PDA

View Full Version : Обратни



ethno
08-09-2007, 23:58
Какво мислите за обратните? Познавам хора които ги ненавиждат :smt017 , но аз лично нямам проблеми с тях. Все пак всеки е такъв, какъвто иска. :-D

flying_girl
08-10-2007, 00:01
И аз нямам нищо против тях

pathetic
08-10-2007, 00:01
Обратен съм.

не се чудете кой е гласувал.

:roll:

buba01
08-10-2007, 00:10
ne sym no i ne vijdam ni6to lo6o v tova ...vsi4ki sme hora... \:D/ :smt008

Ice
08-10-2007, 00:11
Не съм обратна.Естествено нямам нищо против тях, и те са хора.Живеем в свободна държава и всеки може да бъде такъв каквъто си поиска! :-) Даже много бих се радвала да имам такъв/такава приятел/ка. :-)

Schnitzer
08-10-2007, 00:19
Ауе най са ми гнусни кат видя двама едри мъжаги да се прегръщат и кат си пуснат по един език бати щях да повърна. :oops:

pathetic
08-10-2007, 00:22
Винаги съм вярвала,че
във всеки един от нас се крие хомосексуалист.

и е така.

та..само аз ли съм гей.
вие сте повече гей от мен,бе.
кво се лъжем.

..

Schnitzer
08-10-2007, 00:24
Винаги съм вярвала,че
във всеки един от нас се крие хомосексуалист.

и е така.

та..само аз ли съм гей.
вие сте повече гей от мен,бе.
кво се лъжем.

..НИЕ не сме гей,НИЕ сме гейОВЕ.Множествено число. :wink:

pathetic
08-10-2007, 00:27
Там е,че това е прилагателно.

:)

ZaRiBeN
08-10-2007, 01:57
против лесбийките нямам нищо, но гейовете олио да ги попари всичките... :twisted:

naMy4Ho_KoTe
08-10-2007, 02:19
За съжаление съм 100% хетеро.

alkobalko
08-10-2007, 05:38
Нормална съм си. Иначе нямам никакъв проблем с тях. Всеки има право на избор, стига да не парадира с него.

crs
08-10-2007, 05:56
Не съм педал,но като видя някъв такъв ме избива на съдизъм :smt013 :smt013 :smt013 :smt012 \:D/ [-o<

zmey
08-10-2007, 05:58
Какво мислите за обратните? Познавам хора които ги ненавиждат :smt017 , но аз лично нямам проблеми с тях. Все пак всеки е такъв, какъвто иска. :-D


Homophobic Aggression !! :evil: :smt093 :smt067 \:D/

martix
08-10-2007, 08:18
има 2 типа гейове нормални хора които по нищо не им личи просто обичат да ебат мъже с тея нямам проблем но гадните нежняци, циганите, негрите, турците, травеститите, транссексуалните и прочее на сапун

комунягата
08-10-2007, 08:19
не съм пидираст и не съм против тех като персона (се пак това си е за тях-мене не ма боли кой ги ебе),но искам да кажа нещо за хомотата-
Един ден ще настъпи война-велика война-войната на атомните гиганти.Хора от различни народи ще биват убити,съответно популацията намалява.И когато останете само вие,е въпрос на време докато човешкия род изчезне завинаги. :-({|=

martix
08-10-2007, 08:23
не съм пидираст и не съм против тех като персона (се пак това си е за тях-мене не ма боли кой ги ебе),но искам да кажа нещо за хомотата-
Един ден ще настъпи война-велика война-войната на атомните гиганти.Хора от различни народи ще биват убити,съответно популацията намалява.И когато останете само вие,е въпрос на време докато човешкия род изчезне завинаги. :-({|=

бате ти неадекватен ли си ?!? или си на 7

SUNriSe_f
08-10-2007, 09:40
Не съм обратна.Естествено нямам нищо против тях, и те са хора.Живеем в свободна държава и всеки може да бъде такъв каквъто си поиска! :-) Даже много бих се радвала да имам такъв/такава приятел/ка. :-)
i az taka.. s fr-kite mi si me4taem za priqtel gei...

Rock &amp; Roll Queen
08-10-2007, 09:45
Преди мислех, че поечето гейове са гадни. После разбрах, че заболекарят ми е гей, а той е баси пичът. 8) Той и един съфорумец - Сам90 напоследък ми променят все повече мнението за гей-обществото. Абе, стават, хора са.

LaDy_DaQnA
08-10-2007, 10:38
против лесбийките нямам нищо, но гейовете олио да ги попари всичките... :twisted:

I AZ TAKA ne sym obratna ama ne mi se glasuva :D (murzel)

Leksi23
08-10-2007, 10:39
Не съм обратна и нямам нищо против тях, хора сме все пак :-)

Sam90
08-10-2007, 10:56
Нормална съм си. Иначе нямам никакъв проблем с тях. Всеки има право на избор, стига да не парадира с него.
А аз като съм БИ, съм ненормален, така ли? :-k

Хората живеят в пародия пародия на свят, в която сами си слагат граници - ограничения в държанието, в начина на обличане, в начина на живот... във всичко. Човек трябва да мисли НАД тези граници и да разбере, че всъщност в едно общество, пълно с милиони хора, всички уникални, всеки може да бъде такъв, какъвто е.
Аз съм такъв, какъвто съм и не мисля, че трябва да се срамувам от това ;) Който има проблем с това - да духа ;)

Fluffy^;pp
08-10-2007, 11:59
М не съм обратна,но нямам нищо против хората с различна сексуална ориентация от моята..В крайна сметка различен не значи по-лош .. :roll:

krem4et0
08-10-2007, 12:05
Става ми гнусно като си представя някаква мацка да ме облизва или целува..........не мерси. Не е за мен това. Да не говорим идеята за 2-ма мъже правещи секс-гадна ми е просто. Не познавам гейове и не искам да познавам. Предпочитам си НОРМАЛНИ хора. И да Сам90 за мен хомосексуализмът не е нормелно нещо. Сори нищо лично. Просто за мен не е нормално. Гадно ми е. Нещо като обяд от доматена супа, зеле и грис-халва за десерт(най-омразните ми ястия). Просто само при мисълта за това ми става зле.

