PDA

View Full Version : Не съм като останалите момчета



MyLiVeStYlE
08-10-2007, 09:29
zna4i az sam mom4e na 16 ot sf ta 4eta tuka po foruma na mom4etata im e prez kura za momi4etata i t.n. i sega problema e 4e az nemoga da prava sex s edno momi4e i posle da q zaeba i da ne mi puka za neq prosto mi stava nekfo mn kofti kat se seta kak se 4uvstva momi4eto i kolko i e gadny i mi stava nekfo mn sduh tfa normalno li e spored vas?

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

PoPPy
08-10-2007, 09:30
zna4i az sam mom4e na 16 ot sf ta 4eta tuka po foruma na mom4etata im e prez "мъжкия полов орган" za momi4etata i t.n. i sega problema e 4e az nemoga da prava sex s edno momi4e i posle da q zaeba i da ne mi puka za neq prosto mi stava nekfo mn kofti kat se seta kak se 4uvstva momi4eto i kolko i e gadny i mi stava nekfo mn sduh tfa normalno li e spored vas?

Ме не прави, бе!

mir4ovski
08-10-2007, 09:39
ne samo 4e e normalno ami i e 4ydesno.takiva mom4eta kato teb ve4e gi spraha ot proizvodstva.mom4eta ne mi se obijdaite ama pove4eto gledate da ni vkarate v legloto si i posle potavate v dan zemq bez da mislite kak se 4yvstvame nie.taka 4e pi4 vsi4ko ti e nared

SIMONKA
08-10-2007, 09:45
ne samo 4e e normalno ami i e 4ydesno.TAKIVA MOM4ETA KATO TEB SE NAMIRAT MNOGO RQDKO.DA MISLQT KAK SE 4UVSTVA MOMI4ETO

MyLiVeStYlE
08-10-2007, 09:47
e da de ama ot tfa smao az stradam zashtoto do sa super mn momi4eta sa me naranili qvno momi4eatata koito sa s men ne ocenqvat kfo imat..nz no vinagi v sqka moq vruzka az stradam

alkobalko
08-10-2007, 09:47
В това няма нищо лошо и срамно. Напротив, похвално е, че не си като останалите.

Alderis
08-10-2007, 09:50
Абе то че е чудесно чудесно е...ама пък е само на 16 не е тръгнал да се жени...Моито мнение е че сега му е времето да събира бройки...а момичетата ще го преживеят...

bulgarche
08-10-2007, 09:52
Мда, на малко момчета им е през другаде, освен през "мъжкия полов орган".
Та то туй нормално бе...ти си знаеш...ако момичетата започнат да го разбират това за теб, мисля че ще ти е от голяма полза.

alkobalko
08-10-2007, 09:55
Абе то че е чудесно чудесно е...ама пък е само на 16 не е тръгнал да се жени...Моито мнение е че сега му е времето да събира бройки...а момичетата ще го преживеят...

Чудното изказване. Опит може да придобие и без да скача всяка вечер в различно легло. И бройките не са най-важното в този живот.

MyLiVeStYlE
08-10-2007, 10:00
ma to zn li kuf e problema momi4etata me gledat 4e sam nekaf hubaf i nali vinagi stavat neshtat nali vruzki mn imam oba4e sa mn kratki shoty pove4eto momi4eta det streshtam za nekfi licemerki tupi i samo me naranqvat shoty kato stane neshto po seriozno i samo se po4va ma az sam stebe samo shsoty si hubavec nemam 4ustva i tam podobni

Alderis
08-10-2007, 10:04
Абе то че е чудесно чудесно е...ама пък е само на 16 не е тръгнал да се жени...Моито мнение е че сега му е времето да събира бройки...а момичетата ще го преживеят...

Чудното изказване. Опит може да придобие и без да скача всяка вечер в различно легло. И бройките не са най-важното в този живот.


Сега като помисля май верно тъпо звучи, но бил съм в такова положение...времето лекува всичко...Съгласи се с мен, че мислейки по този начин, като понатрупа годинки ще почне да се чуди "как го правят другите момичета". Не го съветвам да скача от легло на легло, но защо трябва да е моногамен на 16...то за сичко си има възраст...28-30...

bai_joran_4uka
08-10-2007, 10:15
значи познавам един лекар който се занимава с такива тежки психологически проблеми като твоя..
пиши ЛС и ще ти дам координати :-D

08-10-2007, 10:15
bravo na tebe.evala.naistina mn rqdko se sre6tat takiva mom4eta kato teb.momi4eto koeto si izbere6 za seriozna vrazka 6te bade mn 6taslivo s teb.pojelavam ti mn uspeh :wink:

