PDA

View Full Version : Как започнахте? Защо?



ethno
08-09-2007, 19:59
Кажете какво ви накара та пропушите или да взимате наркотици?

ExChange
08-09-2007, 20:28
Ами в компания на пушачи съм..то не може всички около мен да пушат пък аз,не така,че за това и аз започнах :|
П.П>Наркотици не взимам :!:

tuka6na
08-09-2007, 20:30
'лоша компания'
Единствяените хора които съм приемала някога...друсат.Та аз и тях надминах,че с тях ли да се оправдавам.Започнах...е така.За да опитам.И да-харесва ми.И да-превърнах го в начин на живот. :-s

08-09-2007, 20:37
liubopitstwoto :lol:

hamilcar
08-09-2007, 21:28
Беше ми интересно и затова опитах.

SUNriSe_f
08-09-2007, 21:38
Haresvah edno mom4e koeto py6e6e, posle priqtelkite mi po4naha da py6at.. i dokato se ysaznaq i az, no pyrviq pyk mi be6e interesno. A ina4e narkotitzi NE, vs okolo men py6at treva, no az ne ta ne

Sm0k3r
08-09-2007, 21:40
abe bez komentar si ostavam ... uj gi mrazeh opitah 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 pyti sviokah s tiq cigari i sq se probvah da gi spry i za 2 dena se bih 14 pyti za6toto kato gi spiram i postoqnno se qdosvam i otkacham . Tova e ot mene

extazygirl
08-09-2007, 21:43
с какъвто се събереш,такъв ставаш :wink:

theEXPLOITED
08-09-2007, 21:53
"опитах и жидях 4е ми хареса -хареса ми това 4е ме спасява от стреса незнам кои ми я даде кои са от каде са ТО И БЕЗ ТОВА НЕ МИ ВЛИЗА В ИНТЕРЕСА"........ми той 4овека си го е казал отдавнаааа 8)

naMy4Ho_KoTe
08-10-2007, 00:22
Брат ми пуши. А като бях по-малка, естествено исках да му подражавам. Тогава ме беше много срам, че съм пропушила и като излизах да пуша се криех по някви храсталаци, да не види някои как едно младо момиче си пали фаса. А за наркотиците.. Исках да разбера защо толкова ги хвалят.

pathetic
08-10-2007, 00:28
Пропуших цигари,защото
един бивш пушеше и целувките му напомняха тютюн.
Да.


Чувствам марихуана,защото е божествено.


Пия алкохол,защото

мм бях го казала добре,но момент да го потърся.

е,не го намирам.

цветът ме вдъхновява
аромата ме възбужда.

и още нещо имаше.

ах
зная,че вкусът ме подлудява.

а вие си ебете майките с вашите достойни за съчувствие
предразсъдъци.

b0Nb0n
08-10-2007, 00:31
"опитах и жидях 4е ми хареса -хареса ми това 4е ме спасява от стреса незнам кои ми я даде кои са от каде са ТО И БЕЗ ТОВА НЕ МИ ВЛИЗА В ИНТЕРЕСА"........ми той 4овека си го е казал отдавнаааа 8)
nqma kvo pove4e da kaja

IlLuSi0nS`
08-10-2007, 07:15
просто следвах интуицията си.. когато за пръв път взех коз в ръката си, когато го запалих, когато усетих вкуса и мириса, имах чувството, че вече съм го правила хиляди пъти.. беше толкова естествено да си дръпна, колкото и да пия вода.. когато за първи път се напуших, осъзнах, че искам да запазя това усещане завинаги.. никой не ме е карал, не е било и любопитство, не е било от мода или нещо подобно, аз просто знаех, че това винаги е било част от мен и затова го превърнах в начин на живот..

nymphetamine108
08-10-2007, 08:12
Първата ми цигара беше от чиста гъзария. Обаче взе, че ми хареса и почнах да пуша редовно...и сега не мога да спра. Ама и май не искам, де да знам.
За коза...На някъф купон, супер много ме изкефи и сега, когато имам възможност, пуша. Не се случва много често и мисля, че така е по-добре!

ZO
08-10-2007, 08:26
AMI, AS NE PU6A TREVA- PU6A SAMO CIGARI, NORMALNI. PROPU6IH, ZA6TOTO ZAPO4NAHA MNOGOTO PROBLEMI I SAKASAH S GOLQMATA LIUBOV. :roll: :roll: :roll:
NE MI HARESVA, NE ME USPOKOQVA, NO PU6A. ZAPALVAM SI VREMETO. :-s
DA, PU6A4AT PU6I ZA DA SI MISLI, 4E PRAVI NE6TO, KOGATO VSA6TNOST NE PRAVI NI6TO. :D

Princess Of Sound
08-10-2007, 11:16
Ами ако не се лъжа бях 9 клас и бяхме досъа голяма дружина, а пък там само аз и още едно момиче не пушехме... и така веднъж запалихме на шега да видим какво е
втория път просто така за фон, третия път от лигавешка и след тва вече се започна.... малко по малко и стигнах до кутия цигари на ден

Ice
08-11-2007, 00:23
Общо взето всички пушеха, исках да пробвам не ми хареса особено и се отказах.След известно време пушех всяко м/учасие с останалите.След това започнах да си купувам цигари и вече си пуша редовно.

naMy4Ho_KoTe
08-11-2007, 01:46
малко по малко и стигнах до кутия цигари на ден

Аз пък почнах с по кутия на ден и първите 5 дни бяха кошмар - пиех по 10 литра течности и все бях jadna, корема ме болеше и ми се виеше свят... Направо се чудя защо продължих да ги пуша :shock:

