PDA

View Full Version : Въпрос за облеклото



08-09-2007, 09:13
predi izvestno vreme mnogo se haresvahme s edno mom4e oba4e ima6e edin glaven faktor koito nqma da spoemanavm i toi ni razdeli ... taka i ne izlqzohme zaedno samo dvamata ..samo v kompanii sme izlizali...sega toi si ima gadje no az o6te go obi4am kakto i toi men (pone taka tvardi) i smqtame da se sre6tnem...vaprosa mi e kakvo da si obleka ?

happy_cute
08-09-2007, 09:14
Ами може да си изправиш косата с преса,но за да изглежда естествено си сложи каскетче(ако нямаш помоли някоя приятелка).Най-хубавите ти дънки и обикновена тениска,която подчертава формите ти,но не с огромно диколте =)

08-09-2007, 09:17
ama ne iskam da e ne6to 4ak tolkova obikboveno kato danki i potnik.toi e sviknal vsi4ki okolo nego da sa oble4eni gotino elegantno kakto i az .. takav tip hora sme :D

sexa_na_kompleksa
08-09-2007, 09:19
Облечи,квото имаш у вас !

marjesa
08-09-2007, 09:20
не мисля , че ние трябва да ти казваме ... но все пак къса дънкова пола бяла потниче отгоре ако имаш от тея късичките дънкови якенца черно (надявам се да се сещаш) и някакви шис чехлички а за грем черен молив , спирала и гланц за устни това ти е достатъчно :!: а прическа еми нареши се :smt005 и остави косата да ти падне свободно на раменете :-s

happy_cute
08-09-2007, 09:21
Е дееба кви са тия курвенски истории...не се ходи така на първа среща :!:

sasha_90
08-09-2007, 09:23
Облечи се нормално.Но без къса пола :smt018 .

Dead`Paladin
08-09-2007, 09:26
basi mislete predi da pitate :smt013 kuf e toq vupros ''kfo da si obleka'' ..... nito te poznaame nito znaem kfa si i kfo ti utiva i osven tfa za kfo izobshto pitash nas ti mozyk nqmash li si :shock: tc tc tc .... :smt017

rakiQ
08-09-2007, 09:26
облечи се в нещо което ще ти е удобно
аз бих се обляка с дънки карирана риза и кецовете ми...косата бих я вързала за да съм малко по загадъчна.....не се гримирай много момчетата не обичат мн нагримираните момичета ...аз слагам само малко спиралка

shaka_kan
08-09-2007, 09:49
Oble4i ne6t0 predizvikatelno... no se druj skromn0! Nakari go da te pojelae,no badi nedostapna! Majete obi4at da se b0rqt, a lesna li si barzo im omrazva! Taka 4e t0va mi e saveta, nekoq iztan4ena drejka..neznam kakvo ima6 v garder0ba si,taka 4e ne moga da ti kaja ne6t0 k0nkretn0! A 6t0 se 0tnasq d0 grim, k0lk0t0 se m0je p0 estestveno...malko fonduten,spirala,4eren moliv i ruj i 6te si perfektna! Uspeh!

08-09-2007, 09:59
Oble4i ne6t0 predizvikatelno... no se druj skromn0!
:-s
Ясно е, че мъжете са ловците, а жените - дивеча, но нищо не пречи и нещата да се обърнат (и те се обръщат). Според мен е по-нормално да се облечеш като ангел и да се държиш като дявол(ка). "Тиха, но дълбока река". Специално на въпроса: нещо, което ти е удобно. Колкото и интересна да се направиш като визия, ако не ти е удобно и непрекъснато се притесняваш, че ти се вижда пъпчето и ти обиват обувките, няма да можеш да водиш нормален разговор, което е по-важното.

Presley
08-09-2007, 10:01
Не съм от хората ,които эа среща се обличат по-специялно и се приготвят по 1 час :-D !Просто си облечи дрехи,които харесваш и са ти удобни.Не се престаравай.