LaDy_DaQnA
08-10-2007, 10:32
ne samo 4e e normalno ami i e 4ydesno.takiva mom4eta kato teb ve4e gi spraha ot proizvodstva.mom4eta ne mi se obijdaite ama pove4eto gledate da ni vkarate v legloto si i posle potavate v dan zemq bez da mislite kak se 4yvstvame nie.taka 4e pi4 vsi4ko ti e nared

mnogo to4no kazano no pro4etoh po nalou komentar 4e e samo na 16 i trqa da pravi broiki taka 4e samo si vadi izvodite

marina star
08-10-2007, 10:40
zna4i az sam mom4e na 16 ot sf ta 4eta tuka po foruma na mom4etata im e prez "мъжкия полов орган" za momi4etata i t.n. i sega problema e 4e az nemoga da prava sex s edno momi4e i posle da q zaeba i da ne mi puka za neq prosto mi stava nekfo mn kofti kat se seta kak se 4uvstva momi4eto i kolko i e gadny i mi stava nekfo mn sduh tfa normalno li e spored vas?

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

ima6 nujda nqkoi da te pohvali i da ti kaje evala,nali?

Alderis
08-10-2007, 10:42
zna4i az sam mom4e na 16 ot sf ta 4eta tuka po foruma na mom4etata im e prez "мъжкия полов орган" za momi4etata i t.n. i sega problema e 4e az nemoga da prava sex s edno momi4e i posle da q zaeba i da ne mi puka za neq prosto mi stava nekfo mn kofti kat se seta kak se 4uvstva momi4eto i kolko i e gadny i mi stava nekfo mn sduh tfa normalno li e spored vas?

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

ima6 nujda nqkoi da te pohvali i da ti kaje evala,nali?

Бинго!!! =D> =D>

Sam90
08-10-2007, 10:49
Абе то че е чудесно чудесно е...ама пък е само на 16 не е тръгнал да се жени...Моито мнение е че сега му е времето да събира бройки...а момичетата ще го преживеят...

Да събира бройки? И за кво? За да се фука на пъпчасалите си приятелчета? О плс =;

:arrow: Хич не е лошо, пич - напротив. Хубаво е, че си се научил да цениш чувствата на другите. Гледай да не заличиш човешкото у себе си ;)

MyLiVeStYlE
08-10-2007, 11:09
mersi mn na horata kudeto pisaha v taq tema no qvno nqma momi4e za mene shoty vsi4ki momi4eta s koito sam bil sa nekfi licemerki....... mersi mn na si4ki

Alderis
08-10-2007, 11:09
За да се фука на пъпчасалите си приятелчета? О плс =;



Това твое изречени показва колко малко познаваш мъжката психика!!!

menta_loverka
08-10-2007, 11:14
Vsqko momi4e si me4tae za takova mom4e kato teb tva e napulno normalno i dori pohvalno ta davai v su6tiq duh

Sam90
08-10-2007, 11:14
За да се фука на пъпчасалите си приятелчета? О плс =;



Това твое изречени показва колко малко познаваш мъжката психика!!!
Пич, аз съм момче :) Не ми говори за мъжка психика, щотот като ти гледам коментара, не си на повече от 14!
Да нараниш едно човешко същество, независимо дали момче или момиче, не може да бъде оправдано с МЪЖКА ПСИХИКА ;) Тея мачо- истории не ми ги пробутвай, щото това не е до мачо, а до куха глава.
Ако на едно момче му трябват разбити женски сърца, за да се чувства мъж, значи той е мноооого далеч от мъж.

MyLiVeStYlE
08-10-2007, 11:21
Sam90 go e kazal po dobre ot mene to4no tak ae no qvno mom4etata det mislat kat mene sa dosta malko..

sasha_90
08-10-2007, 11:24
Браво.

martix
08-10-2007, 11:24
еми аз няма да те похваля ще ти кажа че си нежняк и дори момичетата не се кефят на такива кат тебе

MyLiVeStYlE
08-10-2007, 11:28
A az she ti tegla edna maina shoty si mn tupo sushtestvo i kat mislish samo s pi6kata si kfo za mn golqm muj li se imash kfo za neshto pove4e ot mn li se mislish be? kfo kato naranqvash momi4etata i kato im razbivash surcata za mn golqm muj li se mislish be?!?!

assd
08-10-2007, 11:29
значи и нема да ебеш скоро

martix
08-10-2007, 11:31
е да брато по правилно е момичетата да те нараняват тебе и да се държиш като педалче и да не ебеш никога за да не й стане гадно на момичето да не мислиш че на тях не им се ебе бе кво да не си мислиш че правят секс заради тебе само усъзнай се малко а та иначе по въпросите ти да мисля се за по голям мъж от тебе

PoPPy
08-10-2007, 11:33
е да брато по правилно е момичетата да те нараняват тебе и да се държиш като педалче и да не ебеш никога за да не й стане гадно на момичето да не мислиш че на тях не им се ебе бе кво да не си мислиш че правят секс заради тебе само усъзнай се малко а та иначе по въпросите ти да мисля се за по голям мъж от тебе

Ти наистина си тъп, а?

