PDA

View Full Version : Подарък за любимия.. :)



Yuna
08-09-2007, 19:23
Хм.. та скоро , след няколко дни нашата любов навършва 1 годинаа.. е хубаво ама не мога да измисля подарък..иска ми се да е нещо по-символично.. отколкото просто някакъв подарък... :) Имам идеи за подаръци.. но те са по-скоро като за рожден ден и т.н. ..
Дайте някоя идейка.. споделете вие какво сте подарявали.... :)

KiFy
08-09-2007, 19:27
Амии... може да е нещо, което ти си направила за него.. има магазинчета, къфето можеш сам да направиш герданчета.. демек с мъниста, каквито има и на морето (носят ги де :lol: ). На мен това ми хрумна за сега :roll:

Yuna
08-09-2007, 19:28
Ммм .. правила съм го вече :[[ направих му една гривничка..

KiFy
08-09-2007, 19:36
Аха.. ами нищо за сега не ми хрумва, но помисли какво харесва или какво наистина ще му се хареса да има... може би нещо, което отдавна е искал( е не става въпрос за едно ферари или нещо свръхскъпо :lol: ).. не знам. Или нещо символично..

iveto89
08-09-2007, 19:46
tova,koeto az podarih suvsem skoro poradi to4no takuv povod sa 365 svitu4eta(4erveni4ki) i vutre pi6e obi4am te,za da ima po edno "obi4am te" vseki den ot godinata.slojih gi v edna kutiq ot surce s malko bonbonki i otvutre zelepih edna na6a snim4ica i stana perfektno..vqrno mn si igrah,no si zaslujava6e,osobeno kato go pravi6 s lubov :D

Yuna
08-09-2007, 19:48
tova,koeto az podarih suvsem skoro poradi to4no takuv povod sa 365 svitu4eta(4erveni4ki) i vutre pi6e obi4am te,za da ima po edno "obi4am te" vseki den ot godinata.slojih gi v edna kutiq ot surce s malko bonbonki i otvutre zelepih edna na6a snim4ica i stana perfektno..vqrno mn si igrah,no si zaslujava6e,osobeno kato go pravi6 s lubov :D

Аа! Страхотно! :))))))

KiFy
08-09-2007, 19:48
tova,koeto az podarih suvsem skoro poradi to4no takuv povod sa 365 svitu4eta(4erveni4ki) i vutre pi6e obi4am te,za da ima po edno "obi4am te" vseki den ot godinata.slojih gi v edna kutiq ot surce s malko bonbonki i otvutre zelepih edna na6a snim4ica i stana perfektno..vqrno mn si igrah,no si zaslujava6e,osobeno kato go pravi6 s lubov :D


Наистина оригинална идея, мацко O:)

vvs_go
08-09-2007, 19:50
skok za dvama-bynji

iveto89
08-09-2007, 20:12
drugoto,koeto sum si mislila e nqkakva bluzka ili ne6to takova s nadpis na negovata ili va6ata lubima pesen,fraza ili ne6to,koeto samo vie si znaete .no tova trqbva da se dava specialno da bude napravena 6tampata i procedurata e mn dulga

miloto na miloto:P
08-09-2007, 20:41
ами..аз по принцип гледам да измислям по-нестандартни подаръци..или да му подаря нещо,за което си е..мечтал..хаха..сега като си спомня..бях му ушила едно лилаво мече..и блузка имаше,държеше си в ръцете едно сърчице и пишеше "обичам те",друго..бях му направила..да го наречем рисунка..като папирус..дълга близо 2 метра и бях рисувала вс неща,които той обича и бих искала да му подаря...например..сирене :lol: ..хахаа и накрая имаше моя снимка..аз бях истинският му подарък..малко нескромно де...преди 3 месеца близо и ние направихме 1 година :smt007 подарих му един медалион,на който бяха гравирани нашите образи,направиха ми го в сф..успех

shadow4e
08-09-2007, 21:23
http://www.lyubovni-pisma.com/index.php?cat_id=7&subaction=showfull&id=1171056177&cnshow=news

Ако си пада по такива неща, това би му било супер забавно, но наистина трябва да дадеш всичко от себе си и да го изпипаш :)