PDA

View Full Version : След любовта...



Tornslide
08-09-2007, 18:26
Taka sled kato priqtelkata mi me zarqza prosoto ei taka prosto sveta mi se srina pred o4ite sled tova bqh 2 sedmici v neveroqtna depresiq pieh, pu6ih , revah i tova samo za neq. Ve4e minaha 2 mesecs i az nemoga i nemoga da q zabravq postoqnno mislq za neq i se razstroivam. Neizlizam nikade ve4e nezanm koi mi e priqtel i koi ne i vyob6te imam li takiva po skoro nqmam. Mnogokratno se opitvah da zapo4na ot na4alo ama nqma nemoje i nemoje. V momenta sym trygna na fitnes i samo tova pravq
hodq na fitnes pribiram se i leja i slu6am muzika. Iskam da si namerq novi priqteli no neznam kak da stane. A nai mnogo iskam da si namerq momi4e koeto da me obi4a i az da q obi4am ne kato momi4eto koeto razbi syrceto mi . Ako nqkoi moje da mi kaje ne6to 6te sym mu mnogo blagodaren. znam 4e hlen4a kato 14 godi6e ama nesym na 17 sym :(

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

Dead`Paladin
08-09-2007, 18:32
ти си като мен много трудно изживяваш трудните моменти... :|

Treselle_s
08-09-2007, 18:37
Ми да...най-добрият начин е да си намериш хоби или приятели,които да са до теб и да те разсейват ,а не да те зарежет....Уф хубаво е ,че са останали чувствителни момчета :P

Dead`Paladin
08-09-2007, 18:40
запознай се с нови проятели сподели това което каза на нас ..така ще ти олекне много... :wink:

LaDy_DaQnA
08-09-2007, 18:46
ne misli tolkoa za neq kolkoto i da ne e lesno prosto mneniqta po nagore sa verni
nameri si hobi priqteli i se razvli4ai tq ne zaslujava sylzite ti

LittleDevil_f
08-09-2007, 18:51
daaa pravilno
hubavo e 4e sa ostanli mom4eta kato teb
tva za priatelite i hobit e viarno
na maceto mu bii enda maina 6toto ne vie bio pisano
6te se poiavi pravilnata :-)

Tornside
08-09-2007, 19:29
Kazvate hubavo e 4e imalo takiva kato men mi toi tova nikoi nego ocenq. Kato vikate nameti si priqteli kak da gi namerq prosto e taka ta az nali vi kazvam ot fitnesa direktno v nas i tva e. Mnogo jalko 6toto v mnogo slu4ai trqbva da se pravq na takyv kakyvto nesym. Ovajavam vsqko edno mnenie i mnogo mi pomagate kato pi6ete taka ako ne drugo se ospokoqvam pone malko. Blagodarq na vsi4ki vie ste super :)

eXtrem3-g1rl
08-09-2007, 19:38
Ми.. :-k Излизай повече, ходи на такива места, където се събират много хора, за да завържеш контакт с някого ( дискотеки, клубове и разни такива..). Надявам се малко по малко да се отдалечаваш от мисълта за приятелката ти ..както и да намериш друго момиче, което да споделя чувствата ти и да не те наранява по тоя начин..Успех :)

Sweet_Fairy
08-09-2007, 22:26
Чесно казано аз съм в абсолютно същото положение,знам че ти е кофти но все пак живота продължава и без нея!Не се отчайваи намери си друга с която взаимно да имате чувства един към друг,а до тогава се развличаи излизаи с приятели(помага ;) ) прави неща които не те карат да мислиш за нея и времето лекува. :!:

monityY
08-19-2007, 07:02
Taka sled kato priqtelkata mi me zarqza prosoto ei taka prosto sveta mi se srina pred o4ite sled tova bqh 2 sedmici v neveroqtna depresiq pieh, pu6ih , revah i tova samo za neq. Ve4e minaha 2 mesecs i az nemoga i nemoga da q zabravq postoqnno mislq za neq i se razstroivam. Neizlizam nikade ve4e nezanm koi mi e priqtel i koi ne i vyob6te imam li takiva po skoro nqmam. Mnogokratno se opitvah da zapo4na ot na4alo ama nqma nemoje i nemoje. V momenta sym trygna na fitnes i samo tova pravq
hodq na fitnes pribiram se i leja i slu6am muzika. Iskam da si namerq novi priqteli no neznam kak da stane. A nai mnogo iskam da si namerq momi4e koeto da me obi4a i az da q obi4am ne kato momi4eto koeto razbi syrceto mi . Ako nqkoi moje da mi kaje ne6to 6te sym mu mnogo blagodaren. znam 4e hlen4a kato 14 godi6e ama nesym na 17 sym :(

