PDA

View Full Version : 4увствата пламнаха отново....за6тоо ;(



thE_aNgeL_iS_cRyiNg
08-10-2007, 10:04
Не мога пове4е...оби4ам го толкова много.Бяхме заедно няколко месеца и се разделихме.Оттогава сме скарани.Той ве4е е безразли4ен.И аз се опитвам да бъда такава...пред другите го постигам,но днес си излязх вси4ко на една приятелка.
Не бях го виждала от доста време...може би месец,4е и пове4е.Но днес както си стоя и се усмихвам изведнъж усмивката ми замръзна.Той мина пред мен,толкова бе6е разли4ен и вси4ките ми крити досега 4увства пламнаха отново.Направо не6то ме пари...о6те го оби4ам и то много силно.Не съм го забравила дори мъни4ко.Сега за мен той е недостижима сладка ме4та :cry:
Много ме боли...от раздялата ни,която бе6е адски болезнена и от вси4ко,което се слу4ва след нея.Оттогава минаха няколко месеца,но за6то когато си мислех,4е го забражям той се появи? :smt010 Искам си стария живот,когато не мислех за никой по този на4ин...искам да си върна 6тастието?Има ли на4ин..? :smt010 :smt011

PoPPy
08-10-2007, 10:07
Не мога пове4е...оби4ам го толкова много.Бяхме заедно няколко месеца и се разделихме.Оттогава сме скарани.Той ве4е е безразли4ен.И аз се опитвам да бъда такава...пред другите го постигам,но днес си излязх вси4ко на една приятелка.
Не бях го виждала от доста време...може би месец,4е и пове4е.Но днес както си стоя и се усмихвам изведнъж усмивката ми замръзна.Той мина пред мен,толкова бе6е разли4ен и вси4ките ми крити досега 4увства пламнаха отново.Направо не6то ме пари...о6те го оби4ам и то много силно.Не съм го забравила дори мъни4ко.Сега за мен той е недостижима сладка ме4та :cry:
Много ме боли...от раздялата ни,която бе6е адски болезнена и от вси4ко,което се слу4ва след нея.Оттогава минаха няколко месеца,но за6то когато си мислех,4е го забражям той се появи? :smt010 Искам си стария живот,когато не мислех за никой по този на4ин...искам да си върна 6тастието?Има ли на4ин..? :smt010 :smt011

Направи му свирка!

Ще си го върнеш.

Dead`Paladin
08-10-2007, 10:09
иди на село и се хварли в кладенеца :smt019 аман от тези теми.... :smt075

MonSitY
08-10-2007, 10:10
hi,mila.nqma te sudq za ni6to,za6toto az sum v su6tata situaciq samo 4e s 1 otklonenie nie s nego ne bqhme nikvi gadjeta prosto toi si be6e takuv ot samoto na4alo nekuf nedostijim za mene....No po tvoqta tema nz dali ima na4in tr go poiska6 zn 4e kat po4nem i si mislim 4e sme gi zabraili te se poqvqvat naro4no ili ne no sudbata ni testva i sum sigurna 4e sledva6tiqt put ve4e 6te razbere6 4e si sprqla si4ko stiga da go iska6 uspeh4eta ot mene i kaji ko e stanalo!!!!!!! :smt004 :smt004

bai_joran_4uka
08-10-2007, 10:12
Направи му свирка!

Ще си го върнеш.
Умно...
Послушай го :-D

SunnyG
08-10-2007, 10:34
Само ще ти кажа,че аз съм твърдо против тезата,че като не виждаш някого и ще го забравиш...Точно обратното е.Трябва да го виждаш и да осъзнаваш какво се случва,да страдаш ако трябва,но когато го забравиш,ще е завинаги...
И сега по темата...Не се заблуждавай,че ще го забравиш толкова лесно ако седиш и плачеш,ако не излизаш с никого и т.н.Още нещо...ти каза,че скоро си си изляла всичко на приятелка.Защо трябва да таиш и после да изливаш...?!Просто говори какво чувстваш,когато имаш нужда да споделиш.Не натрупвай отрицателни емоции в себе си и не плачи! :wink:

gamercheto_
08-10-2007, 10:47
Само ще ти кажа,че аз съм твърдо против тезата,че като не виждаш някого и ще го забравиш...Точно обратното е.Трябва да го виждаш и да осъзнаваш какво се случва,да страдаш ако трябва,но когато го забравиш,ще е завинаги...
И сега по темата...Не се заблуждавай,че ще го забравиш толкова лесно ако седиш и плачеш,ако не излизаш с никого и т.н.Още нещо...ти каза,че скоро си си изляла всичко на приятелка.Защо трябва да таиш и после да изливаш...?!Просто говори какво чувстваш,когато имаш нужда да споделиш.Не натрупвай отрицателни емоции в себе си и не плачи! :wink:

