PDA

View Full Version : Отностно дългите теми...



MajeStic
08-09-2007, 22:46
Не знам къде да напиша тази тема, но се надявам, ако някой модератор знае къде да я премести.
Така сега това, което искам да споделя с вас:

Опитвайте се да се изразявате с колкото може по-малко думи и в същото време да кажете колкото се може повече. Дразня се когато отворя някоя нова тема и да видя, че половиния ми монитор е запълнен с някакъв ОГРОМЕН текст( бил той смислен, безсмислен, грамотен... ), който нямам желание да чета точно поради този факт, че е прекалено голям. За да има повече отговарящи трябва да има и повече четящи, ако ме разбрахте какво се опитвам да кажа.
Дано и някои редовни "Гости" прочетат тази тема.

pathetic
08-09-2007, 22:50
Обикновено се съдържам в малко думи.

Не е нужно да си многословен,вярно.

:)

пък и отдавна се отказах от километрични постове.
Никой не ги вдява,така или инака.

the_o.c_girl
08-09-2007, 23:29
Дано се вземат мерки, но някога има нужда от по-дълга тема...

pathetic
08-09-2007, 23:37
Дано се вземат мерки, но някога има нужда от по-дълга тема...

Ти имаш нужда от по-дълго лечение.

FelisDirus
08-09-2007, 23:42
Обикновено се съдържам в малко думи.

Не е нужно да си многословен,вярно.

:)

пък и отдавна се отказах от километрични постове.
Никой не ги вдява,така или инака.


съгласна съм

{!}sLuNcHeVaTa{!}
08-09-2007, 23:43
Не виждам защо се притеснявате? Идиотите които пишат дълго и неграметно,просто не получават отговори :-D Освен отговорите на други идиоти,които пишат дълго и неграмотно,тъй като няма нормален човек,който би се подложил на 15 минутно четене на тема,от която така или иначе не разбира нищо.
Справедливостта е навсякъде :-D

pathetic
08-09-2007, 23:47
Някога..исках да се изкажа пред съфорумците.
Да ме почувстват.
и се обяснявах.
и те се обясняваха.
Сега не е така.
Когато искам да кажа нещо-отивам вън.
И говоря
с приятели,познати и непознати.

и се чувствам добре.

:smt037

nqqq
08-09-2007, 23:49
Za tapacite koito nemogat da chetat da dalgite temi sa problem....neznam kak moje da ste tolkova plitkoumni i da iskate sichko da vi se napishe s dve dumi,za nqkoi temi se iska poveche pisane,ako ne vi se chete ne go chetete :smt019

{!}sLuNcHeVaTa{!}
08-09-2007, 23:50
Za tapacite koito nemogat da chetat da dalgite temi sa problem....neznam kak moje da ste tolkova plitkoumni i da iskate sichko da vi se napishe s dve dumi,za nqkoi temi se iska poveche pisane,ako ne vi se chete ne go chetete :smt019

ОМФГ!

pathetic
08-10-2007, 00:03
Za tapacite koito nemogat da chetat da dalgite temi sa problem....neznam kak moje da ste tolkova plitkoumni i da iskate sichko da vi se napishe s dve dumi,za nqkoi temi se iska poveche pisane,ako ne vi se chete ne go chetete :smt019

да..

а аз не зная защо дори ти прочетох латинизирания пост.

деба.

хаха.

quench
08-10-2007, 06:00
С дълги постове - към Светло Бъдещше!
:smt005

LunaTriCk
08-10-2007, 07:18
Който не му се чете - да не чете.

bai_joran_4uka
08-10-2007, 07:35
мноу ма дразнят бря, яз не моа да чЕта толкоз дълги раоти :-D

mila_pila
08-10-2007, 07:52
ОтносТно дългите постове на латиница наистина имам негативно мнение, но когата имаш какво да кажеш, не може да се ограничаваш във фиксиран брой редове, защото на някой не му се чете. Вярно, че е плашещо да видиш как целият ти монитор е залят от един пост и си е чисто предизвикателство да се захванеш с четенето му, но все пак да живее свободата на словото.

Sam90
08-10-2007, 08:10
Абе, тва е глупаво - секи си пише колкто иска. Никой не те кара да четеш... а това, дали текста е смислен или не, няма значение. За това е форума - за да се дискутира, да се спори, да се помага... това не винаги може да стане с 2 думи ;)

08-10-2007, 08:14
Za tapacite koito nemogat da chetat da dalgite temi sa problem....neznam kak moje da ste tolkova plitkoumni i da iskate sichko da vi se napishe s dve dumi,za nqkoi temi se iska poveche pisane,ako ne vi se chete ne go chetete :smt019
OH MY GOD!!!!Bloody idiot!BURN :evil:
Израза е "You bloody idiot"
Къде ше' гори? Този пост написан на англиский е толкова идиотски, че чак заразява с идиотщина.
Аз пък нямам нищо против дългите постове и неграметните хора =) ( като слънчасалата)

MajeStic
08-10-2007, 20:14
За да има повече отговарящи трябва да има и повече четящи, ако ме разбрахте какво се опитвам да кажа.