I_Love_Vodka
08-11-2007, 16:46
Ми нз,но не е лоша компания,защото аз зарибих компанянта да пушат :lol: :lol: :smt019

ethno
08-11-2007, 20:09
Ясно е, че цигарите разтоварват стреса, успокояват и т.н. И аз съм пушил, но не продължих дълго, отказах се рано. След това доста време се се6тах за вкуса на тютюна, но не запалих повече, сега вече изобщо не се сештам за цигарите и ми е по-готино. Но не разбирам, защо избирате цигарите за да се успокоите, а не нещо друго. Разтоварвайте със спорт или разцъквайте PC игри, излезте на кафе с приятели, каквото искате. Има много начини да разпуснеш, а и цигарите "удрят" доста силно през джоба. Не се опитвам да ви откажа от цигарите, проста искам причината за това, че избирате тях. :?
Трябва да има по-сериозна причина от това, че сте видяли от приятели или брята/сестри, или "искам да привличам внимание". :-k :?

bobka
08-11-2007, 21:40
nito pu6a nit se drusam.probvala sum da pu6a ama prosto ne e v prirodata mi. :D

sisito0o0
08-13-2007, 12:24
Еми значи аз почнах да пуша първо цигари,след това минах на Joint-4e и са съм на амфетки абе попринцип заради проблеми сас семейството,даскалото или гаджето... :smt021

great_mari
08-13-2007, 14:20
ам аз опитах 1 път от гъзария хареса ми,но...се замислих и след около месец спрях,а и наще разбраха но не обелиха нито дума за това и аз се радвам де \:D/ \:D/ \:D/ да разберат че на 13 пушиш и 1 думичка да не ти кажат е баси кефа :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: иначе сега не бих пропушила отново за нищо на света [-X [-X [-X

dEScHy
08-13-2007, 21:35
ам цигари...щот съм в компания на пушачи...покраи тях...то дъл ше пуша или ше дишам дима се ено...а за др-те работи...единствено към тревата може да се каже че съм пристрастена...другото не...мн рядко други неща...

DevilWish
08-13-2007, 22:58
Беше ми интересно и затова опитах.
И на мен така :|

BaiboCo
08-14-2007, 02:01
Специално аз самия съм бил в компания на пушачи но пък никога не съм пробвал, предлагали са ми, но даже и от любопитство не реших да видя какво е. Както каза 1 пич по нагоре в темата предпочитам да разпускам по други начини, право на личен избор ;]

Babsyy
08-14-2007, 02:17
Емиии пропуших щото исках :) Колкото и тъпо да звучи
А за наркотицитеее.... немога да кажа че беше насила но ме зарибяваха ииииии аз реших и почнах ... но сега съм чиста

BaiboCo
08-14-2007, 02:19
Май не само аз имам инсомния..
Иначе радвам се за теб ;]

stefko89
08-14-2007, 02:44
emi pu6a cigari ot 9 klas 6toto si4ki pu6eha i az da ne ostana ponazad i taka apak za koza sam si re6ik i mnogo mi haresa i ako moga 6e si q pu6a cql jivot apak za amfet i ex samo sam probval ne mi haresva i tva e samo joint :)

_butterfly_
08-14-2007, 17:27
Ами в компания на пушачи съм..то не може всички около мен да пушат пък аз,не така,че за това и аз започнах :|
П.П>Наркотици не взимам :!:

и аз така,сериозно вече пуша от 9 клас

monityY
08-14-2007, 18:07
az su6to sum v kompaniq na pu6a4i a ne pu6a... kak stava tova?

_i_r_i_d_e_s_c_e_n_c_e
08-14-2007, 20:58
нямаше причина,просто на един купон си бяха наредили и аз си поисках и така=)

Плякам Майки
08-14-2007, 21:06
Бивш наркоман няма! :-D

08-14-2007, 22:29
Еми исках да опитам и един приятел ми даде малко амфет

И ми хареса

И сега от време на време като ми се прииска си взимам
Не съм пристрастен или нещо такова

fffff
08-14-2007, 22:46
Еми исках да опитам и един приятел ми даде малко амфет

И ми хареса

И сега от време на време като ми се прииска си взимам
Не съм пристрастен или нещо такова

*(~)sTop-f0lLowiNg-mE{~}*
08-27-2007, 16:13
нито пуша .. нито вземам наркотици , а в компанията ми има и наркомани и пушачи .. !!!

пазя-го-в-тайна
08-28-2007, 20:13
мм кво да кажа :) в компания на пушачи на цигари и на марихуана,вземат амфетамити и кокайн. аз не пуша нищо, но пък опитах амфетамини след това кокайн и сега си взимам за партита и по празници иначе избягвам :) против наркотиците съм! не пробваите! хубаво е....

meaningless
08-28-2007, 20:46
любопитство, компания, глупост

tItEufFf
08-28-2007, 21:25
Аз вече не пуша, но преди пушех за малко...Ами с едни приятелки избягахме от часа...те двете са пушачки имаха цигари..предложиха ми...аз отначало отказах, но след 5 сек се съгласих...нз защо..от любопитсво може би...(в никакъв случай за гъзария!)

junk
08-28-2007, 22:37
цигари.. хм бях се напила и ми предложиха, зех и после не се усетих кога запалвах по-редовно
трева.. с един приятел, бяхме само двамата на море и той се вкарваше в баси филмите и с първия масур си казах 'баах мааа му,колко съм пропуснала' и оттогава..
амфети... имах си проблеми и се видях с един приятел да зимам коз, накрая нз как стана се върнах с амфети и чадел, пак оттогава чертая.стремя се да е рядко,получава се

Fanatichka
08-28-2007, 22:57
Мм цигарите уж на шега ги почнах.В началото пушех поцигара на ден, даже през ден и си виках " аа аз не съм пристрастена", ама ей го на вече година и половина пуша.И ту искам да ги спра, ту не.Мога, ама някак си нямам желанието 8-[
А тревата я опитах от любопитство.Миналото лято се поведох с тревомани и кви ли не...И ся се случва да пуша трева, но не прекалено често.
Амфети опитах пак от любопитство.Никой не ме е насилвал или нещо от сорта.Оростоисках да опитам и тей...

teenkopele
08-29-2007, 01:01
Кажете какво ви накара та пропушите или да взимате наркотици?

