PDA

View Full Version : програма за саитове



An4eSsS__
08-10-2007, 09:09
кажета каква програмка да си сваля за правене на сайт
аз си свалих web page maker обаче нещо не и чаткам ](*,)

Renate_Feliqr
08-10-2007, 09:18
Spored mene dreamweaver e nai dostapna.Ima6 si gotovi dosta ne6ta v neq.No vse pak trqbva da si ima6 i ponqtie kak se redaktira HTML dokument.Spoko tova si go ima v google moje da si pr4ete6 malko.

Anf3tamin4o
08-10-2007, 09:33
Notepad
Macromedia ?!

XaMcTePKa
08-10-2007, 12:59
кажета каква програмка да си сваля за правене на сайт
аз си свалих web page maker обаче нещо не и чаткам ](*,)

луди ли сте бе ?!Щом не може с web page maker то мислите ли че ще успее с DreamWeaver-а ...щото съм сигурна че НЕ !

_PuNk`PrInCeSs_
08-15-2007, 13:33
абе хора запо4нете както наистина се прави сайт бе. даже и проста страница да е. отвори си някой текстов редактор и напиши:
<HTML>
<HEAD><TITLE>заглавие на сайта</TITLE></HEAD>
<BODY>някакво изре4ение например...</BODY>
</HTML>

и ето ти страница! после като се помъ4иш малко и тикнеш още нешо и си готова.ка4ваш го на някой хост или фрии на хит.бг например и ето ти сайт като сайт!

vercetti92
08-15-2007, 17:05
абе хора запо4нете както наистина се прави сайт бе. даже и проста страница да е. отвори си някой текстов редактор и напиши:
<HTML>
<HEAD><TITLE>заглавие на сайта</TITLE></HEAD>
<BODY>някакво изре4ение например...</BODY>
</HTML>

и ето ти страница! после като се помъ4иш малко и тикнеш още нешо и си готова.ка4ваш го на някой хост или фрии на хит.бг например и ето ти сайт като сайт!

Да, но той написа, че не може да се справи с Web Page Maker-a... а ти го научи как се пише HTML код в NotePad или Dreamweaver :lol:

_PuNk`PrInCeSs_
08-16-2007, 12:45
ем кат не може да се гърми! те хората са измислили достатъ4но лесни на4ини! отивай в пикзо при бебетата

LGPz
08-16-2007, 22:59
абе хора запо4нете както наистина се прави сайт бе. даже и проста страница да е. отвори си някой текстов редактор и напиши:
<HTML>
<HEAD><TITLE>заглавие на сайта</TITLE></HEAD>
<BODY>някакво изре4ение например...</BODY>
</HTML>

и ето ти страница! после като се помъ4иш малко и тикнеш още нешо и си готова.ка4ваш го на някой хост или фрии на хит.бг например и ето ти сайт като сайт!

Признай си,от къде го видя? :?:

Бунтар
08-17-2007, 07:26
Признай си,от къде го видя? :?:
млъкни е, комик санс

LGPz
08-17-2007, 07:28
Признай си,от къде го видя? :?:
млъкни е, комик санс
:smt011 Съжалявам те .... няма нищо детско у теб! :smt005

_PuNk`PrInCeSs_
08-17-2007, 09:31
а защо трябва да съм го видяла? аз също се опитвам да си направя сайт като хората. все пак ако не си забравил всяка уеб страница си има изходен код...помисли си откъде съм го видяла...

Бунтар
08-17-2007, 10:33
ела ме ритни, аз човек с аватар, съдържащ ника му, написан с comic sans ms и подскачащ, за компютърджия не признавам.

и не, не ти разбрах последния пост

_PuNk`PrInCeSs_
08-17-2007, 10:34
стига бе остави го 4овека наистина разбира :-D

какво ми е на поста? обясних откъде съм го видяла :lol:

KUM4o
08-17-2007, 12:38
<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN"
"http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd">
<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml" xml:lang="bg" lang="bg" dir="ltr">
<head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1251">
<meta http-equiv="Content-Style-Type" content="text/css">

<link rel="top" href="./index.php" title="TeenProblem.net Форуми" />
<link rel="search" href="./search.php" title="Търсене" />
<link rel="help" href="./faq.php" title="Въпроси/Отговори" />
<link rel="author" href="./memberlist.php" title="Потребители" />
<link rel="prev" href="viewtopic.php?t=121003&amp;view=previous" title="Предишната тема" />
<link rel="next" href="viewtopic.php?t=121003&amp;view=next" title="Следващата тема" />
<link rel="up" href="viewforum.php?f=20" title="Компютри, уеб дизайн, програмиране" />
<link rel="chapter forum" href="viewforum.php?f=1" title="Новини и съобщения" />
<link rel="chapter forum" href="viewforum.php?f=2" title="Любов" />
<link rel="chapter forum" href="viewforum.php?f=3" title="Секс" />
<link rel="chapter forum" href="viewforum.php?f=4" title="Здравни проблеми и венерически болести" />

