PDA

View Full Version : Съперница



08-09-2007, 10:14
влюбена съм мн в момче което ходи с моя добра позната-не приятелка! Как да й го открадна?Може би е злобно но 100 процента знам че тя не го обича-тя ми го каза а те ходят!Кажете някакви трикове да го спечеля! :smt010
Момчета и вие давайте съвети!Какво би отвлякло вниманието ви от вашата приятелка към друго момиче?

cracken
08-09-2007, 10:17
Остави го момчето бе :!: :!: :!:

Dead`Paladin
08-09-2007, 10:18
otvlechi go :lol: ne pomisli che shtom za zaedno i t qne go obicha (taka tvurdish)....no toi moje bi ima....a ti ne si napravila nishto s koeto d a mu pokajesh che go interesuvash.... :::

Sweet_Fairy
08-09-2007, 10:29
Лол доста злобничко!!!Мацка помисли и,че и на теб може да ти се слуи това което искаш да направиш и ти гарантирам,че не е никак приятно.Казваш,че тя няма никакви чувства оки но щом са заедно ако няма никакво превличане няма да са заедно,ако тои я обича каквото и да направиш няма да постигнеш нищо,но имаш един коз знаеш че тя не го харесва,опитаи се да му го покажеш и докавеш използвай женските трикове бъди двулична но би имало ефект само ако връзката им е фарс,но добре си помисли какви могат да бъдът последствията и дали тва не е твоя прищявка и че на теб мове да ти се случи!!!! :!: :twisted:

poison_girl_
08-09-2007, 10:30
Уфф мила,остави ги да са си заедно - те ако не са щастливи ще се разделят,не бъди ти причината :roll:

sasha_90
08-09-2007, 11:09
Остави момчето.Постави се на мястото на момичето.Знаеш ли колко мъка ще й причиниш?На теб ще ти бъде ли приятно някоя да ти отмъкне приятеля?

alkobalko
08-09-2007, 11:09
Дори и да не го харесва, тинямаш право да се намесваш в тяхната връзка.

gamercheto_
08-09-2007, 15:01
Ха!Баси важната!ми той щом е с нея значи намира нещо в нея което ти нямаш цепиш ли?остави ги да си живеят живота бе!ти си ебаси злобарката..ми ако на теб ти се случи няма ли да ти е гадно а?ама ся щот е за тфоя кеф и си мноо важна!дали го обича или не,не е твоя работа!на него явно му стига това което му дава....!остажи се от него и си намери някое СВОБОДНО момче щот е супер тъпо да искаш гаджетата на приятелките си..дори и на познатите си! :smt013

TreeHill
08-09-2007, 16:03
Какво би отвлякло вниманието ви от вашата приятелка към друго момиче?



НИЩО!

Na^PoPa^RaSoTo
08-09-2007, 16:11
Съблечи се гола и затанцувай на масата...Той трябва да е в същата стая. ;]

koalka
08-09-2007, 18:12
Как да ти кажа, че няма смисъл, ако той няма чувства към теб?Няма как да го накараш, той явно я харесва.И тя може да го харесва, не е задължително като са гаджета да има любов.А и явно им е хубаво заедно, щом още са.Няма смисъл, търси щастието другаде. :wink:

Dead`Paladin
08-09-2007, 18:45
абе остави момчето да живее бе .....като са заедно не ги разделяй... :smt018

LaDy_DaQnA
08-09-2007, 18:51
ppffffff [-X [-X [-X

eXtrem3-g1rl
08-09-2007, 19:28
Щом твърдиш, че тя няма никакви чувства към въпросния индивид, то на тази връзка не й остава много време. Така че изчакай да видиш развитието на събитията и действай след като се освободи..но в никакъв случай не прави нещо, за да ги разделиш преждевременно..ако не искаш да си развалиш отношенията с момчето.. :|