да е по-обилен и след това да намалява. Уви некомфортно е...всички го знаем и сме го изпитвали на свой гръб, но 3-4 превръзки на ден са нещо нормално в началото на цикъла... :roll: :|
Просто част от удоволствието и привилегията да си жена 8)

foreverr
08-14-2007, 11:27
nqma na4in da namali6 karveneto ta to az kat sam si v ka6ti izpolzvam dori po 5 prevrazki ta ti mi govori6 4 :smt005 :smt005 :smt005 :smt013

foreverr
08-16-2007, 12:57
vse pak e normalno da izpolzva6 po 4 prevrazki spoks :wink: ima momi4eta s dosta po obilno karvene

DIVINE_TIME
08-16-2007, 13:03
Разбира се,че има начини да се намали течението. Не е нормално цикълът да е много обилен. Това се нарича хиперменорея! Ако наистина е много силно говори с лекар! Ще ти предпише хапченца,които ще ти помогнат! Успех!

foreverr
08-16-2007, 15:52
ei ti det si sa pisala DIVINE_TIME izvinqvai ama ako te4enieto i e mnogo silno nqma da izpolzva po 4 ,a po 6 prevrazki i pove4e na den 4 prevrazki e savsem normalno ti ako si misli6 4e ne e normalno po dobre idi sa pregledai 6tot ti moi da izpolzva6 po 1 i tva ve4e ne e normalno :smt005 :smt019 :smt019 :smt019 :smt018 :smt018 :twisted: :twisted:

Kisses_P
08-16-2007, 16:53
Като пия витамин Ц определено течението ми става по-слабо.Но да ти кажа 4 превръзки за началото на цикъла не са много.Аз в началото на цикъла определено използвам по повече

DIVINE_TIME
08-16-2007, 20:24
ei ti det si sa pisala DIVINE_TIME izvinqvai ama ako te4enieto i e mnogo silno nqma da izpolzva po 4 ,a po 6 prevrazki i pove4e na den 4 prevrazki e savsem normalno ti ako si misli6 4e ne e normalno po dobre idi sa pregledai 6tot ti moi da izpolzva6 po 1 i tva ve4e ne e normalno :smt005 :smt019 :smt019 :smt019 :smt018 :smt018 :twisted: :twisted:
Аз не съм казала,че е ненормално да се използват 4 и повече превръзки,нито пък,че ползвам по една! Просто момичето се притеснява,че има много интензивно кървене и й е некомфортно! Аз й давам съвет!
А ти нито си ми на годините (не ти давам повече от 13),нито на знаничта,така че си мълчи! Не ме предизвиквай,за да не се развихря!

Forest_girl
08-16-2007, 20:36
PEPITO SLADKATA, кво с9е заяждаш?! По - добре е хората да си помагат - не като тебе. Евала на DIVINE_TIME, за съвета :wink:
Иначе по темата СПОКО за ттечението не е много силно. А, ако ти е много гадно наистина витамен Ц помага :wink:

belerofone
08-16-2007, 20:52
По-добре си направи консултация ако се е случвало много често...ИЛи най-малкото обърни внимание на съвета за хиперменореята предвид , че в случая е адекватен....

DIVINE_TIME отново си агресивна , а не трябва така....Това е грубо към потребителя....Считам , сме равни и интилигентни хора тук във форума и моежм да се разбираме ...Всеки има право на мнение било правилно или грешно....Затова е форум и всеки дава гледна точка....Нито ти нито никой от нас е крайна инстнация...