08-09-2007, 10:20
oo mila i az go imam tozi problem samo 4e za sqka sre6ta sega izlizam s edno mom4e i seki put gledam da sum s razli4ni dunki potnik i obuvki i napravo se poburkvam .. i taka na vuprosa ti zna4i spored mene ako si slaba i s dulgi kraka nqma ni6to po hubavo ot otva da si s qki tesni dunki izob6to ne e obiknovenno !!! a e stilno sled tova na gore si sloji nqkakuv potnik v zavimost ot tova kakuv ima6 ako nqma6 nqkkvi hubavi si sloji obiknoven eddnocveten i za smetka na tova nablegni na nqkoi qk gerdan koito da visi i da kompensirana potnika ako ima6 qki golemi obici si vurji kosata i si gi sloji ako iska6 da si s pusnata moje da sloji6 nqkoq qka 6nola ili fiba ... su6to taka moje da si s briton ili da si go digne6 nazad s obem ( se edno ima6 kutiq ot koa pod nego ) tova stava mnogo lesno s malko pqna i lak ili puk vaksa vupreki 4e ot vaksata moje da ti stane malko gadna kosata taka 4e ne q preporu4vam a za obuvkite ve4e zavisi kak se 4ustva6 az li4no ne bih oti6la na 1 sre6ta s tok4eta za6toto ne mi e udobno i 6te se pritesnqvam xodq s pantofki nqkakvi sega si vezh i edni mnogo dobri sandali taka 4e za obuvkite ti si re6ava6 aide uspeh i dano sum bila polezna :)

LaDy_DaQnA
08-09-2007, 10:23
ama ne iskam da e ne6to 4ak tolkova obikboveno kato danki i potnik.toi e sviknal vsi4ki okolo nego da sa oble4eni gotino elegantno kakto i az .. takav tip hora sme :D

I az tfa 6tqh da kazvam i ne prekalqvai s grima ne6to leko ejednevno

Mementomori
08-09-2007, 21:18
Облечи се така,както се обличаш по принцип!Няма нужда от излишно гласене и огромни деколтета.Това е толкова глупаво!

teenage_drama_queen
08-09-2007, 21:24
охх 3 теми по надоло има една със същия проблем,'айде 'земи си говори с нея :wink:

Friend_witH_Benefit
08-09-2007, 21:37
Първо всичко ти зависи от стила .... за първа среща като се има напредвид че не ви е първото излизане все пак ... претруффането за първа среща говори че доста ти пука как изглеждаш и си се гласила толкова много, за да го впечатлиш ... едно хубаво право панталонче с една туника отгоре в някой по-свеж цвят или един елегантен топ също в актуален цвят и с обувчици или пантофка или лек ток ще си актуална и със стил ... а не курвенски наточена ... предизвикателното облекло не е ежедневно облекло ... има дрехи и дрехи ! Колкото и тъпо да е едно момче примерно той може да направи тази разлика просто по вътрешна интуиция ! Косата е най-добре права или някакъв вид къдрици ... не е хубаво да я оставиш да бухне след един бърз сешуар все пак - погрижи се за нея без да се налага да я плякаш с три кила лак и вакса примерно ... грима - фон дьо тен, леки сенки на горния клепач и под окото, спирала и ако си много бледа може и малко перли за освежаване .... остава да вземеш и усмивката и си готова :)

girl_in_black
08-10-2007, 08:22
облечи се в нещо което ще ти е удобно
аз бих се обляка с дънки карирана риза и кецовете ми...косата бих я вързала за да съм малко по загадъчна.....не се гримирай много момчетата не обичат мн нагримираните момичета ...аз слагам само малко спиралка

И според мен това е удачно облекло

Iv4eTy
08-10-2007, 11:54
Е добре де немога да разбера, ако всеки почне да пита ко да облека за този или оня случай ко ще стане... Облечи се така както се обличаш по принцип все пак искаш да те хареса такава каквато си, а не просто облеклото ти.

