PDA

View Full Version : Времетраене ...



NEopiten
08-09-2007, 07:12
Хора , аз съм момче и съм на 15 и нещо , девствен съм :oops: обаче имам чувството че с приятелката ми предстои да го направим , кажете обаче г/д колко време ще трае първият ми път , и по-добре ли е преди това да набия една Сабя :-({|= :) Кажете сериозно , че ще стане кофти ако свърша на първата минута :lol: По принцип като мастурбирам , и свършвам за около 5 минути , но ако искам мога да държа до 20ина :) Дайте съвети какво да правя първия път ! :) 10х предварително

marina star
08-09-2007, 07:14
masturbirai predi poloviq act ,4e ina4e vazmojnostta ,kakto kaza ti, da svar6i6 na 1-vata min e mn golqma

NEopiten
08-09-2007, 07:18
А пусна ли я тя да е от горе , съм до тук :lol: :lol:

NEopiten
08-09-2007, 07:19
П.С. Аз се чудя тук има един SEX SHOP , дали да си взема такова за задържане на ерекцията , как мислите ?

Guderian
08-09-2007, 07:20
masturbirai predi poloviq act ,4e ina4e vazmojnostta ,kakto kaza ti, da svar6i6 na 1-vata min e mn golqmaВикаш удоволствието е прекалено голямо и човек изригва :D :lol:

08-09-2007, 07:23
Глупости! Не прави нищо преди това. То и без да направиш като се притесниш няма да ти стане, а ако пък и направиш..... Тя нали знае, че ти е за първи път? Тогава се остави, защото може и да не стане още първия път.

08-09-2007, 07:23
Мани , ще я напълним с безработни копеляци :lol: Ама незнам дали да си взема спрей ли е там незнам кфо е за задържане на ерекцията , ама пък ме е страх да не я задържи прекалено много #-o Кажете си мнението :)

08-09-2007, 07:25
Глупости! Не прави нищо преди това. То и без да направиш като се притесниш няма да ти стане, а ако пък и направиш..... Тя нали знае, че ти е за първи път? Тогава се остави, защото може и да не стане още първия път.
Еми да знае че ми е първия път , а на нея няма да и е първи #-o Незнам кфо да праа я дайте некфи савети . Пич а ако свърша прекалено бързо , и тя не успее да свърши ще е малко гадно , не мислиш ли ?

marina star
08-09-2007, 07:29
masturbirai predi poloviq act ,4e ina4e vazmojnostta ,kakto kaza ti, da svar6i6 na 1-vata min e mn golqmaВикаш удоволствието е прекалено голямо и човек изригва :D :lol:

ti pak kvo se hili6 i apostrofira6 vsqko mnenie

crs
08-09-2007, 09:05
зависи от това колко си под готвен и колко имаш нагласа и от това колко си запознат с нещата ;) ;-)

136179
08-09-2007, 09:12
П.С. Аз се чудя тук има един SEX SHOP , дали да си взема такова за задържане на ерекцията , как мислите ?

NEDEI

bloodranger
08-09-2007, 09:21
П.С. Аз се чудя тук има един SEX SHOP , дали да си взема такова за задържане на ерекцията , как мислите ?

NEDEI
be da si zeme kat iska posle 1 sedmica 6e hodi s pojaren kran v ga6tite :smt005

08-09-2007, 09:21
Da , ama 6te bade mn gadno ako svar6a rano rano se6 se ? :( HELP ME kajete ne6to deto 6te pomogne !

bloodranger
08-09-2007, 09:23
Da , ama 6te bade mn gadno ako svar6a rano rano se6 se ? :( HELP ME kajete ne6to deto 6te pomogne !
abe lasni za kasmet 10 min predi da po4ne6 posle 6ti e online pone 30 min osven ako ne si 4ak tolkoz zle

krem4et0
08-09-2007, 12:31
Глупости! Не прави нищо преди това. То и без да направиш като се притесниш няма да ти стане, а ако пък и направиш..... Тя нали знае, че ти е за първи път? Тогава се остави, защото може и да не стане още първия път.
Еми да знае че ми е първия път , а на нея няма да и е първи #-o Незнам кфо да праа я дайте некфи савети . Пич а ако свърша прекалено бързо , и тя не успее да свърши ще е малко гадно , не мислиш ли ?

За 1 година и половина полов живот знаеш ли колко пъти съм свършвала при вагинален секс? Броят се на пръсти. При жените не само времето е от значение. Даже след дълго клатене по-скоро да не свърши, защото ще почне да я боли малко или много или да се претърква. моето момче при жената влагалището е купулативен орган. Има нерви и може да изпита оргазъм, но мнооооого по-трудно. За това се насочи към клитора и срамните й устни. А и не знаеш ли, че който бърза повтаря. Важи и за пиенето, но и за секса. Успех и не се спичай. Целувай я, прави и френска любов, опипвай я. Ще е доволна.

martix
08-09-2007, 12:37
еми мене рекорда ми е 72 секунди ама кво ми пука

08-09-2007, 12:39
masturbirai predi poloviq act ,4e ina4e vazmojnostta ,kakto kaza ti, da svar6i6 na 1-vata min e mn golqma
Точну! :wink:

martix
08-09-2007, 12:41
masturbirai predi poloviq act ,4e ina4e vazmojnostta ,kakto kaza ti, da svar6i6 na 1-vata min e mn golqma
Точну! :wink:

бати малоумното аз кво секс ли ще права или ще лускам бастуна ?!?!

tocata
08-09-2007, 14:12
Глупости! Не прави нищо преди това. То и без да направиш като се притесниш няма да ти стане, а ако пък и направиш..... Тя нали знае, че ти е за първи път? Тогава се остави, защото може и да не стане още първия път.
Еми да знае че ми е първия път , а на нея няма да и е първи #-o Незнам кфо да праа я дайте некфи савети . Пич а ако свърша прекалено бързо , и тя не успее да свърши ще е малко гадно , не мислиш ли ?

За 1 година и половина полов живот знаеш ли колко пъти съм свършвала при вагинален секс? Броят се на пръсти. При жените не само времето е от значение. Даже след дълго клатене по-скоро да не свърши, защото ще почне да я боли малко или много или да се претърква. моето момче при жената влагалището е купулативен орган. Има нерви и може да изпита оргазъм, но мнооооого по-трудно. За това се насочи към клитора и срамните й устни. А и не знаеш ли, че който бърза повтаря. Важи и за пиенето, но и за секса. Успех и не се спичай. Целувай я, прави и френска любов, опипвай я. Ще е доволна.
10х кремче :) Благодаря ти :) Все пак важното е аз да съм доволен :) :lol: тфа беше базик , иначе се вслушам в думите ти , и после може да почерпя :lol:

FunK7aS7iC
08-09-2007, 15:23
ръгай докато можеш че и след тфа...

koalka
08-09-2007, 19:09
Чикията е едно, секса е друго.Много по-трудно е да издържиш, когато ти е много по-приятно.