PDA

View Full Version : Въпроси за tatoo..моля който е навътре с нещата да пише :P



uouo
08-10-2007, 06:46
na4i az iskam da si pravq sega septemvri mesec tatos samo 4e shte pomolq da mi kajete nqkoe mqsto za pravene v sf ? sashto taka kakva e cenata i dali bolqt tezi vremennite za 6 mseca koito sa i s kfo se pravqt ?mersi predvaritelno.[az iskam neshto malko pod pupa nai dqsno dolu ako me razbirate za da moje kato slojish neshto po kusno potni4e ili pantalon s niska talia da se vijda].

BabbyDoll
08-10-2007, 08:11
az imam tattoo na intimno mqsto pet prysta nqkyde pod pyp4eto...okolo 10 sm e golqma i struva6e 30lv no e permanentna...ne me bolq zavisi ot mqstoto ako e na mesesto mqsto malko bocka no 6te iztrypne6 ot upoikata i vibraciite na ma6inata...no ako si re6ila na gyrba i t.n kydeto ima kost tam mn boli...vremennite tatto gi pravqt s kyna i ne bolqt hahaha...osven tva izdyrjat max 2 sedmici... ako iska6 napravi si vremenna tatto na mqsto koeto ti haresva...gledai se 2 sedmici ako ti haresva i ne ti e omryznalo napravi si istinska...ama istinskata 6te trqbva da q maje6 s vazelin i antibiotik...da q pazi6 pokrita s naelon4e dokyto ozdravee...6te te syrbi adski dokyto se obeli...a obeli li se ve4e moje6 da q pokazva6 na vsi4ki...no 1-2 meseca nikyv solarium plajove i t.n 6toto kojata tam stava tynka v na4aloto i se polu4avat mn jestoki izgarqniq 3 stepen i nagore....no ako si vnimatelna vsi4ko 6te e ok

N0_feAR
08-10-2007, 15:17
аз до колкото знам временни татуировки за повече от седмица - две няма. Наистина, правят се с къна и ест не боли. А за истинските татуировки..еми болката е относително, то човека докато те боцка мястото изтръпва, няма да умреш спокс. Цената зависи от размера на татуса и дали е цветен и т.н. За студио....софиянци да казват