PDA

View Full Version : Вярвате ли в Господ Исус



Страници : [1] 2

Jesus_is_good
08-09-2007, 20:19
Ако не вярвате моля дайте ми шанс да докажа че Исус е жив.Знам че малко хора като нас teen се интересуват от това но моля не ме отхварляите нека поне обясня.

anichkaaaaa
08-09-2007, 20:24
ми да вярвам

Jesus_is_good
08-09-2007, 20:25
само ми кажете възражението си и ще се опитам да го опровергая моля пишете само ако сте сериозни

h
08-09-2007, 20:29
kato e jiv zashto nikoi ne go e vijdal?na nebeto li jivee,mhm da...

KiFy
08-09-2007, 20:32
Възражения? Аз лично нямам, макар че гледам на Библията повече като исторически сведения.. по - скоро вярвам на теориите, че там, горе, наистина има някой, но не е задължително да е с човешка форма.. не знам дали ще ме разберете, но наскоро прочетох "Дванайстата планета" и имам съвсем друго виждане на нещата... А за Исус мога да кажа, че за мене е бил просто посредник, изпратен от горе, за да повярват пак хората в тази висша сила.. прочети "Дванайстата планета" и ще разбереш за какво ти говоря :wink: Мммм не съм много религиозна, ако мога така да се изразя :D

tuka6na
08-09-2007, 20:33
сектантите на кафевО :|
ше докаже...

08-09-2007, 20:36
wqrwam, i w towa, 4e e nadruswal horata s trewa sa6to wqrwam :-D :-D :-D :-D :-D

Jesus_is_good
08-09-2007, 20:38
Според мен не е много добре да се доказва това но.. ок:
1-има толкова много работи които не могат да се обяснят примерно:изцелявания на болни
2-еволюцията е лажа ако искате ми пишете за да жи докажа по задалбочено
3-само се огледаите наоколо погледнете навън .... как си представяте си4ко което виждате да се е формирало случаино особено нещо толкова сложно устроено като човешкото тяло.

ако се интересувате и разбирате англииски вижте това http://www.youtube.com/profile_videos?user=VenomFangX

ако не разбирата англииски и се интересувате пишете ми и ще отговоря защото тези 3 примера са едни от многото.

sektaaaa
08-09-2007, 20:39
muhahaha jesus is good ahahahahaha
are pokaji snimka na isus i na sre6ni s nego,da naprai malko vince ot vodata,da piinem,da pogovorim,a?

Jesus_is_good
08-09-2007, 20:42
библията сама по себе си е доказателство 4е е от Господ
1-предсказания
2-има неща които не могат да бъдат написани от хора
3-в библията се споменава за динозаври "не разбира се директно" но описва огромни животни
4-предсказанията в книгата Откровение в момента се збъдват

molq!?
08-09-2007, 20:43
Според мен не е много добре да се доказва това но.. ок:
1-има толкова много работи които не могат да се обяснят примерно:изцелявания на болни
2-еволюцията е лажа ако искате ми пишете за да жи докажа по задалбочено
3-само се огледаите наоколо погледнете навън .... как си представяте си4ко което виждате да се е формирало случаино особено нещо толкова сложно устроено като човешкото тяло.

ако се интересувате и разбирате англииски вижте това бла бла бла

ако не разбирата англииски и се интересувате пишете ми и ще отговоря защото тези 3 примера са едни от многото.


1.Това беше най-тъпата обосновка,която съм чувала някога
2.Коя еволюция е лъжа?!?!?!
3.Изцеляванията на болни могат да бъдат обяснени,не знам дали си чел на скоро разни стратии,учените имат горе-долу логични обяснения и на това.
3.Всичко това,което виждаме около себе си не е случайно да,но аз ако ти опонирам и ти кажа,че е следствие на вселенското развитие и човешката еволция?!
Що за доказателства,тъпи и повърхностни даде?Обясни ми,моля ти се

KiFy
08-09-2007, 20:46
Сега не намесвай Библията с Исус, ако обичаш... не си сменяй мнението сега... нали беше за Исус.. прочете ли ми предишното мнение? Много по - склонна съм да вярвам в извънземни вместо за доброто на Исус, зачото.. абе не ми се обяснява, прочети "Дванайстата планета" и ще ти се разясни...

Jesus_is_good
08-09-2007, 20:49
дарвин е казал че ако теорията му за еволюцията е вярна трабвада се намерят милиони форми на живот които са преход между видовете
демек: щом на гущера са му пораснали крила и е полетял каде има полу гущери полу птици????
дарвин се е отказал от теорията си преди смърта си и е казал 4е ако тези изгубени звена не са намерени еволюцията е ГРЕШКА!
а за около 200 години археолгия няма 1 скелет на изгубено звено оркрито!

моля?!ко
08-09-2007, 20:52
библията сама по себе си е доказателство 4е е от Господ
1-предсказания
2-има неща които не могат да бъдат написани от хора
3-в библията се споменава за динозаври "не разбира се директно" но описва огромни животни
4-предсказанията в книгата Откровение в момента се збъдват

1.Библията сама по себе си е написана от хора,никъде не се споменава,че Исус или Господ(които между другото са различни,не си личи от първия ти пост май,май,а?)са я писали.Това какво са написали вътре тези въпросни хора може да е приказка,измислица,мит,мож и да е истина.Как ще ми докажеш какво е!??!
2.Много,даже повечето ,от текстовете са завоалирани,ако щеш абстрактни...Тия предсказания половината нали се сещаш,че не са се сбъднали,а ако са не сме разбрали май
3.Кои са тия неща,не можещи да бъдат написани от хора,мамка му?!?
4.Обясни като не са споменти тия динозаври директно,как тогава?И плюс това нормално е да са споменти след като са съществували преди да бъде написана Библията!
4.Книгата Откровение част от Библията ли е?

Jesus_is_good
08-09-2007, 20:54
а да и ми е мн чудно как еи така може да се излекува чове с тумор само с молитва или 2 пати да ти спре сърцето и пак да трагне и да си сляп и да прогледнеш или да си инжалид и да проходиш с вара.

моля?!
08-09-2007, 20:55
а да и ми е мн чудно как еи така може да се излекува чове с тумор само с молитва или 2 пати да ти спре сърцето и пак да трагне и да си сляп и да прогледнеш или да си инжалид и да проходиш с вара.

Моля ти се спри да пишеш глупости.Излагаш се,не за друго.Като си тръгнал да доказваш нещо поне бъди максимално информиран и подготвен.

Jesus_is_good
08-09-2007, 21:00
откровение е последната книга света е на около 6000 години еволюция не саществува големия потоп или Ноевия ковчег има толкова док за потоп.Билията се доказва с археологиа.
Чувала ли си за Содом и Гомор 2 града с много насилие и сякви работи и пише че Господ накарал да вали огнен дажд варху градовете и в последствие наскоро намериха град пален и разрушен от топки сияра...

KiFy
08-09-2007, 21:01
Не е сляп, защото не го и виждал човека.. нито пък ти си го виждал, просто си мислиш, че си много остроумен да разглеждаш Библията... и ако смея да попитам.. на колко си години??

моля?!
08-09-2007, 21:01
откровение е последната книга света е на около 6000 години еволюция не саществува големия потоп или Ноевия ковчег има толкова док за потоп.Билията се доказва с археологиа.
Чувала ли си за Содом и Гомор 2 града с много насилие и сякви работи и пише че Господ накарал да вали огнен дажд варху градовете и в последствие наскоро намериха град пален и разрушен от топки сияра...

И?

KiFy
08-09-2007, 21:02
откровение е последната книга света е на около 6000 години еволюция не саществува големия потоп или Ноевия ковчег има толкова док за потоп.Билията се доказва с археологиа.
Чувала ли си за Содом и Гомор 2 града с много насилие и сякви работи и пише че Господ накарал да вали огнен дажд варху градовете и в последствие наскоро намериха град пален и разрушен от топки сияра...

И?


И е изригнал вулкан :lol: :lol: Какво чудо, а? :wink:

моля?!
08-09-2007, 21:05
откровение е последната книга света е на около 6000 години еволюция не саществува големия потоп или Ноевия ковчег има толкова док за потоп.Билията се доказва с археологиа.
Чувала ли си за Содом и Гомор 2 града с много насилие и сякви работи и пише че Господ накарал да вали огнен дажд варху градовете и в последствие наскоро намериха град пален и разрушен от топки сияра...

И?


И е изригнал вулкан :lol: :lol: Какво чудо, а? :wink:

Да...
Много добро доказателство хаха

Jesus_is_good
08-09-2007, 21:06
na 15 sam.Има 1 реплика : Мнозина са призвани,малцина са избрани
очаквах такива отговори сиа ще си формулирам вси4ко в 1 саобщение и това е от мен.Ще видите но тогава ще е тварде касно.Най големия тест е да варваш без да виждаш

mid_get
08-09-2007, 21:08
Ок, спорът е дали Библията и събитията, описани в нея, са наистина случили се или не... Ами реално няма живи, които да потвърдят или отхвърлят която и да е от двете тези, така че нека приемем вероятността за едното или другото като 50/50.
По същия начин стои въпросът с историите на Древна Елада, Вавилон, Египет, Финикия и други древни нации и култури. Голяма част от тях може би са плод на "фолклора", но наистина повече са доказателствата в полза на това, че са съществували /множеството археологически разкопки най-вече, иначе аз, лично, приемам всички други исторически факти като полулъжа/полуистина.../.

(Малко, дори доста, се отдалечих от конкретната тема, но се сетих и за тоя въпрос)

Излишно е, мисля, да спорим и да налагаме мнението си, след като е ясно, че винаги ще има хора, които ще отхвърлят Библията, както и такива, които вярват в нея и в Бог.

А ти, авторе, наясно ли си каква е позицията ти, в крайна сметка??

08-09-2007, 21:10
na 15 sam.Има 1 реплика : Мнозина са призвани,малцина са избрани
очаквах такива отговори сиа ще си формулирам вси4ко в 1 саобщение и това е от мен.Ще видите но тогава ще е тварде касно.Най големия тест е да варваш без да виждаш

Това да вярваш без да виждаш не е тест!1.Ако има Бог,нека да изкажа мнение,че той определено дава свободата на всеки дали да вярва в него или не.И Това какво виждаш,в какво вярваш,какво мислиш и т.н. не е тест!ТОВА Е ГЛЕДНА ТОЧКА!НИЕ НЕ СМЕ ЖИВОТНИ И НЕ НИ ПОДЛАГА НИКОЙ ОТ ГОРЕ НА КАКВИТО И ДА Е ТЕСТОВЕ!
Не сме подчинени на никому!
И тва с кой е призван и избран...Е много широко понятие и може да бъде тълкувано многозначно...на 15 си..Имаш още много книги да прочетеш и много неща да видиш.Бог не е само в Библията,като си толкова вярващ дали не трябва да го знаеш това?

KiFy
08-09-2007, 21:16
Ок, спорът е дали Библията и събитията, описани в нея, са наистина случили се или не... Ами реално няма живи, които да потвърдят или отхвърлят която и да е от двете тези, така че нека приемем вероятността за едното или другото като 50/50.
По същия начин стои въпросът с историите на Древна Елада, Вавилон, Египет, Финикия и други древни нации и култури. Голяма част от тях може би са плод на "фолклора", но наистина повече са доказателствата в полза на това, че са съществували /множеството археологически разкопки най-вече, иначе аз, лично, приемам всички други исторически факти като полулъжа/полуистина.../.

(Малко, дори доста, се отдалечих от конкретната тема, но се сетих и за тоя въпрос)

Излишно е, мисля, да спорим и да налагаме мнението си, след като е ясно, че винаги ще има хора, които ще отхвърлят Библията, както и такива, които вярват в нея и в Бог.

А ти, авторе, наясно ли си каква е позицията ти, в крайна сметка??



Съгласна съм и аз не отричам Библията, просто ми е по интересно да гледам на нея като исторически сведения, не като разкази за "магии и чудеса"... просто мисля разумно, все пак съм козирог :lol:

KiFy
08-09-2007, 21:17
откровение е последната книга света е на около 6000 години еволюция не саществува големия потоп или Ноевия ковчег има толкова док за потоп.Билията се доказва с археологиа.
Чувала ли си за Содом и Гомор 2 града с много насилие и сякви работи и пише че Господ накарал да вали огнен дажд варху градовете и в последствие наскоро намериха град пален и разрушен от топки сияра...

И?


И е изригнал вулкан :lol: :lol: Какво чудо, а? :wink:

Да...
Много добро доказателство хаха



Благодаря :lol:

моля?!
08-09-2007, 21:20
Ок, спорът е дали Библията и събитията, описани в нея, са наистина случили се или не... Ами реално няма живи, които да потвърдят или отхвърлят която и да е от двете тези, така че нека приемем вероятността за едното или другото като 50/50.
По същия начин стои въпросът с историите на Древна Елада, Вавилон, Египет, Финикия и други древни нации и култури. Голяма част от тях може би са плод на "фолклора", но наистина повече са доказателствата в полза на това, че са съществували /множеството археологически разкопки най-вече, иначе аз, лично, приемам всички други исторически факти като полулъжа/полуистина.../.

(Малко, дори доста, се отдалечих от конкретната тема, но се сетих и за тоя въпрос)

Излишно е, мисля, да спорим и да налагаме мнението си, след като е ясно, че винаги ще има хора, които ще отхвърлят Библията, както и такива, които вярват в нея и в Бог.

А ти, авторе, наясно ли си каква е позицията ти, в крайна сметка??



