PDA

View Full Version : Просто споделям



08-09-2007, 11:01
Момиче на 15 съм и от близо 3 години харесвам едно момче,с което по безброй причини нещата така и не се получиха ,а и май няма и изглед това да се промени.Не искам да звучи самохвално,но никога през тоя период не съм оставала без внимание от страна на другия пол-по улиците мъжете ме оглеждат,много пъти момчета са се опитвали да се сближим,но аз никога не съм ги допускала до себе си.Ще попитате защо-просто винаги съм си мислила,че може все някога да се получи с това момче и не съм изпитвала някакъв по дълбок интерес към някого от останалите,всичко е било мимолетно усещане.Това лято обаче нещата взеха да се променят-има една друго момче,на моята възраст,с когото се познаваме от много време и мисля,че има някакви чувства към мен.Дори една приятелка ,след като бяхме излизали една голяма компания,ме пита за него,но аз и казах че няма да коментирам.
Всичко това се получи,защото просто не съм наясно със себе си.Хересвам и двамата,въпреки че при първия всичко е много по-силно ,а и втория е братовчед на моя много добра приятелка и учим в едно у-ще. и всичко се усложнява.Да ,сладък е ,да с него мога да си говоря,но просто знам какво ще последва ако стане нещо с него-ще ме обсъждат непрестанно,пък и просто някакси не знам дали бих искала да бъда с човек,който има същите проблеми като моите,в смисъл ,че темите ни за разговор ще са по-вече за училище и хората там.Просто незнам ,мозъкът ми работи по 100 теории и се чудя коя ще е вярна...

08-09-2007, 11:05
Ако първото момче няма никакъв шанс да ти обърне кво ти дреме кво ше говорят за теб, но недей да лъжеш братовчеда на твоята приятелка
Успех миличка! O:)

Sweet_Fairy
08-09-2007, 11:09
Все пак няма да се жениш за някои от двамата!Доколкото разбрах при първото момче няма изгледи да стане нещо,а при второто и двамата се харесвате,защо просто не му дадеш шанс и не изживеете хубавите си мигове заедно,пък след време нищо не се знае.Не се заричаи само на едно момче,сега ти е времето да живеш използвай го пълноценно ;) :P

{!}sLuNcHeVaTa{!}
08-09-2007, 23:13
Пробвай с 2-рото,пък ако не стане - остави.. Помисли си,че именно той може да е човека,който да те накара да забравиш момчето,за което не спираш да мислиш от 3 години =)

pathetic
08-09-2007, 23:18
Приеми втория и толкова.

:)

Ice
08-09-2007, 23:51
Все пак няма да се жениш за някои от двамата!Доколкото разбрах при първото момче няма изгледи да стане нещо,а при второто и двамата се харесвате,защо просто не му дадеш шанс и не изживеете хубавите си мигове заедно,пък след време нищо не се знае.Не се заричаи само на едно момче,сега ти е времето да живеш използвай го пълноценно ;) :P
: :smt023

ZaHaRcHe
08-11-2007, 22:35
Пробвай с 2-рото,пък ако не стане - остави.. Помисли си,че именно той може да е човека,който да те накара да забравиш момчето,за което не спираш да мислиш от 3 години =)
mdam probvai... Nqma da zagubi6 ni6tu

KimBerLy1912
08-11-2007, 22:45
Ако първото момче няма никакъв шанс да ти обърне кво ти дреме кво ше говорят за теб, но недей да лъжеш братовчеда на твоята приятелка
Успех миличка! O:)
Мдааа \:D/