PDA

View Full Version : Идеи :]



BeppcHii
08-09-2007, 12:49
Zdraveite .. Abe hora imam drehi , obache nqkak sichko mi omruzna , a nowi ne moga da si haresam .. Ta misulta mi e daite nqkfi idei za nqkfi kombinacii .. (primerno chetoh potnik w/u potnik , ama nz nqkak mi e stranno ) iskam malko promqna obache s moite si drehi .. Temata e malko tupa , no wse pak ako nqkoi ima idei da pishe :> Mersi :P

ann_ji
08-09-2007, 12:51
Ами незнам какви дрехи имаш,комбинирай цветове и така

08-09-2007, 13:12
или рокля върху дънки, пак може да е много яко...е, зависи как комбинираш, де...

sladku_bebzi
08-09-2007, 13:44
То тва дали всеки би носил потник в/у потник е до стила на самия човек.Носи тва, което те кефи :)

sexa_na_kompleksa
08-09-2007, 14:50
Отвори си каредероба,изкарай всички дрехи и започвай да правиш най-различни комбинации.

SlAdKa_YsMiVkA
08-10-2007, 20:03
ами примерно (за малко по студено) няква блузка с дълъг ръкав ама гледай да не е широка и отгоре някоя съвсем тънка широка примерно едното рамо да пада да е широка до пъпа или малко по нагоре а надолу да е по-еластична.Виждала съм го как стои и е мн сладко :) това е на горе а надолу можеш да облечеш почти всичко,но гледай да е в тон с блузките. нзм какви дрехи имаш то си зависи и от вкуса на човека де,но за това се сещам и ти го казвам.:) надявам се да съм била мъъъъъъъничко полезна!

SlAdKa_YsMiVkA
08-10-2007, 20:06
кажи какви са ти дрешките и ще ти измислим още вариантчета.ако наистина нищо не можеш самичка да измислиш и имаш възможност си снимай дрешките и ги покажи за другите нзм но аз ще се пробвам да ти измисля още нещичко...ако искаш пиши на лс

AliceSw
08-10-2007, 20:33
потник с друг потник отгоре, тениска с потник отгоре, блуза с голи рамене с потник или бански отдолу, риза и тениска/потник върху нея, шалове, от тия тънките, под или над потник, по-голямо парео върху банския, овързано като блуза, панделки, значки, текстилни бои или флумастри, потник и ръкави към него...идеи хиляди, само да си смела да излизаш така на улицата :-D

Sasha2k8
08-10-2007, 21:42
Probvala li si pola v/u klin? sedi nm sladko a i osven tova e na moda :)
gledah i kusi pantalonki v/u klin ama tva na men lin4no ne mi haresva mn mn.. no ako iska6 vse pak moje6 da opita6 :) otivat si s vsqkakva bluza :P

find_m3
08-11-2007, 11:48
Probvala li si pola v/u klin? sedi nm sladko a i osven tova e na moda :)
gledah i kusi pantalonki v/u klin ama tva na men lin4no ne mi haresva mn mn.. no ako iska6 vse pak moje6 da opita6 :) otivat si s vsqkakva bluza :P

това не ме кефи.пробвай блузка с потник отгоре :-)