PDA

View Full Version : Не знам какво съм направил



Rockatansky
08-09-2007, 20:38
Аз съм момче на 15 години!Преди няколко часа се напих с приятели и в момента съм малко замаян!Нз какво съм правил,до колкото помня бях с 2 момичета и още едно момче другото не го помня :( Не искам да си мисля какво може да съм нправил.Моля ви ако някои е попадал в подобна ситуация да ми помогне ......наистина не помня и мн ме боли главата!Нз ако изляза какво ще ми кажет другите за това какво е станало,знам че не знаете защото не сте били там но ако някои е имал подобна случка да ми каже какво е станало при него!Благодаря предварително.И моля без глупости!(Ако съм имал правописни грешки моля да ме извините!

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

briana
08-09-2007, 20:40
стискам палци да не си сгафил нещо. :wink:

didsy
08-09-2007, 20:57
nadqvam se da ne si prail ni6to neredno [-X

Jaden
08-09-2007, 20:59
Аз съм момче на 15 години!Преди няколко часа се напих с приятели и в момента съм малко замаян!Нз какво съм правил,до колкото помня бях с 2 момичета и още едно момче другото не го помня :( Не искам да си мисля какво може да съм нправил.Моля ви ако някои е попадал в подобна ситуация да ми помогне ......наистина не помня и мн ме боли главата!Нз ако изляза какво ще ми кажет другите за това какво е станало,знам че не знаете защото не сте били там но ако някои е имал подобна случка да ми каже какво е станало при него!Благодаря предварително.И моля без глупости!(Ако съм имал правописни грешки моля да ме извините!

Знам ,че темата е ебавка.Другия път пробвай нещо по-оригинално!!!

anichkaaaaa
08-09-2007, 21:31
пич спри да пиеш няя да имаш такива проблеми

Schnitzer
08-10-2007, 00:52
Сложи си тапа на гъзъ и не се при'тсняааи. :wink:

Moderated by Aleandra
т. 2 от Правилника!

08-10-2007, 01:57
nadqvai se da si razbil mackite ot ebane,a tebe na nesa te bocnali :D

08-10-2007, 12:11
Аз съм момче на 15 години!Преди няколко часа се напих с приятели и в момента съм малко замаян!Нз какво съм правил,до колкото помня бях с 2 момичета и още едно момче другото не го помня :( Не искам да си мисля какво може да съм нправил.Моля ви ако някои е попадал в подобна ситуация да ми помогне ......наистина не помня и мн ме боли главата!Нз ако изляза какво ще ми кажет другите за това какво е станало,знам че не знаете защото не сте били там но ако някои е имал подобна случка да ми каже какво е станало при него!Благодаря предварително.И моля без глупости!(Ако съм имал правописни грешки моля да ме извините!

Знам ,че темата е ебавка.Другия път пробвай нещо по-оригинално!!!

Jaden ne se maitapa!Ela na moito mqsto da vidim kak 6te se maitapq s teb!!!

DIVINE_TIME
08-10-2007, 12:15
пич спри да пиеш няя да имаш такива проблеми
+1

Treselle_s
08-10-2007, 12:26
ми кофти е... не пий толкова и разбери какво е станало.....а да и това ,че те е страх да излезеш-все някога трябва да го направиш ,нали? :wink: СПОКО ЧОВЕЧЕ,ТОВА Е САМО НАЧАЛОТО! :-D

Rockatansky
08-10-2007, 14:32
Principno Ne piq.Za purvi put re6ih da piina i ''malko se olqh'' dano da ne sum pravil gluposti utre 6te popitam momi4etata i mom4eto kakvisum gi vur6il! Blagodarq za otgovorite .

marina star
08-10-2007, 15:50
pi4 ti si sduhan,i si smotan i laje6,za6toto,ako be6e tolkova zle,kolkoto kazva6,nqma6e da 4ati6 po forumite

bebito0o
08-10-2007, 16:09
ми сгафил си бе ,дано ен са те боцкали... :-({|=

Rockatansky
08-10-2007, 20:02
pi4 ti si sduhan,i si smotan i laje6,za6toto,ako be6e tolkova zle,kolkoto kazva6,nqma6e da 4ati6 po forumite

Nemoga da te obedq no ti kazvam 4e ne se maitapq pitah momi4etata i mom4eto kazaha mi che ne sum pravil gluposti samo sum se celuval s ednoto.Predpolagam 4e ne me lujat.Blagodarq za komentarite.

Temata moje da se zaklu4va!

martix
08-10-2007, 20:08
Аз съм момче на 15 години!Преди няколко часа се напих с приятели и в момента съм малко замаян!Нз какво съм правил,до колкото помня бях с 2 момичета и още едно момче другото не го помня :( Не искам да си мисля какво може да съм нправил.Моля ви ако някои е попадал в подобна ситуация да ми помогне ......наистина не помня и мн ме боли главата!Нз ако изляза какво ще ми кажет другите за това какво е станало,знам че не знаете защото не сте били там но ако някои е имал подобна случка да ми каже какво е станало при него!Благодаря предварително.И моля без глупости!(Ако съм имал правописни грешки моля да ме извините!

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!
боли ли те дупето :lol:

Moderated by Aleandra
т. 2 и 9 от Правилника!

TheLastGuard
08-12-2007, 09:20
Опааа а такааа познато докато на бачках само по купони ходех това ше рече миналата година долу горе и тогава на това жече му бях претръпнал не че изтрезнявах много много ама какво да се прави не пий толкова по-добре е (кого ли лъжа :-D) .
Ама ако слушаш метъл може да се напиеме заедно на некой купон и да видиш как се свиква :-D

palachinkaaa
08-15-2007, 10:23
mnogo gadno!pogovori s xorata s koito si bil i gi popitai kak se e slu4ilo za6toto ne pomni6!drugo dobro re6enie nqma!razberi kakvo se e slu4ilo i poemi posledstviqta ot postapkata si kakvato i da e tq

08-15-2007, 11:10
Imam edna priqtelka, koqto se napila i posle ne pomnila ni6to. Sled dosta vreme i razkazaha, 4e togava* edno mom4e i e barkalo u pu*kata. Predpolagam, 4e i pri teb ne6to takova e stanalo....e... ti nqma6 pu*ka, no puk si imaa6 druga dupka ;)

Aide, jivo zdravo!