PDA

View Full Version : Взех да се депресирам...



кажете какво да правя
08-09-2007, 10:14
Здравейте, пиша защото от 1-2 дни ме е обвзела страшна депресия. На 17 години сам, а все още си нямам приятелка. Незнам започвам да се замислям дали в мен не е проблема?! Не мога да кажа че нямам приятелки които казват че сам бил забавен, и т.н. Не мога да кажа дали съм грозен или красив, според някой съм бил голям сладур, но това не е моя работа да го определям. Въпроса е че нищо не се получава, много съм неуверен, и притеснен какво ще стане примерно на някоя среща. Обикновено не се сдухвам лесно, винаги сам весел и съм си бил винаги купонджия, но от няколко дни като гледам повечето ми приятели си имат гаджета,а Аз не... и взеха да ме обвземат някакви мисли... Напълно нормално момче съм, грижа се за тялото си, плувам (тази година взех книжка за спасител) фитнес, хубава работа имам, но защо нищо не се получава с жените... тази моя неувереност и несигурност май никога няма да мога да се преборя с нея ](*,) :cry:

Ако темата не е за тук, моля да бъда извинен. За първи път пиша във форума

Sam90
08-09-2007, 10:18
Здравейте, пиша защото от 1-2 дни ме е обвзела страшна депресия. На 17 години сам, а все още си нямам приятелка. Незнам започвам да се замислям дали в мен не е проблема?! Не мога да кажа че нямам приятелки които казват че сам бил забавен, и т.н. Не мога да кажа дали съм грозен или красив, според някой съм бил голям сладур, но това не е моя работа да го определям. Въпроса е че нищо не се получава, много съм неуверен, и притеснен какво ще стане примерно на някоя среща. Обикновено не се сдухвам лесно, винаги сам весел и съм си бил винаги купонджия, но от няколко дни като гледам повечето ми приятели си имат гаджета,а Аз не... и взеха да ме обвземат някакви мисли... Напълно нормално момче съм, грижа се за тялото си, плувам (тази година взех книжка за спасител) фитнес, хубава работа имам, но защо нищо не се получава с жените... тази моя неувереност и несигурност май никога няма да мога да се преборя с нея ](*,) :cry:

Ако темата не е за тук, моля да бъда извинен. За първи път пиша във форума
Виж, пич.. нещата не винаги клонят до тялото и дрехите.
Всичко зависи от теб самия. Замисли се реално от какво се притесняваш? Че момичето ще те изяде ли? Ако не стане първия път, ще стане втория. Недей да приемаш нещата толкова фатално. Докато ти САМ не се отпуснеш и не превъзмогнеш този страх, няма да стане нищо.
Бил съм в твоето положение... бил съм притеснителен и срамежлив... така нищо не става - само те мачкат и накрая оставаш с пръст в устата. За това се стегни и се съвземи - не е невъзможно, казвам ти от личен опит ;)

Dead`Paladin
08-09-2007, 10:20
Здравейте, пиша защото от 1-2 дни ме е обвзела страшна депресия. На 17 години сам, а все още си нямам приятелка. Незнам започвам да се замислям дали в мен не е проблема?! Не мога да кажа че нямам приятелки които казват че сам бил забавен, и т.н. Не мога да кажа дали съм грозен или красив, според някой съм бил голям сладур, но това не е моя работа да го определям. Въпроса е че нищо не се получава, много съм неуверен, и притеснен какво ще стане примерно на някоя среща. Обикновено не се сдухвам лесно, винаги сам весел и съм си бил винаги купонджия, но от няколко дни като гледам повечето ми приятели си имат гаджета,а Аз не... и взеха да ме обвземат някакви мисли... Напълно нормално момче съм, грижа се за тялото си, плувам (тази година взех книжка за спасител) фитнес, хубава работа имам, но защо нищо не се получава с жените... тази моя неувереност и несигурност май никога няма да мога да се преборя с нея ](*,) :cry:

Ако темата не е за тук, моля да бъда извинен. За първи път пиша във форума
Виж, пич.. нещата не винаги клонят до тялото и дрехите.
Всичко зависи от теб самия. Замисли се реално от какво се притесняваш? Че момичето ще те изяде ли? Ако не стане първия път, ще стане втория. Недей да приемаш нещата толкова фатално. Докато ти САМ не се отпуснеш и не превъзмогнеш този страх, няма да стане нищо.
Бил съм в твоето положение... бил съм притеснителен и срамежлив... така нищо не става - само те мачкат и накрая оставаш с пръст в устата. За това се стегни и се съвземи - не е невъзможно, казвам ти от личен опит ;) =D>

Duffer
08-09-2007, 10:24
Грижиш се за тялото, ходиш на фитнес... бла бла бла...
Обземат те мисли... Пробвал ли си да опиташ с мъж ?

08-09-2007, 10:29
Грижиш се за тялото, ходиш на фитнес... бла бла бла...
Обземат те мисли... Пробвал ли си да опиташ с мъж ?

Фитнес и т.н го правя, защото на мен ми харесва,а не че ще се харесам на някого. А за това да опитам с мъж... не смятам да го коментирам с теб, ако ти така си си решил проблема, не го препоръчвай и на другите ;) Въпроса е в това че си говоря с момичето както трябва, но когато трябва да направя по важна стъпка, и се превземам и си мисля че изглеждам тъпо, де да знам и аз... За първи път се сдухвам така... ](*,) :-k

mechtaq_za_teb
08-09-2007, 10:30
Spored men problema naistina e v teb i po-tochno v nachina ti na mislene.I vytreshnata naglasa e ot golqmo znachenie.Imam predvid,che trqbva da bydesh uveren i sas samochuvstvie i neshtata shte se poluchat.Ne se pritesnqvai ot nishto,kogato izlezesh s momiche.Bydi vesel i usmihnat.Razsmivai q. ;)

sexa_na_kompleksa
08-09-2007, 10:33
Всеки си има такива гадни дни,в които се отчайва от живота ...
Тези дни ще минат,но кога ти сам ще си решиш.Можеш да си избереш - да седиш вкъщи,сам,депресиран,далеч от приятелите си,пропускайки едни от най-хубавите години в живота си или пък да излизаш на вън,да се забавляваш и да Я срещнеш.

Duffer
08-09-2007, 10:37
Грижиш се за тялото, ходиш на фитнес... бла бла бла...
Обземат те мисли... Пробвал ли си да опиташ с мъж ?

Фитнес и т.н го правя, защото на мен ми харесва,а не че ще се харесам на някого. А за това да опитам с мъж... не смятам да го коментирам с теб, ако ти така си си решил проблема, не го препоръчвай и на другите ;) Въпроса е в това че си говоря с момичето както трябва, но когато трябва да направя по важна стъпка, и се превземам и си мисля че изглеждам тъпо, де да знам и аз... За първи път се сдухвам така... ](*,) :-k
Чадо, аз не ти го препоръчвам горещо. Просто ти давам съвет, иначе незнам как е. Опитът ми е само с жени. Но ето виж, толкова почва да те притеснява факта, че отделяш време на форуми и обръщаш внимание на смешни постове, защото комплекса те гони, че вече си обърнал гръб на реалността.
А според теб реалността е или сега, или никога. Спокойно, ще ползвам шаблона "за всеки влак си има пътници". Може би не съм прав, да ти давам мнение по въпроса, но си запазвам това право.

А сега в сериозно: Спри фитнеса - страшно много загуба на време, поддържай вид, външен и вътрешен. Постигни хармония в себе си, когато имаш удобен повод винаги излизай с компанията, учи се от другите. Спри да гледаш външността, който подбира мастурбира. Вгледай се и виж, че приятелите ти не са по-различни от теб.

Успех, имаш всичко. А страха няма да го преодолееш във форума.

08-09-2007, 10:37
Всеки си има такива гадни дни,в които се отчайва от живота ...
Тези дни ще минат,но кога ти сам ще си решиш.Можеш да си избереш - да седиш вкъщи,сам,депресиран,далеч от приятелите си,пропускайки едни от най-хубавите години в живота си или пък да излизаш на вън,да се забавляваш и да Я срещнеш.

Че няма да се затворя в нас, това е ясно. Не съм такъв човек. Но когато изляза и повечето са с приятелките си и се получава едно такова гадно чувство на самота...

sexa_na_kompleksa
08-09-2007, 10:48
Всеки си има такива гадни дни,в които се отчайва от живота ...
Тези дни ще минат,но кога ти сам ще си решиш.Можеш да си избереш - да седиш вкъщи,сам,депресиран,далеч от приятелите си,пропускайки едни от най-хубавите години в живота си или пък да излизаш на вън,да се забавляваш и да Я срещнеш.

Че няма да се затворя в нас, това е ясно. Не съм такъв човек. Но когато изляза и повечето са с приятелките си и се получава едно такова гадно чувство на самота...