Sam90
08-10-2007, 12:20
Става ми гнусно като си представя някаква мацка да ме облизва или целува..........не мерси. Не е за мен това. Да не говорим идеята за 2-ма мъже правещи секс-гадна ми е просто. Не познавам гейове и не искам да познавам. Предпочитам си НОРМАЛНИ хора. И да Сам90 за мен хомосексуализмът не е нормелно нещо. Сори нищо лично. Просто за мен не е нормално. Гадно ми е. Нещо като обяд от доматена супа, зеле и грис-халва за десерт(най-омразните ми ястия). Просто само при мисълта за това ми става зле.
Първо, аз не съм хомосексуален, а би. Явно не схващаш тънката разлика. Второ, мислиш ли, че е редно да ме наричаш ненормален без да ме познаваш, без нищо - САМО заради сексуалната ми ориентация?

alkobalko
08-10-2007, 12:26
Нормална съм си. Иначе нямам никакъв проблем с тях. Всеки има право на избор, стига да не парадира с него.
А аз като съм БИ, съм ненормален, така ли? :-k

Хората живеят в пародия пародия на свят, в която сами си слагат граници - ограничения в държанието, в начина на обличане, в начина на живот... във всичко. Човек трябва да мисли НАД тези граници и да разбере, че всъщност в едно общество, пълно с милиони хора, всички уникални, всеки може да бъде такъв, какъвто е.
Аз съм такъв, какъвто съм и не мисля, че трябва да се срамувам от това ;) Който има проблем с това - да духа ;)

Не съм казала, че ти се ненормален. Просто под нормална разбирам хетеросексуална. Нямам нищо против различните, вече го казах. Всеки има право да бъде такъв, какъвто пожелае и никой няма право да съди другите за това, което правят в леглота си.

krem4et0
08-10-2007, 12:26
Би-все тая работа. Да, мисля че имам право, защото сексуалната ти ориентация не е НОРМАЛНА! Съжалявам, но съм консервативна. Мъж с жена, Жена с мъж. Само с по 1. Мъжкото влиза в женското. Пенисът на мъжа е създаден за вагината на жената и обратното. Природа. Аналната ти област не е създадена за секс, а за отделяне. Просто е гадно, съжалявам. Не е лично. Може и да си най-готиния човек на света и аз да не знам, че си би, но повярвай ми ще гледам по друг начин, ако го знам. Не, не съдя. Обичайте си когото щете. И за обичам приятелките си до смърт, ама не правя секс с тях!

DIVINE_TIME
08-10-2007, 12:27
Не съм обратна,но имам приятел,който е БИсексуален и трябва да ви кажа,че си е истински пич и няма нищо сбъркано в него. Страхотен прятел,на когоо винаги можеш да разчиташ. Иначе аз лично,не мога да си представя идеята да бъда с жена,не ми харесва. Но нямам нищо против хората,които са би или хомо,понеже повечето от тях,могат да бъдат много отговорни и добри приятели!

zmey
08-10-2007, 12:29
Нормална съм си. Иначе нямам никакъв проблем с тях. Всеки има право на избор, стига да не парадира с него.
А аз като съм БИ, съм ненормален, така ли?)

Съжелявам много а ма НЕ си нормален !!

tuka6na
08-10-2007, 12:30
:lol: имала съм моменти на ...би податливост :shock: Ноо не съм обратна; )) И не-нямам абсолютно нищо против 'различните'

Leksi23
08-10-2007, 12:46
Щом има толкова много обратни що да не е нормално? Замислете се, въпрос на личен избор и на предпочитания. Някои спят и с жени, и с мъже защото им харесва, защтото човека(независимо от пола му) ги привлича или го обичат. Съгласна съм с парадирането, не всички хора са толерантни и приемат различните, просто и едните, и другите трябва да се съобразяват :wink:

krem4et0
08-10-2007, 13:10
Пак казвам. Аз обожавам приятелките си. Липсват ми по същия начин, както ми липсва гаджето. Искам да ги виждам, да ги прегърна, да съм с тях и времето ми минава неусетно. Но аз няма да спя с тях.

Leksi23
08-10-2007, 13:28
.
Пак казвам. Аз обожавам приятелките си. Липсват ми по същия начин, както ми липсва гаджето. Искам да ги виждам, да ги прегърна, да съм с тях и времето ми минава неусетно. Но аз няма да спя с тях.
Никой не е казал, че трябва да спиш с тях :wink: . И аз обичам приятелките си и НЕ спя с тях, просто има различни хора. "Разни хора разни идеали" нали знаеш? :wink:

Sam90
08-10-2007, 13:52
.
Пак казвам. Аз обожавам приятелките си. Липсват ми по същия начин, както ми липсва гаджето. Искам да ги виждам, да ги прегърна, да съм с тях и времето ми минава неусетно. Но аз няма да спя с тях.
Никой не е казал, че трябва да спиш с тях :wink: . И аз обичам приятелките си и НЕ спя с тях, просто има различни хора. "Разни хора разни идеали" нали знаеш? :wink:
Не, не знае .........

