PDA

View Full Version : Напред с него или без него?



SaD`Cry
08-09-2007, 15:54
Zdraveite.Iskam da spodelq s vas... chuvstvam se prazna.Imam chuvstvoto,che nqma smisal da jiveq.Nqkak si mi e bezrazlichno vsichko,koeto stava okolo men.Neshta,koito trevojat vsichki - az dori ne smqtam i za kapka vajni.Tova neshto e ot izvestno vreme .... imam si pritql,koito me obicha.Imam i priqteli,koito dyrjat na men i me podkrepqt.Vsichko e super,no mi lipsva edno neshto.Lipsva mi TOI ... TOI e momcheto,koeto obicham ot godina i polovina.Dokato bqh s nego vypreki,che ne me obichashe bqh shtastliva,dnite s nego bqha nai - prekrasnite v jivota mi (makar i malko da bqha te) ... Ostavi me vnezapno.Zabravi me za den ili taka si mislq az?Tyrsih go no nqmashe polza ... beshe mu trudno da govori s men.Predi meseci imah vyzmojnost da se dobera do nego chrez obshta poznata.Bqhme zaedno nqkolko chasa .... bqha vylshebni.Toi mi govoreshe,gledashe me,usmihvashe mi se ... syshto kakto kato beshe s men.Samo,che s razlikata,che veche ne e moi. :smt010 Bqha pusnali edna tyjna pesen,koqto napomnqshe za nas ... i vidqh kak ochite mu se nasylzqvat i kak mu stava gadno ... po dqvolite ... Imam chuvstvoto,che oshte ima chuvstva kym men,no zashto se poluchava taka?Zashto ne moga da byda s nego?Da se pochuvstvam pone malko shtastliva i da prekaram pylnocenno dnite si.Ako sega po potyrsq i nishto ne stani ... vsichko svyrshva ... imam edin posleden koz ... no nz kak da go izigraq.ili shte e po dobre da go zabravq?Da ne se vryshtam v minaloto,kydeto imashe i prekaleno mnogo bolka?nz ... veche nz kakvo da pravq ... pomognete mi ... iskam da prodylja napred s nego ili bez nego .. vse taq.prosto iskam da e akkto predi ... da byda shtstliva i da se radvam na jivota i malkite neshta,koito mi se sluchvat. :smt010 :smt010 :smt010

08-09-2007, 16:33
ami opitai da pogovori6 s tvoeto mom4e-kaji mu kakvo ispitva6,i togava 6te razbere6 kakvoto iska6-ina4e taka da si misli6 za nego nqma smisal

neverand
08-09-2007, 21:50
Смисъл винаги има,дори да сме го загубили,има друг...

Sweet_Fairy
08-09-2007, 22:08
Разбира се поговори с него и му кажи какво изпитваш към него!Няма нищо срамнно в това да кажеш на човека на които най-много държиш обичам те,той ще оцени това.Има две положения или и той изпитва същото и ще започнете на чисто или ще продължиш напред без него.И в двата случая живота продължава гледай напред с усмивка.Никога не спираи да се бориш за истинската любов;)
Късмет :P

{!}sLuNcHeVaTa{!}
08-09-2007, 22:57
Кажи му всичко,коет чувстваш.Щом смяташ,че още има чувства към теб може и да стане нещо. Ако те отхвърли,тогава продължи напред.И в двата случая нищо не губиш =)

Ice
08-09-2007, 23:59
Поговори си с него възможно е да има още чувства към теб, ако не се получи с него или без него животът продължава, и както знаеш няма да е първия няма и да е последния! :-)

SaD`Cry
08-10-2007, 11:44
Blagodarq vi na vsichki ... znam,che trqbva da govorq s nego.Opitvala sym do sega 2 - 3 pyti ,no vijdam che mu e trudno i nikoga ne uspqvahme da provedem smislen razgovor.Ne stigahme do nikyde.Az mu govorq,obesnqvam,zadavam vyprosi,a toi sqkash nz kakvo da kaje..mylchi ili s po edna duma kazva neshto.