Съгласна съм и аз не отричам Библията, просто ми е по интересно да гледам на нея като исторически сведения, не като разкази за "магии и чудеса"... просто мисля разумно, все пак съм козирог :lol:

Да не говорим колко много доказателства има,именно изведени по археологически път,че половината евангелиета от Библията са заменени,редактирани,а някои дори премахнати...Така че...Мен ако питате за огормно съжаление Библията от много,много години насам не е нищо друго освен средство на Църквата(църквата като институция имам предвид)да държи хората под свой контрол...
П.С. Аз вярвам в Бог и вярвам,че Библията наистина донякъде е пълна с много истини.Най-малко 10-те Божи заповеди...И .тн. Но просто липсва АБСОЛЮТНОТО доказателство за пълната и идентичност...Ето защо все още наука и религия са в противоречие.

KiFy
08-09-2007, 21:22
леле човек, ти мислиш точно като баща ми :lol: и аз съм наследила това мислене, относно църквата в конкретния случай :smt016

моля?!
08-09-2007, 21:26
леле човек, ти мислиш точно като баща ми :lol: и аз съм наследила това мислене, относно църквата в конкретния случай :smt016

хахах,не сме само ние:))
Между другото като стана въпрос за това.Освен Нострадамус има и още един пророк,който е живял преди него и двамата отделно един от друг са предсказали следното.че след еди-кой си папа(по изчисления се пада следващие след този)този,който ще го наследи ще бъде отвлечен...И тогава ще излязат всички истини на яве и за религията,и за църквата.И всичките им измами ще бъдат разкрити,след което ще има едно напълно ново отношение от страна на човека...Остава ни да чакаме,да видим дали е така...

mid_get
08-09-2007, 21:27
na 15 sam.Има 1 реплика : Мнозина са призвани,малцина са избрани
очаквах такива отговори сиа ще си формулирам вси4ко в 1 саобщение и това е от мен.Ще видите но тогава ще е тварде касно.Най големия тест е да варваш без да виждаш
Хайде, какво стана със сАобщението?! "Ще видите, но тогава ще е твърде късно"... Явно си прав, късно ще е, 'щото ти се бавиш :twisted:

hamilcar
08-09-2007, 21:27
В никой не вярвам, а ти ще си поредния, който ще се опитва да докаже несъщестуващото.

моля?!
08-09-2007, 21:30
В никой не вярвам, а ти ще си поредния, който ще се опитва да докаже несъщестуващото.

И по-лошото е,че ще е поредния...с поредните глупави доказателства...

KiFy
08-09-2007, 21:33
леле човек, ти мислиш точно като баща ми :lol: и аз съм наследила това мислене, относно църквата в конкретния случай :smt016

хахах,не сме само ние:))
Между другото като стана въпрос за това.Освен Нострадамус има и още един пророк,който е живял преди него и двамата отделно един от друг са предсказали следното.че след еди-кой си папа(по изчисления се пада следващие след този)този,който ще го наследи ще бъде отвлечен...И тогава ще излязат всички истини на яве и за религията,и за църквата.И всичките им измами ще бъдат разкрити,след което ще има едно напълно ново отношение от страна на човека...Остава ни да чакаме,да видим дали е така...

Това за папата е интересно.. ама наистина там, във Ватикана се крият много работи, ама ще се разкрият накрая тия истини... как го казах, като че ли им се заканвам :lol:

mid_get
08-09-2007, 21:34
леле човек, ти мислиш точно като баща ми :lol: и аз съм наследила това мислене, относно църквата в конкретния случай :smt016

хахах,не сме само ние:))
Между другото като стана въпрос за това.Освен Нострадамус има и още един пророк,който е живял преди него и двамата отделно един от друг са предсказали следното.че след еди-кой си папа(по изчисления се пада следващие след този)този,който ще го наследи ще бъде отвлечен...И тогава ще излязат всички истини на яве и за религията,и за църквата.И всичките им измами ще бъдат разкрити,след което ще има едно напълно ново отношение от страна на човека...Остава ни да чакаме,да видим дали е така...
Нещо като нов Ренесанс, а? :wink: Както тогава, когато никой не се е осмелявал да се усъмни във възвестяваната църковна истина и изведнъж се е появила жаждата за нови знания... Е, разбира се, днес нещата стоят по малко по-различен начин... Леле, леле, тая история...

KiFy
08-09-2007, 21:36
Абе нашия Исусозащитник изчезна някъде... :lol: (базикам се естествено )

Jesus_is_good
08-09-2007, 21:38
Библията казва че Исус е божият син и 4е ще ни съди всички според делата ни.Много неща различават билията от всички други митове и легенди,само в библията има пророчества които се збъдват казва се че земята е кръгла и че е в космоса вав врвмв в което повечето хора са си мислели че земята е плоска и се даржи на гарба на слонове.
Каде библията пише за динозаври????:


Ето сега речния кон който съм направил както и тебе; Яде трева като вол.
16 Ето сега, силата му е в чреслата му, И якостта му в мускулите на корема му.
17 Клати опашката си като кедър; Жилите на бедрата му са сплотени.
18 Костите му са като медни цеви; Ребрата му са като железни лостове.
19 Той е изящното дело Божие; Оня, Който го е направил, го е снабдил с меча Си.
20 Наистина планините промишляват за него храна. Гдето играят всичките полски зверове.
21 Ляга под сенчестите дървета, В скривалището на тръстиката, и в блатата;
22 Сенчестите дървета го покриват със сянката си; Върбите на потоците го обкръжават.
23 Ето, ако би придошла река, той не трепери; Не се смущава, ако би се и Иордан устремил по устата му.
24 Може ли някой да го хване когато е на щрек. Или да прободе носа му с примка?

каде в Билията се говори за еволюцията??:



Понеже, това, което е възможно да се знае за Бога, на тях е известно, защото Бог им го изяви.
20 Понеже от създанието на света това, което е невидимо у Него, сиреч вечната Му сила и божественост, се вижда ясно, разбираемо чрез творенията; така щото, човеците остават без извинение.
21 Защото, като познаха Бога, не Го прославиха като Бог, нито Му благодариха; но извратиха се чрез своите мъдрувания, и несмисленото им сърце се помрачи.
22 Като се представяха за мъдри, те глупееха,
23 и славата на нетленния Бог размениха срещу подобие на образ на смъртен човек, на птици, на четвероноги и на гадини.
24 Затова, според страстите на сърцата им, Бог и ги предаде на нечистота, щото да се обезчестят телата им между сами тях, -
25 те които замениха истинския Бог с лъжлив, и предпочетоха да се покланят и да служат на тварта, а не на Твореца, Който е благословен до века. Амин.

Мислите си 4е като са намерени други евангелиета тези 4 са лажа??
ами тези 4 се потварждават с пророчества за Исус от 1500години П.Н.Е.
Дори сатана може да се появи като ангел на светлината.

А змията беше най-хитра от всички полски зверове, които Господ Бог беше създал. И тя рече на жената: Истина ли каза Бог да не ядете от всяко дърво в градината? -парвите думи от устата на дявола са за да се осамни човекът в думата на Бог

моля?!
08-09-2007, 21:38
Абе нашия Исусозащитник изчезна някъде... :lol: (базикам се естествено )


Ама той наистина изчезна хаха.Или може би пък пише твърде дълго сАобщение..

моля?!
08-09-2007, 21:42
Библията казва че Исус е божият син и 4е ще ни съди всички според делата ни.Много неща различават билията от всички други митове и легенди,само в библията има пророчества които се збъдват казва се че земята е кръгла и че е в космоса вав врвмв в което повечето хора са си мислели че земята е плоска и се даржи на гарба на слонове.
Каде библията пише за динозаври????:


Ето сега речния кон който съм направил както и тебе; Яде трева като вол.
16 Ето сега, силата му е в чреслата му, И якостта му в мускулите на корема му.
17 Клати опашката си като кедър; Жилите на бедрата му са сплотени.
18 Костите му са като медни цеви; Ребрата му са като железни лостове.
19 Той е изящното дело Божие; Оня, Който го е направил, го е снабдил с меча Си.
20 Наистина планините промишляват за него храна. Гдето играят всичките полски зверове.
21 Ляга под сенчестите дървета, В скривалището на тръстиката, и в блатата;
22 Сенчестите дървета го покриват със сянката си; Върбите на потоците го обкръжават.
23 Ето, ако би придошла река, той не трепери; Не се смущава, ако би се и Иордан устремил по устата му.
24 Може ли някой да го хване когато е на щрек. Или да прободе носа му с примка?

каде в Билията се говори за еволюцията??:



Понеже, това, което е възможно да се знае за Бога, на тях е известно, защото Бог им го изяви.
20 Понеже от създанието на света това, което е невидимо у Него, сиреч вечната Му сила и божественост, се вижда ясно, разбираемо чрез творенията; така щото, човеците остават без извинение.
21 Защото, като познаха Бога, не Го прославиха като Бог, нито Му благодариха; но извратиха се чрез своите мъдрувания, и несмисленото им сърце се помрачи.
22 Като се представяха за мъдри, те глупееха,
23 и славата на нетленния Бог размениха срещу подобие на образ на смъртен човек, на птици, на четвероноги и на гадини.
24 Затова, според страстите на сърцата им, Бог и ги предаде на нечистота, щото да се обезчестят телата им между сами тях, -
25 те които замениха истинския Бог с лъжлив, и предпочетоха да се покланят и да служат на тварта, а не на Твореца, Който е благословен до века. Амин.

Мислите си 4е като са намерени други евангелиета тези 4 са лажа??
ами тези 4 се потварждават с пророчества за Исус от 1500години П.Н.Е.
Дори сатана може да се появи като ангел на светлината.

А змията беше най-хитра от всички полски зверове, които Господ Бог беше създал. И тя рече на жената: Истина ли каза Бог да не ядете от всяко дърво в градината? -парвите думи от устата на дявола са за да се осамни човекът в думата на Бог

Истината е,че няма да коментирам написаното от теб,защото си много малък и не си ми равностоен партньор в спора,защотото боравиш с неща,които не разбираш и защото няма смисъл изобщо да ти опонирам.Желая ти лека вечер и запомни,че всеки има правото да вярва в каквото си пожелае.Щом ти вярваш в това и това е твоят начин за доказване,браво:)Хубаво е,че по някакъв начин защитаваш някакво мнение.
Това е

Jesus_is_good
08-09-2007, 21:45
http://www.youtube.com/profile_videos?user=VenomFangX
лека нощ на всички всеки има свободна воля да избира:)
bb

theEXPLOITED
08-09-2007, 21:46
В никой не вярвам, а ти ще си поредния, който ще се опитва да докаже несъщестуващото.
Вярвам само в себе си........

KiFy
08-09-2007, 21:48
Дали се е предал вече? А дано.. :lol: лека и мека и от мене на всички O:) O:)

mid_get
08-09-2007, 21:51
Лека и от мен ;-)

А, между другото, сега се сетих да попитам - защо темата е в тоя раздел? :shock:

KiFy
08-09-2007, 21:52
Явно се е напушил преди да я пусне :lol: :lol: :lol:

08-09-2007, 21:57
oleee ama ti si na 15 i si pro4el cqlata bibliq stiga veee az s1m na 15 i s1m 4el samo pipi dulgoto 4orap4e ama ne pomnq za kvo se razkazva6e

08-09-2007, 22:01
=D> seki si re6ava za sebe si

08-09-2007, 22:27
1 Наистина еволюцията е лъжа.Щом сме еволюирали от маймуните,защо те не еволюират поне малко след хиляди години?Само човек може да еволюира умствено и духовно,защото му е заложено в самият него от Бог
2 В библията (по-точно Старият завет) се казва,че Земята е кръгла и се върти в нищото.
3 Чарлс Дарвин сам казва,че ако не се намерят изчезнали звена между видовете теорията му за еволюцията е НАПЪЛНО ГРЕЩНА.
4 Последната част от Библията са предсказанията.
5 Пример за едно от тях, не мога да цитирам правилно е,че хората ще видят,но няма да повярват,ще чуят,но няма да разберат.
6 Как може един взрив да създаде всичко(големият взрив).Това е все едно да хвърлиш граната и да чакаш да ти се появи къща.

Не трябва да се дават доказателства за съществуването на Господ.Аз ги дадах,защото нямах друг избор.
Почувствайте сами неговото присъствие и имайте вяра,защото Той обича всички и всички имате шанс да се покаете каквото и да сте направили и както и да сте живяли.

RoyTheReaper
08-09-2007, 22:35
Вярвам, че джизъс е копеле, а майка му е курва и лапа пишки за пари. Чакам мълнията. :lol:

08-09-2007, 22:43
Хулиш Бога.Добре,ти сам избираш дали да живееш вечно или да станеш
жертва на :twisted:

pathetic
08-10-2007, 00:07
Джиййзъъъс.


:)

не,не вярвам,че ще ме спаси или избави от квото и да е.

Вярвам само в твъдрия КУРс на партията.
:-D

naMy4Ho_KoTe
08-10-2007, 00:11
дарвин е казал че ако теорията му за еволюцията е вярна трабвада се намерят милиони форми на живот които са преход между видовете
демек: щом на гущера са му пораснали крила и е полетял каде има полу гущери полу птици????
дарвин се е отказал от теорията си преди смърта си и е казал 4е ако тези изгубени звена не са намерени еволюцията е ГРЕШКА!
а за около 200 години археолгия няма 1 скелет на изгубено звено оркрито!