<link rel="chapter forum" href="viewforum.php?f=5" title="Училище и приятели" />
<link rel="chapter forum" href="viewforum.php?f=6" title="У дома" />
<link rel="chapter forum" href="viewforum.php?f=7" title="Цигарите и останалите неща" />
<link rel="chapter forum" href="viewforum.php?f=8" title="Козметика и диети" />
<link rel="chapter forum" href="viewforum.php?f=9" title="Предложения, похвали, критики и въпроси към сайта и екипа ни" />
<link rel="chapter forum" href="viewforum.php?f=10" title="За България и тези, които я напуснаха" />
<link rel="chapter forum" href="viewforum.php?f=12" title="Музика и ТВ" />
<link rel="chapter forum" href="viewforum.php?f=13" title="Фън, фън и пак фън" />
<link rel="chapter forum" href="viewforum.php?f=19" title="Спорт и здраве" />
<link rel="chapter forum" href="viewforum.php?f=20" title="Компютри, уеб дизайн, програмиране" />
<link rel="chapter forum" href="viewforum.php?f=21" title="Култура, изкуство и лично творчество" />
<link rel="chapter forum" href="viewforum.php?f=11" title="Всичко тийн накуп" />
<link rel="chapter forum" href="viewforum.php?f=18" title="#TeenProblem.net" />
<link rel="chapter forum" href="viewforum.php?f=14" title="Teen Новини - коментари и отзиви" />
<link rel="chapter forum" href="viewforum.php?f=16" title="Request" />

<title>TeenProblem.net :: Преглед на тема - програма за саитове</title>


<script language="javascript" type="text/javascript" src="/js/main.js"></script>
<style type="text/css">

a {
text-decoration: none;
color:#006F9F;
}

a:hover {
text-decoration: underline;
}

#wrapper {width:1000px; margin:0 auto;}

#header {width:1000px; height:174px; background:url(/im/header-forum.jpg) no-repeat; position:relative;}

#logo {margin:0;}
#logo span {display:none;}
#logo a {display:block; width:390px; height:90px; position:absolute; top:30px; left:150px;}

#tnav {margin:0; padding:0; list-style:none; position:absolute; right:100px;}
html > body #tnav {right:109px;}
#tnav li{float:left; margin:0 9px 0 0;}
#tnav li a{display:block; width:31px; height:54px; background:url(../im/home.jpg);}
#tnav li a.favorites{background:url(../im/favorites.jpg);}
#tnav li a.contact{background:url(../im/contact.jpg);}
#tnav li a.home:hover, #tnav li a.favorites:hover, #tnav li a.contact:hover {background-position:0 54px;}

#searchform {position:absolute; right:85px; top:69px; width:190px;}
#searchform input {font-size:11px; border:none; float:left; color:#0B5F8B; width:154px;}
#searchform a {display:block; float:right; width:15px; height:15px;}

#menu {list-style:none; margin:0; padding:0; position:absolute; top:140px; left:155px;}
#menu li {float:left; background:url(../im/menubg.gif); width:69px; height:25px; text-align:center; margin:0 10px 0 0; position:relative;}
#menu li.sel {background:url(../im/menubg-selected.gif);}


Ето ти малко от сорс кода на форума :lol: :lol:

moncho
08-17-2007, 12:42
FrontPage лесна и елементарна ако с това не се справи има си готови Templates който си дръпни free от нета и с това ако не може не знам :)

Spox_
08-17-2007, 14:19
Dreamwaver i A4 Deck(za flash saitove)

Бунтар
08-17-2007, 14:28
аххахх

кумчо, и ти си към списъка "гръмни се"

пънк принсес, комик санс, за бога, комик санс! ](*,)

LGPz
08-17-2007, 14:29
ела ме ритни, аз човек с аватар, съдържащ ника му, написан с comic sans ms и подскачащ, за компютърджия не признавам.

и не, не ти разбрах последния пост
Този аватар* съм го правил преди много време и ми е нещо като "реликва" :ppP Затова го пазя... ;-)

LGPz
08-17-2007, 14:43
btw. Попитах _PuNk`PrInCeSs_ ,защото до сега не съм виждал момиче,знаещо какво е html... [-(

~*SILVER*~
08-17-2007, 14:48
Излишно е да ти казвам да научиш HTML - това е най-ефективния вариант. Иначе е доста лесно на MS Front Page... Dreamwaver предполагам, че няма да го обоздаеш..

_PuNk`PrInCeSs_
08-17-2007, 14:53
hmm не сзнаегех 4е се у4и в у4илище...алоооу аз съм 7ми клас :lol:

LGPz
08-17-2007, 15:01
Мечтая за момиче,което да е красиво и да ми хакне PC-то ,оставяйки txt файлов,съдържащ "Обичам те" ... :D :D : D Опаа размечтах се! :)

MajeStic
08-17-2007, 15:06
Мечтая за момиче,което да е красиво и да ми хакне PC-то ,оставяйки txt файлов,съдържащ "Обичам те" ... :D :D : D Опаа размечтах се! :)

Мога да ти оставя такова... само дето съм момче :-D

_PuNk`PrInCeSs_
08-17-2007, 15:31
искаш ли???...ама тва за оби4ането няма да е истина :lol: :-D

аххх комик санс...
бтв the night rider ще се опрая :wink:

LGPz
08-17-2007, 16:35
искаш ли???...ама тва за оби4ането няма да е истина :lol: :-D

аххх комик санс...
бтв the night rider ще се опрая :wink:
Ами,остави ми някакъв txt файл.nvm какъв. НЕ че те карам,но не можеш. :P

_PuNk`PrInCeSs_
08-17-2007, 16:40
znam :lol: