PDA

View Full Version : Ммм той е женкар



08-09-2007, 19:23
И какво...като той е женкар и всеки ден е с различна,а ти го обичаш и не си курва като другите!Как да го накарам да разбере каква съм и да ме обикне??

Sam90
08-09-2007, 19:28
И какво...като той е женкар и всеки ден е с различна,а ти го обичаш и не си курва като другите!Как да го накарам да разбере каква съм и да ме обикне??
Или те обиква по нормалния начин, или го оставяш. Няма смисъл да му тичаш по гъ*за - ако не може да се промени сега, никога няма да го направи ;)

Dead`Paladin
08-09-2007, 19:34
И какво...като той е женкар и всеки ден е с различна,а ти го обичаш и не си курва като другите!Как да го накарам да разбере каква съм и да ме обикне??
Или те обиква по нормалния начин, или го оставяш. Няма смисъл да му тичаш по гъ*за - ако не може да се промени сега, никога няма да го направи ;) =D>

kameliqbaby
08-09-2007, 19:34
Ne si misli 4e ti 6te go promeni6!Takiva hora mn trudno se promenqt,da ne kazvam nikoga.

KiFy
08-09-2007, 19:52
Ne si misli 4e ti 6te go promeni6!Takiva hora mn trudno se promenqt,da ne kazvam nikoga.



Съгласна! :smt006


П.С: Sam90, винаги много ме кефат аватарите ти :smt016

iveto89
08-09-2007, 20:20
vqrno ,4e tova si e porok,koito trudno moje da se izkoreni,no vupreki tova e vuzmojno,ako uspee6 da mu vlezne6 pod kojata....kak 6te stane tova..zavisi ot haraktera mu.ako si mu mila do nqkakva stepen,pokaji mu 4e moje6 i bez nego,4rez deistviq i postupki,taka toi 6te osuznae 4e ne te pritejava i 6te se pospla6i.jenkarite si imat edno momi4ence,koeto im hodi po gaidata i o6te hilqdi(samo za prejivqvaneto)zavisi ot teb kak 6te go modelira6 uspeh i kusmet

Sm0k3r
08-09-2007, 20:34
Ne si misli 4e ti 6te go promeni6!Takiva hora mn trudno se promenqt,da ne kazvam nikoga.

абе не е то4но така ама щом сте казали !!

happy_cute
08-10-2007, 08:02
Aми и аз винаги си харесвам такива,но никога не мога да стигна до сърцето му...може би след 2-3 години..не се знае,но сега нямаш голям шанс :?

happy_cute
08-10-2007, 08:06
хахахаха...

като е женкар означава, че лесно можеш да го изманипулираш на базата на неговото его... ;)
Как? Кажи де по-подробно :P

sasha_90
08-10-2007, 09:15
Едва ли можеш да промениш 1 момче,особено ако е курвар.

alkobalko
08-10-2007, 09:26
Не можеш да накараш някой да се влюби в теб, ако той самия не го иска. А и няма смисъл да живееш с една изпросена любов. Ако те обикне, нека е защото го е почувствал. Ако не, просто забрави за него.

08-10-2007, 09:31
По принцип е трудно, но е възможно. Моя приятел си падаше малко женкар ама явно доста му влязох под кожата щом още не ме е зарязал. Явно номера с това да се правиш на недостъпна минава при тях. Щот в моя случай си беше точно така. Ама явно съм му и допаднала доста като се има впредвид, че той си ме беше харесал. Както и да е, няма да си разправям любовните истории. Само да кажа, че е възможно да се промени. Айде успех :)

sh3_1s_7h3_0n3
08-10-2007, 09:38
И какво...като той е женкар и всеки ден е с различна,а ти го обичаш и не си курва като другите!Как да го накарам да разбере каква съм и да ме обикне??
Или те обиква по нормалния начин, или го оставяш. Няма смисъл да му тичаш по гъ*за - ако не може да се промени сега, никога няма да го направи ;)


о0о0о не, не! може! може, ако тя успее да го провокира! ако използва 4ара си! ако го 'излъже'... и му покаже колко разли4на е от останалите, с които той се забива и спи, и на които после едва си спомня имената.