Защо не помолиш някой твой приятел или някое от гаджетата на прятелите ти да те запознае с някое момиче ?

Sam90
08-09-2007, 10:50
Всеки си има такива гадни дни,в които се отчайва от живота ...
Тези дни ще минат,но кога ти сам ще си решиш.Можеш да си избереш - да седиш вкъщи,сам,депресиран,далеч от приятелите си,пропускайки едни от най-хубавите години в живота си или пък да излизаш на вън,да се забавляваш и да Я срещнеш.

Че няма да се затворя в нас, това е ясно. Не съм такъв човек. Но когато изляза и повечето са с приятелките си и се получава едно такова гадно чувство на самота...
Предполагам, че ти е гадно.
Защо си мислип, че изглеждаш тъпо? И да изглеждаш, кво? Просто си бъди такъв, какъвто си и не се затормозявай с мисли за другите - нека си мислят, каквото си искат! Теб това не те засяга! Недей да робуваш на хорското мнение, защото, както сам виждаш, така нараняваш само себе си ;)
Говори си нормално с някое момиче и не се притеснявай какво ще си помисли - който не те харесва, нищо не разбира
http://www.carogne.com/public/emoticon/messenger/3d/36_1_12.gif

neverand
08-09-2007, 21:52
а пич пробвал ли си се с момиче,или просто си си харесвал някоя и до там ?
Просто,харесай си някоя,покани я да излезете,поразкарайте се,погрижи се да й е приятно...после нежата леко полеко се подреждат...малко повече увереност...дори да не харесваш някоя...излизай,излизай с момичета,свиквай как да се държиш с тях,да трупаш опит един вид.. ;) ае успех

Quasar
08-09-2007, 22:02
И аз съм същия ама с малко побутване от страна на едно момиче (мойто) взех да се пооправям :smt006 :smt006 :smt006

Ice
08-10-2007, 00:04
Бъди по уверен де.Пък й любовта, ще дойде точно когато не я очакваш, така че спокойно за всеки влак си има пътници :-)

iveto89
08-10-2007, 05:21
vij vseki 4ovek misli taka ,kogato nqma nqkoi do sebe si.no prosto ne si sre6tnal podhodq6tiq 4ovek ,no i tova 6te stane

white_chik
08-10-2007, 13:46
Ами сега всички ще напишем,че трябва да преодолоееш този твой срам и да бъдеш по-отракан с момичетата,но на практиката нещата не са толкова лесни.Според мен,за да те харесват другите,първо трябва ти да се харесаш и да си имаш самочувствие в рамките на нормалното.Друго нещо трябва да си харесаш някое момиче и вече да действаш,колкото и да те е срам,ако не те огрее-продължаваш напред,не е последната и така може би след няколко неуспешни опита ще намериш подходящо за теб момиче.Успех :smt006

oxox
08-14-2007, 16:53
Prodyljavai v sy6tiq duh da si mislish i ni6to da ne predpriemash n :smt017 iiiiiiii Priqten ti ERGENSKI jivot [-( [-(

DGD1.9
08-14-2007, 17:15
Здравейте, пиша защото от 1-2 дни ме е обвзела страшна депресия. На 17 години сам, а все още си нямам приятелка. Незнам започвам да се замислям дали в мен не е проблема?! Не мога да кажа че нямам приятелки които казват че сам бил забавен, и т.н. Не мога да кажа дали съм грозен или красив, според някой съм бил голям сладур, но това не е моя работа да го определям. Въпроса е че нищо не се получава, много съм неуверен, и притеснен какво ще стане примерно на някоя среща. Обикновено не се сдухвам лесно, винаги сам весел и съм си бил винаги купонджия, но от няколко дни като гледам повечето ми приятели си имат гаджета,а Аз не... и взеха да ме обвземат някакви мисли... Напълно нормално момче съм, грижа се за тялото си, плувам (тази година взех книжка за спасител) фитнес, хубава работа имам, но защо нищо не се получава с жените... тази моя неувереност и несигурност май никога няма да мога да се преборя с нея ](*,) :cry:

Ако темата не е за тук, моля да бъда извинен. За първи път пиша във форума

Защо не си срежеш вените и не си изпиеш кръвта?