Казваш, че не си консервативна? ХАХ .. сигурна ли си?
Всеки има право на избор и да съдите някого само заради това, говори зле за вас ;)

krem4et0
08-10-2007, 15:00
Напротив, казах че съм консервативна.
Не съдя само за това. Ама много хора ме съдят за това, че слушам чалга. не ме познават, но ме съдят. Защо и за да не го правя?

mir4ovski
08-10-2007, 15:10
AZ NE SAM OBRATNA AMA NQMAM MISHTO PROTIV.IMAM EDIN PRIQTEL KOITO E GEI I PONQKOGA ME RAZBIRA PO-DOBRE OT VSI4KO.NE VIJDAM NISHTO LO6O VSI4KI SME HORA

Sam90
08-10-2007, 15:11
Напротив, казах че съм консервативна.
Не съдя само за това. Ама много хора ме съдят за това, че слушам чалга. не ме познават, но ме съдят. Защо и за да не го правя?
Е ти искаш да си такава така ли? Ако много хора станат убийци и ти ли ще станеш убийца?
Мен също много хора ме съдят за това, че слушам чалга, както и за това, че съм би (включително и ти), но това не значи, че и аз ще започна да съдя останалите.

FelisDirus
08-10-2007, 15:16
Супер готини хора са. :mrgreen:

Impressive
08-10-2007, 15:38
Преди бях краен хомофоб и виках "гейовете на сапун".
Но вече ги толерирам и даже някои ме кефят :D

HopeLesss
08-10-2007, 17:01
Напротив, казах че съм консервативна.
Не съдя само за това. Ама много хора ме съдят за това, че слушам чалга. не ме познават, но ме съдят. Защо и за да не го правя?
Е ти искаш да си такава така ли? Ако много хора станат убийци и ти ли ще станеш убийца?
Мен също много хора ме съдят за това, че слушам чалга, както и за това, че съм би (включително и ти), но това не значи, че и аз ще започна да съдя останалите.

Знаеш ли какво? Ако спреш да дрънкаш из целия форум, че си гей, може и никой да не те съди, тъй като никой няма да знае!!!! Каква е тая мания да сте различни? Аз не коментирам и не се хваля по колко пъти правя секс в седмицата и не казвам колко см е пениса на гаджето ми. Ти защо не спреш да се хвалиш, че си би? :-s Така няма да се жалваш, че някой те критикува!!!!

Да и за мен е нещо ненормално. Не съдя никой, просто не го разбирам и не го удобрявам. Нещата които човек прави в леглото са интимни и не е нужно целия свят да знае за тях!

08-10-2007, 17:13
Аз лично не мога дали мразя или харесвам обратните не познавам такива или пони мисля че не познавам но искам да питам друго каква е разликата межди би и хомосексуален

bebito0o
08-10-2007, 17:14
Не съм хомо,и нямам проблеми с обратните \:D/

+1 :mrgreen:

Sam90
08-10-2007, 17:50
Напротив, казах че съм консервативна.
Не съдя само за това. Ама много хора ме съдят за това, че слушам чалга. не ме познават, но ме съдят. Защо и за да не го правя?
Е ти искаш да си такава така ли? Ако много хора станат убийци и ти ли ще станеш убийца?
Мен също много хора ме съдят за това, че слушам чалга, както и за това, че съм би (включително и ти), но това не значи, че и аз ще започна да съдя останалите.

Знаеш ли какво? Ако спреш да дрънкаш из целия форум, че си гей, може и никой да не те съди, тъй като никой няма да знае!!!! Каква е тая мания да сте различни? Аз не коментирам и не се хваля по колко пъти правя секс в седмицата и не казвам колко см е пениса на гаджето ми. Ти защо не спреш да се хвалиш, че си би? :-s Така няма да се жалваш, че някой те критикува!!!!

Да и за мен е нещо ненормално. Не съдя никой, просто не го разбирам и не го удобрявам. Нещата които човек прави в леглото са интимни и не е нужно целия свят да знае за тях!
Абе, кой се хвали бе? В темата се пита и аз отговарям. Както всеки друг потребител говори за секс, така и аз - това, че моите разговори за секс включват мъже, не значи, че се хвали. Ако всеки си криеше нещата, които стават в леглото, теми от рода на "Бременна ли съм" нямаше да са повод за подигравка, а въпроса на съвременното общество.
Ти искаш секса да е тема табу ли? Еми, ще си говоря, колкото си искам и не мисля, че някой може да ме съди за това...

FelisDirus
08-10-2007, 18:02
Напротив, казах че съм консервативна.
Не съдя само за това. Ама много хора ме съдят за това, че слушам чалга. не ме познават, но ме съдят. Защо и за да не го правя?
Е ти искаш да си такава така ли? Ако много хора станат убийци и ти ли ще станеш убийца?
Мен също много хора ме съдят за това, че слушам чалга, както и за това, че съм би (включително и ти), но това не значи, че и аз ще започна да съдя останалите.

Знаеш ли какво? Ако спреш да дрънкаш из целия форум, че си гей, може и никой да не те съди, тъй като никой няма да знае!!!! Каква е тая мания да сте различни? Аз не коментирам и не се хваля по колко пъти правя секс в седмицата и не казвам колко см е пениса на гаджето ми. Ти защо не спреш да се хвалиш, че си би? :-s Така няма да се жалваш, че някой те критикува!!!!

Да и за мен е нещо ненормално. Не съдя никой, просто не го разбирам и не го удобрявам. Нещата които човек прави в леглото са интимни и не е нужно целия свят да знае за тях!


Че защо трябва да съобразява с някакъв измислен морал, тесногръди хора и да се крие все едно това е престъпление?

Теб никой не те съди за нищо, бъди толерантна и не го прави. Това, че е бисексуален си е негова работа и никой няма ни най-малко право да му държи сметка.
Затова сме хора - а не, за да се бием, дерем, вадим очи и т.н.