- Всички от компанията ми пушат, само аз не.

- Пробвах някои неща, защото ми беше интересно.

Erica
08-29-2007, 10:26
Защо пропуших ли,защото ми е бил толкоз акъла на него време (бях на около 18,когато взех да пуша) :D
Някой ме излъга,че цигарите успокоявали,разтоварвали и прочие...е да разтоварват...ти джоба...олекотяват го :smt009 .Ама глупава работа имах проблеми с приятеля ми тогава и ще се успокоявам с цигарите и аз...всеки луд с номера си някой с цяло представление... 8)
И оттогава спирам ги,започвам ги и така един кръговрат,поне сега успях да ги намаля,преди пушех адски много...но поне сега пуша само с кафето...а като си спомня,че като бях малка бях твърдо против пушенето...ама съдба... ](*,) ](*,) ](*,)

Наркотици не съм пробвала,нямам и намерение!

Naked in the wind
09-02-2007, 16:54
Нито пуша,нито се друсам.Пробвала съм да пуша цигари,но не ми харесва,пък и няма смисъл от тях според мен :wink:

Boqn
09-02-2007, 17:38
Za cigarite prosto iskah da probvam kva e cqlata taq raota okolo tqh.A parvata mi marihuanka be6e podelena ot 4 4oveka :).Ama nito eno ot dvete ne sam prodaljil

theEXPLOITED
09-02-2007, 19:14
Бивш наркоман няма! :-D
МНОООООО ВАЖНО МИСЛИШ ЛИ 4Е МИ ПУКА И ЦЯЛ ЖИВОТ щЕ СЪМ НАРКОМАН АМА щЕ МИ Е МНООООО ПО ЯКО ОТКОЛКОТО НА ТЕБ ТИ Е БИЛО НЯКОГА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!хихихихи охихихихихих :-D ХЕИТЪР :-D :-D :-D :-D :-D :-D БАХТИ МНОООООО СИ УМЕН БЕ ЕЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ!!!!!!ХИХИХИХИ :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D СЛАДУР :-D

09-02-2007, 19:32
the EXPLOITED rulzzzzzzzzzzzz

tapaciiiiiiiiii
09-04-2007, 18:20
maluumni ste s nqkoi iskliu4enia nqma takiva tapaci po dobre v1rvetye se ebete :smt011

whiteeeeee
09-04-2007, 18:28
както каза човека - БИВШ НАРКОМАН НЯМА , както няма и бивш бодибилдър.... което е било си остава ;)

w0sh
09-04-2007, 19:30
както каза човека - БИВШ НАРКОМАН НЯМА , както няма и бивш бодибилдър.... което е било си остава ;)
Хах мн сте мъдри сичките.

По темата пуших щот ми се пушеше :-D , само че беше жумел....

09-04-2007, 20:16
phahaah i biv6a prostitutka nqma,,,,

CaSsIe
09-09-2007, 21:49
Emi za pyrvi pyt pu6ih v edno maze...bqh nqkyde 3 klas i e taka da se napraime na int s 3 fr da vidime kfo e i sled tfa v 7 klas edna fr be6e propu6ila i az pokrai neia i taka po kafeta blq blq i az po4nah i sa ve4e 2 god redovno si pu6a

BaiboCo
09-09-2007, 21:52
Бивш наркоман няма! :-D
МНОООООО ВАЖНО МИСЛИШ ЛИ 4Е МИ ПУКА И ЦЯЛ ЖИВОТ щЕ СЪМ НАРКОМАН АМА щЕ МИ Е МНООООО ПО ЯКО ОТКОЛКОТО НА ТЕБ ТИ Е БИЛО НЯКОГА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!хихихихи охихихихихих :-D ХЕИТЪР :-D :-D :-D :-D :-D :-D БАХТИ МНОООООО СИ УМЕН БЕ ЕЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ!!!!!!ХИХИХИХИ :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D СЛАДУР :-D
Преди да почнеш да пишеш по форуми 'изтрезней' малко (т.е изчакай ти мине ефекта от тфа дето друсаш), бий си 2 шамара и се замисли колко ти е пропаднал живота :-&

гуд олд таймс
09-09-2007, 22:03
Аз цигари не пуша, затова пък друсам:) Ем как да се зарибя, както става! Виждаш някой, оня ти предлага, ала бала, и си вътре. ;р

Днес изпрасках блистерче Акинетон и се довърших с малко бенз. ;р

Хахах, от акинетона виждаш главите на приятелите си деформирани, като некви демони, деа :Д голяя бръдъ, не знам кое беше истина и кое не :Д На всичкото отгоре за повече от час се превърнах в космонафт :Д Тоолкова бавно се движех, че и не можеш по-бързо :Д

Секта!