Sam90
08-10-2007, 09:41
И какво...като той е женкар и всеки ден е с различна,а ти го обичаш и не си курва като другите!Как да го накарам да разбере каква съм и да ме обикне??
Или те обиква по нормалния начин, или го оставяш. Няма смисъл да му тичаш по гъ*за - ако не може да се промени сега, никога няма да го направи ;)


о0о0о не, не! може! може, ако тя успее да го провокира! ако използва 4ара си! ако го 'излъже'... и му покаже колко разли4на е от останалите, с които той се забива и спи, и на които после едва си спомня имената.
А шанса това да стане е просто "огромен" ... :roll:

StRanGe_tEdDy`bEaR
08-10-2007, 10:03
И мойто бивше беше такъв.. И още е.. Но в момента ми се обяснява колко ме обичал... Че съжалява за това, което ми е причинил... Дрън-дрън... Вярно, че откакто скъсахме преди 2 месецА, той не си е намерил друга, а иначе няма ден, вкойто да е без момиче.. Вярно, че преди беше и с други момичета, и ме нараняваше много.. Не вярвам, че се е променил.. Затова му казах, че нещата никога няма да бъдат като преди... И това като че ли го нахъса да ме иска повече... След няколко пристъпа на ревност... И глупави смс-и... Вече първата му работа като седна на компютър е да ми пише.. И аз съм доволна.. \:D/ Постигнах това, което искам.. а то беше да го въртя на пръста си както той правеше с мен.. :wink:

Dead`Paladin
08-10-2007, 10:13
човек винаги се променя....

happy_cute
08-10-2007, 10:22
Да ви кажа exploitedteen най-добре знае как ще станат нещата,ама никой не го слуша,а на него май не му се пишат дълги постове :)

happy_cute
08-10-2007, 10:50
имам много работа, а и май тук всички предпочитат лесното- да кажат, че е невъзможно и да си тънат в заблуда :)
Явно само аз искам да знам :oops:

Mementomori
08-10-2007, 11:19
"На сила хубост не става!",казва народът и това е много правилно!Не можеш да го накараш да се влюби в теб,защото чувствата и самата любов са неща,които се случват спонтанно,а не се "заучават"Човек трудно се променя,това е почти невъзможно!Трябва много да внимаваш с това момче,защото повечето уж се правят на променени,а всъщност не са и правят всичко,за да заинтригуват момичето,което са си набелязали!Така се случи и с една позната!Ходи с един женкар,който я убеждава колко я обича и тя е единствена за него,а скоро след като правиха секс,каза,че изгубил интерес!Идиот!Мила,внимава много и се замисли дали си струва да рискуваш с такъв вид момче!"Вълкът козината си мени,но нрава-не!

koalka
08-10-2007, 12:48
Освен, ако не се влюбие, той най-вероятно няма да се прометни, може би в близкото бъдеще.Просто сега така е избрал да живее и това е неговото право.Знам, че ти е гадно и го обичаш, но няма как да го накараш да те заобича.Няма и как всичко, което искаш да го получаваш.

`Death`Whore``
08-10-2007, 12:50
И какво...като той е женкар и всеки ден е с различна,а ти го обичаш и не си курва като другите!Как да го накарам да разбере каква съм и да ме обикне??
Женкар бил...и го обичаш? Знаеш ли какво е да обичаш? Да обичаш означава да обичаш характера му и отношението му към теб...коректността му относно теб...начина, по който се чувстваш с него...в случая най-вероятно няма нито една от предпоставките, така че за каква любов говорим? Харесала си си го, защото е "готен"...ами, не си омъжена за него. Харесай си някой, който има вероятност да те уважава.

mechtaq_za_teb
08-10-2007, 12:58
Женкара си е женкар.Той е свикнал да е с различна,защото просто така му харесва и трудно ще го промениш.