PDA

View Full Version : геимърчета.. в какво се превърнахте..?



DevilFighter
08-09-2007, 20:13
Съжелявам че поставям темата тук,но повечето хора на които се надявам че ще помогне няма да я видят в здравните проблеми,просто защото не биха проверили там. :arrow: Прочетох доста истори повечето от които бяха много тъжни.Не искам да занимавам никой с проблемите си,защото ако всеки грозен хлапак вземе да се оплаква :shock: ...както и да е.Последните две години основното ми занимание беше да седя и да играя пред монитора.Сега осъзнах в какво сам се преварнал и като погледнах огледалото скочих два метра назад.Прочетох по другите теми какво е полезно да се направи,но изкам да кажа на всички момчета/момичета да се замислят колко време седят на комютрите си.Погледнете се в огледалото и ще се запитаите "Това аз ли сам?" :smt017 .Помислете дали това което виждате е това което изкате да бадете.Трудно е,но можете да промените живота си.По-добре го направете преди да е тварде късно.Темата ще е активна 365 дни през които изкам да потканя хората да се отлепят от столовете .Ако изкате можете да споделяте проблемите си тук,ако изкате може да се хвалите как сте ги разрешили за до помогнете на други да се справят.

Moderated by [B]a[N]D[i]T[k]a
променено по 7 точка от правилника!

Quasar
08-09-2007, 21:56
Същия бях и аз...24/7 пред монитора...за 3 години научих супер много но това което беше останало от мен беше едно зомби...бях така добреди няколко месеца, докато не тръгнах със сегашната си приятелка...толкова ми помогна че за 2 месеца и кусур не мога да се позная :)
БРачет намери си и ти момиче ;)

class
08-09-2007, 22:50
Позната история ... само където аз седях малко повече ;) Но сега поне се опитвам да излизам колкото се може повече ... но ванакнцията гадна и точно Август не може да се намери компания... а ако съм си в нас , гледам да седя далече от иконките...

DevilFighter
08-10-2007, 08:41
Ще ми се да намеря момиче,но всеки път след "здрасти" аз забивам един тъп поглед в пространството и следва "Ами такова,ммм добре аз трябва да ходя"...Просто не знам какво да кажа.Може да звучи глупаво но се смощавам да не се изложа,а така или иначе това става.Лесно е да се каже "Дръж се естествено" само дето аз се даржа странно и глупаво.Но предполагам че след време (тъй като спрях игата от две седмици) ще се оправя някак и ще стана по общителен.Благодаря ви за коментарите

Saimanglobe
08-10-2007, 08:54
DevilFighter probvai s po udaljeno "Zdrastiii" i povdigane na vejdite ima efekt :P

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-10-2007, 08:59
ахх според мен лошото е не в какво са станали а това че все повече и повече се превръщат в така наречените "геимърчета" .. :-s преди и аз седях много на компа... и усетих се на къде вървят нещата спрях се .. както и да е де :)

alkobalko
08-10-2007, 09:32
А после защо се оплакват, че не могат да си намерят гадже, нямат приятели и накакъв социален живот.

Dead`Paladin
08-10-2007, 10:17
А после защо се оплакват, че не могат да си намерят гадже, нямат приятели и накакъв социален живот.


аЙ спасявайте се като ще стоите само пред иконките :smt019

Reed
08-10-2007, 10:19
А после защо се оплакват, че не могат да си намерят гадже, нямат приятели и накакъв социален живот.
Съгласна съм :roll:

gPa3HuTeJl
08-10-2007, 11:27
А после защо се оплакват, че не могат да си намерят гадже, нямат приятели и накакъв социален живот.

И да добавя.. С времето прекарано пред мониторите...хората стават по агресивни, раздразнителни и отм1стителни... к1рвищата, който играят.. шуут1рите...всичко това се отразява на психиката на човека... Хора замислете се.. дали искате при най - малкото нещо да се нервирате и да правите глупости... просто с1четайте и двете... Направете компютрите лукс к1м ежедневието, а не начин на живот...

Dead`Paladin
08-10-2007, 11:39
А после защо се оплакват, че не могат да си намерят гадже, нямат приятели и накакъв социален живот.

И да добавя.. С времето прекарано пред мониторите...хората стават по агресивни, раздразнителни и отм1стителни... к1рвищата, който играят.. шуут1рите...всичко това се отразява на психиката на човека... Хора замислете се.. дали искате при най - малкото нещо да се нервирате и да правите глупости... просто с1четайте и двете... Направете компютрите лукс к1м ежедневието, а не начин на живот...

отделно за зрението.....

DevilFighter
08-10-2007, 12:05
Каквото си надрубим такова ще си сърбаме,но винаги може да бъде и по зле и това ме успокоява.Можем да се откажем от игрите,не са наркотици я.

PoPPy
08-10-2007, 17:17
Добре бе. Предпочитам да съм "геймър" отколкото "eмо".

