PDA

View Full Version : Любов без пари....



ingredible
08-09-2007, 12:02
molq vi se ako mojete da mi kajete texta na pesenta na lady b - lubov bez pari za6toto q tarsq v google nqma q tarsih i tuka ama i tuka nqma i neznam kade da q namerq ako nqkoi moje molq vi se daite mi texta mnogo mi trqbva mersi predvaritelno

MusicIsTheKey
08-09-2007, 12:22
Агресия и Lady B » Любов без пари

За всички кучки,които са с теб само за пари.
-Ей, я се замисли!Любовта не означава ли пари?Само човек като тебе може да си ме позволи!По-добре наддавай!
-Не,забрави!

Пр:Какво е любовта без пари?Знам,че зле звучи.Много те боли,но без тях не можеш и ти!

Напоследък се замислям колко алкохол и жени искам да има във живота ми,но те са мръсни хиени,които мислят само
как ще си осигурят живота.За това в сърцето ми има черна бучка,защото ти се оказа долна,незадоволена,безчувс твена кучка.Продължавай да си пиеш коктейла със сламка,защото ще гледаш моята снимка във рамка.Не знам дали съм луд или сънувам.Даже по отровните ти устни бих те целунал.Може да си красива,но отвътре си студена.Чувството бързо си отива.Явно все още не ме познаваш добре.Аз не съм като теб.Не съм дете току-що навършило 10 годинки.Не се раздавам на смешни,тапи,пошли картинки.Разкарай ми се от живота.Писна ми да съм твоята играчка.Сега крачка назад!Ти си тъпа кучка и инат.С гадните жени съм копеле гадно.Самочувствието ти все още е гладно.Следователно гангстерска любов си заслужава, за да дадеш добър урок на маце,което с тебе се ебава.

Пр:

Идва ред на крилатата фраза защо кучката пак сряза,в парите ти се вряза.Не искащ да се набутваш и ето пак я пробутваш.Ееее,що се праиш на важна с тия полички,ефтинджоси защо си?Всички знаем,че си кучка продажна ,на всекиго подгаражна.Имащ гърди по-големи от моите.Нормално !Ах,колко жалко събличаш се за пари и то малко.Тогава за к'ви ценности ми говориш ?Казваш,че ме оби4аш,а и с друг ходиш.Виж ,имам достатъчно пари да те направя щастлива,но няма да дам и цент за продажната любов парлива.
Такива като теб са на всеки ъгъл.Не една и две съм излъгъл.Да не си помислиш,че и аз съм хлътнал по теб.Забрави,моето момиче!Ще гледаш само моя портрет.Сама си го направи,сама ще се оправяш.Не ме интересува,защо се самозабравяш?Кинтите са всичко в твоята бедна душа.Не оценяваш хората по това, което са!Т'ва е големия ти проблем,бейби!
И за т'ва ти не струваш нищо за мен, лейди!Ти си просто поредната и не последната.Правиш ми се на различната.Точно това е и хубавата ти страна,мога да те използвам, когато реша.

Пр:

Бъди дженталмен!Недей да злобееш,абе к'во знаеш за мен?За чувства ли купнееш?Извратена кучка, аз съм това!Всичко постигам на всяка цена.Събличам се толкова,колкото трябва.Не се надувам,аз съм просто такава.Обичам те щом си плащаш,събличам те, между краката те хващам.К'во става,бе?К'во си ме зяпнал.Танцувам на бара ,май нещо си лапнал.Спокойно скъпи,изчакай реда! Готов ли си от секс да те сьдера? Дълбоки ли са ти джобовете? Обещавам с теб да съм момче.Лейди Би не е бисексуална,Лейди Би е просто брутална!


http://textove.com/text.php?song=2137

ingredible
08-09-2007, 13:16
mersi mnogo

ProstoAz
08-09-2007, 13:32
С горните отговори считам темата за приключена!