FiRe_LaDy
08-10-2007, 12:04
E kak da ti kajem nie?Nito znaem kakvi drehi imash nito kak izglejdash i kakvo shte ti otiva.No vse pak ne byde prekaleno oficialno i natrufeno .... postarai se da izglejdash krasiva,no skromna.

alkobalko
08-10-2007, 12:06
Всеки има собствен стил. Не знам дали това, което ми допада на мен ще хареса и на теб.
Щом не искаш да си с дънки и потник, пробвай с пола и корсет например. И не прекалявай с грима.

vvs_go
08-10-2007, 20:51
Ами може да си изправиш косата с преса,но за да изглежда естествено си сложи каскетче(ако нямаш помоли някоя приятелка).Най-хубавите ти дънки и обикновена тениска,която подчертава формите ти,но не с огромно диколте =) oble4i se taka i nqq go vidi6 pove4e vyrzana kosa visq6ti obici nepretenciozen grim i teniska i tymni dynki/pantaloni po tqloto

tuzaro
08-10-2007, 21:02
най добре иди гола или с бански и дънки ся така е модерно :lol:

sladko_dete
08-10-2007, 21:12
Ми щом искаш да си елегантна... сега има много яки каси панталонки с джобове отстраните, тип данкови, ако пък нямаш такива пробваи с шалвари или пък онези широките по краката на цветя, много са актуални и са стилни, отгоре сложи няква яка блузка, от тези с падналите ръкави, сложи някое герданче което ще се връзва с блузката, подбери и такива обеци, а аз обувките нещо което ще ти е по удобно, но все пак да е готино :smt016 Косата изправи или я направи на къдрици (зависи както ти отива по - вече ) и ако е необходимо сложи фибка, но да е някоя по семпла, по възможност черна или да отива на герданчето и обиците.А за грима - фон дио тен( но не прекалявай, да си по естествена) черен молив, спирала, очна линия и гланц за устни.Айди и успех на срещата, стискам палци всичко да мине добре :)
Пп: И да кажеш в крайна сметка с какво си се облякла :smt016

Sa40
08-14-2007, 13:53
Булчинска рокля. Че си загубена, от къде да знаем с какво разполагаш.
Ако много го харесваш иди гола...

sladki64e
08-17-2007, 08:14
Ee momi4eto iska savet a vie kvo praite. Bahti. Emi vij az naprimer bqh s danki i edna bql teniska pysnata kosa i malko grim. Probvai taka nqma da si li4i 4e si se izdokarala 6toto si luda po nego.

Just_say_no
08-17-2007, 08:21
Потник с няква рисунка (надписи) някви летни панталонки ... сандалки и .. абе не знам но аз държа на по семплото. :-k

playful_baby
08-17-2007, 08:26
predi izvestno vreme mnogo se haresvahme s edno mom4e oba4e ima6e edin glaven faktor koito nqma da spoemanavm i toi ni razdeli ... taka i ne izlqzohme zaedno samo dvamata ..samo v kompanii sme izlizali...sega toi si ima gadje no az o6te go obi4am kakto i toi men (pone taka tvardi) i smqtame da se sre6tnem...vaprosa mi e kakvo da si obleka ?
абе облечи си се нормално #-o Боже така ли не мислиш че вс. има тазличен вкус и един ще ти каже вземи си пола др дънки трети шалвари... #-o Нито някой знае какви дрехи имах , нито как изглеждаш и какво ти ходи, нито какъв човек е там момчето и по какви си пада!!! Ти ако не можеш да се облечеш форума не може те облече #-o

~BoRn^InLoVe~
08-17-2007, 08:30
Потник с няква рисунка (надписи) някви летни панталонки ... сандалки и .. абе не знам но аз държа на по семплото. :-k аз пък шъ отида след няколко седмици на сбора на село :smt005 и ша бъда с къса пола и потник розов с надпис ROUSSE :-D

Just_say_no
08-17-2007, 09:06
Потник с няква рисунка (надписи) някви летни панталонки ... сандалки и .. абе не знам но аз държа на по семплото. :-k аз пък шъ отида след няколко седмици на сбора на село :smt005 и ша бъда с къса пола и потник розов с надпис ROUSSE :-D