Поздрави...

foreverr
08-16-2007, 20:56
izvinete za zaqjdaneto sega sam vpredmenstrualensindrom ne mi obra6taite vnimanie mnogo sam nervna molq vi izvinete me [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< prosteno li mi e??? e mila eto sega i 6te ti otgovorq-normalno e da izpolzva6 po 4 prevrazki v na4aloto na menstruaciqta si sega si spokoina nali :roll: :roll:

Forest_girl
08-16-2007, 21:00
izvinete za zaqjdaneto sega sam vpredmenstrualensindrom ne mi obra6taite vnimanie mnogo sam nervna molq vi izvinete me [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< prosteno li mi e??? e mila eto sega i 6te ti otgovorq-normalno e da izpolzva6 po 4 prevrazki v na4aloto na menstruaciqta si sega si spokoina nali :roll: :roll:
:wink: Сигурно е по-спокойна. То е нормално! :)

Arr0gAnT
08-16-2007, 21:24
земи 3-4 Витамин Ц и ше е по-слабо

foreverr
08-17-2007, 00:15
ei ti sunny dey ne kazvai na momi4eto da pie 3-4 vitamin c ne 4e se zaqjdam ,no ako izpie tolkova mnogo ne e poleznnnnnno nai mnogo 2 trqbva da izpie tq nemoi da pie o6te malko po 100.

loshokote
08-17-2007, 08:55
ei ti sunny dey ne kazvai na momi4eto da pie 3-4 vitamin c ne 4e se zaqjdam ,no ako izpie tolkova mnogo ne e poleznnnnnno nai mnogo 2 trqbva da izpie tq nemoi da pie o6te malko po 100.

Ти голям професор се извади #-o
И от кога Витами Ц стана неполезно :smt017
Аре като не разбираш да не пишеш :!:
По темата: И аз ще кажа, че е нормално, пък и всичко зависи кви превръзки използваш :-D

foreverr
08-17-2007, 09:01
4esno lekarkata mi kaza da ne piq pove4e ot 2 vitamin c na den!

loshokote
08-17-2007, 09:22
Аз веднъж имах едни проблеми около цикъла и ми предписаха да пия едни хапчета и с тях да пия и по 5 хапчета Витаимн ц, три пъти на ден, което ще рече 15 хапчета на ден, и да ми има нещо, НЕ

foreverr
08-17-2007, 09:54
oki haide stiga sme se zaqjdali a da se ospokoim O:) :wink:

08-17-2007, 13:51
По-добре си направи консултация ако се е случвало много често...ИЛи най-малкото обърни внимание на съвета за хиперменореята предвид , че в случая е адекватен....

DIVINE_TIME отново си агресивна , а не трябва така....Това е грубо към потребителя....Считам , сме равни и интилигентни хора тук във форума и моежм да се разбираме ...Всеки има право на мнение било правилно или грешно....Затова е форум и всеки дава гледна точка....Нито ти нито никой от нас е крайна инстнация...

Поздрави...
belerofone,стана ми ясно,че имаш някакви негативни аспирации към мен...,но погледни какво мнение е дала тя,тя се заяжда а аз какво да стоя и да я гледам ли? Няма как да стане,особено като имаме предвид,че съвета ми беше адекватен в случая,а ако тя смята,че не е,можеше да го каже по-нормално! Въпроса е приключен за мен,но не обвинявай само мен - и тя трябва да си мери приказките!

DIVINE_TIME
08-17-2007, 13:53
По-добре си направи консултация ако се е случвало много често...ИЛи най-малкото обърни внимание на съвета за хиперменореята предвид , че в случая е адекватен....

DIVINE_TIME отново си агресивна , а не трябва така....Това е грубо към потребителя....Считам , сме равни и интилигентни хора тук във форума и моежм да се разбираме ...Всеки има право на мнение било правилно или грешно....Затова е форум и всеки дава гледна точка....Нито ти нито никой от нас е крайна инстнация...

Поздрави...
belerofone,стана ми ясно,че имаш някакви негативни аспирации към мен...,но погледни какво мнение е дала тя,тя се заяжда а аз какво да стоя и да я гледам ли? Няма как да стане,особено като имаме предвид,че съвета ми беше адекватен в случая,а ако тя смята,че не е,можеше да го каже по-нормално! Въпроса е приключен за мен,но не обвинявай само мен - и тя трябва да си мери приказките!