PDA

View Full Version : Прочетете, моля ви! ;((((



Отчаяно-момиче
08-09-2007, 13:48
С приятеля ми ходим от 4 месеца. Преди около 3-4 седмици той замина на гости на морето. Всеки ден се чувахме по телефона, а си писахме в чата ( той имаше комп. там). Последната седмица обаче почнахме постоянно да се караме и то щото се ревнуваме ужасно... Той си мисли, че аз съм с друг, аз си мисля, че той е с друга :cry: Иначе много си го обичкам, а по всичко личи, че и той мен. Обаче когато аз ревнувам или нещо друго, винаги му казвам, а той на мен - не, само си променя отношението към мен и от всичко ми става супер кофти :? В повечето случаи не мога да разбера какво му е, а и той не ми казва нищо! От 3 дена ( след поредното скарване ) той спря да влиза в чата, да ми се обажда. Пращах му смс, но той не ми отговори. Едната вечер му се обадих и той ми каза, че няма да влиза, за да не се караме за глупости и т.н. :( Каза ми и отново, че ме обича но... не знам! И сега нито ми отговаря на смс-ите, нито нищо и не знам какво да правя! В неделя заминавам за там, където е и той и се надявах да се видим там, но като му казах, че в неделя отивам, той каза само "Ами тогава приятно море"! Не мога да го разбера.. един ден ме иска, а на следвашият се държи ужасно! Моля ви, кажете ми какво да правя! Не мога така, супер кофти ми е, а си го обичкам и не искам да се разделяме или нещо такова!!! :cry: :cry: :cry:

fantasigirl
08-09-2007, 13:55
Kakto ti sama kazva6 toi te revnuva,kakto i ti nego.I moje bi tova e povoda za strannoto mu durjanie.Nezavisimo ot tova,koeto ti kazva otidi pri nego na moreto.Tam 6te mojete da se razberete.

Mementomori
08-09-2007, 14:00
Много гадно се е държал с теб!!!Не трябва да му позволяваш такова непристойно поведение спрямо теб!Трябва непременно да поговорите,за да се разберете относно бъдещето на връзката ви!Успех,Мила!

08-09-2007, 14:03
Когато отидеш там му се обади. Едва ли ще ти откаже. Донякъде го разбирам защо е спрял да влиза в чата, ама пък да ти беше отговорил на смс-ите. Успех!

gamercheto_
08-09-2007, 14:42
И аз да бях и аз щях да спраа да ти пиша и да ти се обаждам....Ти си кат някъф "паразит" не оставяш момчето малко на спокойствие...Просто трябва да му имаш доверие и да си сигурна че той няма да те замени заради някакво друго момиче а не постоянно да му показваш ревността си!бъди малко по здържана....като отидеш там не му се обаждай по 1 000 пъти а само 1 път му се обади и му предложи да направите едно кафенце и тогава седни и поговори с него..не е малак ще разбере за какво става въпрос!Щом ти е казал че те обича значи е така просто го приеми...и не му се натрапвай..момчето е отишло малко на моренце тва онова а ти постоянно го притесняваш...така няма да го задържиш за много дълго време!Постарай се да не показваш ревността си както той прави и готово!

elsi_
08-09-2007, 14:55
Той ти е казал че те обича, значи е така. Може би се държи така защото има нужда от малко пространство. Като отидеш там обади му се и му кажи че искаш да поговорите, кажи му какво чувстваш. Стискаме палци всичко да се оправи :)

LaDy_DaQnA
08-09-2007, 18:56
Macka,ima gi vsekakvi ... edin gospod znae kfo 4uvstva toi i kakvo iska ot tebe,taka 4e pogovori s nego i izqsnete vsi4ko,dali 6te ste zaedno ili ne ... kaji mu tova koeto napisa i tuk ... kaji mu kak se 4uvstva6 i za6to e taka , re6ete problema zaedno,pitai go kakvo ispitva naistina i za6to se durji taka,a moje i prosto xarakterut mu da e takuv i da go pravi nevolno ... nz ... preceni sama kakvo 6te napravi6,az ti dadax prosto suvet ...

edinstvenoto ne6to koeto si mislq e 4e prosto pove4eto muje sa kato gradskiq transport ;)

+1

sasha_90
08-10-2007, 11:11
Поговорете за това което става.

