PDA

View Full Version : Връзка от разстояние-помогнете.



08-09-2007, 23:33
Iskam da vi pomolq za suvet t.e. kak bihte postupili na moe mqsto po-skoro
S gajeto mi sme zaedno ot godina i nqkolko meseca no predi nqkolko meseca toi se premesti da jivee v drug grad i se vijdame vsqka subota i nedelq a ponqkoga i propuskame nqkoq subota i nedelq ako si imame rabota nai ve4e toi tui kato e po golqm ot men i raboti az mnogo durja na nego no ponqkoga mi lipsva super mnogo... i mi e gadno 4esno kazano i ne e zaradi doverieto imam mu doverie prosto mi se iska da e do men...
i nz ponqkoga mi se struva tolkova mnogo vreme ... Vie bihte li imali podobna vruzka ili za vas razstoqnieto e ot jizneno zna4enie ?

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

Dianataaaaaaa
08-09-2007, 23:40
Milata znam kakfo e....Az ucha v dr grad i kato sam na uchilishte se vijdame samo sabota i nedelq i za vakanciite.S nego sam ot dosta vreme i znam kakvo e da ti lipsva nqkoi a da nemoje da si do nego...no raztoqnieto ne ni prechi da prodaljim vraskata si,pone s nas e taka :smt006

Ice
08-09-2007, 23:42
Мила за любовта граници няма! Важното е да се обичате и да си имате доверие, нормално е да ти липсва, но ще се виждате не е толкова фатално.Така, че горе главата :wink:

alkobalko
08-10-2007, 06:13
Лично за мен разстоянието оказва влияние и е много трудно да се запази една такава връзка.

sasha_90
08-10-2007, 09:37
За мен разстоянието има значение.Заради същността ми:няма да му имам пълно доверие дори и да го обичам,той мен също.

Sweet_Fairy
08-10-2007, 10:19
Преди извесно време имах такава връзка и от нея не излезе нищо добро.Имах му доверие и в един прекрасен ден ми се обади и каза,че ходи с мацката от вчерашния купон и на мен не ми остана нищо освен да му кажа ок браво радвам се.Така,че връзка от разсъояние трудно се опазва но ако се обичате истински нищо не би има значение бихте преодолели всияка трудност,но все пак си имаи едно на ум :roll:

Dead`Paladin
08-10-2007, 10:21
адски трудно се поддьржа такава врьзка......няма много да издьржите :?

08-10-2007, 12:22
стига бе, бахти хората сте, дайте и малко надежда на момичто, тя това търси, всичко се преодолява щом се обичате, натискай си парцалките и се радвай на това което имаш, че с моята се виждаме на 2 месеца веднъж и нещата продължават

mechtaq_za_teb
08-10-2007, 13:02
Бих имала такава връзка,да,но само ако го обичам и той също изпитва същото към мен.Тогава разстоянието няма да е проблем.
Имала съм такава връзка,която за жалост продължи 4-5 месеца и приключи,защото ние почти не се виждахме...а и станаха някои неща.

Malko_D
08-10-2007, 20:53
mnogo mi e poznato tvoeto 4uvstvo :( Az ucha v drug grad i rqdko se vijdah s priqtelq mi.Beshe ne ponosimo naistina mnogo gadno mi be6e 4ak sym izpadala i v depresii 4e tezi dni koito sme radeleni mojeha da bydat spluteni i 6tastlivi.Dosta vreme bqhme taka dokato az ne po4nah da patuvam vseki boji den.Be6e mi izkliu4itelno trudno.POve4e pari se harcheha stavah 5 sutrinta s marshrutki vsqka sutrin i na vry6tane koito me obivaha ot pyt, no za 4oveka koito obichash nali znaesh gotova si na vsi4ko.No ne vqrvam da e pre4ka rastoqnieto poneje liubovta nqma granici taka 4e se dryj i ne pozvolqvai ne6to ili nqkoi da te razobedi v tova.Rano ili kysno vsi4ko se opravq.Happy End :)