MyLiVeStYlE
08-10-2007, 11:33
mai samo ti si mislish i sho mislish 4e ne eba ? :-s az si prava sex s si4kite mi gadjeta tfa 4e ne eba sqka sreshata ne zna4i ni6to a i tfa si 4e misllish si po golqm muj ot mene si e samo tfoe mnenie...

Alderis
08-10-2007, 11:34
Пич, аз съм момче :) [/b]

Още по зле!!! Не че се заяждам ама ти да не си преминал на другия тротоар??


Не ми говори за мъжка психика, щотот като ти гледам коментара, не си на повече от 14! [/b]

О верваи на повече съм!!! А аз като гледам твоя ти си безнадеждно влюбен и не си на повече от 19. Нека ти разкажа нещо за любовта...тя е измама на мозъка...просто изливане на различни хормони в тялото и в седствие на това замъгляване на трезвото мислене на индивида!!!
Да сигурен съм че знам за мъжката психика достатъчно да дам този коментар!!!

P.S. Наистина те обърках по коментара. Извинявам се моя грешка :oops:

Sam90
08-10-2007, 11:35
е да брато по правилно е момичетата да те нараняват тебе и да се държиш като педалче и да не ебеш никога за да не й стане гадно на момичето да не мислиш че на тях не им се ебе бе кво да не си мислиш че правят секс заради тебе само усъзнай се малко а та иначе по въпросите ти да мисля се за по голям мъж от тебе
Еми, явно не те бива в мисленето :) Не е нужно момичето да те наранява, пич. Не е нужно да се правиш на недостижим, за да "ебеш". Мисля, че е по-важно да намериш човек, с когото да се чувстваш добре и да се обичате, от колкото да си топнеш чушката в някое дезориентирано 14-годишни пикленце.
Не, това не те прави повече мъж... прави те по-малко ;)

assd
08-10-2007, 11:36
хаха като толкова много държиш на момичетата що ебеш сичките си приятелки (поне така се изрази в поста си на миналата страница :lol: )

Sam90
08-10-2007, 11:36
Пич, аз съм момче :) [/b]

Още по зле!!! Не че се заяждам ама ти да не си преминал на другия тротоар??


Не ми говори за мъжка психика, щотот като ти гледам коментара, не си на повече от 14! [/b]

О верваи на повече съм!!! А аз като гледам твоя ти си безнадеждно влюбен и не си на повече от 19. Нека ти разкажа нещо за любовта...тя е измама на мозъка...просто изливане на различни хормони в тялото и в седствие на това замъгляване на трезвото мислене на индивида!!!
Да сигурен съм че знам за мъжката психика достатъчно да дам този коментар!!!

P.S. Наистина те обърках по коментара. Извинявам се моя грешка :oops:
Не съм на 19, а на 16 :)
Явно не си срещнал истинската любов, за да говориш така. Бил съм влюбен и съм бил с разбито сърце. Това не значи, че съм изгубил надежда.
Лек ти ден - не ми се водят безплодни спорове.


хаха като толкова много държиш на момичетата що ебеш сичките си приятелки (поне така се изрази в поста си на миналата страница Laughing )

Нещо си се объркал ;)

Treselle_s
08-10-2007, 11:37
Явно момичетата ,които са били с теб не са те оценили правилно след като винаги страдаш.... Много е хубаво ,че се замисляш за чувствата им! :mrgreen:

MyLiVeStYlE
08-10-2007, 11:40
vij sa kato gadjeto iska sex az nqma da i otkaja no imah predviv 4e kato pravq sex s nqkoe momi4e posle si poemam otgovorenosta kum neq a ne sam na principa "ebesh i zaebavash.."zzashoto mislq 4e e po praivlno sled sqka psotupka da si ponasqsh posledstviqta v smisal mn e tupo da ebesh nqkoq i poe4e da neq potursish .. pone tfa e moito mnenie

assd
08-10-2007, 11:40
хаха като толкова много държиш на момичетата що ебеш сичките си приятелки (поне така се изрази в поста си на миналата страница Laughing )

Нещо си се объркал ;)


mai samo ti si mislish i sho mislish 4e ne e** ? :-s az si prava sex s si4kite mi gadjeta tfa 4e ne e** sqka sreshata ne zna4i ni6to a i tfa si 4e misllish si po golqm muj ot mene si e samo tfoe mnenie...