DGD1.8
08-14-2007, 17:16
Здравейте, пиша защото от 1-2 дни ме е обвзела страшна депресия. На 17 години сам, а все още си нямам приятелка. Незнам започвам да се замислям дали в мен не е проблема?! Не мога да кажа че нямам приятелки които казват че сам бил забавен, и т.н. Не мога да кажа дали съм грозен или красив, според някой съм бил голям сладур, но това не е моя работа да го определям. Въпроса е че нищо не се получава, много съм неуверен, и притеснен какво ще стане примерно на някоя среща. Обикновено не се сдухвам лесно, винаги сам весел и съм си бил винаги купонджия, но от няколко дни като гледам повечето ми приятели си имат гаджета,а Аз не... и взеха да ме обвземат някакви мисли... Напълно нормално момче съм, грижа се за тялото си, плувам (тази година взех книжка за спасител) фитнес, хубава работа имам, но защо нищо не се получава с жените... тази моя неувереност и несигурност май никога няма да мога да се преборя с нея ](*,) :cry:

Ако темата не е за тук, моля да бъда извинен. За първи път пиша във форума

Samo tva 4e si na 17 i nqma6 priqtelka govori kolko si tup i grozen ;/

08-26-2007, 21:23
кога ще изляза от нея от 1 година сигърно съм в депресия

mir4ovski
08-26-2007, 21:27
hora ne vi l8i marzi da pi6ete tolkova mnogo.ako nqkoi napri rezume moje da ti pomogna

woshata
08-26-2007, 21:30
Здравейте, пиша защото от 1-2 дни ме е обвзела страшна депресия. На 17 години сам, а все още си нямам приятелка. Незнам започвам да се замислям дали в мен не е проблема?! Не мога да кажа че нямам приятелки които казват че сам бил забавен, и т.н. Не мога да кажа дали съм грозен или красив, според някой съм бил голям сладур, но това не е моя работа да го определям. Въпроса е че нищо не се получава, много съм неуверен, и притеснен какво ще стане примерно на някоя среща. Обикновено не се сдухвам лесно, винаги сам весел и съм си бил винаги купонджия, но от няколко дни като гледам повечето ми приятели си имат гаджета,а Аз не... и взеха да ме обвземат някакви мисли... Напълно нормално момче съм, грижа се за тялото си, плувам (тази година взех книжка за спасител) фитнес, хубава работа имам, но защо нищо не се получава с жените... тази моя неувереност и несигурност май никога няма да мога да се преборя с нея ](*,) :cry:

Ако темата не е за тук, моля да бъда извинен. За първи път пиша във форума

Samo tva 4e si na 17 i nqma6 priqtelka govori kolko si tup i grozen ;/ е са вече го накара човека да стане психически неуравновесен :smt005

KaLiNcHo
08-26-2007, 22:33
6e se oprai6 nema da se pla6i6 samo det ne moga da ti kaja kak da se oprai6
aide uspeh

LoveHim
08-26-2007, 23:07
Imam edin fr s absoliutno syshtiq problem. shte ti kaja, kakvoto kazah i na nego. Nedei da se sramuvash i sduhvash, prosto da ne ti puka, che shte te otreje edna ili dve, vseki ima takav gaden period, ama cakata e da ne ti puka za nishto, kakto na drugote ne im puka za tebe, taka i na tebe ne trqa da ti puka za drugite. Az sam na toq princip. Ima hor, koito sam machkala strashno mnogo i vse oshte me pozdravqvat i uvajavat, zashtoto si kazvam vsichko i vyrvq zaedno sys samochustvieto si i bez srama si.

щастливката
08-27-2007, 04:55
На един му върви в работата,на друг при гаджетата,на трети ...... ,на всеки в различен аспект.Просто е настъпил такъв момент,спокс не се отчайваи,ми като излезеш потърси си ново запознанство,после дай по-лека и може да се получат нещата.Пък и не схванах защо ти искаш фр-ка ?Защото другите имат и ти да не си сам ли...еми и на тебе ще ти дойде реда ,явно сега просто го няма точното момиче,не барзай с няква само за да си като тях,бъди себе си и все пак има много други начини,по който може да се забавляваш и да не самотен,просто не се затваряй в себе си.

Korni_ReSeRvE
08-27-2007, 06:59
ne budi pesimist,a misli polojitelno.si4ko 6te se naredi s vremeto.vajno e kak se 4uvstva6 oba4e kogato si neuveren tova se zabelqsva i tova ne e ne6to koeto prevli4a momi4etata,taka 4e kogato promeni6 mnenieto za sebe si drugite 6te go zabelejat i koi znae moje da se poqi i momi4eto koeto tolkova dulgo si 4akal ;-)