Дечица, приемете, че не всички може да са тривиални и да живеят като стадо един комерсиализиран живот.

krem4et0
08-10-2007, 20:09
Точно децата не съдят, защото си мислят, че е много модерно да си гей или би. Извинявайте, ама ще си мисля каквото искам за хората. Това си е мое право, както е ваше право да се ч**ате с когото искате. Тук се пита за мнението ми и аз го изразявам. И още нещо на 17 години аз изобщо не знаех на кой свят се намирам и бях крайно неориентирана за собствените си желания и бъдеще. Извинявай, ама ти как така си супер наясно с това, че си би. Знам, че имаше 1 тема, където се обсъждаше това. За мен обаче човек се осъзнава истински след 20. Мога да ти кажа, че познавам много хора а и себе си слагам в това число, които слад 20 просто станаха коренно различни. Студентския живот или работата(а може и двете) променят адски много съзнанието на човек. Преди да даваш категорични оценки за себе си стани поне на 25. Аз още не мога да дам категорична оценка за това какво ще правя утре, а ти си така сигурен за нещо много по-важно!

FelisDirus
08-10-2007, 20:40
Кремче, не искам да се карам с теб - уважавам много теб и мнението ти, НО тук мисля, че не става въпрос за взето решение, тоест "гей съм и точка по въпроса". Това са чувства, усещания. Виждаш някого и просто нещо те удря по главата - желаеш го, искаш да е до теб, изпитваш чувства. Това обаче понякога се получава и когато съществото е от твоя пол.

Тогава накъде?

Sam90
08-10-2007, 20:59
Кремче, не искам да се карам с теб - уважавам много теб и мнението ти, НО тук мисля, че не става въпрос за взето решение, тоест "гей съм и точка по въпроса". Това са чувства, усещания. Виждаш някого и просто нещо те удря по главата - желаеш го, искаш да е до теб, изпитваш чувства. Това обаче понякога се получава и когато съществото е от твоя пол.

Тогава накъде?

Така е - това не е нещо, което съм решил, защото е фешан. И като си толкова неориентирана и не си на ясно (както ти сама каза), защо си мислиш, че разбираш? При положение, че дори не си Би, защо си мислиш, че знаеш какво е и защо се прави?? Не, не го правя, защото е модерно. Не го правя защото така ми е скимнало. Не го правя, защото съм неориентиран тийнейджър. Правя го, защото съм такъв. Точка.

ПП: Що не си мериш малко приказките - уж си модераторка? :roll:

naMy4Ho_KoTe
08-10-2007, 21:05
ПП: Що не си мериш малко приказките - уж си модераторка? :roll:

Псст... Чувал/а ли си за член 39 от Конституцията, който гарантира свободата на словото?

P.S.Дано не бъркам номера, паметта ми не е много силна.

Sam90
08-10-2007, 21:17
ПП: Що не си мериш малко приказките - уж си модераторка? :roll:

Псст... Чувал/а ли си за член 39 от Конституцията, който гарантира свободата на словото?

P.S.Дано не бъркам номера, паметта ми не е много силна.
А ти чувала ли си за Правилник на форума? Чувала ли си, че се предполага, че модовете не трябва да гововрят работи от рода на "чукайте се с когото искате" ? Явно не .......

За да не е флууд: Не, нямам нищо против обратните :lol:

Guderian
08-10-2007, 22:01
Виждам 7 бъдещи лагеристи :lol: :lol: :lol:

crazy_girl4e
08-10-2007, 22:25
maliii mrazq vsi4ki takiva nenormal6tini .... kak moje muj s muj ili jena s jena :shock: :shock: :shock: .... awe izbo6to ne moga da ponasqm nekfi obratni,cigani i tem podobni plemena :-D :-D :-D ae sea nekoi da mi kaje 4e tfa e diskriminaciq i kfo ot tfa....da si napravqt svoq durjava si4ki takiva hora koit sa dalech ot normalnoto i da si jiveqt :twisted:

GREEN_OR_DEAD
08-10-2007, 22:59
ЦЕНЗУРА!

Moderated by krem4et0
т.2 от Правилата на форума!

HopeLesss
08-11-2007, 07:06
Сам, като си такъв и като не се срамуваш от това, какво си тръгнал да цивриш, че аз или кремито, или който и да било не те разбира??? Когато човек е различен и когато иска да се бори, за да отстои желанията си, той не е тръгнал да се жалва, че всички го критикуват и т.н. Ти на колко си? 15-16-17? И аз като кремито по това време още не знаех какво е това "свирка", "тест за бременност" или "презерватив". Така е, всеки има право на избор, било то и сексуален, но аз лично съм против това да се разтръбява на всеослушание, че ти си решил да си го слагаш в нечий чужд г*з! Ок, прави го, но не очаквай разбиране от всички. Аз не търся подкрепа за нещата, които правя или не правя. Ти защо го правиш?

И да, за мен все още някои неща в секса са си тема табу. Никога няма да се съглася с факта, че всяко нещо, което става с живота ми, трябва да е обществена и социална тема за разговор!

Sam90
08-11-2007, 07:18
Сам, като си такъв и като не се срамуваш от това, какво си тръгнал да цивриш, че аз или кремито, или който и да било не те разбира??? Когато човек е различен и когато иска да се бори, за да отстои желанията си, той не е тръгнал да се жалва, че всички го критикуват и т.н. Ти на колко си? 15-16-17? И аз като кремито по това време още не знаех какво е това "свирка", "тест за бременност" или "презерватив". Така е, всеки има право на избор, било то и сексуален, но аз лично съм против това да се разтръбява на всеослушание, че ти си решил да си го слагаш в нечий чужд г*з! Ок, прави го, но не очаквай разбиране от всички. Аз не търся подкрепа за нещата, които правя или не правя. Ти защо го правиш?

