PDA

View Full Version : Завист или просто тъпотия?



adriana_blagovestova
08-09-2007, 19:59
Кандидатствах на 2 места тази година и ме приеха и на двете за студентка. Без да пръскам пари за уроци, просто сама се подготвях пък и нашите не са някакви богаташи, че да заделят по 20 лв за час.
Само дето една моя съученичка, с която сме приятелки реши да кара 13-ти клас под предтекст, че нямала пари за кандидатстване (тя има ама предпочита да ги пръска, за друго... не можеш да нямаш пари за кандидатстване и за уроци, а 1 месец преди изпитите да си купиш компютър за 2 бона. Нещо не ми се връзва... ама всеки с идеите си).
Аз й казах, поне да се опита... ама нееееее тя нямала подготовката, ала бала... и накрая като ме приеха мен супер много се озлоби и ми завидя. Почна да ми казва, че и тя щяла да може да ги вземе моите изпити, само да се била явила... нищо, че тя за моята специалност хал хабер си няма какви са изпитите и как се вземат, ама както и да е...
Аз й казах, че от страни е много лесно да се говори. казах й: " Като си толкоз нахакана, защо не се яви в София?! Аз без уроци влязох, ама се скъсах да уча, докато ти се чудеше какви дрънкулки и парцалки да си купуваш и само ми ревеше, че все нямаш пари." И сега само бълва змии и гущери от яд, че аз кандидатствах и ме приеха, а тя дори не си направи труда да се пробва да кандидатства. Да не говорим, че от сума време един учебник не е пипнала и чака тавана да падне или може би с милостинята на някой от квесторите да влезе с тройка. :smt012 Не я разбирам... хем я мързи, хем я яд ама и хем иска да бъде студентка... и как става номера не знам. ](*,)

08-09-2007, 20:28
ami da za jalost ima i takiva xora :!: gadno ama gi ima . s1s sigurnost tq ti zavijda i kakvo ot tova :?: nali si postignala tova koeto iska6 s mnogo usiliq a tova 4e tq ne e na tvoeto nivo i na4ina po koito se d1rji s teb govori edinstveno kakva priqtelka ti e ako moje da se nare4e takava izob6to . taka 4e s1veta mi eda ne i obr16ta6 vnimanie [-X sled vreme tq sama 6te razbere kakvo e izgubila :-$

deem registered
08-09-2007, 20:44
Остави я...
Ти си имаш твой живот и твоя собствен път.Разбираш ме,нали?

PoPPy
08-09-2007, 23:41
Кандидатствах на 2 места тази година и ме приеха и на двете за студентка. Без да пръскам пари за уроци, просто сама се подготвях пък и нашите не са някакви богаташи, че да заделят по 20 лв за час.
Само дето една моя съученичка, с която сме приятелки реши да кара 13-ти клас под предтекст, че нямала пари за кандидатстване (тя има ама предпочита да ги пръска, за друго... не можеш да нямаш пари за кандидатстване и за уроци, а 1 месец преди изпитите да си купиш компютър за 2 бона. Нещо не ми се връзва... ама всеки с идеите си).
Аз й казах, поне да се опита... ама нееееее тя нямала подготовката, ала бала... и накрая като ме приеха мен супер много се озлоби и ми завидя. Почна да ми казва, че и тя щяла да може да ги вземе моите изпити, само да се била явила... нищо, че тя за моята специалност хал хабер си няма какви са изпитите и как се вземат, ама както и да е...
Аз й казах, че от страни е много лесно да се говори. казах й: " Като си толкоз нахакана, защо не се яви в София?! Аз без уроци влязох, ама се скъсах да уча, докато ти се чудеше какви дрънкулки и парцалки да си купуваш и само ми ревеше, че все нямаш пари." И сега само бълва змии и гущери от яд, че аз кандидатствах и ме приеха, а тя дори не си направи труда да се пробва да кандидатства. Да не говорим, че от сума време един учебник не е пипнала и чака тавана да падне или може би с милостинята на някой от квесторите да влезе с тройка. :smt012 Не я разбирам... хем я мързи, хем я яд ама и хем иска да бъде студентка... и как става номера не знам. ](*,)

и?

XxX*MeTaJL^BiTcH*XxX
08-12-2007, 09:15
=D> Evala na tebe! Bez urozi i na dvete mesta sa te prieli!
Tova e mnogo hubavo..a pyk priqtelkata ti...naistina gi ima takiva...Moje bi prosto ne iska da priznae 4e si ne6to pove4e ot neq! .. :-k

Kisses_P
08-12-2007, 09:23
Завист или тъпотия...хмммм...завист или тъпотия...според мен е завист породена от безгранична тъпотия и мързел
Добре казано ;-) То е лесно така да кажеш и аз можех, ама ако беше седнала пряителката ти да опита ... друга песен щеше да пее.Такива като нея с лопата да ги ринеш.В прочем каква приятелка ти е тя?!

Eitelkeit
08-12-2007, 11:36
По-скоро завист(ама то завистта и тъпотията са си свързани)Това момиче изобщо не може да се нарече нормален човек,много се дразня от подобни хора,които реагират по този начин,когато ги е яд ,че другите са постигнали нещо повече от тях самите.Хич не й обръщай внимание,препоръчвам ти ако пак повдигне въпроса да й кажеш,следващия път тя да постигне нещо с толкова упорит труд,пък после да види ,дали е толкова лесно :evil: :x (':smt06')(':smt065')

find_m3
08-12-2007, 13:44
Колкото и да се мъчиш да разбереш дали е тъпа или завистлива няма да можеш да откриеш голяма разлика ](*,)

seksi_kote_f
08-12-2007, 15:30
не обръщай внимание на човешката злоба... тя няма край гледаи си напред и да не ти пука живота е пред теб :smt004 успех

MoN4E_LiMoN4E
08-12-2007, 19:46
emi prosto ne ti e istinska priqtelka radvai se 4e teb sa te prieli i sa ocenili spravedlivo celiq ti trud da u4i6 tolkova mn a tq da pase patkite kato ne i se u4i i samo za gluposti misli i se 4udi na kogo i za kakvo da zavijda :) uspex s u4eneto ot tuk natatak i v jivota zanapred

VIP_SIMONA
08-12-2007, 20:31
Bravo na teb!Ti si ambiciozen 4ovek,koito znae kakvo iska i kak da go postigne!Tq e zavistliva pone za men!Ne bih q narekla priqtelka!Uspeh v universiteta(az kandidatstvah sled 7 klas tazi godina)! \:D/

#Gravity Of Love#
08-14-2007, 19:55
Просто има такива хора... няма смисъл да се ядосваш.. защото в днешно време са мн.... оставия да си се нерви а ти се кефи колко мн дала и какво си получила.. :wink:
Странното ми е само.. как при такива отношения.. сте приятелки..? :-s

08-14-2007, 20:17
Номера става с пари ;)
Има и такива хора - не се впечатлявай! :)
Аз 5 години (средното образование) слушах две приятелки,особено едната, колко било трудно в техните училища, колко много се учело, как ги тормозели. Пък аз, защото си слушах в часовете и не съм учила извън училище и ми обясняваха колко ми било лесно, как едва ли не даром съм си взела оценките, дрън, дрън и какво, дойде момента да се кандидатсва. "Особено едната" не седна да учи това момиче, аз се скъсах - колкото съм учила 11 години в училище умножено по 2. Където кандидатсвах навскъде ме приеха по първо желание, пък тази - в един забутан университет и злобее, ама аз не съм виновна, дори я подканвах, да сяда и да учи, ама дискотеките бяха по-интересни...