PDA

View Full Version : Как да постъпя?



KiSs_mY_LiPs
08-09-2007, 11:37
Mi znachi zapoznah se s edno momche nqkade okolo predi mesec..Toi me zaribqvashe kazvashe mi che me haresfa i sqkfi takiva i az se vlybih..f nego :smt007 :smt007 Sled nqkolko dena obache az zaminah na more..toi postoqnno mi zvaneshe obache kato se pribrah v kashti razbrah che hodi s nai - dobrata mi fr i na men mi stana mn mn gadny.. ;(;( i my se razsardih i veche ne izpitfam ToLkoWa siLnI 4yvstva kam nego .. Snoshti mi kaza che me ubicha i che iska da e s men..I V poSleDsTvIq RaZbRah ChE sA sKaSalI s MoItA "Fr"..KaK dA pOstApQ ](*,) :cry:
Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

happy_cute
08-09-2007, 11:38
Охо някъде забрави чувствата на най-добрата ти приятелка...остави ги двамата да са си заедно.

poison_girl_
08-09-2007, 11:40
Ако имаш някви чувста към него (а ти каза че нямаш) бъди с него.Но да речем може би отношенията с приятелката ти ще се развалят,такаче може да стане така,че да избираш между нея и него :-k ,все пак премисли всичко добре преди да предприемеш нещо

alkobalko
08-09-2007, 11:42
Не се занимавай с него, още повече, че ходи с най-добрата ти приятелка. Не се бъркай във връзката им.

sexa_na_kompleksa
08-09-2007, 11:43
По-добре не се занимавай с него.Първо те е сваял,после ти отиваш на море и той веднага скача на най-добрата ти приятелка. :smt012 А и това момиче ква най-добра приятелка ти е като тръгва с момчето,което харесваш ? ... Пък и после ти казва,че те обича. :smt005 Тва пък вече избива рибата...

Sweet_Fairy
08-09-2007, 11:53
Остави ги да бъдът заедно,не си заслужава да се скараш с най-добрата ти приятелка заради момче кам което нямаш чувства!Пък ако толкова много те харесва след време нищо не се знае,когато се поопознаете повече,когато скъса с френдката.Все пак от един месец е малко време тепарва се опознавате ;)

sasha_90
08-09-2007, 11:59
Не му обръщай никакво внимание.Избрал е да тръгне с приятелката ти.Сега защо иска да е с теб?-защото си сама (той също)и не иска да е сам.

gamercheto_
08-09-2007, 16:06
i my se razsardih i veche ne izpitfam ToLkoWa siLnI 4yvstva kam nego .. Snoshti mi kaza che me ubicha i che iska da e s men..I V poSleDsTvIq RaZbRah ChE sA sKaSalI s MoItA "Fr"..KaK dA pOstApQ ](*,) :cry:


Значи така...Влюбила си се разбрала си че той е с най-добрата ти приятелка и хопаляяя чувстватат ти са изстинали....Е*ати филмаа!Явно след като си му казала че му се сърдиш пича се е вразумил и е зарязал другото момиче.... :-k ми май май така е станало....
Амо го обичаш или там незнам кфо изпитваш към него бъди си с него къф ти е проблема не мога да разбера?

white_chik
08-09-2007, 17:00
Заеби го,щом толкова бързо е преодолял любовта си към теб с най-добрата ти приятелка,явно не е стока,а и определено ще нараниш чувствата на фр ти.

Пише се Обичам #-o

koalka
08-09-2007, 19:15
Остави го и не се занимавай с него.Това, че веднага след като си заминала е тръгнал с нея, това говори, че въобще не е имам силни чувства към теб и сериозни намерения.Преувеличавал е, малко е украсявал.Ти си се омагьосала, защото ти е говорил хубави работи, а всъщност не е било така.

vvs_go
08-09-2007, 21:01
kogato iska6 moje6 i sama rycete znaqt kak