И да, за мен все още някои неща в секса са си тема табу. Никога няма да се съглася с факта, че всяко нещо, което става с живота ми, трябва да е обществена и социална тема за разговор!
Е, ти може да не си знаела, но аз знам. Аз не очаквам разбиране от всички, просто се опитвам да разбера ЗАЩО не го приемате. ОК, това е вашето мнение, вашата гледна точка. Така да бъде. Не търся подкрепа, просто обсъждам... недей да изкарваш мен отговорен за твоите разбирания.
Приемам тезата ти. Така да бъде :)

HopeLesss
08-11-2007, 07:26
Единственото ненормално нещо за мен е точно във форум за подрастващи, където има и 10-11 годишни дечица, ти да водиш гей-гаджето си и във Фън Фън да си точите лигите един на друг. В крайна сметка тук има доста неориетирани деца и току виж може да си ги повлиял погрешно. Какво ще кажеш по въпроса. Иначе си правете каквото искате. Живота си е твой, решения и грешките също ;)

krem4et0
08-11-2007, 07:30
ПП: Що не си мериш малко приказките - уж си модераторка? :roll:

Псст... Чувал/а ли си за член 39 от Конституцията, който гарантира свободата на словото?

P.S.Дано не бъркам номера, паметта ми не е много силна.
А ти чувала ли си за Правилник на форума? Чувала ли си, че се предполага, че модовете не трябва да гововрят работи от рода на "чукайте се с когото искате" ? Явно не .......

За да не е флууд: Не, нямам нищо против обратните :lol:
Беше 11 часа и ми беше кипнало. ще си цензурирам мнението!

Sam90
08-11-2007, 07:39
CooL^GirL^^^, това си е лично техен проблем. Не съм длъжен да се съобразявам с никого - ти съобразяваш ли се с мен, когато обсъждаш сексуалността ми? Не :) И няма нужда - тук е мястото всеки да си каже, каквото му е на душа. И не ми излизай с тея банални реплики за подрастващите дечица - няколко наши поста няма да накарат никого да стане гей.

krem4et0
08-11-2007, 07:39
Това е грешката на младите-много бързо растат. Аз на 17 не подозирах, че има хомосексуален секс. Знаех какво е секс и как се прави, но не бях особено наясно как става при хомосексуалистите. А и преди 5 години беше истински шок и ужас Азис като облече пола! Времената се менят. Знам, че хомосексуализмът е срещан от векове, но това не значи, че е нещо нормално. Само тези, които искат да правят сензации парадират с това. Съжалявам, но за мен е много по-добре да парадираш с това, че си създал дете, живот, прод на 1 хетеросексуална връзка. Че това дете си имам майка и баща. Какво като си гей или би? Казваш ли го на момичетата, с които спиш? Парадираш ли с това пред тях? Аз ти казвам, че изобщо няма да ми е приятно ако разбера, че моето гадже е правил секс с мъж. Сори не съм разкрепостена, но би ми било гадно, че 1 мъж го е възбуждал, че..........да не изпадам в технически подробности. Дори самия факт, че го е възбудил би ми бил унизителен и гаден!
И още нещо-какво правиш под чаршафите си е твоя работа-ако щеш ще спиш с населението на малък град наведнъж. Твоя работа. И все пак внимателно с провокациите!!!!!

Sam90
08-11-2007, 07:54
Това е грешката на младите-много бързо растат. Аз на 17 не подозирах, че има хомосексуален секс. Знаех какво е секс и как се прави, но не бях особено наясно как става при хомосексуалистите. А и преди 5 години беше истински шок и ужас Азис като облече пола! Времената се менят. Знам, че хомосексуализмът е срещан от векове, но това не значи, че е нещо нормално. Само тези, които искат да правят сензации парадират с това. Съжалявам, но за мен е много по-добре да парадираш с това, че си създал дете, живот, прод на 1 хетеросексуална връзка. Че това дете си имам майка и баща. Какво като си гей или би? Казваш ли го на момичетата, с които спиш? Парадираш ли с това пред тях? Аз ти казвам, че изобщо няма да ми е приятно ако разбера, че моето гадже е правил секс с мъж. Сори не съм разкрепостена, но би ми било гадно, че 1 мъж го е възбуждал, че..........да не изпадам в технически подробности. Дори самия факт, че го е възбудил би ми бил унизителен и гаден!
И още нещо-какво правиш под чаршафите си е твоя работа-ако щеш ще спиш с населението на малък град наведнъж. Твоя работа. И все пак внимателно с провокациите!!!!!
Не съм казвал на всички момичета, с които ходя... казвал съм на 2 и те го приеха напълно нормално. За тях важното беше, че съм им верен и че се възбуждам от тях. Останлото са подробности. Даже им беше любипитно и интересно.
Пак казвам - аз не парадирам. Това, че не се срамувам да си казвам, каквото искам, не значи, че парадирам. Разкрепостен съм. Това, че ти на 17 не си знаела, не значи, че и аз на 17 не трябва да знам... нали? Права си, времената се менят и ти не можеш да направиш нищо по въпроса. Колкото и да ме обвиняваш, че съм ненормален, че парадирам, че съм гнусен и не знам още какво, времената си се менят и хората стават все по-отворени за различното. Накрая ти ще бъдеш аутсайдера ;)
Аз внимавам с провокациите, но, ако обичаш, ти внимавай с тона. Не съм ти направил нищо, че да ме нападаш като улично куче.