Да лежа цял ден и да се съмосъжелявам и да искам да си отрежа вените. Да си викам " аааа, обичам го. Немога без него, аааа, лайна. Ще си отрежа вените" И после момчето цял живот да се чуства виновно, че заради него тая се е самоубила.
Или пък наркоман... Все пак игрите са начин за забавления.

koalka
08-10-2007, 19:05
А после защо се оплакват, че не могат да си намерят гадже, нямат приятели и накакъв социален живот.

И да добавя.. С времето прекарано пред мониторите...хората стават по агресивни, раздразнителни и отм1стителни... к1рвищата, който играят.. шуут1рите...всичко това се отразява на психиката на човека... Хора замислете се.. дали искате при най - малкото нещо да се нервирате и да правите глупости... просто с1четайте и двете... Направете компютрите лукс к1м ежедневието, а не начин на живот...Отмъстителността не е качество, което се появява от седенето пред компютъра, като раздразнението и агресивността.Това е качество, което си го имаш в характера или в последствие заради лоша причина.Но компютърът не е виновникът точно за това.

Nafarforiii
08-11-2007, 00:12
А после защо се оплакват, че не могат да си намерят гадже, нямат приятели и накакъв социален живот.

И да добавя.. С времето прекарано пред мониторите...хората стават по агресивни, раздразнителни и отм1стителни... к1рвищата, който играят.. шуут1рите...всичко това се отразява на психиката на човека... Хора замислете се.. дали искате при най - малкото нещо да се нервирате и да правите глупости... просто с1четайте и двете... Направете компютрите лукс к1м ежедневието, а не начин на живот...

я върви си прережи вените някаде и спри да ни развиваш пенсионерски теорий!!!От комповете 4овек ставал нервен и незнам си кво тва са пълни глупости 4овек или си е нервен или не неможе няква игра просто така да те напрай нервен

BAYO
08-11-2007, 00:39
А после защо се оплакват, че не могат да си намерят гадже, нямат приятели и накакъв социален живот.

И да добавя.. С времето прекарано пред мониторите...хората стават по агресивни, раздразнителни и отм1стителни... к1рвищата, който играят.. шуут1рите...всичко това се отразява на психиката на човека... Хора замислете се.. дали искате при най - малкото нещо да се нервирате и да правите глупости... просто с1четайте и двете... Направете компютрите лукс к1м ежедневието, а не начин на живот...

я върви си прережи вените някаде и спри да ни развиваш пенсионерски теорий!!!От комповете 4овек ставал нервен и незнам си кво тва са пълни глупости 4овек или си е нервен или не неможе няква игра просто така да те напрай нервен

Съгласен съм! Човек ако по натура си е агресивен и нервен ... едва ли компа ш' го направи по или по-малко такъв.

Абе не нам за кфо спорим ма истината е една ;

Самовнушението и самозаблудата играят ... класическата роля в тоя филм!

08-11-2007, 04:14
Ха-ха, мишка, като играеш Pacman е естествено да си спокоен... Седни да цъкаш нещо по-така и да видим...

Anuwat
08-11-2007, 10:34
Аз се обзалагам, че си оня, дето се оплакваше, че нямал вече приятели и си харесал няк'во момиче!!!

АБЕ КАКВО ОЩЕ ПИШЕШ ТУКА НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА?!
КАЗАХ ТИ К'ВО ДА НАПРАВИШ - ОТИВАЙ ДА ТРЕНИРАШ И ДА БАЧКАШ, ВЗЕМАЙ СЕ В РЪЦЕ!... и си оправи малко правописа!

АКО НЕ ОЦЕНЯВАШ СЪВЕТИТЕ МИ - ОК, КАЖИ, ПОНЕ ДА НЕ СЕ ХАБЯ

А сега малко по темата:

Аз също прекарвам доста време пред компютъра, е, рядко се случва да играя игри, но пак съм пред компютъра - може би 5-6 часа дневно.
НО.. т'ва не ми е проблем, щото се грижа за себе си - тренирам, обръщам внимание на външния си вид, вечер излизам с приятели и т.н...

НЕ СИ ТЪРСЕТЕ КОМПЮТРИТЕ КАТО ОПРАВДАНИЕ ЗА ЛИПСАТА ВИ НА ВОЛЯ!

DevilFighter
08-11-2007, 19:42
Аз се обзалагам, че си оня, дето се оплакваше, че нямал вече приятели и си харесал няк'во момиче!!!

АБЕ КАКВО ОЩЕ ПИШЕШ ТУКА НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА?!
КАЗАХ ТИ К'ВО ДА НАПРАВИШ - ОТИВАЙ ДА ТРЕНИРАШ И ДА БАЧКАШ, ВЗЕМАЙ СЕ В РЪЦЕ!


НЕ СИ ТЪРСЕТЕ КОМПЮТРИТЕ КАТО ОПРАВДАНИЕ ЗА ЛИПСАТА ВИ НА ВОЛЯ!

DevilFighter
08-11-2007, 19:45
Не,аз не съм онзи който се оплаква.Първо аз мразя самосъжелението и второ аз не се опаквам.Написах темата за да видят хора които имат онзи проблем да се осазнаят и поне да опитат да го решат.