sinful`girl
09-10-2007, 12:51
Имах супер много проблеми на главата и понеже всички разправяха как като пушиш и се успокояваш. Взех си една кутия,седнах в градинка и изпуших половината цигари една след друга :-D Ама тогава съм била още малка и не ми е увирала главата,важното е че на мене си ми харесва.Може да е вредно,ама пука ми,един живот имаме,ще си правим квото поискаме :-D А за наркотиците.....беше ми интересно да опитам иии филмите дето се вкарвах взеха че ми харесаха......нооооооо вече съм чиста,нищо не взимам и така ми е по-добре :-)

InGRiD`
09-10-2007, 19:49
az sym na 14 sega...i kompaniqta na gadjeto mi se napushva vseki den...az ne go pravq obache mnogo iskam da probvam..samo che me e strah kvo shte stane i dali nqma da stana zavisima... :P inache te sa mnogo gotini...i tva che se napushvat vyobshte ne im prechi..s gordost bih kazala che s tezi hora sym si prekarvala nai dobre v celiq si jivot...nishto che reputaciqta im ne e na nivo :smt016 :lol:

09-10-2007, 21:18
Любопитство майна.И не съм спирала

09-11-2007, 12:24
InGRiD'.........муахаххахахаааааа ааааааха...мн си зле момиче моля ти се не се излагаи!

PeShky
09-12-2007, 03:33
Ми аз пропуших от "добри приятели"

mad_doggy123
09-13-2007, 03:28
az li4no po4nah zaradi kompaniqta i zaradi sredata e takova ne 4e gi obvinqvam ma taka se polu4i daje sum siguren 4e pri si4ki e taka nezavisimo dali tcigari treva ili neshto drugo az ponee ne sum 4uval nqkoi sam da e razbral 4e sushtestvuva heroin primerno ii da e reshil da e otishal sam i da si e zel ponee az ne znam :)

theEXPLOITED
09-13-2007, 12:46
Бивш наркоман няма! :-D
МНОООООО ВАЖНО МИСЛИШ ЛИ 4Е МИ ПУКА И ЦЯЛ ЖИВОТ щЕ СЪМ НАРКОМАН АМА щЕ МИ Е МНООООО ПО ЯКО ОТКОЛКОТО НА ТЕБ ТИ Е БИЛО НЯКОГА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!хихихихи охихихихихих :-D ХЕИТЪР :-D :-D :-D :-D :-D :-D БАХТИ МНОООООО СИ УМЕН БЕ ЕЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ!!!!!!ХИХИХИХИ :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D СЛАДУР :-D
Преди да почнеш да пишеш по форуми 'изтрезней' малко (т.е изчакай ти мине ефекта от тфа дето друсаш), бий си 2 шамара и се замисли колко ти е пропаднал живота :-&
ХИХИХИХИ Пропаднал? Я се уточни малко какво имаш предвид под пропаднал?
А за 'изтрезняването' ми не стаааааааааа щото няма момент в които да не съм друсана и не мисля да има...........щОТО ТАКА МИ ХАРЕСВА........ха нали се сещаш че ша си праааа кот си искам и когато си искам.....................

vesi_baby_pld
09-15-2007, 18:52
Az bqh na 10 godini,kogato zapalih parvata si cigara.Brat mi kaza na na6ite,a te qko mi se nakaraha..................................SEga sam na 14 godini i pak po4nah da zapalvam ot vreme na vreme i me kefi.Samo nqkoi ot priqtelite mi pu6at,no na men ne mi puka za tqh.Vseki si ima svoe mnenie.......SPORED MEN!!!!!!!!!!!!!!! =; [-X :P

divanetyyyy
09-15-2007, 21:16
mii az ne vzemam narkotici,no ot skoro pu6a.za6to po4nax li?mi parvo ot gazariq,6toto mom4eto,koeto obi4am pu6i,i az kvo li da ne vida ot nego..:D:D:D:D:D:Dposle mi stna qko da pu6a,i prodaljix,prosto mi xaresva:))no samo po dve na den,6toto gi pu6a zaedno s kafeto:D:D:D :lol:

b0Nb0n
09-15-2007, 21:29
Бивш наркоман няма! :-D
МНОООООО ВАЖНО МИСЛИШ ЛИ 4Е МИ ПУКА И ЦЯЛ ЖИВОТ щЕ СЪМ НАРКОМАН АМА щЕ МИ Е МНООООО ПО ЯКО ОТКОЛКОТО НА ТЕБ ТИ Е БИЛО НЯКОГА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!хихихихи охихихихихих :-D ХЕИТЪР :-D :-D :-D :-D :-D :-D БАХТИ МНОООООО СИ УМЕН БЕ ЕЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ!!!!!!ХИХИХИХИ :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D СЛАДУР :-D
Преди да почнеш да пишеш по форуми 'изтрезней' малко (т.е изчакай ти мине ефекта от тфа дето друсаш), бий си 2 шамара и се замисли колко ти е пропаднал живота :-&
ХИХИХИХИ Пропаднал? Я се уточни малко какво имаш предвид под пропаднал?
А за 'изтрезняването' ми не стаааааааааа щото няма момент в които да не съм друсана и не мисля да има...........щОТО ТАКА МИ ХАРЕСВА........ха нали се сещаш че ша си праааа кот си искам и когато си искам.....................
i 6to kat zima6 narkotici jivota trqbva ti e propadnal a ne vesel izpalnen s neupisuemi slu4ki i 6tastie si4ko da ti e ok i da si bezymno 6ta6liv i s usmivka da priema6 si4ko koeto se sly4va kaji mi za6to si misli6 4e ti e propadnal