А ти да си чувал за архиоптерикс? :!:

b0Nb0n
08-10-2007, 00:25
6ibana sekta pikaq na cyrkvata(naistina sym pikal na cyrkvata ne propuskam da i se izpikaq pone 10 na mesec e prepikavam da gi eba v lainata gadni sektanti)pikaq i na bibliqta i tva deto pi6e v nego i tes deto sa go pisali

Jesus_is_good
08-10-2007, 08:32
хораа знаете ли че преди потопа на земята са живели хора високи по 4-5 метра.
Не знаете ли? не сте ли чули? Не ли ви се е известило отначало? От основаването на земята не сте ли разбрали
22 Онзи, Който седи над кръга на земята, Пред Когото жителите й са като скакалци, Който простира небето като завеса, И го разпъва като шатър за живеене- преди 3500 години Исая пише в книгата си че земята е кръгла и че е в космоса.Нека позная сам си го е измислил сигурно???Няма начин човек преди толкова време да е знаел сам по себе си нещо подобно.
http://www.earth-history.com/_images/0skull.jpg-ето 1 от изродите които са живели на земята.
колкото до содом и гомор
1 няма вулкан в близост за го затрупа
2 дори да е имало не може от газовете на вулкана да се формират топки сяра.Аз доколкото знам от там излизат прах,лава и газове.

08-10-2007, 09:20
Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa

KiFy
08-10-2007, 09:27
хораа знаете ли че преди потопа на земята са живели хора високи по 4-5 метра.
Не знаете ли? не сте ли чули? Не ли ви се е известило отначало? От основаването на земята не сте ли разбрали
22 Онзи, Който седи над кръга на земята, Пред Когото жителите й са като скакалци, Който простира небето като завеса, И го разпъва като шатър за живеене- преди 3500 години Исая пише в книгата си че земята е кръгла и че е в космоса.Нека позная сам си го е измислил сигурно???Няма начин човек преди толкова време да е знаел сам по себе си нещо подобно.
http://www.earth-history.com/_images/0skull.jpg-ето 1 от изродите които са живели на земята.
колкото до содом и гомор
1 няма вулкан в близост за го затрупа
2 дори да е имало не може от газовете на вулкана да се формират топки сяра.Аз доколкото знам от там излизат прах,лава и газове.


Да, знам, че на Земята са живеели високи хора и това са били атлантите, от Атлантида.. що не вземеш да прочетеш некоя свястна книга и да спреш да пишеш глупости??

Jesus_is_good
08-10-2007, 09:34
ти пишеш глупости щото моите са подкрепени с някви факти а ти следиш сляпо мисленето на някъв болен мозък ок дори да е имало Атлантида иска6 да ми кажеш че там хората са се развивали 5-6 пъти по бързо от останалите континенти???

08-10-2007, 09:39
Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa

08-10-2007, 09:39
А ти да си чувал за архиоптерикс

Първо тази птица-гущер е била заровена нарочно там от някакъв умопомлачен учен,който искал слава.

08-10-2007, 09:49
Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa


Nqma li nqkoi da iztrie taq tema toq kwo propovqdwa

[quote:ed6e6da4d5="Анонимко

speedgnom
08-10-2007, 09:56
Хора просто прочетете Библията или поне откровение на Йоан,
приложете написаното в днешни дни и вижте колко неща са верни
В откровение на Йоан пише,че тези които приемат знака на дявола на дясната си ръка или челото ще отидат в ада.Съединените щати разработват чип който да замести парите и той е с GPS устройство за проследяване,за да ти контролират живота и е с йонно-литиева батерия.Ако лития попадне в тялото ти,умираш.Също така този чип е чувствителен от електромагнитни полета пример:Лъченията на Globul,Mtel,Vivatel,тонколони дори и самите GSM-и са с магнит слушалка
Отидете в youtube и напишете 666 the mark of the beast
Първото филмче мисле ще е достатъчно

KiFy
08-10-2007, 10:02
ти пишеш глупости щото моите са подкрепени с някви факти а ти следиш сляпо мисленето на някъв болен мозък ок дори да е имало Атлантида иска6 да ми кажеш че там хората са се развивали 5-6 пъти по бързо от останалите континенти???



Мда... аз си вярвам в това, което казвам... чела съм много такива книги и са намирани много доказателства за тях ( за атлантите - в тибет наприер..). Специално съм чела на Ернст Мулдашев книгите и смятам, че теорията му е много добра.. и е подкрепена с доказателства... така че прочети и после си помисли пак.. на света има много загадки и съм склонна на вярвам в извънземнми дори, защото все пак Млечният път не е единствената галактика.. не е необходимо да са марсианци :lol: . Стига вече си писал в тая тема и наистина някои да я затвори, защото ти си вярваш в твоите си теории аз в моите си и така.. :wink: няма явно нищо да се промени, като постоянно си изясняваме позициите.. повече няма да пише тука, че ми писна :lol:

b0Nb0n
08-10-2007, 12:04
6ibana sekta pikaq na cyrkvata(naistina sym pikal na cyrkvata ne propuskam da i se izpikaq pone 10 na mesec e prepikavam da gi e** v lainata gadni sektanti)pikaq i na bibliqta i tva deto pi6e v nego i tes deto sa go pisali
КАК не те е срам да пикаш в/у библията бре?!Бъди мъж-изсери се :smt005 ,или прави като мене-не се хаби да я пикаеш,запалия и си изпечи наденичка на клечка върху пламъците. Burn baby burn :twisted:
i tova e ideq :) teqbva da se probva

Jesus_is_good
08-10-2007, 13:33
Ще видите но тогава ще е тварде късно защото сте отхвърлили Исус ще прекарате вечността в неописуеми мъки
това не го пожелавам дори на наи злия си враг.Покаите се има шанс за всеки!

b0Nb0n
08-10-2007, 14:28
xqxqxqxqxqxqxxxqxqqxqxq

hamilcar
08-10-2007, 14:51
Ще видите но тогава ще е тварде късно защото сте отхвърлили Исус ще прекарате вечността в неописуеми мъки
това не го пожелавам дори на наи злия си враг.Покаите се има шанс за всеки!

Кажи ми, че се шегуваш. Не е възможно все още да съществуват хора като теб, толкова заблудени. Това нещо, което наричаш господ/бог/исус христос, или каквото и да било го няма.

Ти да не би да взимаш нещо, халюцигени, опиуми ? Или просто църквата, библията или някоя подобна глупост ти е промила мозъка толкова много.

mid_get
08-10-2007, 15:05
Абе аз казах, че има нещо съмнително тук.

Да поговорим за бог в раздел "Цигарите и останалите неща"... Някои хора имат нужда от спешна помощ :|

b0Nb0n
08-10-2007, 15:07
6ibanata sekta mu e promila mozaka xaxaxa

08-10-2007, 15:10
вярвам единствено на Светия БОнГ

Impressive
08-10-2007, 17:52
Разбира се :!: :!:

Jesus_is_good
08-10-2007, 20:08
ауе наите ли кво тук пиша последно тъй като сте много тъпи и прости идиотчета като толкова сте сигорни че Господ не саществува как ша ми обясните създаването на света???Аре хич няа смисъл да си тренирам пръстите по копчетата.Бог да ви благослови и дано ви даде малко акъл в тъпите така наречени глави.

naMy4Ho_KoTe
08-10-2007, 20:23
ауе наите ли кво тук пиша последно тъй като сте много тъпи и прости идиотчета като толкова сте сигорни че Господ не саществува как ша ми обясните създаването на света???Аре хич няа смисъл да си тренирам пръстите по копчетата.Бог да ви благослови и дано ви даде малко акъл в тъпите така наречени глави.

1. Един уважаващ себе си и Бога човек няма да тръгне да обижда ближния си... Ала бала, заповеди?
2. Научи се да пишеш правилно, да мислиш кoнструктивнo и да се аргументираш.
3. И вземи се успокои - всеки си има своите вярвания и насила няма да ги промениш (сиреч - с обиди, калпави аргументи и правописни грешки)

KiFy
08-10-2007, 20:38
1. Един уважаващ себе си и Бога човек няма да тръгне да обижда ближния си... Ала бала, заповеди?
2. Научи се да пишеш правилно, да мислиш кoнструктивнo и да се аргументираш.
3. И вземи се успокои - всеки си има своите вярвания и насила няма да ги промениш (сиреч - с обиди, калпави аргументи и правописни грешки)


Напълно вярно :wink:

b0Nb0n
08-10-2007, 20:52
ауе наите ли кво тук пиша последно.
aleluq blagodarq na gospod 4e ni izbavi ot teb kato se zamislq ne ne mu blagodarq blagodarq na teb 4e ni izbavi ot sebe si da si jiv i zdrav

naMy4Ho_KoTe
08-10-2007, 22:14
ауе наите ли кво тук пиша последно.
aleluq blagodarq na gospod 4e ni izbavi ot teb kato se zamislq ne ne mu blagodarq blagodarq na teb 4e ni izbavi ot sebe si da si jiv i zdrav

ШШ... Нероден Петко (или де да знам)... Може да се върне... *поглежда под леглото, а после и в гардероба*

zmey
08-11-2007, 08:12
Ако не вярвате моля дайте ми шанс да докажа че Исус е жив.Знам че малко хора като нас teen се интересуват от това но моля не ме отхварляите нека поне обясня. Къш от тук ве !! Аз убих исус ! ! ! :evil:

speedgnom
08-11-2007, 09:22
Този сайт ще разясни някои неща
http://arkdiscovery.com

IdiOtKa
08-11-2007, 11:48
ами не не вярвам ...

crew
08-11-2007, 16:16
Vqrvam 4e tam nqkade ima dobra i lo6a svetlina no se pak malko mi e trudno da razbera za kfo ako ima gospod za kfo stavat si4ki teq zlini 4ovek sam si e gospod na sebesi

niGGa
08-13-2007, 17:24
вярвам в много неща, мога да кажа, че съм религиозен. Откровението най - много ме е заинтригувало от библейските книги, които съм прочел.
Планирам в скоро време да татуирам върху лявата си гърда Исус разпнат на кръста..

Justified
08-13-2007, 18:57
Ако не вярвате моля дайте ми шанс да докажа че Исус е жив.Знам че малко хора като нас teen се интересуват от това но моля не ме отхварляите нека поне обясня.
Аз вярвам.Знам че го има и че някой ден ще го видя.

love_actually
08-13-2007, 21:14
аз вярвам и то много и се надявам хората които ни вярват да си променят мнението O:) браво за темата и на автора бравос \:D/ \:D/ \:D/

dEScHy
08-13-2007, 21:28
твърдо не вярвам само в Jah вярвам хаха :smt044 базик :smt016

monityY
08-14-2007, 16:55
wqrwam, i w towa, 4e e nadruswal horata s trewa sa6to wqrwam :-D :-D :-D :-D :-D

6to ne si meri6 prikazkite we? btw az li4no vqvrvam v bog i v si4ko koeto pi6e v bibliqta!

08-15-2007, 01:42
wqrwam, i w towa, 4e e nadruswal horata s trewa sa6to wqrwam :-D :-D :-D :-D :-D

6to ne si meri6 prikazkite we? btw az li4no vqvrvam v bog i v si4ko koeto pi6e v bibliqta!

щото нещем

08-15-2007, 10:54
6to ne si meri6 prikazkite we? btw az li4no vqvrvam v bog i v si4ko koeto pi6e v bibliqta!

Еваларката! А осъзнаваш ли, че си грешница и че ще гориш в ада, ако си права и наистина има такова животно като христианския бог?

`KiNgSizE`
08-15-2007, 13:24
Абе модератори няма ли вече да я заклучите или поне преместите тази тема какво общо има с тревата и наркотиците????
А за въпросът НЕ ВЯРВАМ!

08-15-2007, 19:25
az sam saglasen 4e ima vis6a sila no ne bix q narekal to4no gospod
tq e kato zbor ot mnogo po malki sili koito kontrolirat vsi4ko

ThunderGoddess
08-15-2007, 19:52
Та .. от къде да започнем, за да докажа, че не си прав и че Исус не е добър. Може би от вече доста изтърканото изречение: Много добри хора, които го почитат страдат от него, а много хора - неверници си живеятдобър и охолен живот. Тогава е редно да се запитаме дали бог е така всесилен? Явно графика му е доста натоверен и няма място за всички добри хора. Не знам дали знаеш, но в Русе има един много интересен случай свързан с една черква. Някога на мястото на Пантеона на Възрожденците в центъра на Русе се е извисявала църква: Всех Светих, ако не се лъжа и не бъркам самото име. По време на комунизма, когато са искали да накарат хората да не вярват в нищо са сринали църквата и са построили сегашния пантеон. От тигава в Русе се шепне, че Бог прокълнал града ни и затова той не се равивал добре в икономиката и все повече запустявал. В Русе има поне още 20 църкви. Значи излиза, че Бог е доста дребнав и злобен, щом наказва невинните русенци и всички страдаме заради постъпката на една партия в миналото. Сега, за да си възвърнем уж благоволението му, възтановяваме църквата. Как намираш това? Смяташ ли го за много божествено? Не мислиш ли, че някак е човепко. И както е казано в Библията "Бог създаде човека по свой образ и подобие - тоест хората са силни като бог или бог е слаб като тях. Ти избираш :)

b0Nb0n
08-15-2007, 20:02
ne bog nito e slab kato nas nito silen kato nas toi e egoist kato nas iska da po4ita6 samo nego i nikoi drug a na bog moga da mu kaja da mi lapa huqq

ThunderGoddess
08-15-2007, 20:04
Знаете ли колко митове има за създаването на света? Седнали, чели ми Библията и аййдеее вече знаем всичко. Нищо не знаете. Всеки народ си има своя мит: древните гръци, шумери, египтяни - всички! Казвате, че Бог е създал света ... добре ... а кой е създал бог или от какво той се е самосъздал? Не може да кажете, а питате хората на науката защо вярват, че първичната частица е атома. На мен ми се струва по-правдоподобно света да е създаен от атома. намерете си гръцки легенди и митове и четете внимателно митовете за създаването на света, а после един научен текст, също. Ще откриете прилики :)

хЛаДнА_нЕжНо{с}т
08-15-2007, 23:10
Да,Вярвам :wink:

monityY
08-16-2007, 07:12
6to ne si meri6 prikazkite we? btw az li4no vqvrvam v bog i v si4ko koeto pi6e v bibliqta!