аз говорен за автора - ето му мисълта

marina star
08-10-2007, 11:41
е да брато по правилно е момичетата да те нараняват тебе и да се държиш като педалче и да не ебеш никога за да не й стане гадно на момичето да не мислиш че на тях не им се ебе бе кво да не си мислиш че правят секс заради тебе само усъзнай се малко а та иначе по въпросите ти да мисля се за по голям мъж от тебе

Ти наистина си тъп, а?

mnoooooooooooooooogoooooooooooooooooooooooo!!!!!!! !!!!!!!!!

assd
08-10-2007, 11:42
vij sa kato gadjeto iska sex az nqma da i otkaja no imah predviv 4e kato pravq sex s nqkoe momi4e posle si poemam otgovorenosta kum neq a ne sam na principa "ebesh i zaebavash.."zzashoto mislq 4e e po praivlno sled sqka psotupka da si ponasqsh posledstviqta v smisal mn e tupo da ebesh nqkoq i poe4e da neq potursish .. pone tfa e moito mnenie
а ако ти изпадне възможност за една нощ, няма да се възползваш ли? или на морето, все едно си потърсил или ще потърсиш някоя после :lol:

Alderis
08-10-2007, 11:50
Явно не си срещнал истинската любов, за да говориш така.

Точно защото съм я срещал и съм я губил...я мразя тая болест.
За нищо друго не мислиш, нищо не те интересува...мислиш само за другия човек, почваш да изпитваш чувства като ревност и т.н. Нема що голям келепир!!!

PoPPy
08-10-2007, 11:52
Пич, не се притеснявай.

martix е ненужен израстък. Живота му ще свърши по-мизерно и от на червей ходещ в калта.

alkobalko
08-10-2007, 11:55
Абе то че е чудесно чудесно е...ама пък е само на 16 не е тръгнал да се жени...Моито мнение е че сега му е времето да събира бройки...а момичетата ще го преживеят...

Чудното изказване. Опит може да придобие и без да скача всяка вечер в различно легло. И бройките не са най-важното в този живот.


Сега като помисля май верно тъпо звучи, но бил съм в такова положение...времето лекува всичко...Съгласи се с мен, че мислейки по този начин, като понатрупа годинки ще почне да се чуди "как го правят другите момичета". Не го съветвам да скача от легло на легло, но защо трябва да е моногамен на 16...то за сичко си има възраст...28-30...

Не съм казала, че цял живот трябва да е с едно и също момиче. Твърдя обаче, че е тъпо да е с някое момиче, само заради бройката.
И лично за мен е важно момчето да е моногамно при една връзка. И мисля, че не само за мен.

naMy4Ho_KoTe
08-10-2007, 11:55
zna4i az sam mom4e na 16 ot sf ta 4eta tuka po foruma na mom4etata im e prez "мъжкия полов орган" za momi4etata i t.n. i sega problema e 4e az nemoga da prava sex s edno momi4e i posle da q zaeba i da ne mi puka za neq prosto mi stava nekfo mn kofti kat se seta kak se 4uvstva momi4eto i kolko i e gadny i mi stava nekfo mn sduh tfa normalno li e spored vas?

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

Аз не мисля, че "другите" момчета им минава през оная работа за момичетата. Такива като тебе са доста, само че се крият, заради комплексите им внедрени от модерните представи за отношенията между момче и момиче. Това какво говорят не винаги е това, което искат и мислят. Всяко момче ще си намери майсторката.

08-11-2007, 02:33
еми аз няма да те похваля ще ти кажа че си нежняк и дори момичетата не се кефят на такива кат тебе kat ti gledam hilavite kokal4eta samo na muj prili4a6 :lol: :lol: :lol:

Novkov
08-11-2007, 05:32
Еми, явно не те бива в мисленето :) Не е нужно момичето да те наранява, пич. Не е нужно да се правиш на недостижим, за да "ебеш". Мисля, че е по-важно да намериш човек, с когото да се чувстваш добре и да се обичате, от колкото да си топнеш чушката в някое дезориентирано 14-годишни пикленце.
Не, това не те прави повече мъж... прави те по-малко ;)

+1

SilverAngel
08-11-2007, 05:52
zna4i az sam mom4e na 16 ot sf ta 4eta tuka po foruma na mom4etata im e prez "мъжкия полов орган" za momi4etata i t.n. i sega problema e 4e az nemoga da prava sex s edno momi4e i posle da q zaeba i da ne mi puka za neq prosto mi stava nekfo mn kofti kat se seta kak se 4uvstva momi4eto i kolko i e gadny i mi stava nekfo mn sduh tfa normalno li e spored vas?

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

ima6 nujda nqkoi da te pohvali i da ti kaje evala,nali?
100000%
+Nqkoe momi4e da pi6e na li4na ;-)

08-11-2007, 06:42
zna4i az sam mom4e na 16 ot sf ta 4eta tuka po foruma na mom4etata im e prez "мъжкия полов орган" za momi4etata i t.n. i sega problema e 4e az nemoga da prava sex s edno momi4e i posle da q zaeba i da ne mi puka za neq prosto mi stava nekfo mn kofti kat se seta kak se 4uvstva momi4eto i kolko i e gadny i mi stava nekfo mn sduh tfa normalno li e spored vas?