Ми и аз така мисля =D>

Sweet_Fairy
08-10-2007, 10:47
Само ще ти кажа,че аз съм твърдо против тезата,че като не виждаш някого и ще го забравиш...Точно обратното е.Трябва да го виждаш и да осъзнаваш какво се случва,да страдаш ако трябва,но когато го забравиш,ще е завинаги...
И сега по темата...Не се заблуждавай,че ще го забравиш толкова лесно ако седиш и плачеш,ако не излизаш с никого и т.н.Още нещо...ти каза,че скоро си си изляла всичко на приятелка.Защо трябва да таиш и после да изливаш...?!Просто говори какво чувстваш,когато имаш нужда да споделиш.Не натрупвай отрицателни емоции в себе си и не плачи! Wink

Напълно я подкрепям най-добрия отговор който можеш да получиш според мен!Абе хора не мога да ви разбера момичето иска съвет вие и се нахвърляте.Ок имало е такива теми като не ви харесват просто не пишете баси :smt013 :smt084 Всеки има такива проблеми в тинеиджърска възраст!Аре малко по колегиално :smt018 :smt014

sasha_90
08-10-2007, 11:18
Можеш да си върнеш предишния живот стига да искаш.

gPa3HuTeJl
08-10-2007, 11:36
Направи му свирка!

Ще си го върнеш.

Защо има толкова загубени хора..абе пич не си изобщо забавен.....

PoPPy
08-10-2007, 11:39
Направи му свирка!

Ще си го върнеш.

Защо има толкова загубени хора..абе пич не си изобщо забавен.....

Не целя да съм забавен.

gPa3HuTeJl
08-10-2007, 11:42
Ето това е точно за теб :

http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=121018

PoPPy
08-10-2007, 11:46
Ето това е точно за теб :

http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=121018

OK.

А как някои не се научиха да пишат кирилици, бе "/

Дразня се. Българи сме.
Или, като някой сложи за аватар Wallpaper...

Това са дебили, горната тема е излишна.

08-10-2007, 11:52
Направи му свирка!

Ще си го върнеш.

Защо има толкова загубени хора..абе пич не си изобщо забавен.....
А НА ТЕБ НЯКОЙ ДА ТИ Е ИСКАЛ МНЕНИЕТО ?? ПЕДАЛ ГРОЗЕН !
ВИЖ СЕ КАКЪВ СИ БУРЕНЯСЪЛ ВЕ ! ВЪРВИ СЕ ПОЗТРИЖИ ВЕ ! ГЕЙ ШИБАН..

FiRe_LaDy
08-10-2007, 11:52
Spox mila,razbiram te.V syshtoto polojenie sym.Znam kakvo ti e.I az kato go vidq usmivkata mi zamryzva,natyjavam se,vryshtat se starite chuvstva.Samo,che ot izvesno vreme osyznah,che ako iskam moga i da ne stradam.Da trudno go postignah,Trqbvashe mi mnogo vreme,no imah silna volq i bqh sigurna,che go iskam.Ne moga da kaja 4e go zabravih,no ne e kakto predi.I mislq,che e po dobre da go vijdash,a ne da go otbqgvash i kogato sluchaino go sreshnesh nqkoi den vsichko da pochne otnachalo .... Prosto ti trqbva silna volq i da imash nqkoi do sebe si,koito da te podkrepq,nqma znachenie dali e priqtelka ili gadje .... prosto ne bydi sama.I gledai poveche da si sred hora,da se veselish i s vremeto vsichko shte otshumi.Kakto sa kazali: Vremeto lekuva!

Sweet_Fairy
08-10-2007, 11:53
Абе ти вярно си отговаряш на името gPa3HuTeJl!!! :smt014