Еваларката! А осъзнаваш ли, че си грешница и че ще гориш в ада, ако си права и наистина има такова животно като христианския бог?

xax 6e vidim koi 6e otide v ada ;)

OnFire
08-16-2007, 08:17
shiban sektant. qj mi kura :-({|=

Jesus_is_good
08-16-2007, 08:55
Офф хора
1защо хората които вярват живеят по зле?защото повечето удоволсвия в живота са греховни.Пак как мислите че е живал Исус???
Бил е божии син което го прави равен ба Бог.
Колко пъти да казвам че библията е най-уникалната книга на цялата античност и има неща които не могат да бъдат написани от хора.
Бог е създал перфектен за нас свят но човекът е искал повече и товя е първородният грях.Изрично пише в Билбията че животът на вярващия че е много по труден от атеиста.И ако си представяте създаването на света така:нищото е грамнало и се създало сичко.....
Чел съм тия глопости и ми звучат като : имало едно време един атом и тои е станал на принцеса.Ако искате да се сърдите на някои не се сърдете на Господ защото той е справедлив.Най силното уръжие на дявола е да те убеди че не съществува.Хора няма да ги пиша тия работи ако не ми пука за вас,не искам да горите в ада,няма никои перфектен на земята,всички се нуждаем от покаяние.Ако не вярвате и искате да науите малко повече пишете ми лични съобшения.

08-16-2007, 11:38
6to ne si meri6 prikazkite we? btw az li4no vqvrvam v bog i v si4ko koeto pi6e v bibliqta!

Еваларката! А осъзнаваш ли, че си грешница и че ще гориш в ада, ако си права и наистина има такова животно като христианския бог?

xax 6e vidim koi 6e otide v ada ;)

Най-учудващото в цялата християнска идея за рая и ада е, че някой може да живее във вечно щастие на небето, ако е бил по-малко грешен от другите. Как, да го еба, може на човек да не му пука за това, че останалите грешници горят в ада и страдат вечно? А те, в случай, че християнството е правилната религия, са милиярди (все пак аз съм на мнението, че "правилна религия" е оксиморон). Това е в абсолютен разрез не само с общоприетите, но и дори с християнските етически норми - тотална липса на състрадание.

Ами ако не е правилната религия? К'во ще стане? Ти си живееш праведно (съмнявам се, както и за 99% от хората по принцип) и един ден предаваш богу дух и се оказва, че те посреща не Св. Петър ами някой друг и ти казва: "Браво, браво, ама сбърка религията!" Само като си го представя това ме избива на смях.

Мога да пиша за глупостта на религията като цяло колкото си искам, и дори теолози трудно биха оспорили логиката ми, защото, в крайна сметка, спорът се свежда до човешката психика и нуждата ни да вярваме в нещо и да си обясняваме необяснимото. Аз вярвам в еволюцията, законите на физиката и, най-вече, в собствените си възможности. Други предпочитат да вярват в Бог, Аллах, Кришна и т. н.

Моят проблем с религията е следният: от една страна, много хора я използуват не за да правят живота си и този на другите по-добър и да се осланят на вярата си в трудни моменти, а за да прехвърлят своята отговорност за нещо върху висшата сила, в която вярват (разбира се, не всички религии и/или вярващи са такива), много други пък я използуват за лична облага и за да контролират другите - демек като политически инструмент... Начините за буквално експлоатация на религията са твърде много и примерите - също - няма да се занимавам да правя списъци. От друга страна, въпреки че нямам нищо против вярващите, мразя когато някой ми обяснява как аз живея в грях, ще горя в ада, трябва да се разкая или нещо от тоя род. Колкото и да ме плашат шантавите вярващи с огън и жупел, няма да си променя вижданията! В контраст на тяхното невежество и агресията им към мен и останалите атеисти, аз ги приемам, а не ги заклеймявам и им казвам само голата истина, в която аз вярвам, без да ги убеждавам в друго.

Оф, писна ми. После може още, ако някой реши да прочете всичкото това и измисли с какво да отговори. На тъпи постове не ми се отговаря. Кервана си върви, а кучетата си лаят.

happy_cute
08-16-2007, 12:27
Кака' ми е любимият футболист,а той е мнг вярващ...даже любимата му книга е Библията затова реших да започна да разсъждавам по нея..по казаното от Исус и ми се стори мнг правилно....но има неща,които не разбирам...защо Исус ни кара да обичаме повече него от майките си?И казва,че ако не го послушаме ще отидем ада

ThunderGoddess
08-16-2007, 13:25
Свещената книга на християните и евреите се оказа пълна плагиатщина. Библейския потоп е дословно преписан от 'Епоса за Гилгамеш' - шумерски регои. Тук трябва да отбележем факта, обаче, че при шумерите поне археолозите намират добри доказателства, че там е имало потоп.
з Епос За Гилгамеш който според древните писари бил в 12 части.
За „Библейският потоп”се говори в 11-та част.
Тук е първоизточникът най-вероятно

В планината Ницир* своя кораб закотвих.
Ден първи и втори планината Ницир
държи кораба здраво – не се и полюшва...
Ден пети и шести планината Ницир
държи кораба здраво – не се и полюшва.

Когато проблесна седмото утро,
гълъб изнесох и го пуснах да хвръкне.
Отлетя и изчезна, но скоро се върна:
не намери суша,на която да кацне.

Утнапищим(Ной) към Гилгамеш:

Добре, послушай откровените думи,
божествени тайни ще разкрия пред тебе.
Добре познаваш града Шуруппак –
край брега на Ефрат се простира.
Това е град древен, боговете го тачат.
Пожелаха в сърцата си боговете велики
да отприщят потопа.....

Боговете начело със страшният Енлил се събират и решават да изпратят унищожение на човешкият род.Един от тях – Еа открива насън Утнапищим решението на боговете и му повелява:

Ти,шукпариецо,син на Убар-Туту,
събори колибите,построй кораб!
Презри богатствотвото!Живота спасявай!
Остави имота си!Душите спасявай!
Вземи по седмина зад всяка преграда –
корабът, който ще сглобиш,нека има
четири ъгъла и четири борда,
ширината да бъде на дължината мъ равна
и като Океана – покрий го със стряха!

по нататък,Утнапищим:

Натоварих го с всичко,каквото имах.
Натоварих го с всичкото сребро,което имах.
Натоварих го с всичкото злато,което имах.
Натоварих го с всичките мои домашни животни.
Качих на кораба и мойто семейство,
рода си – целия, и зверовете степни,
качих на кораба ив всичките майтори.
Потопа
И всичко светло в мрак се превърна,
земята се пропука,сякаш бе стомна.
Зафуча отначало южният вяртър –
връхлетя бързо,планините удави,
с вълни като воини догонваше хората.

След седем дни и седем нощи,на осмият на ‘кораборкушенците’ им се явява бог Уту(Слънцето):

Всички бури с небивала сила се разбушуваха едновременно
и в същият миг потопът заля главните светилища.
Седем дни и седем нощи потопът залива земята.
И огромен кораб ветровете носеха по бурни води.
Най-после се показа Уту – този който озарява със светлината си небе и земя.
Тогава иусудра отвори прозорец на големия си кораб.
И Уту,героят,проникна с лъчите си в големият кораб.
Сиусудра,царят,
падна ничком пред Уту
и уби за него бик,закла овца.

В края на поемата Сиусудра е дарен с ‘живот богоравен’ и ‘вечно дихание;което дължи на всемогъщите богове Ан и Енлил.
В Библията Ева е създадена от реброто на Адам.
В поемата за Гилгамеш ключова е думата ‘ти’,която имала две значения – ‘ребро’ и ‘да дадеш живот’.

Смята, се че легендата за потопа може да е много по стара, защото преди шумерите по техните земи е живеело племе, наречено Убаиди. Но със сигурност това не е измислено ор еврейския народ и вдъновено от Бога дело, камо ли да е християнска идея. За жалост, това не е единственото copy/paste проявяване на богоизбрания народ ( евреите), а да не забравяме, че християнството е нищо повече от секта на юдаизма, която евреите обявяват за ерес. Честито, християни! Що се отнася до христиняската идея за непорочното зачатие, тя не е много християнска, защото първоизточника й е гръцки мит за Атина Палада и Хефест. В древен Рим голяма част от войниците са изповядвали т.нар митицизъм, който се смята за религия, която е възникнала горе-долу по времето на християнството, но все пак е по-стара. На бог Митра можело да се кланят само мъже, а за жените било забранено. Интересен факт - Митра е роден на 25 Декември от девица. Доста неприятен е факта, че тези икони, които са били подчинени на доста канони по отношение на рисуването, също не са християнски. Всъщност първоизточника им е в египеткста митология, където богиня Изида държи невръстния си син. Поставям под въпрос съществуването на християнския бог. Че има горе нещо, има. Но една релгия, която е взела от тук -оттам и прилича на компилация с денс хитове за мен не е истинска религия. В нея я няма оригиналната идея и тя не се отличава с нищо от останалите, може би с това, че заслепява хората и ги прави на глупаци. В какво вярват християните, които уж са монотеисти? Във всички езически богове, които са пренесени в Библията и олицетворени с един човек? Или в божия син, който Дан Браун много добре доказа, че не е никакъв Божи син, а е човек...



Надявам се да го прочетете, интересно е! :-D

Jesus_is_good
08-16-2007, 13:54
Ok щом иаскаш се клани на дърво но искам да ти кайа нещо:
1Дан браун написа най-големиат болук които някога е съществувал
2Само в библията има предсказания,като ми намерсиш аборигенски книги с предсказания (които са се збъднали) и се збъдват.
3Господ ми е помагал много пъти и ми е спасявал живота както и на мои познати когато лекарите са казвали:няма никаква надежда за него.
щом искаш мисли че от нищото е станало нещо(големият взрив)
исляма е от сатаната и пак е сбъднато се предсказание.
В името на Исус слепи проглеждат,сакати прохождат,не в името на някаф измислен идол като китайските примерно.Дявола е на всякаде и сега повече от всякога се опитва да ни заблуди защото знае че идва краят му.Дано Господ ти даде разум да разбереш какво правиш и кой отричаш,защото когато го видиш вече ще е твърде късно.

08-16-2007, 13:55
iskam da popitam ne6to avtora da se pravi sex gre6no li?!?

Jesus_is_good
08-16-2007, 14:32
Не е само ако си женен,ако си както повечето на нашата възраст-демек,бичи аиляк и тва е и като ти се доебе си фащаш поредната "кучка на махалата",да тва е грях.Се пак sexа е за създаване на поколение,на нов живот.Ако правиш sex без да си женен за момичето (жената) се нарича прилюбодейсво.

ThunderGoddess
08-16-2007, 14:40
Евангелиста, трети път повртаряш един и същ пост. Искам доказателства, които да опровергаят мнението ми и на много хора, че Дан Браун създаде един прекрасен световен бестселър. Прочете ли това, което написах? Писано е 2000 години преди да е създадена Библията. Искам да кажа, че то го предшества и че не може старото да е заето от новото, попринцип новото заема от старото. Трябва ли да казвам подобно нещо? Смятам, че човек като вярва в себе си е достатъчно слен, за да постигне всичко, което пожелае, та дори да оздравее от болест и не отричам, че с вяра се стига много далеч, но нека да не вярваме на нещо, което не съществува. Нещо друго, че пантеона на трите световни митологии е много добре развит. Всеки бог там си има собствена характеристика, а епоса е много по-обемен от библията. Само "Илиада е поне два пъти по-голяма от Библията, а какво остава за целия епос на гърците, египтяните и скандинавците? :) Предсказания има много в гръцкия епос, но просто не си го чел и не знаеш. Седни прочети и после ще говорим. Езичниците не са кланят на дървета, дарги, а във страхотни храмове, където има величествени статуи на които хората се възхищават до ден днешен - пример е Акропола в Атина. Втълпяваш си, че Господ ти помага - другото,което е, трябва да ти липсва какъв да е късмет, щом ми говориш за достатъчен брой случаи, когато лекарите са ти казали, че няма надежда. Начи твоя господ нещо не те пази както трябва :) Четох за някакви проглеждащи слепи преди две хиляди години, знам за някакъв бог, на който се кланяш, но да ти кажа честно не съм особено впечтлена. Искам да видя с очите си как свещеник ще накара сляп да прогледа
ПС: Лъже за секса! Християните отричат и заплюват всякакъв секс!

