PDA

View Full Version : Дали да продължаваме така...



oooooooofuck!
08-09-2007, 17:04
ok, hey ppl , kato za na4alo...
am... dori nz kak da zapo4na po dqvolite. tfa e pak tema v koqtoo... eventualnite otogvori tr sa syveti v smis, pak teen problem, pri tova osobeno typ, iii... tka e. prosto imam nujda ot mneniq poneje tfa se okaza prekaleno trudno za re6enie za men, vypreki 4e krainiq izvod sigurno 6e e: mi slu6ai mila, ti tr da re6i6, tova si e do tvoite 4ustva. ooo...k.. lets have a try pone ;}
.the story:
s mom4e sym...ot .... nqkolko sedmici. iskarvame si prosto idealno vs boji pyt kogato se vijdame. ima 'perespektivi' /sujalqvam za oligofrenskata wise guy duma :P/ za dylga vryzka. amm... az.. ne go obi4am. no fakt e 4e ne mi e bezrazli4en. rano e da go obi4am tfa e super qsno ;] mm....
the problem:
... mislq 4e ... tka naskoro ne sym imala mnogo seriozna i obvyrzva6ta vryzka kakvato e tazi, v smis... ne6to kato ...'zabifki, flirtove ili svalki' kakto tam gi nari4ate, vs razli4no, tezi ne6ta bqha predi. ii... be6e mi malko kofti 6toto sled vsqka svalka 4ustvata mi bqha malko nestabilni i ne bqh s uma si mnogo no sled vreme se opravqh a prekaranata ve4er s mom4eto / nqmam predvid sex v nikyf slu4ai/ si ostava6e nezabravima i krasiva ;] iiiii....sega se 4ustvam leeeeeko vyrzana. v smis...krai, iam 4ustvoto 4e nemoga da si govorq s mom4eta pove4e xaxa, zvu4i stranno no horata s koito event. moga da se zapoznaq po4ti vednaga se poddavat na nqkfa stranna harizma koqto izly4vam ii... iskat da sa s men. /of tfa mai be6e prekaleeeeeno naduto ot moq strana da go kaja, no e tka po dqvolite!/ ii... moje bi sega sym leko usmirena. 6tastliva sym naistina da si imam 'nqkoi' i to 4uek koito e .. tka priqtel s mnogo hora, poznat, super mil i tka natatyk, demek ne nqkyf 6ebek xax ;} ii.. mda...problema... mm.... ne sym sigurna 4e go haresvam tolkova kolkoto toi men. i se nadqvam s vremeto da go zaobi4am naistina, no ako tova ne se promeni idva i po lo6iq problem. 4e... ako ne iskam da byda s nego prosto 6te sym super prizvyrzana kym nego i ako skysame toi e 4uek s koito nqma da moga da se vijdam pove4e kato priqtelka za6toto 6te strada toi super mn vs pyt kogato me vidi.... i tka... nz... ako prekratq ne6tata sega, 6te mu e po leko, no ako ne go napravq ...sig 6e go zaobi4am istinski ii...ako skysame nikoga nqma da znam kakvo ni e o4akvalo..of...typi4ka e situaciqta... i znam ... 4e v momenta v koito mu kaja \sujalqvam'... az naisitina 6te syjalqvam.... i 6te usetq onova 4ustvo poznatoto 4e nikoga ne si znael kakvo si imal dokato ne go zagubi6... nz, dilema e vypreki vsi4ko. po si4ko izliza 4e tr ostana s nego, no iskam da sym 6tastliva ne po malko ot kolkoto 6te e toi ... tova e.
re6enieto:
??? leave to u...and me eventually :roll:

peace yall

acidburn1
08-09-2007, 17:13
1- пиши грамотно ве майка му дейба. . .
2- по тъп проблем не съм чувал

??!!?!?
08-09-2007, 18:01
m procheti si pak purvite redove-DA TOVA NAISTINA E TUPA TEMA A PROBLEMA TI E PROSTO 10-TORNO PO-TUP,SHVASHTASH?

loshokote
08-09-2007, 18:08
Аз лично нищо не разбрах, ту пишеш на бг, но с англииски букви, което още повече обърква, ту на англииски (искаш да покажеш, че можеш да говориш англииски ли незнам), за тва и не го прочетох цялото, научи се да пишеш бре, еее боже.... [-o< #-o

Dead`Paladin
08-09-2007, 18:36
вместо да пишеш тук по добре иди да си научиш бьлгарския... :smt017

sladko_dete
08-09-2007, 20:55
Тва е тъпо бе, ама щом искаш да си по сигурна прекарай с него 2-3 дена нон стоп и виж дали няма да ти трепне нещо повече от "не безразличност"