PDA

View Full Version : Защо така??



08-09-2007, 08:29
Чувствам се ужасно! Аз съм момиче, на 14 и си нямам гадже!!! Била съм влюбена сериозно 2 пъти (и втория май,че още продължава)! Толкова искам да си имам някой, който да ме обича и да се гушна в него когато съм тъжна! Аз нито съм грозна, нито съм тъпа! Училището ми е на другия край на града и пътувам с училищен автобус до там и мой съученици не живеят наблизо. В кватрала също няма много деца (средна възраст - 8-10). Отчаяна съм! Мисля, че никога няма да си имам приятел! Помогнете ми!! Моля ви!

08-09-2007, 08:36
Спокойно и твоят ден ще дойде :) Защо не опиташ с втората си любов?

08-09-2007, 08:45
Той не ми е особено голям фен...Когато се запознахме, мн се карахме, на втората година, почнаха да ни се изглаждат отношенията, но сега пак почнахме да се караме...Наистина нз кво да праа!

Sweet_Fairy
08-09-2007, 08:50
Спокойно и аз имах същите съмнения на твоята възръст,но минаха няколлко години и всичко се нареди.Сигорна съм,че и при теб ще стане така.Изживей си детството защото с връзките започват и проблемите,разочарованият и т.н.За всичко си има времме,просто трявва да бъдеш търпелива и ще видиш,че всичко ще се нареди 8)

happy_cute
08-09-2007, 08:52
Когато спре да ти пука,тогава ще дойде любовта =)

08-09-2007, 08:56
Ами, аз реших, че сега мойте съученички ще са нещастастни (по неизвестни причини) и че аз един ден като си имам гадже, ще съм по-щатлища от всички тях взети заедно...Така ли е наистина???

happy_cute
08-09-2007, 08:59
Ами, аз реших, че сега мойте съученички ще са нещастастни (по неизвестни причини) и че аз един ден като си имам гадже, ще съм по-щатлища от всички тях взети заедно...Така ли е наистина???
Ами дам щастлива ще бъдеш,когато намериш любовта..но отгоре на всичко ти си момиче на 14 г,значи момчетата около теб още са с мозък на 10г..не може да се очаква много от тях :-D

Sam90
08-09-2007, 09:00
Всяко нещо с времето си. Това не ти е концерт по желания. Когато дойде, дойде - сега си помисли за уроците и задълженията, а любовта я остави сама да прецени кога да се появи ;)

08-09-2007, 09:02
Страхотни сте! Благодаря много!!!! :smt008

sasha_90
08-09-2007, 09:46
Не бързай за любов,има време.А брат или сесра нямаш ли си-да ти е по весело?

loshokote
08-09-2007, 09:51
Оф, 14 годишно лапе за гаджета мисли, 2 пъти са била влюбвала, ти изобщо знайш ли кво е любов [-X :smt013

Presley
08-09-2007, 09:58
Само на 14 си,има доста време эа тея неща.А и на 14 даже ти е рано.Не си обременявай съэнанието с такива глупости,не си эаслужава.Споко и твоето време ще дойде ;-)

Dead`Paladin
08-09-2007, 10:11
na 14 si be :lol: edva sa ti pochvat kuponite v jivota emociite koito shte prejivqvash....edin den shte plachesh da imash segashniq ti problem zashtoto shte plachesh zaradi momche.... :wink: seki minava prez tozi pyt neizbejno....imai turpenie...

sexa_na_kompleksa
08-09-2007, 10:23
Е,стига вече де ! На 14 си и си се отчаяла,защото си се била влюбвала само два пъти.Ами радвай се,ако наистина си била влюбена цели два пъти.Някой хора никога не се влюбват,а ако им се случи това им е за пръв и за последен път ...
Аре стига с тия депресарски истории...

KimBerLy1912
08-09-2007, 10:38
Боже,толкова се радвам че пишеш как да си намериш гадже а не неща от сорта на "бременна ли съм...духах.." ](*,) Та по "проблема" ти...Значи принципно той ще те намери и то когато най-малко очакваш... :wink: Ти не можеш да направиш нищо по въпроса...Всъщност единственото,което можеш да направиш,е,ако си влюбена да се бориш за човека,когото обичаш :smt007 В противен случай ще трявба просто да се наслаждаваш на тийн-годинките си,а аз ти гарантирам че любовта много скоро сама ще те намери :wink: Успех :smt006

alkobalko
08-09-2007, 10:47
Не се отчайвай. Пазбира се, че скоро ще намериш някой, който да те офича и гушка. За всеки влак си има пътници, нали знаеш.

sladkish_14
08-11-2007, 14:57
Защо всичките и говорите че и е рано?Вие как сте бе?На 14 е как ще и е рано,в този момент не иска да мисли само за уроци и я разбирам!Вие сигорно сте на по 20 и си мислите че само вашия живот е сложен и на 14 всичко е ОК?И само за уроци се мисли ДА БЕ ДА!И тогава човек има нужда от преградка,от човек до него,тя сама го каза!Ам по темата:ми мила незнам какво да те посъветвам,аз си имам приятел ама всичко стана без да очаквам и най-вече точно тогава неисках,ама сега съм 4 месеца най-щастливата...Пожелавам ти Успех и Късмет :smt006

TreeHill
08-11-2007, 15:45
Оф, 14 годишно лапе за гаджета мисли, 2 пъти са била влюбвала, ти изобщо знайш ли кво е любов [-X :smt013




айде какичката се обади ...

koalka
08-11-2007, 16:59
За какво бързате?Момчетата няма да избягат.

Krem4eto
08-11-2007, 19:04
Чувствам се ужасно! Аз съм момиче, на 14 и си нямам гадже!!! Била съм влюбена сериозно 2 пъти (и втория май,че още продължава)! Толкова искам да си имам някой, който да ме обича и да се гушна в него когато съм тъжна! Аз нито съм грозна, нито съм тъпа! Училището ми е на другия край на града и пътувам с училищен автобус до там и мой съученици не живеят наблизо. В кватрала също няма много деца (средна възраст - 8-10). Отчаяна съм! Мисля, че никога няма да си имам приятел! Помогнете ми!! Моля ви!

Ехх,какво да ти кажа и аз като бях на 14 си мислих,че никога няма да имам.Сега съм на 15 и съм убедена,че няма да имам :smt010 .... И аз съм хубава и съм умна,не съм някаква лигла или пък да имам някакъв дразнещ характер...Просто не съм "техен тип" това ми казват....Просто незнам как да ти помогна като и аз съм зле...

Eitelkeit
08-11-2007, 19:16
Спокойно миличка,недей да бързаш,100% съм сигурна,че ще си намериш някого.Пък и какво като си на 14 и нямаш гадже.Боже Господи,та аз съм на 17 и съм в същото положение.Това,че искаш някой да те гушка и утешава е нормално,но недей да бързаш и да правиш глупости.. :smt018