IlLuSi0nS`
08-16-2007, 15:28
абе знаем че го има.. даже ей ся приказвах с него и го успокоявах, че се беше притеснил, че му е изпуснал края малко.. ама аз му викам, че ще се оправим, нали ни е оставил тревичка все пак.. даже ми каза да ви кажа, че това било малко късче от рая и по погрешка изпуснал на времето неколко семки докат чистел реколтата.. та споко :P той ни обича :mrgreen:

08-16-2007, 17:22
Пуснато на: Чет Авг 16, 2007 4:32 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Не е само ако си женен,ако си както повечето на нашата възраст-демек,бичи аиляк и тва е и като ти се доебе си фащаш поредната "кучка на махалата",да тва е грях.Се пак sexа е за създаване на поколение,на нов живот.Ако правиш sex без да си женен за момичето (жената) се нарича прилюбодейсво.


taka za momi4eto se nari4a "прилюбодейсво" a za mom4eto?!?

Jesus_is_good
08-16-2007, 17:48
За нея също....

ДеЯТеЛкЪ
08-16-2007, 18:03
него искаш да кажеш :)
Добре би ли ми казал/а как разнообразяваш живота си защото аз оставам с впечатление че да ходиш по купони да пиеш пушиш и да си сменяш гаджетата също е грешно :)

evil_lady_in_black
08-16-2007, 18:05
Аз съм така да се каже вярваща , само защото ходя на празниците на църква . Но ако питате да ли се моля като другите за незнам си кфо не е така.

extazygirl
08-16-2007, 18:09
абе така като се позамисля...един на двеста човека да живее напълно правилно...без секс,без алкохол,без цигари,без да си изпуска нервите понякога и хиляди хиляди други работи...Не че не вярвам в Господ,но просто хора сме и всеки човек допуска грешки през живота си....АБЕ ВАЖНОТО Е ДА ИМА ЛЮБОВ ВЪВ ВСИЧКО,А НЕ ОМРАЗА....НАЛИ БОГ Е ЛЮБОВ КАКТО СЕ КАЗВА :wink:

Jesus_is_good
08-16-2007, 18:56
Еми повечето работи които изреди не ги правя по тези причина.
Аз просто мисля че това трябва да е най-важното в живота на човека.
Колкото до грешниците,няма никои човек който е живял праведно всички на земята сме грешници БЕЗ изключения,аз просто се старая да права възможно най малко. :)

Jesus_is_good
08-16-2007, 18:57
Най-малко грехове.

ThunderGoddess
08-16-2007, 19:04
Хахаха! Всички правим грехове и трябва през целия си живот тази мисъл да ни визи като тежест. Даден ни е един живот, в който евангелиста най-безцеремонно ни съобщава, че трябва да се откажем от всичко, което смятаме за забавно заради някаква си измислица [-X [-X [-X Не на мен тия! Аз няма да прекарам целия си живот в тюхкане, че съм се родила човек и съм грешник. В крайна сметка не съм го задължила тоз бог, ако изобщо го има, да ме създава. И така ... като вече ме е създал ще си живея както пожелая. А ад няма. Нали знаете - жътре в земята има ядро, а бог не живее на небето - там има звезди и вакуум :)

extazygirl
08-16-2007, 19:04
Еми повечето работи които изреди не ги правя по тези причина.
Аз просто мисля че това трябва да е най-важното в живота на човека.
Колкото до грешниците,няма никои човек който е живял праведно всички на земята сме грешници БЕЗ изключения,аз просто се старая да права възможно най малко. :)

еми то принципно всеки нормален човек се старае да греши по- малко мн ясно

08-16-2007, 19:09
Господ Исус = Мога да ти кажа само да духаш.
Господ Бог и Исус Христос са различни манафи боклук.

extazygirl
08-16-2007, 19:13
ама ти кво си трагнал да казваш и да караш хората да вярват...ти направо като пораснеш ще свормираш няква секта така като гледам кви работи си писал,а тва не е на добре....И аз вярвам в Господ и аз ходя на църква и аз се моля и аз благодаря на Господ за хубавите работи,които ми се случват и за това,което имам...АМА ИЗВИНЯВАЙ ТВА ГО ПРАВИШ ЗА ТВОЕ ЛИЧНО УДОВОЛЕТВОРЕНИЕ И ЗАЩОТО СИ ВЯРВАЩ....а не там защото си прочел сега Библията и си тръгнал да убеждаваш тоя и оня....като си такъв има училища за тая работа....ходи в семинарята да учиш стани поп и готово

KiFy
08-16-2007, 19:15
Тая тема още ли е тука.. грр . Jesus_is_good много, ама много ми е любопитно на колко си години???

extazygirl
08-16-2007, 19:52
Тая тема още ли е тука.. грр . Jesus_is_good много, ама много ми е любопитно на колко си години???

ооо да и на мене,на колко години си?Ти може и да излажеш де ама нищо все пак ако ще излажеш да видим на колко ще кажеш???

KiFy
08-16-2007, 19:58
Тая тема още ли е тука.. грр . Jesus_is_good много, ама много ми е любопитно на колко си години???

ооо да и на мене,на колко години си?Ти може и да излажеш де ама нищо все пак ако ще излажеш да видим на колко ще кажеш???

Няма защо да "лажа" аз.. на 14 съм и имам и други постове тука, така че.. не ми недоволствай.. просто този човечец много ме нервира и затова реших да го питам накрая.. Макар че extazygirl, правилно си му го казала.. но той хич не разбира от дума, жалко. :wink:

SuNsEt
08-16-2007, 20:07
Тая тема още ли е тука.. грр . Jesus_is_good много, ама много ми е любопитно на колко си години???

ооо да и на мене,на колко години си?Ти може и да излажеш де ама нищо все пак ако ще излажеш да видим на колко ще кажеш??? да...първото нещо,което се запитах беше''На колко си години бе?'' така,4е зашо не ни светнеш малко и по този въпрос? А пък дали вярвам във Исус...ми да ти кажа 4есно,не знам във какво да вярвам :smt005 Другият ми въпрос е...ти какво?Мислиш си,4е като умреш,ще отидеш в Рая ли?Ще станеш ли ангел?а? :wink: Мисли логи4но,защото след смъртта няма задгробен живот :wink:Ииии...ако си пък толкова сигурен,4е като умреш,после ще станеш ангел,ми се яви и ми кажи къде съм згрешила,когато съм го писала тва :wink:

SuNsEt
08-16-2007, 20:09
тва по горе се отнасяше за Jesus_is_good :wink:

KiFy
08-16-2007, 20:14
тва по горе се отнасяше за Jesus_is_good :wink:



Добре, че поясни.. Мислех, че е за мене.. то е хубаво човек да вярва на нещо, да се крепи нали, но този Jesus_is_good просто прекалява, чак ме дразни.. аз се опитах да му го кажа (на първите страници съм някъде :lol: ), но няма полза - отказвам си, всеки си вярва различно, нали затова сме и различни хора, да е по-весело :lol: .

extazygirl
08-16-2007, 20:35
тва по горе се отнасяше за Jesus_is_good :wink:



Добре, че поясни.. Мислех, че е за мене.. то е хубаво човек да вярва на нещо, да се крепи нали, но този Jesus_is_good просто прекалява, чак ме дразни.. аз се опитах да му го кажа (на първите страници съм някъде :lol: ), но няма полза - отказвам си, всеки си вярва различно, нали затова сме и различни хора, да е по-весело :lol: .

то и при мен въпроса за годините не се отнасяше за теб,а към него :wink:

KiFy
08-16-2007, 20:37
тва по горе се отнасяше за Jesus_is_good :wink:



Добре, че поясни.. Мислех, че е за мене.. то е хубаво човек да вярва на нещо, да се крепи нали, но този Jesus_is_good просто прекалява, чак ме дразни.. аз се опитах да му го кажа (на първите страници съм някъде :lol: ), но няма полза - отказвам си, всеки си вярва различно, нали затова сме и различни хора, да е по-весело :lol: .

то и при мен въпроса за годините не се отнасяше за теб,а към него :wink:

Много се извинявам :lol:

Jesus_is_good
08-16-2007, 20:45
На 15 съм и да секи си вярва в квото си иска (но малко в каквото трябва) пак и как можеш да си сигорен/на че няма задгробен живот щом не си умирал/а?

SuNsEt
08-16-2007, 20:54
Еми и ти не си умирал,и ти не знаеш :wink: Гледам ЛОГИ4НО на въпроса дали има задгробен живот.Няма Рай нито Ад.Под земята е земното ядро,където има много лава.А ''там горе'' където си мислят някои хора,4е отиват,всъщтност е Космоса. :wink: И ти го знаеш тва дори.Като вярваш,4е има Рай, и има Ад...къде са според теб?По скоро да вярвам в извънземните отколкото във задгробния живот :wink:

extazygirl
08-16-2007, 21:02
На 15 съм и да секи си вярва в квото си иска (но малко в каквото трябва) пак и как можеш да си сигорен/на че няма задгробен живот щом не си умирал/а?

тц тц тц и как може като си някво лапе на 15 години да раздаваш толкова акъл,аз мога да ти гарантирам че след някоя и друга годинка няма да мислиш по този начин по който сега.Живей си живота и не се занимавай с глупости,а в Господ си вярвай и го почитай колкото искаш няма лошо :wink:

ThunderGoddess
08-17-2007, 07:07
На мен ми се струва, че като отрасне още малко, ще може да си основе секта. Сигурно ще е по-популярна от тая на Петър Дъбов и по-фанатична от тази на Свидетелите на Йехова :) :-k :smt005 :smt005

08-17-2007, 08:45
mdae qsno.....em kfo da ti kaja vqrvai jivei pravedno no vs e napulno izkriveno ot curkvata i dr institucii az sum na mnenie 4e trqq da si dobur 4ovek no da si jivee6 kakto ti se iska za6toto nali znae6 kfo se kazva
"prekaleniq svetec i na Boga ne e drag"
tui 4e obi4ai bog i xorata no si jivei jivota za6toto ludorii moje samo v nego da pravim....... :P

woshata
08-17-2007, 18:34
Еми и ти не си умирал,и ти не знаеш :wink: Гледам ЛОГИ4НО на въпроса дали има задгробен живот.Няма Рай нито Ад.Под земята е земното ядро,където има много лава.А ''там горе'' където си мислят някои хора,4е отиват,всъщтност е Космоса. :wink: И ти го знаеш тва дори.Като вярваш,4е има Рай, и има Ад...къде са според теб?По скоро да вярвам в извънземните отколкото във задгробния живот :wink: :smt017 :smt017 :smt017 mn pravilno nqma ad i RAI ..tva e izmislica za uspokoenie na horata..a isus moje i e da e imalo nqkoga no az li4no ne vqrvam 4e i sega :| go ima

KiFy
08-17-2007, 20:26
Jesus_is_good, ти си фанатик.


Правилно :smt005

inlove_in_yani
08-17-2007, 21:16
MOLQ VI !!!! SPRETE TEZI SEKTANTI !!!! TE SA NAVSQKUDE!!!!
OMRUZNA MI OT GADNITE VQRVATI !! :smt013
NI6TO NE RAZBIRATE- GRUMNETE SE
ae kato ti tolkova vajen dokaji 4e e jiv i 4e go ima
http://imagecache2.allposters.com/images/pic/MEPOD/10066696~Satan-Offers-Jesus-All-Kinds-of-Nice-Things-if-He-Will-Only-Renounce-His-Mission-But-He-Refuses-Posters.jpg
prosoto e ujasno i propagandata e navsqkude

Jesus_is_good
08-18-2007, 14:03
Хора нали знете че секи сам си решава съдбата аз знам че Господ ще ни съди всички а пак вие ако искате го отричайте нали знете че всеки има свободна воля,след смърта си просто ще отговаряте за делата си.
:) Бог да ви благослови
Ако съм сектант както може би повечето мислят значи и попа в църквата е сектант нали?Или хората в манастирите?
Аз се опитах да покажа че има нещо повече от "бичи айляк и тва е!"
Но явно всичко е било напразно,ако все още има някой които мисли че може би има нещо повече,ако иска да ми пише. :)

_PuNk`PrInCeSs_
08-18-2007, 16:25
Хора нали знете че секи сам си решава съдбата аз знам че Господ ще ни съди всички а пак вие ако искате го отричайте нали знете че всеки има свободна воля,след смърта си просто ще отговаряте за делата си.
:) Бог да ви благослови
Ако съм сектант както може би повечето мислят значи и попа в църквата е сектант нали?Или хората в манастирите?
Аз се опитах да покажа че има нещо повече от "бичи айляк и тва е!"
Но явно всичко е било напразно,ако все още има някой които мисли че може би има нещо повече,ако иска да ми пише. :)

съгласна! всеки си има правото да вярва в каквото си иска. и така...въпроса беше вярвате ли?....отговора ми е: ДА

Iviqna
08-18-2007, 23:57
ami da vqrvamm,....

Shadowstrike16
08-19-2007, 01:23
много сте ми станали набожни бе пу на батко дечицата =D> на интерсени ли са праите нз не вярвам в задгробния живот нито в господ кръстен съм ама в църква не влизам само за бабички и лелки е цялата работа

CuRly_Doll
08-19-2007, 08:01
emi vqrvam da.....ama ne sam mn nabojna,ako moga taka da se izrazq...

dEScHy
08-19-2007, 14:46
човек е създал божествата обратното още не е доказано :smt005

"Flyer"
08-19-2007, 14:47
Идеята за това, че трябва да сме вярващи понеже иначе бихме били наказани е .... сещате се
Всички тея наказания и т.н. са най-вероятно измислени от хората преди, за да накарат другите хора да вярват и по-скоро да бъдат "активни" във вярата си, т.е. добри, т.е. да не вършат простотии. А в днешно време не върви много да заплашваш човек с Деня на Страшния съд, нали :)

Всеки си преценява сам, аз лично вярвам. И то не толкова че е имало Исус и т.н., не ходя на църква особено често, а вярвам че има нещо по-висше.. абе ко се обяснявам, пак няма да се разберем. Правете квото искате в крайна сметка, само без насилствени работи че е сложно тогава

SuNsEt
08-19-2007, 17:37
Абе...да бе...бярвайте си вие,аз гледам логи4но на нещата :wink: ако някой иска да види какво съм писала да отиде на предишната страница:lol: Jesus_is_good имам един въпрос :arrow: като поотраснеш възнамеряваш ли да ставаш поп? :lol: нищо ли4но,просто питам...а и като си тръгнал така да отговаряш така открито на хорицата,които не вярват,защо да не питам? :wink:

PINK_FLoyD
08-19-2007, 22:54
вярвам да......доста пъти съм се молил на господ и в трудни моменти нещата са се управяли.Последната случка която ме кара да вярвам беше когато си свалих златното кръстче и отидох да играя мач......железната врата буквално се стовари върху главата ми и добре,че е от малките та не ми стана нищо сериозно.Имам и още много причини да вярвам,но тях ще запазя за себе си.

