PDA

View Full Version : Какви болести мога да получа при ...



08-10-2007, 01:28
на 13 години съм и искам да разбера какви болести мога да получа когат бия чикий с мръсни ръце
много съм се притеснил !

`Death`Whore``
08-10-2007, 05:04
Инфекция можеш да получиш.

EnimEn
08-10-2007, 06:13
интересен въпрос

иначе форумчето не е лошо.

08-10-2007, 08:37
zashto ne hepatit :roll: a be mii si gi

deem registered
08-10-2007, 09:16
Самозадоволяването е противоприроден акт. Може да доведе до сериозни промени в емоционалното възприятие и това да доведе И до изменения на структурата на клетъчната маса, освен емоционални и психични изменения.
Нищо противоприродно не остава незабелязано и ненаказано...
Всъщност е много просто- ако не можете да се сдържате си намерете приятелка.

alkobalko
08-10-2007, 10:08
Някоя инфекция.

EnimEn
08-10-2007, 10:39
Някоя инфекция.
даже май трипер може да си докараш, ама споко, има лечение.
Нека някой по-образован да обясни как протича то, аз не съм наясно.

PullMyHose
08-10-2007, 10:47
Почти е невъзможно незнам.. ти да не си влачиш ръцете по улиците и после да си бараш оня работа?!?! Пък и руцете би трябвало да са ти сухи.. бая тръдно ще попадне нещо в каналчето.. бая трябва да се потрудиш :-D

LedenaStrast
08-10-2007, 10:50
Почти е невъзможно незнам.. ти да не си влачиш ръцете по улиците и после да си бараш оня работа?!?! Пък и руцете би трябвало да са ти сухи.. бая тръдно ще попадне нещо в каналчето.. бая трябва да се потрудиш :-D

той може да не ги е влачил... ама най-малкото пари е пипал! какво по мръсно от това...

EnimEn
08-10-2007, 14:12
напълно възможно е да се зарази с бактериялната болест трипер. Мисля, че се лекува, някой по компетентен ?

`Death`Whore``
08-10-2007, 14:14
Зависи в каква фаза е болестта.

belerofone
08-10-2007, 19:35
Самозадоволяването е противоприроден акт. Може да доведе до сериозни промени в емоционалното възприятие и това да доведе И до изменения на структурата на клетъчната маса, освен емоционални и психични изменения.
Нищо противоприродно не остава незабелязано и ненаказано...
Всъщност е много просто- ако не можете да се сдържате си намерете приятелка.

От каква гледна точка го констатира....Обясни ми към какво ще ми се имени ЕМИЦОНАЛНОТО ВЪЗПРИЯТИЕ и какви друти психически изменения ще получа....Особенно интересно ми е каква ще е кривата на изменение на структурата на клетъчната маса....

ПОздрави...

08-10-2007, 20:48
abe men az ako imah toq problem, 6tqh da sam 6tastliv :D
btw mii si ra4i4kite za tvoe dobro e ...
Az se izpusnah ot malak i sq bera qdove i to dosta golemi

theEXPLOITED
08-11-2007, 13:27
мноооо си глупав бе и сега ще умреш 8)

Margy
08-11-2007, 13:32
Почти е невъзможно незнам.. ти да не си влачиш ръцете по улиците и после да си бараш оня работа?!?! Пък и руцете би трябвало да са ти сухи.. бая тръдно ще попадне нещо в каналчето.. бая трябва да се потрудиш :-D

той може да не ги е влачил... ама най-малкото пари е пипал! какво по мръсно от това...


Наистина парите са пипани от много хора!

08-13-2007, 08:14
А мога ли да хвана спин, при положение, че го и лигавя малко (плюя го). Демек да го е имало вируса на някоя пейка, аз да съм го хванал по ръцете и след тва са го прехвърля на пениса ми ?

TheBoss
08-13-2007, 08:38
Spin ba6 edva li 6te hvane6 ama infekciq moje6 da polu4i6
Btw ne go zamarsqvai 4ovek seriozno !
Mnogo prostotii moje6 da napravi6 taka ot edin KEF !
Mii si racete ebasi da ne si nekav mangal ( bez da se obijda6 )
1 min rabota e da si gi izmie6 i da si blaska6 posle cen den :D
Are kasmet ..

TIMEX
08-13-2007, 08:53
Самозадоволяването е противоприроден акт. Може да доведе до сериозни промени в емоционалното възприятие и това да доведе И до изменения на структурата на клетъчната маса, освен емоционални и психични изменения.
Нищо противоприродно не остава незабелязано и ненаказано...
Всъщност е много просто- ако не можете да се сдържате си намерете приятелка.
Еи не стряскаи момчето бе
а по темата Мйй си рацете

EnimEn
08-13-2007, 09:00
В твоята ситуация спин няма как да хванеш (а и това е фаза на вируса ХИВ)
има няколко начина за зараза:
кръвен път
от майка на дете
по полов път
използване общи игли и спринцовка при наркомани

Иначе нека някой, който знае нещо повече да каже какви точно инфекжии можеш да получиш ...
Мисля, че сифилис, трипер, хламидии не може, защото са твърде слаби в околната среда и умират :)
Но не знам, не съм доктор ...