MajeStic
08-11-2007, 08:06
Какво мислите за обратните? Познавам хора които ги ненавиждат :smt017 , но аз лично нямам проблеми с тях. Все пак всеки е такъв, какъвто иска. :-D

Дразня се само, че на такива хора им дават да осиновяват деца... :cry: Той е такъв какъвто иска, но замислял ли се е, ако има дете... и то ли трябва да стане такова. На къде ще отиде света? Ако не се даваше да се развиват такива общества щях да съм много доволен( не говоря за общуване между тях ами точно за осиновяването ). Иначе нямам проблем с тях стига и те да не ме закачат :)

krem4et0
08-11-2007, 08:14
Това е грешката на младите-много бързо растат. Аз на 17 не подозирах, че има хомосексуален секс. Знаех какво е секс и как се прави, но не бях особено наясно как става при хомосексуалистите. А и преди 5 години беше истински шок и ужас Азис като облече пола! Времената се менят. Знам, че хомосексуализмът е срещан от векове, но това не значи, че е нещо нормално. Само тези, които искат да правят сензации парадират с това. Съжалявам, но за мен е много по-добре да парадираш с това, че си създал дете, живот, прод на 1 хетеросексуална връзка. Че това дете си имам майка и баща. Какво като си гей или би? Казваш ли го на момичетата, с които спиш? Парадираш ли с това пред тях? Аз ти казвам, че изобщо няма да ми е приятно ако разбера, че моето гадже е правил секс с мъж. Сори не съм разкрепостена, но би ми било гадно, че 1 мъж го е възбуждал, че..........да не изпадам в технически подробности. Дори самия факт, че го е възбудил би ми бил унизителен и гаден!
И още нещо-какво правиш под чаршафите си е твоя работа-ако щеш ще спиш с населението на малък град наведнъж. Твоя работа. И все пак внимателно с провокациите!!!!!
Не съм казвал на всички момичета, с които ходя... казвал съм на 2 и те го приеха напълно нормално. За тях важното беше, че съм им верен и че се възбуждам от тях. Останлото са подробности. Даже им беше любипитно и интересно.
Пак казвам - аз не парадирам. Това, че не се срамувам да си казвам, каквото искам, не значи, че парадирам. Разкрепостен съм. Това, че ти на 17 не си знаела, не значи, че и аз на 17 не трябва да знам... нали? Права си, времената се менят и ти не можеш да направиш нищо по въпроса. Колкото и да ме обвиняваш, че съм ненормален, че парадирам, че съм гнусен и не знам още какво, времената си се менят и хората стават все по-отворени за различното. Накрая ти ще бъдеш аутсайдера ;)
Аз внимавам с провокациите, но, ако обичаш, ти внимавай с тона. Не съм ти направил нищо, че да ме нападаш като улично куче.
О аз съм аутсадер вече. Хетеросексуалните сме аут! добре, че има хетеросексуални, за да се родиш ти. сега ще излезеш с теории за инвитро, ала бала. да, деца вече стават и без секс. но това означава ли, че хетеросексуалния секс не трябва да съществува? сексът е за възпроизвеждане на вида. Това е първото и основното му предназначение. ти сам каза, че не е въпрос на мода, а после твърдиш, че аз като хетеросексуална след някое друго поколение ще съм аут. Защо, ако не е въпрос на мода? не се държа като куче с теб, но явно душата ти е крехка и ранима, за да мислиш така. Първо ти не ме познаваш и не трябва да ти пука за мнението на някаква непозната задръстенячка. Второ как така не си направил нещо? Жените в световен мащаб са повече. И при все това вече много мъже предпочитат така да се каже мъжка компания. какво става-нямаме избор и се задоволяваме с много по-ниско качество. А нали трябва да възпроизведем вида и то с помощта на най-качествения екземпляр. Е как да избираме като то не останаха мъже? Това си направил! И не само ти. Не, че аз бих избрала теб, но може би има момиче на света, коеуто е идеално за теб и ти си идеален за нея, но страда от същите предразсъдаци като мен. Какво правим тогава?

LunaTriCk
08-11-2007, 08:20
Колкото повече обратни, толкова повече жени за нас - нормалните !
Как да имам нещо против гейовете ? :lol:
Пък за 15-16-17 годишните "бисексуални" им давам най-много още 2 години и ще им омръзне.

Sam90
08-11-2007, 08:21
О аз съм аутсадер вече. Хетеросексуалните сме аут! добре, че има хетеросексуални, за да се родиш ти. сега ще излезеш с теории за инвитро, ала бала. да, деца вече стават и без секс. но това означава ли, че хетеросексуалния секс не трябва да съществува? сексът е за възпроизвеждане на вида. Това е първото и основното му предназначение. ти сам каза, че не е въпрос на мода, а после твърдиш, че аз като хетеросексуална след някое друго поколение ще съм аут. Защо, ако не е въпрос на мода? не се държа като куче с теб, но явно душата ти е крехка и ранима, за да мислиш така. Първо ти не ме познаваш и не трябва да ти пука за мнението на някаква непозната задръстенячка. Второ как така не си направил нещо? Жените в световен мащаб са повече. И при все това вече много мъже предпочитат така да се каже мъжка компания. какво става-нямаме избор и се задоволяваме с много по-ниско качество. А нали трябва да възпроизведем вида и то с помощта на най-качествения екземпляр. Е как да избираме като то не останаха мъже? Това си направил! И не само ти. Не, че аз бих избрала теб, но може би има момиче на света, коеуто е идеално за теб и ти си идеален за нея, но страда от същите предразсъдаци като мен. Какво правим тогава?
Не съм казал, че хетеросексуалните ще са аутсайдери, а че консервираните и хората, които не приемат различното от себе си, ще бъдат аутсайдери. Естествено, че не е въпрос на мода - секса не е мода. Толкова плитко ли ли гледаш, че виждаш само модерно и старомодно??
Ти сама се наричаш задръстенячка - за разлика от теб, аз не правя пръбързани закючения за хора, които не познавам. Дали моята "душа е крехка и лесноранима" е нещо, което ти така и няма да разбереш (ИЗНЕНАДА - не си Бог ;) )

Какво правим тогава? Минаваме към следващата... или следващия - имам по-голям избор от теб ... :roll:

Alex_89
08-11-2007, 08:39
Обратен съм, но не преча на никого, нито съм нападнал хетеросексуален мъж и да му тичам зад задника, нито парадирам с това. Приемам го като част от себе си и не позволявам на чуждото мнение да ми влияе. По-добре да не си вдигам кръвното, като някои съфорумци. Гледайте си живота, на вас да ви е добре, пък другите...fuck. :-D

krem4et0
08-11-2007, 09:03
А за бисексуалните мнението ми е още по-отрицетелно. Много неориентирани са за мен. И да на 25 като искаш семейство и искренни отношения трябва да загърбиш бисексуалността си и да се ориентираш в 1-та посока.