08-20-2007, 13:49
вярвам да......доста пъти съм се молил на господ и в трудни моменти нещата са се управяли.Последната случка която ме кара да вярвам беше когато си свалих златното кръстче и отидох да играя мач......железната врата буквално се стовари върху главата ми и добре,че е от малките та не ми стана нищо сериозно.Имам и още много причини да вярвам,но тях ще запазя за себе си.
О, да :smt005 :smt005 . Може ли тогава да ми обясите аз никога като не съм си слагала кръстче и като само хуля бога и отричам съществуването му (подкрепяйки се с нужните аргументи) защо досега не са ме блъснали десет тира, които да ми смажат мозъка? :-D Минавам всеки ден под Дунав мост, където бъка от тирове. На опашка винаги има поне 50-тина. Защо никога на главата ми не са падали врати или тежки предмети. Няма такива глупости, че нещо те пазило. Най-малкото ... амулетите и символите водят началото си од древен Египет. Да не би да вярваш в Озирис? :) И не ме слашвайте с това "Ще те чуе бог, не говори така, може да ти стане нещо". Аре обяснете ми :)

Jesus_is_good
08-20-2007, 14:12
Господ ти помага.Наказанието си ако не се покаеш ще получиш след смъртта си.

08-20-2007, 14:15
ze da stava banalno ateistite se prismivat a pi4a det si pada leko fanatik povtarq samo
"pokaite se za da jiveete sled smurta si"
ni6to nqq da promeni6 e kfo postoqno pou4ava6 xorata koito iska si vqrva koito ne iska ne..... :wink:

Jesus_is_good
08-20-2007, 16:07
Лошото е че е очевидно творението и твореца а всички го отричат защото не им отърва.Пълно е с доказателсва които не виждат света защото хората просто не искат да бъдат държани отговорни за грешките си,но ще бъдат всички!
:) не желая на никой лошо просто да забележите че тоя свят е пълен с лъжи.И има само една истина.Надявам се да стигна до някой който щр се обърне от греховния си живот (всеки е грешник)
Колкото до това защо тук Господ ни помага а не ни наказва:
Еми в стария завет хората са плащали за греховете си.Но сега Исус умря за да има прошка за греха ни,за това Господ не ни наказва тук.
Всички ще получим заслуженото си след смъртта.
Бог да ви благослови. :)

"Flyer"
08-20-2007, 19:07
Лошото е че е очевидно творението и твореца а всички го отричат защото не им отърва.Пълно е с доказателсва които не виждат света защото хората просто не искат да бъдат държани отговорни за грешките си,но ще бъдат всички!
:) не желая на никой лошо просто да забележите че тоя свят е пълен с лъжи.И има само една истина.Надявам се да стигна до някой който щр се обърне от греховния си живот (всеки е грешник)
Колкото до това защо тук Господ ни помага а не ни наказва:
Еми в стария завет хората са плащали за греховете си.Но сега Исус умря за да има прошка за греха ни,за това Господ не ни наказва тук.
Всички ще получим заслуженото си след смъртта.
Бог да ви благослови. :)
Абе човек... аз нямам нужда да знам дали има някой горе и ако има кой е той, как изглежда и т.н. Също така нямам нужда от страх, който да ме кара да стоя в "правилния път". Трябва да признаем че всеки има свое разбиране за религията :wink:

08-21-2007, 10:08
izcelenieto na bolnite .... vsichko e psihika , kogato mn silno jelaesh neshto ti suznatelno ili ne naso4vash sobstvenata si energiq i se polu4avat rezultati koito se obqsnqvat s "bog" a vsushtnost moje prosto nqkoi blizuk na bolniqt da e naso4il energiq kum nego ... vseki 4ovek e gospod ... gospod nad sebe si ;-) i ne gospod e suzadl nas a nie nego ... za da imame vqra v neshto ... no zashto ?! nima sa malko voinite ubiistvata nasilieto na tazi zemq .. ako imashe tolkova dobur "bog" shteshe li da nakazva nevinni de4ica da umirat ot glad ... 10tte boji zapovedi .. ta tova ne sa li 4isto 4oveshki principi ?!

Теида
08-21-2007, 10:16
Първо разясни защо мислиш, че на хората не им оттърва да кажат: Света е създаден от Бог. Какво губят те. Всъщност нищо не губят, защото никой човек не може да каже, че той е създал света. За всяко нещо си има причина. Според теб каква е причината за това?

хората просто не искат да бъдат държани отговорни за грешките си,но ще бъдат всички!
На този цитат отговарям с цитат:

Чудно е, че смъртните хора за всичко винят боговете! Идело злото, възкликват, от нас. Но дали чрез безумство мимо съдбата нерядко глупци си навличат погибел?
Идеята е, че е много по-лесно да виниш Бога за своите грешки. И ако не успееш да направиш нещо да кажеш, че бог ти е виновен. Това за мен са жалки хора :smt009 :smt009 . Много жалки. Човек сам кове съдбата си. Ако прецакаш нещо в живота си е много по-лесно да обвиниш някой друг, но не себе си и е прекалено изгодно - за да не ти тежи да съвестта и да се ядосваш. Обаче в повечето случаи хората сами са си виновни за това, което им се случва. Интересно ми е това за изкуплението на греховете. Признавам, че не съм чела цялата Библия просто защото ми стана скучна, но искам да ми кажеш защо Бог позволява сина му да умре заради човешките грешки. Т.е по какъв начин смътта му може да изкупи човешкия грях пред Бог :smt017 :smt017 . Нима на Бог не му е мъчно за сина му - толкова праведен. Аз не виждам полза от тази смърт, защото както виждаш грешките и греховете на хората ги има все още. Та ... отговори ми на тези въпроси. Ако може да намериш точните цитати от Библията, би било още по-интересно :) Лек ден на всички!

Naked in the wind
08-21-2007, 11:18
Не вярвам в господ,въпреки,че съм кръстена..

me4ka
08-23-2007, 08:10
Не вярвам в господ,въпреки,че съм кръстена..
не та е срам ...........ама зимаш поаръците на коледа а
за всички във форума вече сме аверчета свои хора не казвайте бог, господ и т.н просто ме4ка

crazy_sexy_cool`f
08-23-2007, 12:37
Не, не вярвам...Нямам нищо против тези които вярват и против него (ако все пак съществува, а аз греша) Те наще незнаят,че не вярвам...Баща ми сигурно ще ме накълца ако разбере ::: Аз не вярвам, може би защото прекалено много вярвах преди..и ко стана? нищо...

quench
08-23-2007, 13:47
http://youtube.com/watch?v=vuoikGySw80

http://youtube.com/watch?v=vznBzkIFmQo

be;ieve in god - he's real

the old dusche-bag grandpa...

SATHANAS
08-23-2007, 19:52
HAIL SATAN!

08-25-2007, 18:47
знаете ли че точно за такова отношение кам вярата е прорукувано от преди около 2000 години.Не очаквах нещо особено но се надявам да съм стигнал до някой ако някой има въпроси ЛИ на jesus_is_good

KiLLeR_InSTiNkT
08-25-2007, 19:18
Колко требе си напушен или надрусан да пишеш такива неща в тоя раздел :lol:

zmey
08-25-2007, 20:39
Хулиш Бога.Добре,ти сам избираш дали да живееш вечно или да станеш
жертва на :twisted:

Прочети ми мнението тук че ме мързи да се занимавам с твойте надбожни глупости !

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=hushove&Number=1947572910&page=0&view=collapsed&sb=5&bc=1


ако искаш да ми кажеш нещо пиши ми на ЛС !

ThunderGoddess
08-25-2007, 20:53
На госта мога само да кажа, че няма нищо лошо да е пророкувано такова отношение към вярата. Обаче се чудя как хората са стоели 2000 години и са слушали глупостите на отчетата.

zmey,прочетох ти мнението от клубовете и съм напълно съгласна с теб. Особено за това, че с един монотеистичен култ се губят всички политеистични и всички ставаме еднакви. Прибавям, че Борис I е педал и е бил надрусан като е взел такова решение :smt005 :smt005 . Да живее Владимир Расате ( Макар да е умрял)

gabrielka@a
08-25-2007, 21:08
Да-вярвам!А към невярващите (убедена съм,че има такива тук)
да не би да смятате,че човека е произлязъл от маймуната?

hamilcar
08-25-2007, 21:14
Да-вярвам!А към невярващите (убедена съм,че има такива тук)
да не би да смятате,че човека е произлязъл от маймуната?

Не знам дали е произлязъл от маймуната, но определено не е създаден от вашия измислен господ/бог.

Muse_of_Madness
08-25-2007, 21:46
Haahahahahahaaha
HAIL SATAN!!!
O' mighty Lord of the Night. Master of beasts. Bringer of awe and
derision. Thou whose spirit lieth upon every act of oppression, hatred
and strife. Thou whose presence dweleth in every shadow. Thou who
strengthen the power of every quietus. Thou who sway every plague and
storm. Harkee. Thou art the Emperor of Darkness. Thou art the king of
howling wolves. Thou hath the power to force any light in wane. Sans
mercy. Sans compassion nor will to answer whosoever asketh the why.
Thy path is capricious but yet so wide. With no such thing as an
impediment to strong. Every time thou consecrate me to another secret
of Thine.I take another step towards Thy Pantheon. Forever wilt I
bleed for Thee. Forever wilt I praise Thy dreaded name. Forever wilt I
serve Thee. Thou shalt forever prevail.

bai_brother
08-25-2007, 23:25
Доказано е че Исус е съществувал някога , също е доказано че не е никакъв господ.

И незнам кой ти е вкарал тая муха в главата че еволюцията не съществува. Ако не съществува еволюцията тогава как според теб са се създали всички разновидности на живота?

Можеби Исус е слязъл от небето с вълшебната пръчка и я е размахал?

Приятелю сабуди се! Единствения господ който съществува е природата. Единствено тя може да реши кога и каде какво да е времето , кога и каде да има земетресение , кога и каде да се роди нов живот .

А тези необясними неща за които говориш се наричат Природни феномени.

с 3 думи : ВСИЧКО Е НАУКА !!!

LinKoS
08-26-2007, 08:34
trqa da sym typ 4e da pro4eta si4kite 11 stranici. samo 6e vi kaja 4e nie ne sme nai-vis6ite. vse pak vqrvam v gospod toest v dobroto!

AnTiBuLLsHiTs
08-26-2007, 09:08
Аз не вярвам в никъв бог.Първо с нищо не съм забелязал присъствието му,второ е доста тъпо.Вярвам си в някък мой бог и си спазвам принципите в който вярвам и според които съществувам.

08-26-2007, 10:43
Чувал съм за зевс но, Исус него знам..
не мога да вярвам в нищо друго освен здравето, парите, секса, и щастието.

За всеки случай не ми е интересно да вярвам в нещо което не е доказано, нито пък не се вижда..

HaDeSsDauGhTeR
08-26-2007, 11:12
Да-вярвам!А към невярващите (убедена съм,че има такива тук)
да не би да смятате,че човека е произлязъл от маймуната?
Да, привърженик съм на теорията за изнвънзмените, които са си правили генни експерименти с маймуните. Има много доказателства, наскоро гледах интересен филм. И учените не можаха да оборят тази теория. Така, че бог и боговете са извънземни (поне засега) :roll:

HaDeSsDauGhTeR
08-26-2007, 12:03
Да-вярвам!А към невярващите (убедена съм,че има такива тук)
да не би да смятате,че човека е произлязъл от маймуната?
Да, привърженик съм на теорията за изнвънзмените, които са си правили генни експерименти с маймуните. Има много доказателства, наскоро гледах интересен филм. И учените не можаха да оборят тази теория. Така, че бог и боговете са извънземни (поне засега) :roll:

loyal_88
10-12-2007, 22:53
Да, привърженик съм на теорията за изнвънзмените, които са си правили генни експерименти с маймуните. Има много доказателства, наскоро гледах интересен филм. И учените не можаха да оборят тази теория. Така, че бог и боговете са извънземни (поне засега) :roll: Ахахахаха това ще да е! :lol:
Баси, до какво води гледането на филми като стар трек (ако така се пише)... :shock:

HouseSoul
10-13-2007, 11:03
КАКВО ПРАВИ ТАЗИ ТЕМА ТУК??! И КАКВО ОБЩО ИМА ГОСПОД С ТЕМИТЕ ЗА НАРКОТИЦИ,АЛКОХОЛ И ЦИГАРИ ... "

Mooo6no
10-13-2007, 11:24
КАКВО ПРАВИ ТАЗИ ТЕМА ТУК??! И КАКВО ОБЩО ИМА ГОСПОД С ТЕМИТЕ ЗА НАРКОТИЦИ,АЛКОХОЛ И ЦИГАРИ ... "
Един от малкото начини успяли да искарат наркомани от боклука е религията и господ бог, така че подкрепям темата да е тук.

