PDA

View Full Version : Дилема



Sweet_Fairy
08-09-2007, 10:14
Амиии дойде и моя ред да пойскам някакъв съвет,защото си блъскъм главата в стената и не мога да намера подходящото решение.Там проблема е следния-ходих с едно момче и направих грешката да си мисля,че ще ми играе по свирката и разбира се го изгубих,адски съжелявам за това но късно! :smt086 :smt086 :smt086 Сега сме приятели и излизаме в една компания и имам голямото усещане ,че сваля една мацка и сърчицето ми ще се пръсне като го гледам и знам че нищо не мога да направя,а адски ми се иска да и оскуба перушината :smt084 тя не го заслужава,то и аз не го заслужам мн мн:( как мислите ако говора с нея или нешо от тоя сорт дали ще го отделеча още повече.Просто съм в задънена улица и незнам какво да правя като с въразни ръце съм :smt022 :( :smt022 :( :smt022 :(

Dead`Paladin
08-09-2007, 10:22
govori nego s neq nqmash rabota... :!: prepolagam imash mozyk nqma smisul da ti kazvam kfo da mu kazvah..za tfa ti kazvam samo da govorish s nego ..i kysmet ! :wink:

poison_girl_
08-09-2007, 10:23
Е,че щом между вас всичко е свършило,защо ще се забъркваш в каши и най накрая да стане така,че да те намрази ... просто не виждам смисал,не мисля,че това е начина да се опиташ да си го върнеш ... просто земи та поговори с него :roll: ... а и невиждам защо де опитваш да го отдалечиш ако си я е харесал съмнявам се изобщо нещо да успееш да посетигнеш :roll:

sexa_na_kompleksa
08-09-2007, 10:27
Веднъж щом сте се разделили,няма смисъл пак да пробвате.
Защо не си намериш друга компания ? Така само ще се измъчваш.Остави ги двамата - може пък и да са щастливи заедно... Не искаш ли това - той да е щастлив ? Дори и това да означава да не е с теб ?

Duffer
08-09-2007, 10:30
Къде е дилемата неразбрах ? В това какви успокоителни да си вземеш ли?
Така ти се пада щом си играеш с мъжете. Това са курвенски номера, поне си го разбрала.

Sweet_Fairy
08-09-2007, 10:32
Ммм да прави сте.Разбира се,че искам да е щастлив и дано да е занапред
Благодаря (hug) (hug)

alkobalko
08-09-2007, 10:35
Сигурна ли си, че няма шанс да се съберете, ако поговорите?
Ако няма, не ти остава друго освен да се примириш.

sasha_90
08-09-2007, 11:05
Примири се с приятелството му.Не му се бъркай с кое момиче да излиза-може това да го подразни и ядоса.Ти не искаш нали?И освен това не си ти тази,която да му казва с коя да ходи.Остави го сам да решава това.

roskbbb
08-09-2007, 11:35
mislq che dostatachno si napravila kato si go razigravala...ne mu se mesi v jivota tova e ujasno ...nikoe momche ne bi tyrpqlo tova ! ti kakvo si mislish che kato otdalechish edno momiche ot nego shte postignesh neshty li ? Nai mnogo da go otdalechish ot sebe si f nai dobriq sluchei ili shte te namrazi. Da si mislila kogato si mogla . Ti go kaza sega e kysno ...

KiSs_mY_LiPs
08-09-2007, 11:38
Ami po dobre pogovori s nego shtoty i az taka izgybih edno momche koeto obichah :smt010 :!:

Ice
08-09-2007, 13:28
Не си постъпила добре, според мен няма да иска да се върне вече при теб, освен ако не поговориш с него, ако те харесва още едва ли ще се замисли.Поне му се извини, дори и нищо да не стане поне това е моето мнение :lol:

gamercheto_
08-09-2007, 14:23
Кфи леки раоти....Незнам дали това момиче го заслужава но щом ти си мислила че ще можеш да го въртиш на малкия си пръст значи и ти не го заслужаваш....баси ше кайш че ти е собственост :smt011 Кфа ти е раотата да говориш с другото момиче да не би тя да е виновна че ти си се мислила за много важна....Седни поговори с него и се постарай той да види че си се променила и няма да направиш същите грешки които тогава си допуснала....

koalka
08-09-2007, 18:23
Говори с него и му сподели какво чувстваш, от там нататък той си решава какво ще направи.Ти не можеш да прецениш дали го заслужава или не, защото тя предполагам не се държи, както ти си се държала.Не се обиждай, ама е бил прав, че те е зарязал, никой не заслужава подобно отношение, да тича след някой като послушно кученце.