_BoSSy_
09-15-2007, 22:42
Първата цигара я запалих е така от лигавщина,след това не сам пипала 1 година.После ги почнах редовно да ги пуша с девойките от моя клас.
Тревата.. :? пробвах на 14 за сефте.Хареса ми.Напушвах се редовно с момичетата и се смеехме яко на даскалите през часовете. :-D
Бях така в продължение на 1 година.Накрая майка ме надуши(по-точно и казаха) и аз си признах какво съм правила.Ауу какъв скандал беше в нас не е истина.... :smt014 Когато всичко премина си поговорих с нея и и обещах ,че няма да се повтори(не,че тогава ми повярва де..). Но наистина- сега съм на 16 и не сам пипала.Обещанието си е обещание :) Друго нищо не съм взимала.Само цигарите не съм ги спряла още O:) Разбрах само , че това да се напушваш и да се правиш на циркаджия не е героиство. [-X [-X :smt023

efee
09-16-2007, 12:32
Ами в компания на пушачи съм..то не може всички около мен да пушат пък аз,не така,че за това и аз започнах :|
П.П>Наркотици не взимам :!: и аз така не съжалявам майка ми и баща ми се примириха с факта че пуша в началото не им беше приятно но . . . сега пуша но не пред тях защото не ми е удобно . . .

maanekena
09-16-2007, 16:08
Аз съм човек на спорта занимавал съм се с футбол,бокс а от около година с боди билдинг.Против съм наркотиците и никога не бих взел някакъв боклук като трева и впрочие.Цигари обаче пропуших по следния начин.Имах една приятелка беше манекенка и мого си падах по нея,така да се каже подхождахме си.Всяка вечер се ходехме в един бар в моя квартал в лозенец на последния етаж на една сграда срещу кошарите.Понеже тя пушеше доста като отивах на среща с нея и купувах по една кутия от дамската карелия панеже минавам от там където ги има секви цигари.И като се виждахме няколок дена палех от нейните по една по двеи след седмица си взех една кутия парламент и така вече две години ги пуша всеки ден.

Seducti0n
09-17-2007, 12:18
Пропуших,обикновени цигари от любопитсво преди около 6 месеца.Не е нищо особено...наркотици не съм пробвала досега,а и нямам такива намерения за близкогто бъдеще. :wink:

Reed
09-17-2007, 13:32
Ами в компания на пушачи съм..то не може всички около мен да пушат пък аз,не така,че за това и аз започнах :|
Що да не може?Аз не пуша,пък съм в такава компания. ;)

theEXPLOITED
09-17-2007, 17:21
Ами в компания на пушачи съм..то не може всички около мен да пушат пък аз,не така,че за това и аз започнах :|
Що да не може?Аз не пуша,пък съм в такава компаня. ;)
вси4ко е до воля и желание

ana_sladurana
09-19-2007, 07:45
awe hora vie ludi li ste we?!?!!? :?: na pu6ite kak e smisala kato znae6 4e 4e si sasipva6 jivota :?: az sam tvardo protiv cigarite :!: :!: :!: :!: [-X :smt019 :smt019 :smt017 :smt017 :smt016 :smt016 :smt019 :smt018 :smt019 :smt017 :smt016 :smt016

09-19-2007, 08:06
Бивш наркоман няма! :-D
МНОООООО ВАЖНО МИСЛИШ ЛИ 4Е МИ ПУКА И ЦЯЛ ЖИВОТ щЕ СЪМ НАРКОМАН АМА щЕ МИ Е МНООООО ПО ЯКО ОТКОЛКОТО НА ТЕБ ТИ Е БИЛО НЯКОГА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!хихихихи охихихихихих :-D ХЕИТЪР :-D :-D :-D :-D :-D :-D БАХТИ МНОООООО СИ УМЕН БЕ ЕЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ!!!!!!ХИХИХИХИ :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D СЛАДУР :-D
Преди да почнеш да пишеш по форуми 'изтрезней' малко (т.е изчакай ти мине ефекта от тфа дето друсаш), бий си 2 шамара и се замисли колко ти е пропаднал живота :-&
Колко ми е пропаднал живота бе пайтак ??? Имам си жена, имам си приятели с които си пуша масета и ям бонбонки ... Колко ми е пропаднал??? Имам и пари да те купя и да та продам на някой загорял колумбиец... Колко ми е пропаднал според теб????

??????????????????
09-19-2007, 22:21
Бивш наркоман няма! :-D
МНОООООО ВАЖНО МИСЛИШ ЛИ 4Е МИ ПУКА И ЦЯЛ ЖИВОТ щЕ СЪМ НАРКОМАН АМА щЕ МИ Е МНООООО ПО ЯКО ОТКОЛКОТО НА ТЕБ ТИ Е БИЛО НЯКОГА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!хихихихи охихихихихих :-D ХЕИТЪР :-D :-D :-D :-D :-D :-D БАХТИ МНОООООО СИ УМЕН БЕ ЕЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ!!!!!!ХИХИХИХИ :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D СЛАДУР :-D

Защо мислиш, че ще ти е по-яко? Откъде можеш да си сигурен какво ни е на нас останалите? На тебе без drugs ти е тъпо, еми на другите не им е. И е вярно, че бивш наркоман няма...както и бивш пушач, и бивш алкохолик...ама те и алкохола и цигарите за мене са си наркотици един вид. И наистина ли ви доставя удоволствие да не знаете къде се намирате, да имате халюцинации, да сте неадекватни за заобикалящите ви в момента? Интересно ми е просто, щото не съм пробвала, ама не откривам кое е приятното. Може и да греша. Някой по-компетентен нека каже.