Отчето
10-13-2007, 13:21
КАКВО ПРАВИ ТАЗИ ТЕМА ТУК??! И КАКВО ОБЩО ИМА ГОСПОД С ТЕМИТЕ ЗА НАРКОТИЦИ,АЛКОХОЛ И ЦИГАРИ ... "
Един от малкото начини успяли да искарат наркомани от боклука е религията и господ бог, така че подкрепям темата да е тук.
ДА, това е начина!
Трябва да се обърнат към Бог и той ще им даде сили да се спасят от звяра(наркотиците)!

BaiboCo
10-13-2007, 13:48
КАКВО ПРАВИ ТАЗИ ТЕМА ТУК??! И КАКВО ОБЩО ИМА ГОСПОД С ТЕМИТЕ ЗА НАРКОТИЦИ,АЛКОХОЛ И ЦИГАРИ ... "
Един от малкото начини успяли да искарат наркомани от боклука е религията и господ бог, така че подкрепям темата да е тук.
ДА, това е начина!
Трябва да се обърнат към Бог и той ще им даде сили да се спасят от звяра(наркотиците)!
Fort buff please

Mooo6no
10-13-2007, 13:50
Отче, готов ли си да съдействаш в този раздел, за да помогнеш на объркалите се хора избрали лошия път? :) Защото някои от църквата обикновено бягате когато стане дума за хора с проблеми, защото те нямат пари и няма какво да им вземете. Не говоря за теб, а за някои (доста) твои колеги.

RoyTheReaper
10-13-2007, 14:52
Замяна на един наркотик с друг... :smt011

LiveFlower
10-13-2007, 15:16
a we hora kakto kazva ba6ta mi,vsi4ko e do psihika!!!

Mooo6no
10-13-2007, 15:53
Замяна на един наркотик с друг... :smt011
Смешно е да сравняваш религията с наркотиците. Религията не вреди на здравето, а и учи на добродетели. :)

RoyTheReaper
10-13-2007, 16:07
Няма разлика.

Mooo6no
10-13-2007, 16:16
Няма разлика.
Айде кажи ми сега в съвремието тук в България... колко млади хора са умряли, защото вярват в христовия кръст и колко са умрели, защото са се блъскали с разни наркотици.


Подкрепям и идеята затворници да повярват в религията, след като това ще им помогне да станат нормални граждани на обществото.

RoyTheReaper
10-13-2007, 16:22
Подкрепям и идеята затворници да повярват в религията, след като това ще им помогне да станат нормални граждани на обществото.

Това може и да не е толкова лошо като идея. Все едно да упоиш агресивно животно.

Mooo6no
10-13-2007, 16:26
Не мрази толкова религията. Тези отгоре като навсякъде може и да грабят яко, но тя кара доста хора да се движат според дадени норми и да не правят глупости.

RoyTheReaper
10-13-2007, 16:44
Ако нямат своя собствена ценностна система и използват тази която им дава религията, значи имат проблем.

Mooo6no
10-13-2007, 17:05
Не е нужно хората да имат собствена ценостна система, а тя да няма големи разминавания с обществената и действията им да не са против това, което обществото смята за редно. По-добре да имат чужда ценностна система, отколкото като тези, които пишат в този раздел за "яките филми", в които влизат.

ражур
10-13-2007, 17:06
Не точно,но си вярвам в други неща

IdiOtKa
10-13-2007, 18:26
ами не съм от най-набожните вобще даже ...

dobrotomomche
10-13-2007, 18:34
Jesus_is_good пътя по който си тръгнал е правилен и се надявам и други да го последват.Радвам се,че си намерил правилно осмислено развитие.
Моето мнение е че няма как да се докаже дали има Бог или не и няма смисъл да го натрапваш на хората,защото единственото нещо което ще получиш е обиди и подигравки.Лично аз приемам Библията като универсално средство за достигане на истината,но не и единственото.Вярата е във всеки един от нас,но може би вече по-малко е забелязваме.
Искам да споделя с Вас някои факти,които са неоспорими.В резултат от развитието на чов.прогрес се стига до проблеми като:
-рязко увелечение на машини използващи горива
-замърсяване на природната среда
-химизация в селското стопанство и бита на хората
-унищожаването на горите и различни насъждения
Неблагоприятното въздействие на човека върху природата за да задоволи своите нужди от различно естество рязко са се увеличили.В резултат на това са се появили болестите като рак,спин и други.
Също могат да се посочат още:
Нарастване на въоражаването в това число -атомни,химически,психотрон ни и др.оръжия
-развитие на локални войни
-тероризъм
-наркотрафик и контрабанда
Всички тези неща които изброявам(има и много още)рано или късно ще ни доведат към гибел.Според мен в нас хората е заложено да се мислим за неповторими,всемогъщи и прочие.

mickelangelo
10-14-2007, 13:07
Не ... определено не вярвам аз съм Атеист ..

sladuranka_17
10-17-2007, 15:02
Da vqrvam o6te ot mnogo muni4ka O:)

chocoleptic
10-17-2007, 15:42
Еми да вярвам .. :roll:

MeTheMost
10-18-2007, 13:12
Wie ste nenormalni!!!!!!!

iMmOrAl`GiRl
10-18-2007, 17:21
вярвам :-D :smt016

CaSsIe
10-18-2007, 19:01
абе дееа убихте ме :-D кфи са тея глупости к'во ше обясняваш бе?ае кат' си толкова отворен обясни защо умират толкова мн деца?!?Дето не са направили нищо на никой и нямат никакви "грехове"....пффф!!!кфо ти е обяснението щото аз не го разбирам...еволюцията била лъжа :smt005 :smt005 :smt005 айда дай някфо доказателство че Бог не е лъжа...ама не с тия как хора се изцеляват от некфи глупости и бля бля...друго де...ай зариби ме с тия секатански простотии да виим дали ше успееш :smt011 :smt012

rakiQ
10-19-2007, 08:31
КАКВО ПРАВИ ТАЗИ ТЕМА ТУК??! И КАКВО ОБЩО ИМА ГОСПОД С ТЕМИТЕ ЗА НАРКОТИЦИ,АЛКОХОЛ И ЦИГАРИ ... "
и аз тва се питам!? :-s

SamRothstein
10-19-2007, 12:01
библията сама по себе си е доказателство 4е е от Господ
1-предсказания
2-има неща които не могат да бъдат написани от хора
3-в библията се споменава за динозаври "не разбира се директно" но описва огромни животни
4-предсказанията в книгата Откровение в момента се збъдват
Пише се "сбъдват". Това първо. Второ, чел ли си Откровение? Ама от край до край? Защото аз съм го чел и за мене е толкова неясно и неконкретно написано, че може да се пригоди за всичко.

И все пак, ако ми кажеш какво от Откровение се е случило досега, в последните 25 "апокалиптични" години, с удоволствие ще побеседвам с тебе.


2-има неща които не могат да бъдат написани от хора
Вземи чети. Аман от фанатизирани илитерати. Има и други книги, освен Библията.

teenkopele
10-20-2007, 03:07
Вярвам.

Носи се предание- кръвни потомци на Исус има и до ден днешен. :)

bqsna_teenagerka
10-20-2007, 18:41
Хм,всеки вярва в нещо,всеки се чуди наистина на чудесата които му се случват. Всеки понякога има нужда да се помоли за нещо,всеки понякога таи надежда за нещо! ГОСПОД,ИСУС ИЛИ БОГ е общо наименование на според мен тази някаква СИЛА,някаква тайнственост която едва ли някой ще види като образ!
Попринцип,не съм много религиозна,според мен всичко е проста физика и химия. но не е точно така,можем да си обясним всички явления процеси и така нататък....но как ще обясним чувствата? психиката? те са някаква си съвсем отделна наука....Има неща които не можем да си обясним,затова всички тези неща се смятат от цял свят за дела на Бога в който вярват.

Eрнст Баркман
10-20-2007, 18:43
Хм,всеки вярва в нещо,всеки се чуди наистина на чудесата които му се случват. Всеки понякога има нужда да се помоли за нещо,всеки понякога таи надежда за нещо! ГОСПОД,ИСУС ИЛИ БОГ е общо наименование на според мен тази някаква СИЛА,някаква тайнственост която едва ли някой ще види като образ!
Попринцип,не съм много религиозна,според мен всичко е проста физика и химия. но не е точно така,можем да си обясним всички явления процеси и така нататък....но как ще обясним чувствата? психиката? те са някаква си съвсем отделна наука....Има неща които не можем да си обясним,затова всички тези неща се смятат от цял свят за дела на Бога в който вярват.
не те е срам

?love_haTe!
10-20-2007, 18:46
Не,вярвам в шарените си чорапи :P :lol:
Ако трябва да съм честна...не,не вярвам.

ABSOLUTme
10-20-2007, 18:50
Jesus_is_good пътя по който си тръгнал е правилен и се надявам и други да го последват.Радвам се,че си намерил правилно осмислено развитие.
Моето мнение е че няма как да се докаже дали има Бог или не и няма смисъл да го натрапваш на хората,защото единственото нещо което ще получиш е обиди и подигравки.Лично аз приемам Библията като универсално средство за достигане на истината,но не и единственото.Вярата е във всеки един от нас,но може би вече по-малко е забелязваме.
Искам да споделя с Вас някои факти,които са неоспорими.В резултат от развитието на чов.прогрес се стига до проблеми като:
-рязко увелечение на машини използващи горива
-замърсяване на природната среда
-химизация в селското стопанство и бита на хората
-унищожаването на горите и различни насъждения
Неблагоприятното въздействие на човека върху природата за да задоволи своите нужди от различно естество рязко са се увеличили.В резултат на това са се появили болестите като рак,спин и други.
Също могат да се посочат още:
Нарастване на въоражаването в това число -атомни,химически,психотрон ни и др.оръжия
-развитие на локални войни
-тероризъм
-наркотрафик и контрабанда
Всички тези неща които изброявам(има и много още)рано или късно ще ни доведат към гибел.Според мен в нас хората е заложено да се мислим за неповторими,всемогъщи и прочие.

Би ли ми обяснил по-подробно,какво общо има изкуствено създадена в лабораторни условия болест като СПИН с унищожаването на горите и различните насъждения? :-s
Човекът сам по себе си е зъл.Много гаден и зъл.Затва прецаква не само себе си,а и тея след него.
А това в какво си вярвам си е само моя работа. :-)

SamRothstein
10-21-2007, 07:01
Превода куца на български. Прочети го на английски. Никъде не пише, че са точно 25. Може да са 5. Събитията, описани в Откровение ще се случат в най-скоро време. Не се притеснявай. ;)

Чел съм и на английски. Няма разлика.

Иди на biblegateway.com и сравнявай колкото си щеш. Ако има неточности, те са в преводите от арамейски на староанглийски и старонемски, от староанглийски на средновековен английски и така нататък по веригата. Хвани една най-нормална книга на английски и превода й на български и виж за какви разлики става дума, камо ли за книга, която е минала през безчет преводи на безчет езици. Кой какво разбрал, за коя дума нямало еквивалент... нищо чудно Дева Мария наистина да не е била девствена, а просто преводача само такава дума да е имал.

CaSsIe
10-21-2007, 09:11
Що спря да отговаряш бе?!Чакам си великото обяснение относно смъртта на децата и подкрепям всички други мнения за спин-а и т.н. и ако и за тях дадеш смислено обяснение евалата =D> #-o ](*,) :::

petel
10-21-2007, 09:17
Бла бла бла

кажете нещо по-инересно, де, исус е бил хомосекуалист, моисей е бил корумпиран, свети йоан е бил травестит, нещо такова

Eрнст Баркман
10-21-2007, 09:25
Бла бла бла

кажете нещо по-инересно, де, исус е бил хомосекуалист, моисей е бил корумпиран, свети йоан е бил травестит, нещо такова
не говори глупости бе :x

petel
10-21-2007, 10:13
Бла бла бла

кажете нещо по-инересно, де, исус е бил хомосекуалист, моисей е бил корумпиран, свети йоан е бил травестит, нещо такова
не говори глупости бе :x

кво ще ми направиш, ще ме анатемосаш? мога да правя каквото си искам, бог ще ме накаже после

ABSOLUTme
10-21-2007, 10:29
:lol:

Eрнст Баркман
10-21-2007, 10:31
Бла бла бла

кажете нещо по-инересно, де, исус е бил хомосекуалист, моисей е бил корумпиран, свети йоан е бил травестит, нещо такова
не говори глупости бе :x

кво ще ми направиш, ще ме анатемосаш? мога да правя каквото си искам, бог ще ме накаже после
не се подиграваи

petel
10-21-2007, 10:35
Бла бла бла

кажете нещо по-инересно, де, исус е бил хомосекуалист, моисей е бил корумпиран, свети йоан е бил травестит, нещо такова
не говори глупости бе :x

кво ще ми направиш, ще ме анатемосаш? мога да правя каквото си искам, бог ще ме накаже после
не се подиграваи

що, няма закони, които да ми забраняват да си изразявам мнението относно религиите
докато има закони относни нацистските символи например...