Krem4eto
08-11-2007, 19:45
Съжелявам че поставям темата тук,но повечето хора на които се надявам че ще помогне няма да я видят в здравните проблеми,просто защото не биха проверили там. :arrow: Прочетох доста истори повечето от които бяха много тъжни.Не искам да занимавам никой с проблемите си,защото ако всеки грозен хлапак вземе да се оплаква :shock: ...както и да е.Последните две години основното ми занимание беше да седя и да играя пред монитора.Сега осъзнах в какво сам се преварнал и като погледнах огледалото скочих два метра назад.Прочетох по другите теми какво е полезно да се направи,но изкам да кажа на всички момчета/момичета да се замислят колко време седят на комютрите си.Погледнете се в огледалото и ще се запитаите "Това аз ли сам?" :smt017 .Помислете дали това което виждате е това което изкате да бадете.Трудно е,но можете да промените живота си.По-добре го направете преди да е тварде късно.Темата ще е активна 365 дни през които изкам да потканя хората да се отлепят от столовете .Ако изкате можете да споделяте проблемите си тук,ако изкате може да се хвалите как сте ги разрешили за до помогнете на други да се справят.

Moderated by [B]a[N]D[i]T[k]a
променено по 7 точка от правилника!

Прав си...Хора замислете се!БОЖЕ и аз трябва да се замисля...

08-11-2007, 19:54
голяма, мазна, дебела ШИБАНА ПРОПАГАНДА. Звучиш като тъпа американска реклама на магазин за поръчки на разни скъпоструващи лайна по телефона. Аман от такива, честно. Ползвам комп от 2 и нещо години и не виждам никва разлика, при все, че особено през ваканцията прекарвам бая време пред него. Още повече, не съм се отучил да пиша грамотно, ама ти.. :roll:


Темата ще е активна 365 дни

Сигурен ли си, че именно компът те е повредил? Мечтите са безплатни де. :roll:

DevilFighter
08-11-2007, 20:08
Безгрешни хора не сам виждал.Ако ти си идеален БРАВО,но както сам каза мечтите пари не струват.Темата ще е активна 365 дни.Коя от думите ти е проблем в речника???

Katerichka
08-11-2007, 21:15
Добре бе. Предпочитам да съм "геймър" отколкото "eмо".

Да лежа цял ден и да се съмосъжелявам и да искам да си отрежа вените. Да си викам " аааа, обичам го. Немога без него, аааа, лайна. Ще си отрежа вените" И после момчето цял живот да се чуства виновно, че заради него тая се е самоубила.
Или пък наркоман... Все пак игрите са начин за забавления.

=D> True! Да ви кажа и аз цикля ;) но с мярка! Гадже ли? Като се замисля не ми трябва - само ядове.

08-11-2007, 21:42
Пффф...това, за седенето пред компа няма такова значение.Аз примерно и преди съм си киснал пред компа и сега си кисна и какво...?Пак си сменям мацките.Не играя игри ли тн. но пак сам пред PC-то/.Просто не трябва 24/7 да мислиш само за това и единствената причина да излизаш навън да е да коментираш поредната игра или нещо подобно с някои др. зарибен.

08-11-2007, 21:59
igrata e razvle4enie ot ejednevieto no lo6oto e kogato tq ti stane ejednevie.....Az imah tozi problem predi okolo godina i polovina sled tova se osaznah i ve4e ne sum su6toto zombi ot 1 godina problemite sami gadjeta fr-ta kuponi i t.n. a ne kato predi problema mi e 4e sum zagubil 900k zlato :P da kajem...i da stava6 po agresiven i izbuhliv tova e 90% verno(govorim za 24/7)kakto i da e hubava tema

LGPz
08-11-2007, 22:04
А после защо се оплакват, че не могат да си намерят гадже, нямат приятели и накакъв социален живот.
Ами аз и сега - лятото се крия от жегите у нас пред компа,а вечер излизам.А преди година някъде бях ацки зарибен по WoW ,но и гадже си имах и доста добри приятели. ;)

naMy4Ho_KoTe
08-11-2007, 22:21
Аз прекарвам по едно 10 часа в денонощието на ден пред компа, но това не ми пречи, тъй като аз съм човек, който се нуждае от много малко сън (изместен РЕМ-фактор или нещо такова.. Абе 5 часа - и съм свежа като краставичка. Ако спя повече от 6 часа - съм много зле). През това време аз се старая да разпускам, да обменям информация или просто да убивам времето. Това не ми пречи на никoй друг аспект от живота ми. :-D

08-12-2007, 00:35
Безгрешни хора не сам виждал.Ако ти си идеален БРАВО,но както сам каза мечтите пари не струват.Темата ще е активна 365 дни.Коя от думите ти е проблем в речника???

В моя нито една. Обаче гледам, че имаш проблеми с числата. 365 дни правят 1 година, а едва ли поредната кирлива темичка от типажа 'аз се осъзнах и пътеката към по-добър живот е като асфалтен път, водещ към изгрева!, последвайте ме!' не оцеляват, па камо ли година. =;

08-12-2007, 00:37
тъй де.. исках да кажа, че едва ли поредната темичка от тоя сорт ще се държи дълго.. сори за объркването, спи ми се.