09-19-2007, 23:16
awe i az se 4udq na tiq hora ! kak moje da vi e qko samo kato ste nadrusani , ne moje li da se zabavlqvate bez drugs i sekvi halucinogenni rasteniq i treva ! moje da se zabavlqva6 v kompaniq bez tiq ne6ta iii problemite opr ne se re6avat taka [-X [-X cigari sum pu6ila i tva go razbiram amaa drugotoo.. i gadjeto mi gi vzima teq ne6ta ama hi4 ne proumqvam za kvo ... kvo ti pomaga ! :?: :!:

BlueForever
09-25-2007, 14:31
уфф кога започнахме ... не употребявам редовно ама като се случи се случва ... започнах в 7ми клас с цигарите малко след това и тревата ... започва се или от любопитство или щот другите го правят - както при секса ... ем аЗ почнах щот ми беше интересно честно казано , оказа се че нещата които не можеш да си набавиш много лесно (хубава стока) всъщност имат заместители в аптеките. и Сервитьор - диазепам с водка моля \:D/ \:D/ \:D/

BlueForever
09-25-2007, 14:35
Бивш наркоман няма! :-D
МНОООООО ВАЖНО МИСЛИШ ЛИ 4Е МИ ПУКА И ЦЯЛ ЖИВОТ щЕ СЪМ НАРКОМАН АМА щЕ МИ Е МНООООО ПО ЯКО ОТКОЛКОТО НА ТЕБ ТИ Е БИЛО НЯКОГА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!хихихихи охихихихихих :-D ХЕИТЪР :-D :-D :-D :-D :-D :-D БАХТИ МНОООООО СИ УМЕН БЕ ЕЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ!!!!!!ХИХИХИХИ :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D СЛАДУР :-D

Защо мислиш, че ще ти е по-яко? Откъде можеш да си сигурен какво ни е на нас останалите? На тебе без drugs ти е тъпо, еми на другите не им е. И е вярно, че бивш наркоман няма...както и бивш пушач, и бивш алкохолик...ама те и алкохола и цигарите за мене са си наркотици един вид. И наистина ли ви доставя удоволствие да не знаете къде се намирате, да имате халюцинации, да сте неадекватни за заобикалящите ви в момента? Интересно ми е просто, щото не съм пробвала, ама не откривам кое е приятното. Може и да греша. Някой по-компетентен нека каже.

Ем виж не е от най-хубавите неща ама избавя от стреса - ако бачкаш по 10 - 12 часа дневно и като се прибереш няма кво да ядеш щото ваште са те забравили и така няма как да е ... стига се и дотам ... или когато си тотално изолиран от всичко и всички ... никой не е стигнал от добро - лично мое мнение.

namina
09-25-2007, 14:57
не съм почвала.
аз не пуша! [-X

rowzz
09-25-2007, 21:41
Първата ми цигара беше от чиста гъзария. Обаче взе, че ми хареса и почнах да пуша редовно...и сега не мога да спра. Ама и май не искам, де да знам.
За коза...На някъф купон, супер много ме изкефи и сега, когато имам възможност, пуша. Не се случва много често и мисля, че така е по-добре!
не е гъзария дете на 12-13 години да пуши, дори е смешно и грозно..
а пък аз първата цигара я запалих ей така защото ми скимна.. иначе за тревата просто исках да пробвам.. първият път не се напуших затова реших да има и 2ри.. тогава ми хареса...

Lapin
09-27-2007, 01:08
с какъвто се събереш,такъв ставаш :wink:

Точно така \:D/

MaRiNkA_16
10-05-2007, 18:28
ot interes...

DevilWish
10-05-2007, 19:35
Не зная защо пропуших цигари...
Трева...любопитство беше ,но взе ,че ми хареса и така..
И с разни други работи се зарибявах по 1 вр. (хероин :smt010 ) ама #-o това ,щот няям много акъл в главата ... пак беше любопитство и се октри нов свят пред мен ,в който бях едно мноо спокойно момиче и сичко...мноо кеф ми беше и така три дни подред като ми спреше действието ми стааше супер тъпо и дай пак и пак .............. но слава Богу ,че се опомних :-s
Та ся само цигарки...но ако ми попадне нещо няма да откажа :roll:

loyal_88
10-05-2007, 19:43
Еми пропуших...и аз нз що точно, но беше преди бая време. А за наркотиците - живея в най-голямото гето в България. Това е достатъчно :lol:

AtMosFera
10-05-2007, 22:41
Еми пропуших...и аз нз що точно, но беше преди бая време. А за наркотиците - живея в най-голямото гето в България. Това е достатъчно :lol:


Което зна4и??София,Дружба 1...

loyal_88
10-05-2007, 22:43
Еми пропуших...и аз нз що точно, но беше преди бая време. А за наркотиците - живея в най-голямото гето в България. Това е достатъчно :lol:


Което зна4и??София,Дружба 1... Люлин разбира се ;)

AtMosFera
10-05-2007, 22:47
Еее,стига бе!Не е чак толко зле.Там у4а и верно мн хора друсат,но за удоволствие-петъ4но-съботни купони,дискотеки и до тук.Виж Св.Троица...малка но известна :-D

sladka_niki
10-05-2007, 23:31
gyzariqta.. mi tai de priznavam 4e e 4isto i prosto tva v kompaniqta na pu6a4i se 4uvstva6 ili izli6en ili nad tqx... az bqx izli6na... ve4e ne :P :-D :-D :-D

AtMosFera
10-06-2007, 00:03
gyzariqta.. mi tai de priznavam 4e e 4isto i prosto tva v kompaniqta na pu6a4i se 4uvstva6 ili izli6en ili nad tqx... az bqx izli6na... ve4e ne :P :-D :-D :-D