Eрнст Баркман
10-21-2007, 10:39
Бла бла бла

кажете нещо по-инересно, де, исус е бил хомосекуалист, моисей е бил корумпиран, свети йоан е бил травестит, нещо такова
не говори глупости бе :x

кво ще ми направиш, ще ме анатемосаш? мога да правя каквото си искам, бог ще ме накаже после
не се подиграваи

що, няма закони, които да ми забраняват да си изразявам мнението относно религиите
докато има закони относни нацистските символи например...
да си чувала за морал бе моите обеждения са друга тема

SpAcE_LaDy
10-21-2007, 11:47
Ако не вярвате моля дайте ми шанс да докажа че Исус е жив.Знам че малко хора като нас teen се интересуват от това но моля не ме отхварляите нека поне обясня.

Аз вярвам до някаква степен.. понякога наистина чувствам, че има някой отгоре..
но Jesus_is_good, моля те недей да убеждаваш тези, които не вярват.. че той съществува.. защото на теб като нищо може би са ти промили мозъка в някоя секта.. и не е ясно дали въобще знаеш какво говориш.. всеки има право на мнение.. не убеждавай другите в това, което мислиш ти..

inna09
10-22-2007, 05:19
Твърдо не ... няма смисъл да си оправдавам мнението. Вярвам в сила, но определено нищо общо с библията бог и всичко останало. По склонна съм да вярвам в нещо като матрица, но не и в комерсиални заблуди.

quench
10-22-2007, 05:22
аз вече вярвам! в името на Свещената Римска Империя!!!

:evil:

Eрнст Баркман
10-22-2007, 05:34
да в името на императора да избием еретиците

bboy_bunker
10-22-2007, 09:22
Само като прочета заглавието на темата - Вярвате ли в Господ Исус , ми става ясно колко "вярващ" човек я е написал. Този г-н Господ Исус да не би да е някакъв нов персонаж в Библията ? :lol:

Valar
10-22-2007, 09:23
темата ме развесели ако не друго :-D

quench
10-22-2007, 11:08
Прочистване в три стъпки:
1. Използваме стандартна процедура "Може ли Господ да създаде църква, която да не може да видгне във въздуха?"
2. Следва волна рпограма - диба, дъщерята на портиера, месомелачка, целуката на Св. Антоний и пр.
3. Аутодафе на площада.

напред, смели войни христови!

Eрнст Баркман
10-22-2007, 11:11
Прочистване в три стъпки:
1. Използваме стандартна процедура "Може ли Господ да създаде църква, която да не може да видгне във въздуха?"
2. Следва волна рпограма - диба, дъщерята на портиера, месомелачка, целуката на Св. Антоний и пр.
3. Аутодафе на площада.

напред, смели войни христови!
не се подиграваи

Glezanka
10-22-2007, 13:43
Не вярвам в нещо,което не съм видяла с очите си.

icetrax
10-22-2007, 13:54
От кога форума се превърна в място за сектанти? До 5 минути мога да ти направя прилично изглеждаш сайт, със статия как малките зелени човечета тарашат апартамента ти прибирайки мръсните ти чорапи. Интересно е колко лесно бива манипулиран "не-узрелия" мозък. И преди да се вдъхновяваш от тъпи статии в интернет, и ютуб клипчета, вземи прочети библията поне, че само като видя заглавието на темата ми досмешава.

Дори не знаеш кой е Исус :-s, а си тръгнал да ни убеждаваш от къде адбажа изгрява слънцето. Религията се базира на ВЯРА не на доказване, или вярваш, или не, няма много място за логика и обяснения, иначе става сложно. [-(

quench
10-22-2007, 20:09
верно е това!

Only blind faith is a just cause!

Нали така, драги сектанти?

Neo-Communist Power
10-22-2007, 20:23
Аз да вярвам??? :lol:
Само атеизъм :!:

Democrat
10-22-2007, 20:36
Аз да вярвам??? :lol:
Само атеизъм :!:
Такива неверници като теб трябва да се изгарят на клада :evil:
Нямаш никакъв морал, терорист взривяващ църкви :smt013

Neo-Communist Power
10-22-2007, 21:25
Аз да вярвам??? :lol:
Само атеизъм :!:
Такива неверници като теб трябва да се изгарят на клада :evil:
Нямаш никакъв морал, терорист взривяващ църкви :smt013 Религията е опиум за народа!

Democrat
10-22-2007, 21:26
Аз да вярвам??? :lol:
Само атеизъм :!:
Такива неверници като теб трябва да се изгарят на клада :evil:
Нямаш никакъв морал, терорист взривяващ църкви :smt013 Религията е опиум за народа!
Виж кой го казва, комунистите създадоха най-големия опиум - комунизма. Сталинските репресии и вярата в един измислен Вожд-Бог. :evil:

die_die_my_darling_
10-23-2007, 00:59
Не.Не вярвам.Вярвам само в себе си и Джа.
По достовени са от някъкъв брадат 30 годишен девственик

Ziezi
10-23-2007, 06:56
Ако не вярвате моля дайте ми шанс да докажа че Исус е жив.Знам че малко хора като нас teen се интересуват от това но моля не ме отхварляите нека поне обясня.

ВСЕКИ е вярващ,просто някои го разбират по-късно(когато им се запече задника!)

Обожавам отговори тип:аз вярвам само в себе си... :smt005 :smt005 :smt005

Decu
10-23-2007, 09:00
Абе "Исус" не се ли пише Иисус ( с 2 И-та) :shock:

Да, Иисус се пише :-)

Eрнст Баркман
10-23-2007, 09:02
Не.Не вярвам.Вярвам само в себе си и Джа.
По достовени са от някъкъв брадат 30 годишен девственик
прекаляваш :x

Decu
10-23-2007, 09:08
Абе "Исус" не се ли пише Иисус ( с 2 И-та) :shock:

Да, Иисус се пише :-) К'ъв съм умен 'начи :lol:
Много, много... :lol: :-D

Eрнст Баркман
10-23-2007, 09:09
Абе "Исус" не се ли пише Иисус ( с 2 И-та) :shock:

Да, Иисус се пише :-) К'ъв съм умен 'начи :lol:
Много, много... :lol: :-D
лъмпи браво

Decu
10-23-2007, 09:11
Абе "Исус" не се ли пише Иисус ( с 2 И-та) :shock:

Да, Иисус се пише :-) К'ъв съм умен 'начи :lol:
Много, много... :lol: :-D
лъмпи браво

Брей..как ги знаеш :lol:
Браво я =P~ вярваща съм..

blahblahblah
10-23-2007, 09:41
Аз вярвам и обичам Исус!

addicted2house
10-23-2007, 09:58
вярвам...

DisciplineAndOrder
10-23-2007, 12:04
Вярвам.

CaSsIe
10-23-2007, 12:26
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

rihannka
10-23-2007, 13:49
aз от много малка си вярвам в Бог.за мен ние сме създадени от Господ независимо какво казват ,4е сме произлезли от маймуни и т.н за мен не е така..Ние сме Божие дело :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Eli>>>
10-23-2007, 16:00
ми вервам,да

inlove_girl___
10-23-2007, 22:56
vqrvam,gospod e jiv,vsi4ki koito ne vqrcate 6te razberete nqkoga 4e kazvame iztinata.ei blagosloven badi ti ,koito vqrva6;)

hforce
10-24-2007, 00:37
библията сама по себе си е доказателство 4е е от Господ
1-предсказания
2-има неща които не могат да бъдат написани от хора
3-в библията се споменава за динозаври "не разбира се директно" но описва огромни животни
4-предсказанията в книгата Откровение в момента се збъдват
Библията е сборник от вавилонски разкази, който са съществували много преди христианството... некви улигофрени са превели некви разкази и са си напраили зборник и ето ти библия... тва с предсказанията е пълна простотия и ни едно не е верно... ще намера един клип и ще го пусна утре, като го изгледате (ако разбирате англ) ще ви се отворат малко очите за света (не само за христианството)
една от божийте заповеди е "Не убивай", а самите христиани са налагали христианството с меч и огън... супер дълго време мога да спора на тая тема, ама ме мързи в момента така, че някой друг път ще пиша...
а и още нещо, христианството е религия която е създане с политическа цел, но тва са подробности... (както и повечето религии де)

Атеист съм...
някой беше казвал, че имало някой горе... хората са пътували със сувалки, ракети, самолети и какво ли още не нагоре... НЯМА НИКОЙ... проверено е...

Alcohooligan
10-24-2007, 00:39
в господ не вярвам,но вярвам,че все пак има някаква сила,която контролира нещата...знам ли,не ми се отдава да разсъждавам по такива теми. :-D

SmurkamDoZori
10-24-2007, 01:11
Вярвам , ДА !

B3B0K
10-24-2007, 01:50
в господ не вярвам,но вярвам,че все пак има някаква сила,която контролира нещата...знам ли,не ми се отдава да разсъждавам по такива теми. :-D
i az vqrvam 4 eima nqkfa sila koqto kontrolira ne6tata no ili sa6tata tazi sila ili dr podobna no po zla si igrae mn zlobno s nas primer za tova e sa dvamata bratq djim luis i djes luis (bliznaci) ima i o6te mn mn mn dr primeri i kakto Apostol Apostolov se be6e izrazil v edna kniga(koito izvadih za da vi citiram ime na spox ne gi pomna :-D ) nqkoi si igrae s nas :cry: taka naprimer ima 18 priliki v jiwota i smarta na linkal i kenedi .. 18 :!: :!: :!:

dunapren
10-24-2007, 01:53
абе и още 1000 теми в тийн форуми да изпишете пак няма да разберете дали някой от там горе ви човърка и гледа как се преобличате.Така че аз вярвам само в българските месокомбинати.

DoPye
10-24-2007, 06:23
атеист съм :-D

find_m3
10-24-2007, 10:55
не съм много сигурна...и аз като повечето хора (предполагам) си мисля как ,ако наистина имаше господ нямаше да остави такива несправедливости да се случват...,но явно такъв е живота и някои са родени за да вкусят само от сладоста му и да йм бъде отнет,други пък се разждат и живеят дълъг непълноценен "кучешки" живот...това живот ли е?

има много мъка по тоя свят и живот живеят само късметлийте.не ти е нужен нито ум,нито сила за да живееш царски...само късмет

Batko_gesh
10-24-2007, 14:23
Да разбира се !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Neo-Communist Power
10-24-2007, 23:02
Къде е този господ бе? Защо не помага на бедните в Африка, Азия, Южна Америка и къде ли не! Да е дошъл, да е питал аджеба как сте, добре ли сте, имате ли нужда от храна, подслон, лекарства? Какво е направил за икономическото положение на хората? Като е толкова добър нека дойде и излекува болните от рак, спин и да не изреждам почвече че няма и листа да ми стигне!
Религията е реакционна идеология и тя е довела до смъртта на много хорА!
Аз съм абсолютен атеист защото съм прогледнал истината и тя е че няма Господ :!:

magesniko
10-24-2007, 23:35
^от гъза на Рогатия райдере, там е зародено всичко!

magesniko
10-24-2007, 23:40
Анатемосай ме о ти вярващий АЛЕЕЛУЯ!!!

ScionOfStorm
10-25-2007, 07:30
Мани ти, аз вече се възприемам като ПонякогаВярващЕзическиХри стиянин. Съвсем сериозно това :shock:

Eрнст Баркман
10-25-2007, 07:32
ВЯРВАМ :!:

Neo-Communist Power
10-25-2007, 13:07
Къде е този господ бе? Защо не помага на бедните в Африка, Азия, Южна Америка и къде ли не! Да е дошъл, да е питал аджеба как сте, добре ли сте, имате ли нужда от храна, подслон, лекарства? Какво е направил за икономическото положение на хората? Като е толкова добър нека дойде и излекува болните от рак, спин и да не изреждам почвече че няма и листа да ми стигне!
Религията е реакционна идеология и тя е довела до смъртта на много хорА!
Аз съм абсолютен атеист защото съм прогледнал истината и тя е че няма Господ :!: Гладуващите, икономическите положения, СПИН, Рак и кво ли още не, са дело на човека. Никой не се е погрижил за това. По силата на човека е да помогне на всички гладуващи. Болестите ние сме си ги докарали и ние ще си ги търпим. Бог не е виновен за това, което се случва в момента. Ако никой не вярваше, че някой е по-низш от него, защото е черен, нямаше да гладуват хората в Африка. Също и в Азия, или където и да било другаде.

Теорията за еволюцията е тотална простотия и е недоказана. Не може да се дава пример с микро-еволюцията за всички видове еволюция. Та, моля те, нео-комунисте, ако би могъл да ми кажеш от къде е дошъл живота, Земята, Вселената..?Кат ти огладнее дупарата, ще запееш друга песен :wink:

NSDAP
10-25-2007, 23:46
По-добре да умра, отколкото да се предам на комунистката сган.



Мани ти, аз вече се възприемам като ПонякогаВярващЕзическиХри стиянин. Съвсем сериозно това :shock:

Lol, wtf? Обясни. :D
^^ за това те уважавам тебе........Иисус е пътя,истина и живота!

ScionOfStorm
10-26-2007, 07:24
Ми, райдъре, когато почувствам нужда или нещо такова, мога без проблеми да се моля, пък и вярвам донякъде в Бог. От друга страна, в други случаи не вярвам и го отричам, а цялата идея с пантеоните на Боговете в митологиите много ми харесва и в момента си търся Чук на Тор да си нося до Розетката... Равносметката е нещо такова, нерядко съм се обръщал към някое от езически божества :P Шантава раота ;>

roufl
10-26-2007, 09:37
Не. не вярвам

Totalitarianist
10-26-2007, 12:32
Вярвам

magesniko
10-27-2007, 08:00
Ей така са започнали религиозните войни. :D