ROUSSE :-k :-k Няааш ли да пише... Айм соу фешън :smt005

Candyy
08-17-2007, 09:09
Най-обикновенно..както ти е удобно..той иска да те опознае..да разбере твоя стил..няма смисал да се правиш на курва с късата пола [-X ... излишно е той ако те харесва и човал да си сложиш пак ще иска да е с теб.. :roll:

~BoRn^InLoVe~
08-17-2007, 09:11
Най-обикновенно..както ти е удобно..той иска да те опознае..да разбере твоя стил..няма смисал да се правиш на курва с късата пола [-X ... излишно е той ако те харесва и човал да си сложиш пак ще иска да е с теб.. :roll: ау тва за полата май беши за мене :-D ама такъв ми е стила бе девойко кво да прая

Candyy
08-17-2007, 09:13
Най-обикновенно..както ти е удобно..той иска да те опознае..да разбере твоя стил..няма смисал да се правиш на курва с късата пола [-X ... излишно е той ако те харесва и човал да си сложиш пак ще иска да е с теб.. :roll: ау тва за полата май беши за мене :-D ама такъв ми е стила бе девойко кво да прая

Всеки със стила си бе.. щом твоя е такав ест , че ще отидеш така .. малко или много човек разбира и по облеклото какъв човек има пред себе си.. :-D

~BoRn^InLoVe~
08-17-2007, 09:22
Най-обикновенно..както ти е удобно..той иска да те опознае..да разбере твоя стил..няма смисал да се правиш на курва с късата пола [-X ... излишно е той ако те харесва и човал да си сложиш пак ще иска да е с теб.. :roll: ау тва за полата май беши за мене :-D ама такъв ми е стила бе девойко кво да прая

Всеки със стила си бе.. щом твоя е такав ест , че ще отидеш така .. малко или много човек разбира и по облеклото какъв човек има пред себе си.. :-Dоле имам чуството че зарад тая пола шъ изляза курва :smt005 искам да кажа че не е така аз дори не правя секс и дори не съм се натискала :smt005 ...много много.моля ви не оставайте с грешно впечатление :-D

sladkish_14
08-17-2007, 09:27
Да,ама ако авторката искаше да е обикновенна нямаше да ни пита "какво да си облека" :-k .Тя явно иска да не е като друг път иска да го впечатли :roll: (все пак облеклото и външния вид придават самоувереност!)Та ти каза,че все сте "елегантни"значи имаш възможност да идеш малко по магазините(не е задължително),но по този начин ще си харесаш някоя нова дрешка или някое ново червило например.Купи си нещо новичко,направиси косата както на тебе ти харесва,не както казват някой(Не ми харесва бретона да е дигнат така както го обесниха някой)така с такъв бретон,по добре да идеш на вечеря :-D .Сложи си грим колкото ти решиш,ако имаш вече измислена стратегия за гримиране :-D пак бъди с нея...И в краен случай,ако не можеш да идеш по магазините,аз лично имам любими дънки и ризка,предполагам че и ти имаш любими дрехи,облечи тях!Успех! :smt006

AiKaTa
08-17-2007, 09:31
послушай себе си.не нас.тук може 10 човека да ти кажат различни неща а ти как ще послушаш всички?:)
знаеш ли най-хубавото на дрехите е ти да се чувстваш не само удобно а и дотатъчно красива и елегантна в тях.моят съвет е да съчетаеш предизвикателство,мода и загадъчност...прегледай гардероба си намери нещата който може би отговарят на това след това избери най-яките и се погледни в огледалото...оттам нататък си ти ;)

IKisseDAGirL
08-17-2007, 09:53
Какво имате против късите поли не можах да разбера? И какво общо имат те с курвите :shock:

playful_baby
08-17-2007, 10:03
абе ти като не можеш се облечеш форума ли да те облича !!! ПО-хубаво не ми пиши теми ми потърси нещо в гардероба си!!! :smt019

just_a_temptation
08-17-2007, 10:06
of ama 4e typa tema ti nqma6 li vkus?
ina4e obuvai edni tri 4etvyrti dynki do kolenata i 1 moderen potnik kfo mu e slojnoto ebati typite vyprosi...