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

Еми ако тя те заебе и на нея просто не и пука за теб ?... помисли си... :twisted:

young_rich_famous
08-11-2007, 06:57
пф ... не е нормално ... :smt018 :roll:

marto91
08-11-2007, 06:57
da normalno e i se radvai 4e si takaf =D> i az sam takav i sam super gord s sebesi :wink:

TheBoss
08-11-2007, 07:45
и аз съм на 16 и го правя същото мен , тъй че нема кво да се притесняваш !!!

Много разчитам на момичетата и държа на тях ! Жалко е че не се срещат такива момчета като нас вече или поне не толкова много ;(

ThePowerOfLove
08-11-2007, 17:51
Ми супер си си така...не ги гледай онея дето сам бройкат :wink: Ако момичетата усетят че си такъв много ще им допадне :roll:

TheLastGuard
08-11-2007, 22:06
zna4i az sam mom4e na 16 ot sf ta 4eta tuka po foruma na mom4etata im e prez "мъжкия полов орган" za momi4etata i t.n. i sega problema e 4e az nemoga da prava sex s edno momi4e i posle da q zaeba i da ne mi puka za neq prosto mi stava nekfo mn kofti kat se seta kak se 4uvstva momi4eto i kolko i e gadny i mi stava nekfo mn sduh tfa normalno li e spored vas?

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

Евала един нормален ми не я зарязвай това не значи без секс определено не значи но не я зарязвай след това със секса не свършва света поне досега не е свършил :)

08-11-2007, 23:13
Браточка и аз съм на 16 и какво да ти кажа същия съм за тея 16 години имам само едно моиче.ходим вече почти 10 месеца сме мноог щастливи за това нес отчайвай и дано си анмериш добро момиче
=;

nofi
08-11-2007, 23:47
:smt007 :smt054 :smt055 :smt060 :smt057

08-12-2007, 00:27
еба и бягам :D \:D/

nofi
08-12-2007, 00:50
Ако на едно момче му трябват разбити женски сърца, за да се чувства мъж, значи той е мноооого далеч от мъж.
Брависимо!

08-12-2007, 03:31
aman ot idioti:)

minava6t 4i4ko :)
08-12-2007, 12:29
zna4i az sam mom4e na 16 ot sf ta 4eta tuka po foruma na mom4etata im e prez "мъжкия полов орган" za momi4etata i t.n. i sega problema e 4e az nemoga da prava sex s edno momi4e i posle da q zaeba i da ne mi puka za neq prosto mi stava nekfo mn kofti kat se seta kak se 4uvstva momi4eto i kolko i e gadny i mi stava nekfo mn sduh tfa normalno li e spored vas?

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

ima6 nujda nqkoi da te pohvali i da ti kaje evala,nali?
100000%
+Nqkoe momi4e da pi6e na li4na ;-)

Ами който предложи той и да заложи :wink: ..така да се запознаете, романтична среща, вечеря, цветя, милувки, целувки , нежен секс / е ако ви кефи може и нещо с белезници и камшик да вкарате ..знам ли :smt017 в това правила няма всичко е позволено стига да ви е кеф и на двамата../
и така по-няколко пъти, докато той безумно се влюби в теб :smt007 и точно тогава ти ще вземеш да му разбиеш сърцето като го зарежеш и се хванеш с някой скинар или турбогъзар..мдаа тогава момъка бързо ще порасне пожелавайки си да се запознае :twisted: със всичките ти най-добри приятелки , за да достигне до теб информацията за N броя оргазми изживени от тях.При този сценарии с 100% сигурност може да речем на момъка Wellcome to the other side.

monityY
08-12-2007, 12:45
[quote="SIMONKA"]ne samo 4e e normalno ami i e 4ydesno.TAKIVA MOM4ETA KATO TEB SE NAMIRAT MNOGO RQDKO.DA MISLQT KAK SE 4UVSTVA MOMI4ETO


=D> =D> =D> =D> poznavam samo 2-3 takiva mom4eta,evalata pi4.. aa i btw ima6 li skype?

sladkish_14
08-12-2007, 14:01
"Не съм като останалите момчета"

По темата ще кажа:Всички казват така,айде не ни се хвали,докажи!

bloodranger
08-12-2007, 14:36
zna4i az sam mom4e na 16 ot sf ta 4eta tuka po foruma na mom4etata im e prez "мъжкия полов орган" za momi4etata i t.n. i sega problema e 4e az nemoga da prava sex s edno momi4e i posle da q zaeba i da ne mi puka za neq prosto mi stava nekfo mn kofti kat se seta kak se 4uvstva momi4eto i kolko i e gadny i mi stava nekfo mn sduh tfa normalno li e spored vas?

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!
izvinete za neudobstvoto no tazi tema 6te bade premestena v nai-skoro vreme v razdel "Avto i drugi reklami"

50cent
08-12-2007, 15:22
awe pi4 moje li da zaadaa6 takiva vuprosi maina i ako naprimer ne e normalno kvo 6te stane ni6to bahti prostotiqta a i ti otkude znae6 4e na drugite mom4et im e prez nali znae6 prosto mom4etata ne go izrazqvame ina4e sme si 4uvstvitelni su6testva

razglezena hlapa4ka
08-12-2007, 19:47
estestveno 4e e normalno.. daje da ti kaja se nadqvam da ima pove4e mom4eta kato teb... da znae6 tezi kato teb sa na iz4ezvane.. no pyk sa nai-tyrsenite ;) taka 4e gordei se sys sebe si :)

08-12-2007, 19:50
zna4i az sam mom4e na 16 ot sf ta 4eta tuka po foruma na mom4etata im e prez "мъжкия полов орган" za momi4etata i t.n. i sega problema e 4e az nemoga da prava sex s edno momi4e i posle da q zaeba i da ne mi puka za neq prosto mi stava nekfo mn kofti kat se seta kak se 4uvstva momi4eto i kolko i e gadny i mi stava nekfo mn sduh tfa normalno li e spored vas?

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

mi ti si mnogo tap be, hodi da pravi6 seks s maje togava

Spider-Man
08-12-2007, 20:11
Iskam da kaja na posledniqt gost koito kaza, 4e mom4eto e mn. tapo,,, A TI KATO SI TOLKOVA OSTAR VZEMI SI ZABII GLAVATA V ZEMQTA I NE SE POKAZVAI, ZASHTOTO MOM4ETO ZA RAZLIKA OT TEBE E KA4ESTVENNA IZRABOTKA A TI SI EDIN BOKLYYYYYYK!!!!! A ta kolkoto do mom4eto-xorata koito shte yznaqt za tova ti ka4estvo shte sa to4no xorata koito trqbva da go osaznaqt! No go pazi tova v sebe si, a ne se xvali nalqvo-nadqsno, i ne si go povtarai, poneje i az sam takavf kade shte mi pyka za momata, no ve4e pove4e obrashtam vnimanie na sebe si, poneje nito edno momi4e ne mi e kazalo BLAGODARQ!, za tova, 4e sam napravil neshto dobro za neq, ama kakto i da e.......

08-12-2007, 20:14
аз пък еба която мога и след това ме боли фара за нея!А ти пич след 3-то ти гадже щте почне и на тебе да не ти пука коя щте наебеш и щте зарежеш после (от личен опит го знам)!

MoN4E_LiMoN4E
08-12-2007, 20:15
evala ti kazvam 4ovek mn sa malko horata kato tebe ama az li4no gi ocenqvam (momi4e sam :) sig za tova ama nqma zna4enie ) radvai se 4e si takav

Krem4eto
08-12-2007, 20:29
zna4i az sam mom4e na 16 ot sf ta 4eta tuka po foruma na mom4etata im e prez "мъжкия полов орган" za momi4etata i t.n. i sega problema e 4e az nemoga da prava sex s edno momi4e i posle da q zaeba i da ne mi puka za neq prosto mi stava nekfo mn kofti kat se seta kak se 4uvstva momi4eto i kolko i e gadny i mi stava nekfo mn sduh tfa normalno li e spored vas?

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

Ами хвани си сериозна приятелка ;)

Runnaway
08-12-2007, 20:30
=D> =D> Keep It That Way :)

spiderka
08-12-2007, 20:33
ne samo 4e e normalno ami i e 4ydesno.takiva mom4eta kato teb ve4e gi spraha ot proizvodstva.mom4eta ne mi se obijdaite ama pove4eto gledate da ni vkarate v legloto si i posle potavate v dan zemq bez da mislite kak se 4yvstvame nie.taka 4e pi4 vsi4ko ti e nared


tva izkazvane e mnooo to4no

spark_94
08-12-2007, 20:40
Добре си си бре автора сащия сам аз обаче разликата е ,че сам с 3 год по млад от теб :D

glezan4e
08-12-2007, 20:40
mn se kefq 4e ima mom4eta kato teb....
e, nqma kak da ne se izfukam 4e i gadjeto mi e super mil , no e tova temata na razgovor
edno syvet4e... ostani si takyv... ;)

08-12-2007, 20:42
mn se kefq 4e ima mom4eta kato teb....
e, nqma kak da ne se izfukam 4e i gadjeto mi e super mil , no e tova temata na razgovor
edno syvet4e... ostani si takyv... ;)

toi e gei i iska da se promeni, iska ve4e i da 4uka myje. a ti prosto izkormi 4ervata na gadjeto si koeto e s teb samo zaradi seksa!

КЕКЕКЕКЕК
08-12-2007, 20:44
ЕДИНСТВЕНИТЕ МИНУТИ В КОИТО МОМЧЕ ВИ ОБИЧА Е В МИНУТИТЕ В КОИТО ВИ ЧУКА! ПАМАЦИ! НЕМА ЛЮБОВ ИМА САМО АНАЛНО НА СУХО!

