PDA

View Full Version : Не искам да живея с тази празнота...



jivot_bez_lubov
08-09-2007, 16:17
Zdraveite.
Iskam da spodelq s vas kakvo mi se sluchi predi meseci.Tragnah s edno momche,kogato nai-malko ochakvah.Toi prosto se poqvi v jivota mi i go promeni za tezi 3 meseca,v koito bqhme zaedno.Jivqh v edna prikazka.Sviknah s misylta,che veche ima koi da obicha i useshtah kak i v men tezi chuvstva narastvat.Obiknah go...i kogato go osyznah neshtata sprqha da vyrvqt.Razdelihme se...beshe mnogo gadno.Toi sqkash beshe bezrazlichen.Govoreshe mi 4e negovi priqteli sa me videli s drug.Popita me dali ne useshtam 4e s povedenieto si go naranqvam :smt010 Az ne iskah tova...tozi drug mi e prosto priqtel i situaciqta stana mn slojna.Vijdah,4e toi e reshil 4e mejdu nas veche ne moje da ima nishto i se saglasih s tova.Ne ostanahme priqteli...smqtam che ot tova shteshe da me boli oshte poveche. :cry: Kogato se razdelqhme mi kaza,4e mu e gadno,no ne iskal da go pokazva.Ne mu vqrvah...i na razdqla se skarahme.Vsichko prukliu4i otvratitelno.Spomnqm si,che v tozi den plakah tolkova kolkoto nikoga dosega.Nikoi i nishto ne mojeshe da me uspokoi.Depresirah se,ne se hraneh...izlizah no ne beshe sa6toto.Sled mesec osyznah,che nqma vryshtane i prodaljih jivota si.No ot onzo den mi ostana neshto...edna golqma praznota,koqto i do dnes mi napomnq za nego,koqto mi dava nadejda za nego.Neznam dali ste go useshtali,sqkash si imal neshto,s koeto si sviknal i kogato nqkoi ti go otneme neshto vytreshno v teb ti go napomnq. :smt011
Opitvah s drugi momcheta i nishto ne se poluchavashe.Nikoi ne mojeshe da zapalni tazi gadna praznota.Veche ne se chuvstvam palnocenen chovek.Prosto toi mi lipsva mnogo.Lipsva mi vsichko s nego.Ottogava minaha po4ti 3 meseca-ne e koi znae kolko,no vse pak bi trqbvalo da ne mislq tolkova za nego.A vse oshte vsichko mi napomnq za nego..vsqka edna pesen i mqsto kydeto sme bili. :smt010
Molq vi,daite mi syvet.Kakyvto i da e.Iskam da sym silna,za da go zabravq,no tazi praznota me dyrpa kym nego sqkash mi kazva,4e tova ne e bil kraq. :smt011 Imam chuvstvoto,4e tozi pyt se vlubih i edva li shte moga da obikna drug taka.Ne iskam da jiveq s tazi praznota...
Radvam se che imam roditeli,koito sa strahotni.Radvam se che ne mi lipsva nishto...ne sam lishava ot kakvoto i da e.Ocenqvam go i sam blagodarna za tezi neshta.No ne moga da jiveq s tazi praznota... :smt010 Daite mi syvet...znam 4e edva li shte pomogne,no se nujdaq ot neshto..

08-09-2007, 16:19
Много ти е разпиляна историята, но ако беше на кирилица щях да я прочета!!!

loshokote
08-09-2007, 18:26
Първо пиши на кирилица, че така много много не се разбира :!:
Тоз твоя така наречен приятел долкоз и те е обичел, че да вярва на хорските приказки, а не на теб :-#
Минали са само 3 месеца, ако наистина толкова много го обичаш, ще ти трябва по-дълго време да го забравиш. А и няма ли възможност да поговорите и да си дадете втори шанс.
Незнам какво друго да ти кажа, не ми се е случвало такова нещо. Само веднъж са ме зарязвали и аз веднага съм си намирала ново момче, което да ме заслужава и обича. Може би това момче не е за теб, незнам. С времето празнината ще се запълни с друго момче, което да те заслужава :|

Dead`Paladin
08-09-2007, 18:33
Първо пиши на кирилица, че така много много не се разбира :!:
Тоз твоя така наречен приятел долкоз и те е обичел, че да вярва на хорските приказки, а не на теб :-#
Минали са само 3 месеца, ако наистина толкова много го обичаш, ще ти трябва по-дълго време да го забравиш. А и няма ли възможност да поговорите и да си дадете втори шанс.
Незнам какво друго да ти кажа, не ми се е случвало такова нещо. Само веднъж са ме зарязвали и аз веднага съм си намирала ново момче, което да ме заслужава и обича. Може би това момче не е за теб, незнам. С времето празнината ще се запълни с друго момче, което да те заслужава :|


подкрепям...

LittleDevil_f
08-09-2007, 18:47
hmm
podobno ne6to mi se slu4valo samo deto ne tragnahme
mi
to be6e svalka zza 3 meseca ot togava minaha ammm (smiata....) 8 meseca i o6te ne sam go zabravila
emi prodaljavam napred
da o6te kato go vidia i po4va da mi bie silno sarceto ama viarvam 4e 6te mi mine i niakoi hubav slan4ev den 6te se poiavi novo mom4e koeto da zaobi4am taka silno
pogovorete
daite si vtori 6ans ako e vazmojno :D
6te stiskam palci
uspeh :D

(ima edna modka deto sega 6te mi se kara :-D 6toto sam mn glupava)