Moderated by Aleandra

naisitna trqbva da si nameri6 nova... kak taka da nqma6 priqteli?pone 1-2 ma nameri idete na disko primerno zabii nqkoq macka.. no tam puk sa samo kurvi ](*,) :-k idete nqkade naplaj,probvai se tam.. ne se ot4aivai o6te ot na4aloto.. ili prosto se zappoznai s nqkoe momi4e v ingternet ! :) spx vremeto lekuva si4ko.. 2 meseca ni6to ne sa.. prosto prekaleno mnogo q obi4a6 za da q zabravi6 za tolkova malko vreme.. izlizai i se raseivai.. 6te q zabravi6,overqvam te! :smt006
т. 7 от Правилника!

iveto89
08-19-2007, 07:32
kato 4eta...napisanoto i naistina te razbiram,i az sum prejivqla takova ne6to,samo kudeto sum momi4e...vremeto pomoga,vupreki 4e pri men mina god i 6 meseca...az o6te ne moga da go preodoleq,no kato nameri6 dr 4ovek,toi ti pomaga donqkude i uspqva6 da se prebori6 s realnostta.uspeh

simba007
08-19-2007, 08:39
prejivqh ne6to podobnokisna si vav fitnes zalata posle se pribiram i nqmam jelanie za ni6to ai sega nablijava 15 septemvri i otnovo trqbva da go vijdam a neiskam i nqmam sili za novi laji i obe6taniq iskam da go zabravq da po4na na 4isto pak da sum onova momi4e koeto bqh presi da go sre6tna,iskam da namerq lubovta ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

koalka
08-19-2007, 08:44
Трябва все някога да го превъзмогнеш.Ако си я обичал много-два месеца не са чак толкова достатъчни за я забравиш, трябва може би повече.Фитнеса може и да ти помага да се разсееш, излизай с приятели, не можеш да нямаш поне един, запознай се с други, от класа нямаш ли?Не трябва да се отказваш.

alkobalko
08-19-2007, 08:45
Ще видиш, че много скоро ще ти мине.

marley
08-19-2007, 09:37
alkohol?!cigari?!abe ti si lud 4ove4e,problem ne se re6ava taka!az su6to bqh mn zle kato skusah s dulgogodi6nata si rpqitelka,smisal gadno i be6e 6toto bqhme ot edna kompaniq.Sled tova oba4e po4nah da flirtuvam s drugo momi4e,koeto be6e simpati4no ama togava nqmah ni6to kum neq,no znaeh 4e s vremeto 6te stane ne6to mejdu nas...i taka i stana.zabravih predi6anta i taka...

flowerlina
08-19-2007, 09:48
Само времето ще ти помогне

me4ti4kata
08-19-2007, 09:59
Li4i si ,4e si mnogo 4uvstvitelen.Dne6no vreme sa ostanali malko kato teb ,ama si prav i ,4e nikoi ne go ocenq.I az kato vsi4ki ti kazvam ,4e 2 meseca sa malko za da preodolee6 takava liubov kato tvoqta.Ama si pomisli,6tom te e zarqzala zna4i ne e imala ni6to kam teb,zna4i tq ne e podhodq6tata za teb.Vreme e da si nameri6 druga ili pone da po4ne6 da q tyrsi6.Izlizai,zabavlqvai se ,kolkoto i da ne ti e do tova.Skoro 6te q preodolee6 i moje bi 6te si nameri6 nova i istinska priqtelka ,koqto da te ceni i obi4a.Iskrenno ti go jelaq.USPEH! :smt039 :smt023