Това не го казвам за мое добро. Казвам го, за да се опитам да накарам някой хора да проумеят, че големите текстове са объркани и понякога не се разбират т.е. няма да има компетентни отговори.
Влизал съм в доста такива теми и следващите отговори са от сорта:

"Това и да ми платят няма да го прочета", "Научи се да пишеш на кирилица и тогава ела отново", "Купи си речник"...

Не стига, че и аз съм неграмотен пък ми е още по-трудно да чета и осмислям неграмотни теми и мнения.

Disrespect
08-10-2007, 20:18
аз за това по-рядко се включвам в някои по-свестни теми...с тея романи..

Decu
08-11-2007, 09:11
Не ми пречат дългите мнения-чета си, но на някои изречения докато им прочетеш края си им забравил началото :roll:


Който не му се чете - да не чете. На мене като ми е интересно - чета. Понякога ми е достатъчно само да видя автора на поста и знам,че си заслужава да прочета какво е написал,независимо дали става въпрос за 1,5,15 или 55 реда...

Подкрепям! Вече почти не чета километричните постове на гостите ...

Blacklisted
08-11-2007, 09:30
Дългите теми са ок, щльокавицата - не. Според мен писането на кирилица трябва да е задължително.

Decu
08-11-2007, 11:42
Според мен писането на кирилица трябва да е задължително.

Не си първият, а със сигурност не и последният, който го казва :roll:

Reed
08-11-2007, 11:45
Ти май не си влизал/а скоро във фъна :lol:

bboy_bunker
08-11-2007, 12:49
За да се научите да пишете кратко - пробвайте да пишете върху камък. Така, щете или не, ще се научите с по-малко думи да казвате повече неща. :)

Nobody
08-11-2007, 16:26
Хах, идеята за камъка е интересна :D Но все пак не сме на едно мнение, когато имаш какво да казваш е хубаво да е ясно формулирано, но тази ясна формулировка може също да е километрична. Ако някой не ми прочете поста, защото е много дълъг, значи този пост не е предназначен за него и е по-добре, че не го е прочел. Аз постове на латиница много рядко чета, това ме затормозява, трябва дискусията да е много важна за мен, за да го направя. Просто хората пишещи на латиница за мен пишат на друг език, както за вас са многословните.

MajeStic
09-05-2007, 18:19
И продължава ли си тая помия из форума... :-# Не стига, че съм с голяма резолюция ами и трябва и да въртя скрола, за да стигна до края на някой теми. :smt012

KiLLeR_InSTiNkT
09-05-2007, 18:45
Не ме притеснява това, че са дълги, а това, че някои не само са дълги ами и неграмотно написани *и на латиница*. Как няма да ми се отще да чета някаква шльокавица. :-s Човек трябва да вложи малко старание в това, което е написал, за да имат желание хората да прочетат и да помогнат евентуално. А и не би било лошо формулировката да е кратка, ясна и точна по възможност... :roll:

find_m3
09-05-2007, 19:44
Дано се вземат мерки, но някога има нужда от по-дълга тема...

Ти имаш нужда от по-дълго лечение.

:smt005

teenkopele
09-05-2007, 19:49
Не знам къде да напиша тази тема, но се надявам, ако някой модератор знае къде да я премести.
Така сега това, което искам да споделя с вас:

Опитвайте се да се изразявате с колкото може по-малко думи и в същото време да кажете колкото се може повече. Дразня се когато отворя някоя нова тема и да видя, че половиния ми монитор е запълнен с някакъв ОГРОМЕН текст( бил той смислен, безсмислен, грамотен... ), който нямам желание да чета точно поради този факт, че е прекалено голям. За да има повече отговарящи трябва да има и повече четящи, ако ме разбрахте какво се опитвам да кажа.
Дано и някои редовни "Гости" прочетат тази тема.

Абре за това, че като е кратка я четат повече хора си прав, но....има и хора, които обичат да си губят времето млако или много с по-обемисти теми.
Това е форум и всеки се изразява, както иска и както намери за добре. Ако не ти се чете някоя тема- недей...това е.

Valar
09-05-2007, 19:57
Като не ти се четат ги подминавай!
И мен много неща ме дразният ама на...

IKisseDAGirL
09-05-2007, 20:43
Щом имам какво да кажа, ще го кажа, независимо колко реда ще са ми необходими. Не виждам защо трябва да се съобразявам с тези, на които не им се четяло... от мързел или от каквото и да е там. Като нямат желание, просто да не го правят, никой не е тръгнал да ги кара на сила :shock:

tItEufFf
09-05-2007, 21:03
И аз не съм почитателка на дългите теми...2-3 дъъълги теми съм чела...