PDA

View Full Version : Малко притеснение



greddy
08-09-2007, 17:06
Ae hora skoro pisah....imah neshto malko cherveno na penisa kato pypka i tuk me posyvetvaha da otida na urolog.I nali otiam pri lichnata za napravlenie tq kyv e problem....tyi tyi obqsnih i az vika dai da vidq...kakto i da e pokazah i az,i tq am tyi ne e za urolog vika pritril si sa qvno i nali dobre sichko predpisa mi edna pastichka: Gentamicin H aktavis. I nali vika sutrin vecher maji i nali sa zaradvah malko.No stava veche kum 2 sedmici maja redovno po predpisanie i rezultat golqm nqma i mi e prosto super pritesneno.Vodq polov jivot otskoro i se naloji i nego da spra na 17 sum i si znam kato zakon mi e vinagi s prezervativ do sega ne sum pravil sex bez kondom ufff sry che va zanimavam taka posuvetvaite me neshto :oops: [-o<

naMy4Ho_KoTe
08-09-2007, 17:11
Otidi pak na urologa. PF.

roni.mk
08-09-2007, 17:49
ami,idi pak pri li4nata i i obqsni,4e nqma efekt ili q pomoli vse pak za napravlenie za urolog!ako ne,nai dobresi otida napravo na urolog!uspex! :wink:

alkobalko
08-09-2007, 17:51
Oтиваш при личната си и изискваш да ти даде направление, щом това не ти е помогнало. Тя няма право да ти откаже.

mir4ovski
08-09-2007, 17:54
IZ4AKAI MALKO OSHTE I MAJI ZASHTOTO PODOBNI NESHTA IZISKVAT PO-PRODALJITELNO LE4ENIE

greddy
08-09-2007, 19:22
priqteli neznam mislq da maja oshte redovno i da otida pri neq pak i pone da q pitam moga li da vodq pone polov jivot sys prezervativ nali ufff gadna rabota malko e no me pritesnqva na nikoi ne go pojelavam :oops:

JuS7^YourS
08-09-2007, 19:58
idi pak pri li4nata si lekarka i tozi put bez napravlenie za urolog ne si trugvai!!!

Jaden
08-09-2007, 20:00
Ae hora skoro pisah....imah neshto malko cherveno na penisa kato pypka i tuk me posyvetvaha da otida na urolog.I nali otiam pri lichnata za napravlenie tq kyv e problem....tyi tyi obqsnih i az vika dai da vidq...kakto i da e pokazah i az,i tq am tyi ne e za urolog vika pritril si sa qvno i nali dobre sichko predpisa mi edna pastichka: Gentamicin H aktavis. I nali vika sutrin vecher maji i nali sa zaradvah malko.No stava veche kum 2 sedmici maja redovno po predpisanie i rezultat golqm nqma i mi e prosto super pritesneno.Vodq polov jivot otskoro i se naloji i nego da spra na 17 sum i si znam kato zakon mi e vinagi s prezervativ do sega ne sum pravil sex bez kondom ufff sry che va zanimavam taka posuvetvaite me neshto :oops: [-o<

Тази твоя докторка явно е някаква вмирисана патка дето не йе виждала куур от години и не знайе какво да прави!!!

vvs_go
08-09-2007, 20:05
mi investirai 15 lv v poloviq si jivot i otidi na 4asten urolog