FaShIoN4eTo
08-12-2007, 20:47
аз пък е** която мога и след това ме боли фара за нея!А ти пич след 3-то ти гадже щте почне и на тебе да не ти пука коя щте наебеш и щте зарежеш после (от личен опит го знам)!
=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

buba01
08-12-2007, 21:38
xexe 4e ti si mom4e me4ta bi kakvo se pritesnqva6.... \:D/ [-o<

c0ca1na
08-12-2007, 21:42
zna4i az sam mom4e na 16 ot sf ta 4eta tuka po foruma na mom4etata im e prez "мъжкия полов орган" za momi4etata i t.n. i sega problema e 4e az nemoga da prava sex s edno momi4e i posle da q zaeba i da ne mi puka za neq prosto mi stava nekfo mn kofti kat se seta kak se 4uvstva momi4eto i kolko i e gadny i mi stava nekfo mn sduh tfa normalno li e spored vas?

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

Брато ти гей ли си...вече в София особено рядко се срещат момичета - курвите преобладават така че към тях трябва да си перде , ебеш и бягаш :twisted:

MajeStic
08-12-2007, 21:45
Брато ти гей ли си...вече в София особено рядко се срещат момичета - курвите преобладават така че към тях трябва да си перде , ебеш и бягаш :twisted:

Съгласен!:)

slOw
08-12-2007, 21:45
zna4i az sam mom4e na 16 ot sf ta 4eta tuka po foruma na mom4etata im e prez "мъжкия полов орган" za momi4etata i t.n. i sega problema e 4e az nemoga da prava sex s edno momi4e i posle da q zaeba i da ne mi puka za neq prosto mi stava nekfo mn kofti kat se seta kak se 4uvstva momi4eto i kolko i e gadny i mi stava nekfo mn sduh tfa normalno li e spored vas?


А косми между пръстите да имаш?

c0ca1na
08-12-2007, 21:47
Много се филмира като Ромео , някоя курва яко ще си прай гавра с него :twisted:

ToPi-G
03-06-2008, 12:00
eee romeo :D nejnost moje ma prekalena nejnost kato tvoita edno golemo TC :D

Xtuning
03-06-2008, 12:06
И аз бях така в началото .... но в последствие , не че спря да ми пука " , ами просто гледам да не обръщам толкова внимание и да не мисля за това ....

GoldBoY
03-06-2008, 20:05
:D Strashni ste eii.. :razz:

rusnache
03-06-2008, 20:11
Хахахаха, браво приятелю, повярвай ми, като всички останали си, с единственна разлика, че не те е страх да си го признаеш, че ти пука. Децата са под силно влияние на обществото и колектива, без дори да осъзнават се държат както останалия колектив.

Евала, че ти пука. Освен нали ако от самото начало не е ясно, че сте се видели само за да си го сложите по веднъж и да се махате.

Споко пич, след 2-3 години жените ще ти се кефят много, стига да не те е срам да им го показваш, а вервай ми срамно нема.

А многознайковците са изпърдела работа, почти винаги се влюбват в неква дето ги прави разногледи и псуват и кълнат после.

А и на 15 за какви чувства говорите, като в главите ви е само пиене, цици, пишки и дрешки.

Но пак евалата за това, че си такъв, скоро ще се класираш много по-лесно сред жените.

tatoskata
03-07-2008, 09:09
Ot tova da si seriozno momche nqma nishto po hubavo za edno momiche i za samiq teb.Da si broikajiq ne e koi znae kakvo povecheto momcheta se fukat s tova s kolko momicheta sa spali-na tezi momcheta iskam samo da im kaja SLAGAITE PREZERVATIVI CHE OT TAKIVA KATO VAS SE RAZPROSTRANQVAT BOLESTITE.A ti ne se promenqi nikoga,malko sa momchetata kato teb,mnogo tarseni sa momchetata kato teb!! :-)

vaniLL
03-07-2008, 09:10
dam

skatemore
03-07-2008, 09:17
автора е физически недоразвит със проблеми на психическа основа предизвикани от слушането на гей-бандитска музика и обърканото му съзнание мислейки че е различен

vamp
03-07-2008, 10:32
ne samo 4e e normalno ami i e 4ydesno.takiva mom4eta kato teb ve4e gi spraha ot proizvodstva.mom4eta ne mi se obijdaite ama pove4eto gledate da ni vkarate v legloto si i posle potavate v dan zemq bez da mislite kak se 4yvstvame nie.taka 4e pi4 vsi4ko ti e nared

Да не мислиш,че аз примерно се чувствам готино след такива изцепки,гледам да не мисля и помня добрите мигове.Какъв ви е проблема на вас,щом сте легнали,значи и вие сте го искали!