Dead`Paladin
08-10-2007, 11:36
И аз да бях и аз щях да спраа да ти пиша и да ти се обаждам....Ти си кат някъф "паразит" не оставяш момчето малко на спокойствие...Просто трябва да му имаш доверие и да си сигурна че той няма да те замени заради някакво друго момиче а не постоянно да му показваш ревността си!бъди малко по здържана....като отидеш там не му се обаждай по 1 000 пъти а само 1 път му се обади и му предложи да направите едно кафенце и тогава седни и поговори с него..не е малак ще разбере за какво става въпрос!Щом ти е казал че те обича значи е така просто го приеми...и не му се натрапвай..момчето е отишло малко на моренце тва онова а ти постоянно го притесняваш...така няма да го задържиш за много дълго време!Постарай се да не показваш ревността си както той прави и готово!


=D> =D> =D> =D> =D>

Dani_m_88
08-16-2007, 00:04
Щом те ревнува, значи има чувства! Не се притеснявай, а се ОБИЧАЙТЕ!!!

GaNgStAz
08-16-2007, 01:11
Имайте си повече доверие. А.. и мацка, не винаги като ревнуваш му казвай - много показана ревност не е на добре..
До нек'ва степен и аз го разбирам 'що не е влизал в чата, но 'що не ти е отговарял на смс-ите нз :| А за неделята.. обади му се като си там примерно и му кажи, че искаш да се видите ала бала и ... ;) от там нататъка ти си знаеш :P успех..

kAdrOkoSkA
08-16-2007, 01:45
Дай му пространство да диша. Задушаваш го а това е огромна грешка! Той не е твоя собсвеност и ревността трябва да е в граници, които ти явно прекрачваш. Обичайте се! А ти му имай малко доверие! Нормално е да не ти пише... мъжете имат нужда от пространство и спокойствие, а ти му надуваш главата с глупости! Иска да опази това което имате и за това страни от конфликтите ви! Много е просто - ако искаш да си го задържиш, спри да се държиш като хлапачка и да го тровиш с безпочвени подозрения! А, и още нещо, в една връзка не се казва всичко!

Babsyy
08-16-2007, 02:14
държи се гадно..... а нетрябва..... поговори с него сериозно по този въпрос относно отношението му

beb4o_bu
08-16-2007, 10:33
Познато... и ние се ревнуваме много с приятеля ми. Естествено всеки гледа да не го показва. Понякога направо не знам какво да правя, защото той започва да си измисля разни неща... Наскоро беше отишъл при роднини и като си писахме беше някакво невъзможно!... Аз искам да му кажа, че говори глупости и ревността му е абсолютно неоправдана, а той не ми дава възможност... Спомня си някакви разговори, които съм провела с един познат, които тогава не са му правили впечатление, и сега едва ли не съм се метнала на нечий врат щото го няма! Туй мъжете са много странна работа! Понякога и да искам нищо не мога да направя. А ти може да не се обаждаш толкова често наистина... Аз в това отношение нямам проблем. Той ми се обажда, когато прецени, че му липсвам. :) Но мисля, че е най-добре да му кажеш какво те мъчи и да му споделиш, че и ти го ревнуваш и всичко, което мислиш по този въпрос. Това винаги помага. Мъжете също се размекват. :)

Just_say_no
08-17-2007, 11:44
държи се гадно..... а нетрябва..... поговори с него сериозно по този въпрос относно отношението му

+1

woshata
08-17-2007, 11:52
si4ko tva 4e ti e kofti i tnt mu go kaji...ako te obi4a ne6tata 6te se opravqt spx

LizZz
08-17-2007, 12:40
И аз да бях и аз щях да спраа да ти пиша и да ти се обаждам....Ти си кат някъф "паразит" не оставяш момчето малко на спокойствие...Просто трябва да му имаш доверие и да си сигурна че той няма да те замени заради някакво друго момиче а не постоянно да му показваш ревността си!бъди малко по здържана....като отидеш там не му се обаждай по 1 000 пъти а само 1 път му се обади и му предложи да направите едно кафенце и тогава седни и поговори с него..не е малак ще разбере за какво става въпрос!Щом ти е казал че те обича значи е така просто го приеми...и не му се натрапвай..момчето е отишло малко на моренце тва онова а ти постоянно го притесняваш...така няма да го задържиш за много дълго време!Постарай се да не показваш ревността си както той прави и готово!
Браво,много добре казано :)

Grizelda
08-17-2007, 12:45
omg ;]

kazablanka15
08-17-2007, 12:53
Виж сега щом се държи така към теб значи има причина да го прави и може би вината е в теб а може би той има някакви проблеми така че задължително е до говорите на живо с смс-си и чат няма да се оправят работите :!: Успех

Erica
08-17-2007, 16:02
Щом те ревнува, значи има чувства!

Дали :?:
Много тъпо разсъждение,ревността си е чувство за собственост,болестно състояние...!