08-11-2007, 11:28
Много лошо, че се нападате така... Сексуалната ориентация, както почти всички неща в днешно време, е въпрос на ИНДИВИДУАЛЕН избор. Аз съм хетеросексуална и честно казано не вярвам, че хомосексуалността е вродено нещо. Според мен човек опитва и тогава осъзнава кое му харесва или не. Да имам нетърпимост към хомосексуалните е все едно(за мен поне) да имам нетърпимост към вегетарианци само защото аз ям месо.
Ако даден човек е интелигентен, еродиран и забавен, не мисля, че сексуалната му ориентация ще ми пречи да общувам с него.

ethno
08-11-2007, 18:47
Какво мислите за обратните? Познавам хора които ги ненавиждат :smt017 , но аз лично нямам проблеми с тях. Все пак всеки е такъв, какъвто иска. :-D

Дразня се само, че на такива хора им дават да осиновяват деца... :cry: Той е такъв какъвто иска, но замислял ли се е, ако има дете... и то ли трябва да стане такова. На къде ще отиде света? Ако не се даваше да се развиват такива общества щях да съм много доволен( не говоря за общуване между тях ами точно за осиновяването ). Иначе нямам проблем с тях стига и те да не ме закачат :)

Вярно е че, ако едно бебе беде осиножено и отгледано от обратни може това сериозно да повлияе на сексуалната му ориентация, но въпреки всичко има някъква вероятност да израстне нормално.Лошото е, че наи-вероятно ще израстне с комплекси, защото всички ще му викат: "Хей майкати пикае права!".Има малка вероятност да пренебрегне това, много трудно.

ethno
08-11-2007, 18:50
Много лошо, че се нападате така... Сексуалната ориентация, както почти всички неща в днешно време, е въпрос на ИНДИВИДУАЛЕН избор. Аз съм хетеросексуална и честно казано не вярвам, че хомосексуалността е вродено нещо. Според мен човек опитва и тогава осъзнава кое му харесва или не. Да имам нетърпимост към хомосексуалните е все едно(за мен поне) да имам нетърпимост към вегетарианци само защото аз ям месо.
Ако даден човек е интелигентен, еродиран и забавен, не мисля, че сексуалната му ориентация ще ми пречи да общувам с него.

Подкрепям! [-X

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-11-2007, 18:59
не съм обратна и нямам нищо против обратните.... нито би сексуалните.. със сам90 си чатя от извесно време кефи ме ... кфо значение какво прави под завивките..?! негова си е работата...

swords1010
08-11-2007, 19:09
Не съм и нямам абсолютно никакви проблеми с тях ! :?

Mooo6no
08-11-2007, 19:13
Нямам нищо против тях, ако отстрани не се разбира с кого си лягат.

TheLastGuard
08-11-2007, 21:41
Нямам нищо против обратните стига да не са около мен.

rebel_kid
08-11-2007, 22:02
Нямам нищо против тях, ако отстрани не се разбира с кого си лягат.
:smt023

08-11-2007, 22:18
Има ДВА типа педераси.
1 тип.
Мъже които опичат да се ебат с други мъже.Да ги чукат и да духат.Просто искат да са задоволени от всякъде ,но те не се привързват към свойте партньиори и нямат никакво овлечение към хора от своя пол.Тези мъже НЕ СА ХОМОСЕКСУАЛНИ.Просто искат да са задоволени от всякъде!*

2 тип:
Гейове.Гейовете се привързват към мъже и го "обичат"(колкото и ненормално да звучи)!Те изпитват чувства като любов и ревност ,които са непознати за мъжете от първия тип.
Често са изнежени и за това си спечелват прозвищетп педераси и гейове и така нататък.

Трябва да се прави разлика между мъжетеот първия и втория тип!!!
Едните са нормални ,а другите ХОМОСЕКСУАЛНИ!!!


*Мъжете от първия тип имат силно чувствителни ерогенни зони около и във аниса и поради това изпитват удоволствие от стимулацията им.На подсъзнателно ниво свръзват това с хомосексуализма и си внушават ,че са педераси.Всъщност НЕ СА ,просто обичат да бъдат чукани.

Blab
08-12-2007, 22:22
не знам за "аниса" :lol: , ама...
Най-близката ми приятелка е би и нямам проблем с това.
Харесвам мъже...и...сигурно ми е някакъв фетиш или и аз не знам, но хомосексуалните типове ме привличат доста често.Не тези с брокатените джинси и гелосани косици, но...един добре сложен, смугъл, с поддържана грива и способен на емоционалност мъж...защо не...Пък и има нещо интригуващо в тази мъжка нежност...Абе, излезе ми име, че си падам по гейове...обречена съм:))

c0ca1na
08-12-2007, 22:31
Нито знам нито ме грее :twisted: :---)

minava6t 4i4ko :)
08-12-2007, 23:48
Аз съм си 1000 %о хетеросексуален и не съжалявам за това.
Нямам нищо против педитата / даже ако са жени си ме кефи да ги гледам как си играят, лизкат, близкат..и прочие/ , стига да не натрапват състоянието си пред останалите хора в обществото.