hooliganka89
03-07-2008, 10:36
Radvai se,che si razlichen ot drugite ot tvoqta poroda.
Za men tva si e edno normalno momche,drugite koito iskat samo broika sa super kompleksirani.Chudqt se ne kade da go zabiqt ami cqlata rabota kade sa s IZbiqt kompleksite.

rakiQ
03-07-2008, 10:38
В това няма нищо лошо и срамно. Напротив, похвално е, че не си като останалите.

piurs_be
03-07-2008, 13:42
Браво...! :P Няма нищо срамно, такива момчетаа....вече.....Браво, Браво, Браво! Ааа..и по м/у др-то дай ни снимчица да те видим...толко много те обсъждахме и съдествахме дай поне да знаем за кого ства въпрос... :P

Karamel4e_to
03-07-2008, 14:46
:) :) :) :) :) super bravo az veche ne poznavam momcheta kato tebe sq vsichki iskat samo sex i tfa e ! mn se radvam che ti ne si takaf :smt045 a momichetata koito sa te naaranqvali sa ebati kuchkite ei takiva momicheta praqt mn momcheta bezchuvstveni ! de da mojeh i az da namerq takova momche kat teb ama nqma mai :-#

Karamel4e_to
03-07-2008, 14:47
Браво...! :P Няма нищо срамно, такива момчетаа....вече.....Браво, Браво, Браво! Ааа..и по м/у др-то дай ни снимчица да те видим...толко много те обсъждахме и съдествахме дай поне да знаем за кого ства въпрос... :P



Dam Dai ni snimchica

FikSi91
03-07-2008, 14:48
zna4i az sam mom4e na 16 ot sf ta 4eta tuka po foruma na mom4etata im e prez "мъжкия полов орган" za momi4etata i t.n. i sega problema e 4e az nemoga da prava sex s edno momi4e i posle da q zaeba i da ne mi puka za neq prosto mi stava nekfo mn kofti kat se seta kak se 4uvstva momi4eto i kolko i e gadny i mi stava nekfo mn sduh tfa normalno li e spored vas?

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

hahahah pi4aga spokoino do kum 18 19 godini 6te ti mine tva 4ustvo le4imo e hahahahaha :grin:

baby_inloff
03-15-2008, 13:45
zna4i az sam mom4e na 16 ot sf ta 4eta tuka po foruma na mom4etata im e prez "мъжкия полов орган" za momi4etata i t.n. i sega problema e 4e az nemoga da prava sex s edno momi4e i posle da q zaeba i da ne mi puka za neq prosto mi stava nekfo mn kofti kat se seta kak se 4uvstva momi4eto i kolko i e gadny i mi stava nekfo mn sduh tfa normalno li e spored vas?

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

TI SI PERFEKNOTO MOM4E AKO SI I SEXY NQMA DUMI :oops: :oops: :oops: NIKOE MOM4E NE GO EBE ZA 4UVSTVATA NA MOMI4ETATA NAPRAVO ME 6OKIRA IMALO VSE O6TE SVESTNI MOM4ETA NA TOQ SVQT :) :-) :-) :-) :-) :-)

Vampirella
03-15-2008, 22:28
zna4i az sam mom4e na 16 ot sf ta 4eta tuka po foruma na mom4etata im e prez "мъжкия полов орган" za momi4etata i t.n. i sega problema e 4e az nemoga da prava sex s edno momi4e i posle da q zaeba i da ne mi puka za neq prosto mi stava nekfo mn kofti kat se seta kak se 4uvstva momi4eto i kolko i e gadny i mi stava nekfo mn sduh tfa normalno li e spored vas?
Не че е ненормално... Просто е мнооого рядко срещано поведение при момчетата. Браво! Продължавай в същия дух :)

amatorium
03-15-2008, 23:06
Na toq neshtasten samohvalko puk koi mu sujevi temata? 8)

nohuty
03-15-2008, 23:24
Девственик ... (правя секс с момиче и ако тя или секса не ми харесват не ми пука защотото на нея ще и е гадно) ... ДА-ДА! 8-) дреме ми на мен 8-)

shiT_ShiT=]
03-16-2008, 11:03
Евала!!!Лелеее колко се радвам, че все още тук таме се срещат такива момчета!!! :grin: Та няма каква да питаш дали това е нормално, защото това е направо СТРАХОТНО!!!Още веднъж ще ти кажа ЕВАЛА!!! :grin: :grin: :grin: :grin:

SneJna_
03-16-2008, 11:06
pishi mi LS 6te se razberem nqkaksi :-)

buxbull
03-16-2008, 15:36
емоционален сдуханяк ;)

mother
03-16-2008, 16:07
Антидепресантите ще ти помогнат, от друга страна чукането и заебаването след това, също.
Грозно, но истина. :)

hiro
03-16-2008, 16:19
Предполагам че зависи от хората

Carnival Of Rust
03-17-2008, 14:48
Така трябва да бъде.Ако всички бяха като теб светът щеше да е пич...ама не е ;( добре, че поне си намерих свястно момче :)