How stupid you are #-o

Ypotrebena
10-06-2007, 00:09
emi propu6ih nekude na 13 14 si4kite mi priqtelki pu6eha ( i te bqha na tolkova) i v diskotekata po4nah i az da pu6a i si produljavam de pu6a :) am treva probvala sum i ne mi haresva ama primerno kokain ili amfeti hmmhmm tfa e drugo probvah go e taka i mi haresa i 4at pat si durpam nekolko liniiki :-D

sexa_na_kompleksa
10-06-2007, 11:48
За пръв път пуших в 6 клас.И аз не знам защо.Може би за гъзария... :-k Не съм много сигурна.Пуших около 2 месеца някъде,но после реших да ги спра.Не пуших около година и половина.Но после пак започнах.Попушвах от време на време.Започнах даскало и пак реших да ги спра.След това на един купон пушихме с една приятелка,която и тя ту пуши,ту не.И от тогава пак от време на време пушех.Лятото пушех малко повечко.На 15 септември тази година отказах цигарите за пореден път.Обещала съм,че няма да пуша поне до 30 юни,ама ще видиме.Надявам се,че ще устискам и че дори и след 30-ти няма да пуша.

ЕPu
10-06-2007, 13:45
ми първата беше от чисто любопитство. Взех една от баща ми, просто исках да видя що толкова се кефят на тия цигари...след тва айде още една, айде пак, айде цяла кутия да си купя..и така от едното любопитство бях стиглана до 2 кутии на ден по едно време ](*,)

deni15
10-03-2009, 14:21
Ами пробвах само от любопитство,за да видя защо толкова им се кефят на тия цигари, но започнах да пуша защото ми се беше насъбрало мн и така ...

PainMonopoly
10-03-2009, 14:30
Цигари - на 13, от келешлък. Тогава в даскало за да имаш шанс да си сред "популярните", трябваше да пушиш с тях в междучасията.

Алкохол - 2-3 клас си пийвах от разни водки и вина в къщи. :razz: После наш'те разбраха и ми хвърлиха един бой, след което не бял близвал алкохол до 7 клас, когато беше първото ми голямо напиване.

Коз - на 14, от любопитство.

ЛСД - на 21, от любопитство. :D

LaffyTaffy
10-03-2009, 14:33
Ами ако не се лъжа бях 9 клас и бяхме досъа голяма дружина, а пък там само аз и още едно момиче не пушехме... и така веднъж запалихме на шега да видим какво е
втория път просто така за фон, третия път от лигавешка и след тва вече се започна.... малко по малко и стигнах до кутия цигари на ден
само че аз бях 8 клас

Biskfitka
10-03-2009, 18:45
Бях на 14 (за цигари става в-с..друго не съм пушила..) .Беше след помен на вуйчо ми ( :( )..бях изнервена и реших да пробвам една.После още една и такаа...

cherinka
10-03-2009, 20:14
всеки ден като минаваш в кухнята покрай некое чизкейкче на 7мия-8мия ден нервите ти няма да издържат и ще го изядеш 8-)

woshata
10-03-2009, 20:23
цигарите от любопитсво на 14 /чак се чувствам задръстена сега след само 2 години като ги гледам/ ии после се почна една по една нали ала бала, имах периоди в които 2 кутии ми бяха за деня без абсолютно никакъв проблем тая пролет беше .. ама то щот бях неква много нервна :-o 8-) ии сега даже не съм пипала цигара цяла седмица.. не съм пристрастена или пуша иили не..
треваа на некъв рожден ден, от къде да знам защо, така съм решила така съм направила, сега пуша от време на време, ноо не спадам към некви тревомани илии деа знам, не е редовно 8-) въпреки че и там съм имала такъв период де, ноо адски кратък
алкохол - за пръв път пак ми беше на 14 / мама е много строга/ и то като за първо напиване адски злобното, но си беше по повод, а сега си се напиваме кога ни стане кеф, анонимните алкохолици ахах тъпото е че винаги се намира повод и имаме оправдание :-o

PainMonopoly
10-03-2009, 20:28
всеки ден като минаваш в кухнята покрай некое чизкейкче на 7мия-8мия ден нервите ти няма да издържат и ще го изядеш 8-)На 7-8мия ден ще бъде мухлясало. :D


много са ми смешни некви дето пропушват/продрусват щото видиш ли майна и другите правят така и просто искали да им се харесат. еми тва е свръх малоумщина,толкова ли няма с какво друго да ги впе4атлите? :)
Обясни го на 13 годишен невменяем келеш.


ама то щот бях неква много нервна Тва никога не съм можел да го разбера как става цигарите да ви успокояват. Мене ме правят даже по-нервен.

woshata
10-03-2009, 20:43
Ами има какво да правя, от такава гледна точка, не че ми успокоява нервите, но се занимавам с нещо, ходи ми обяснявай че има далееч по-смислени нещо, които да ти отвлекат вниманието.. амаа да запалиш цигарата сякаш е най-лесното, което може да се направи. :-o 8-)

cherinka
10-03-2009, 20:48
много са ми смешни некви дето пропушват/продрусват щото видиш ли майна и другите правят така и просто искали да им се харесат. еми тва е свръх малоумщина,толкова ли няма с какво друго да ги впе4атлите? :)
аз нито пуша,нито пия кафе примерно,пък не ми е било проблем да се впиша някъде...