Mitakaaaa
08-12-2007, 23:53
Нормален съм и няям нищо против тях даже искам да иам таказ обратна френдка :)

08-15-2007, 07:54
Не съм обратна,но имам приятел,който е БИсексуален и трябва да ви кажа,че си е истински пич и няма нищо сбъркано в него. Страхотен прятел,на когоо винаги можеш да разчиташ. Иначе аз лично,не мога да си представя идеята да бъда с жена,не ми харесва. Но нямам нищо против хората,които са би или хомо,понеже повечето от тях,могат да бъдат много отговорни и добри приятели!

Tolerantnostta e razkownicheto

08-15-2007, 07:55
Има ДВА типа педераси.
1 тип.
Мъже които опичат да се ебат с други мъже.Да ги чукат и да духат.Просто искат да са задоволени от всякъде ,но те не се привързват към свойте партньиори и нямат никакво овлечение към хора от своя пол.Тези мъже НЕ СА ХОМОСЕКСУАЛНИ.Просто искат да са задоволени от всякъде!*

2 тип:
Гейове.Гейовете се привързват към мъже и го "обичат"(колкото и ненормално да звучи)!Те изпитват чувства като любов и ревност ,които са непознати за мъжете от първия тип.
Често са изнежени и за това си спечелват прозвищетп педераси и гейове и така нататък.

Трябва да се прави разлика между мъжетеот първия и втория тип!!!
Едните са нормални ,а другите ХОМОСЕКСУАЛНИ!!!


*Мъжете от първия тип имат силно чувствителни ерогенни зони около и във аниса и поради това изпитват удоволствие от стимулацията им.На подсъзнателно ниво свръзват това с хомосексуализма и си внушават ,че са педераси.Всъщност НЕ СА ,просто обичат да бъдат чукани.

Ne mislq che towa gore e seriozno...

meh
08-15-2007, 11:29
...ти да водиш гей-гаджето си и във Фън Фън да си точите лигите един на друг.

Може ли линк, че на мен да ми потекат лигите? :-D Гей обществото си има както врагове, така и фенове :twisted:

Аз съм хетеро и си падам по ултра женствени момчета, както и по момчета с други момчета :lol: . Иначе познавам няколко хомо-хомо личности, пък сестра ми е би. Никога не съм ги виждала като по- различни или странни.

Бтв, кви са тез групости дет чета- на хомосексуалните двойки да не се позволявало да осиновяват? Кво, по- добре е едно лапе да остане само в някво сиропиталище, от което ще бяга по два пъти на ден, за да проституира и да му раздират задника на улицата? Въпреки, че ще има трудности, те няма да са нещо, което няма да може да се превъзмогне с малко грижа и любов.

И няма два типа педераси :lol: Се едно да има 2 вида хетеросексуални- такива дето се ебат и такива дето се обичат. Бахти тъпотията :smt005 :smt005 :smt005

хЛаДнА_нЕжНо{с}т
08-15-2007, 13:30
Ами,аз не съм :) , което от друга страна изобщо не означава,че съм против тези хора :) мисля,че всеки сам за себе си избира човека с който да бъде щастлив и ако това бъде човек от неговия пол.. няма лошо [-X :) няма нищо по-хуваво от любовта особенно , ако тя е споделена .. извод - Обичайте се ! 8) :smt007 :smt008

aragornslove
08-15-2007, 14:26
И ДА и НЕ :) Човек трябва да опита от всиЧко.
Но определено е голяма тръпка :smt007

~BoRn^InLoVe~
08-15-2007, 15:31
не съм но нямам нищо против тях- тъкмо обратното насърчавам ги да се обичат :smt008

mishonche
08-15-2007, 17:26
Ми не съм обратна,но и нямам нищо против обратните ;)

ANTIHUMAN
05-20-2008, 08:50
Не видях никъде възможен отговор Бисексуален/бисексуална!

Аз не гласувах!

Еми нямам нищо против тях.Само да не парадират със сексаулната си орентация /няма значение дали са жени или мъже/ дразнят!

Приятен ден! :)

InSoMn1aC
05-20-2008, 16:41
Не съм хомо,и нямам проблеми с обратните \:D/
Me 2 :) Даже познавам разбираме се мн. добре...

Blo0dyBitch
05-20-2008, 16:59
нормална съм и не виждам причина да ненавиждам обратните-и те са хора като всички нас!
все едно да мразя всеки чалгар,всеки който не е от българия,който не е с кафява коса и т.н
не ми е кеф да гледам как двама мъже се натискат,гледката на две жени които се целуват страстно и се опипват ,също не ми допада кой знае колко,но това си им е природата-не можем да ги променим нито с обиди,нито с бой
не разбирам какво ви пречат различните,не ги харесвате-ми не им обръщаите внимание...

Puky
05-21-2008, 12:15
Мене супер много ме кефят обратните момчета (сигурно 'щото съм момиче 8-) 8-) ) Даже имам един приятел дето е врътнал резбата ама кърти отвсякаде :-) :-)

mir4ovski
05-21-2008, 12:50
ne sum obratna no nqmam ni6to protiv tqh,stiga s tva da ne se paradira.po princip smqtam 4e edna vrazka trqbva da e neshto li4no a ne s neq da se pozira ili da stava obshtestveno dostoqnie.

Anna5339
05-21-2008, 13:34
Не,не съм обратна,но нямам нищо против тях! Всеки сам си прави избора,пък и не ми пука кой с кого спи. Въпрос на личен избор :)

badju1
05-21-2008, 13:52
ЦЕНЗУРА

2 точка от правилата
moderated by Coki