а си друсам не щото някой прави така,а щото ми е филм по партита и усещам музиката и партито по-добре 8)
И все пак не си се родил с амфет в носа :D

Fickle
10-03-2009, 20:49
Ами в компанията ми всички бяха пушачи.. и аз айде да си дръпна веднъж да видя кво е, айде втори път.. после айде да я изпуша тая цигара, кво толко..аре да си купя една кутия, няма повече.. и така вече две години всеки ден си карам на "тая кутия и ги спирам".
Наркотици не употребявам.. Пушила съм трева веднъж - два пъти, да видя какво е, ама не ме хвана и двата пъти. И така.

Fickle
10-03-2009, 20:51
ама то щот бях неква много нервна Тва никога не съм можел да го разбера как става цигарите да ви успокояват. Мене ме правят даже по-нервен. Да, съгласна съм. Питам един приятел: - Ти защо пропуши ? , а той: -Не пуша... паля от време на време когато съм нервен.. Аз никога не пуша защото съм нервна..правя го по навик..не, че съм пристрастена към никотина. И точно това ме дразни. Че не мога да се откажа от тоя навик да паля цигарата..

balon4eee
10-03-2009, 20:53
филм

MonSitY
10-03-2009, 21:44
малее айде цигари пак бива,ама тука повечето са се дрогривали ужасссс :(
аз съм твърдо против двете.опитвала съм цигари де,но не ме впечатлиха(бях мн мн малка) и се радвам и че не се зарибих че...

FockidyFockFock
10-03-2009, 21:46
anti-дрогирване! xXx

anti-монтирване/инсталирване!

anti-намирване!!!

Biskfitka
10-04-2009, 11:00
^^^^^ :D цигарите не успокояват,освен ако не си мислиш,че е така. 8-)

mmKamm
10-04-2009, 11:52
Първата ми цигара беше от гъзария на 12 някъде. Все пак бяхме в една компания с големите батковци, трябваше да пробваме поне :lol: После си купувах цигари на дребно. И в момента кутия на ден не ме оправя.
Трева пробвах от любопитсвто, когато бях на 14.. Хареса ми и пуша винаги, когато ми се отдаде възможност. За другите наркотици няма да коментирам.

Pedigree
10-04-2009, 12:08
Официално пропуших, като бях в 8ми клас. И преди това съм пушила на периоди от седмици, месеци, но с почивки и разни спирания. Как стана? Просто си купих една кутия и след това започнах да го правя всеки ден.
Коз пуших на 14 за първи път. Никой не ме е бил през ръцете, просто исках да опитам. Не ми стана навик като с цигарите.
Алкохол си употребявам от малка. Никога не съм имала забрана от родителите ми. Като сме сядали на маса, винаги са ми наливали бира, вино, ракия или какъвто алкохол си има. А вече първото ми напиване да е било на 13. Пиех си и стабилно до определено време. Сега пия само бира, рядко се случва нещо друго.

guinessgirl
10-04-2009, 12:49
от любопитство,а то пък взе,че ми хареса.. и за цигарите,и за тревата.

алкохол не пия,супер рядко е така на някво събиране,и то по малко.
(бирата не я броим)

и други наркотици съм опитвала,но не са нещо,което чак толкова ми харесва,че да взимам често

babity
10-04-2009, 12:54
Исках да се издигна в очите на едно момиче. Затова пропуших. Втория път стана пак покрай приятелка.

desyty
10-05-2009, 02:19
Любопитство,но ги спях и вече не пуша от половин година..

cherinka
10-05-2009, 04:54
всеки е бил малкото невинно детенце на маме и тате 8-)

_donna_
10-05-2009, 09:10
Тежко детство...тъжна история.

SouthStandServiceLad
10-05-2009, 09:21
Пропуших в 6-ти клас, наркотици пробвах в 7-ми, 8-ми, 9-ти. После спрях да пробвам говна останах само на цигари и алкохол и от време на време "ЖОРО!!!" Сега не пия почти, но за съжаление пуша.

_donna_
10-05-2009, 09:30
ти явно не разбираш,когато се ебавам.хаха.

исках просто да напомня,че за наркотиците няма извинение.всеки сам решава.

SouthStandServiceLad
10-05-2009, 09:31
Хуанма обаче е по тъжен от Йоси !

SouthStandServiceLad
10-05-2009, 09:36
Снощи беше страшна скуота, как няма да си сериозен.
уаааааааа ! :grin:

SouthStandServiceLad
10-05-2009, 09:50
тва беше гадно между другото...
ЦИИН!!!


ЖО-РО !!!

RichKidsOnLSD
10-05-2009, 10:21
хахах, е той беше много прост ци'ин! Беше...

Мен ме накараха да пропуша батковците в квартала, същите точно след 5 мин ме отказаха завинаги :)

RichKidsOnLSD
10-05-2009, 11:02
Ше ядеш кубински пури!

RichKidsOnLSD
10-05-2009, 11:09
после ше ти пратя бътърфейс да пиете ромче :)

RichKidsOnLSD
10-05-2009, 11:23
Само нея виждах.... само нея... :shock:

iiirish
10-07-2009, 08:03
Наркотици не вземам.
Пропуших покрай съучениците и компанията ми, но от почти година, благодарение на волята ми, вече се причислявам към "непушачите" :grin:

HanopkaH
10-07-2009, 13:00
По цял ден бело

MetalZone
10-07-2009, 13:12
започнах с хероина преди години. хареса ми. сега не минава ден без вълшебната кафева течност да обходи всички мои вени и да се пренеса в друго измерение :grin:

Дебелата си вена щом намеря
и със спринцовка я умеря
всичко става розово край мен
като в Първомайски трудов ден. 8-)

PIF
10-07-2009, 15:54
пуших известно време, но беше от любопитство, не ми хареса...
с другото не съм започвала :)