PDA

View Full Version : Проблем с бившото гадже



08-10-2007, 10:43
zna4i iskam prosto mnenieto vi Imah gadje s koeto bqhme 4 meseca zna4i ot mart do iuni az sam ot selo toi ot edin grad blizo do tva selo i skoro ne be6e si idval v4era si doide i ve4erta se zasqkohme na centara za okolo dve tri min. si govorihme i doide edno mom4e koeto ni vze men i priqtelkite mi da hodim tam na edno zavedenie toi si ostana na centara i qvno se e rasardil 4e sme go ostavili ma nqma logika da se rasardi sled kato ve4e neiskam da imam nisho obshto s nego. Ta dneska polu4avam sledniq sms ot nego "ol putko da go duhash i si ragai borovinki v dupeto" mnogo me zasegna toq sms 6toto si mislih 4e sled kat sme skasali sme si ostanali priqteli ma qvno toi ne misli taka i mejdudrugoto toi me zarqza zaradi druga. Ta sleobqd kato izlqza na kafe s priqtelkite si vse she go vidq na centara, 6toto selotto ni ne e golqmo spored vas kato go vidq da nemu obrashtam vnimanie li da mu kaje neshto li kakvo nz kajete vie kakvo mislite? Kak da postapq> MERSI PREDVARIELNO ZA SAVETITE :smt010 :smt010

Поправено от ^npocTo^a3^f^
1 и 7 точка от правилника!

KiFy
08-10-2007, 10:48
мииииии не прави нищо...

а ако реши да се прави на отворен, кажи пред всички, че му е малка пишката и да не те занимава... или нещо такова... удари му мъжкото самочувствие пред всички...


Абсолютно съгласна.. не му обръщай внимание на глупостите на първо време, а ако той продължава - си му го върни, както предложи exploitedteen :wink:

Decu
08-10-2007, 10:52
мииииии не прави нищо...

а ако реши да се прави на отворен, кажи пред всички, че му е малка пишката и да не те занимава... или нещо такова... удари му мъжкото самочувствие пред всички...

Ахаха...баси съвета..но е верен :lol:

"ol putko da go duhash i si ragai borovinki v dupeto" Кажи му, че с този смс само е показал колко малък и повърхностне е всъщност...Аз така го разбирам :roll: Посли тръгни на някъде и остави всичко зад гърба си...не те заслужава явно 8) :wink:

Y0urSiN
08-10-2007, 12:45
juhu

white_chik
08-10-2007, 13:41
Може би умното е да не парвиш нищо,да го игнорираш,но аз лично не бих могла и като го видя ще му вдигна такъв скандал,че ще ме помни дълго време.Къв е той,че ще ти говори така :smt019

sasha_90
08-10-2007, 14:06
Не му обръщай никакво внимание.А ако посмее да те закачи или обиди,направи го и ти.Не трябва да мисли,че ти си кукла с която може да си играе.

Dead`Paladin
08-10-2007, 20:44
мииииии не прави нищо...

а ако реши да се прави на отворен, кажи пред всички, че му е малка пишката и да не те занимава... или нещо такова... удари му мъжкото самочувствие пред всички...


:shock: :smt005

tuzaro
08-10-2007, 20:54
ти пак му пиши да си набие матрицата в аналното отвестие и минавай на следващия :wink:

kofti_nick
08-10-2007, 21:54
zna4i iskam prosto mnenieto vi Imah gadje s koeto bqhme 4 meseca zna4i ot mart do iuni az sam ot selo toi ot edin grad blizo do tva selo i skoro ne be6e si idval v4era si doide i ve4erta se zasqkohme na centara za okolo dve tri min. si govorihme i doide edno mom4e koeto ni vze men i priqtelkite mi da hodim tam na edno zavedenie toi si ostana na centara i qvno se e rasardil 4e sme go ostavili ma nqma logika da se rasardi sled kato ve4e neiskam da imam nisho obshto s nego. Ta dneska polu4avam sledniq sms ot nego "ol putko da go duhash i si ragai borovinki v dupeto" mnogo me zasegna toq sms 6toto si mislih 4e sled kat sme skasali sme si ostanali priqteli ma qvno toi ne misli taka i mejdudrugoto toi me zarqza zaradi druga. Ta sleobqd kato izlqza na kafe s priqtelkite si vse she go vidq na centara, 6toto selotto ni ne e golqmo spored vas kato go vidq da nemu obrashtam vnimanie li da mu kaje neshto li kakvo nz kajete vie kakvo mislite? Kak da postapq> MERSI PREDVARIELNO ZA SAVETITE :smt010 :smt010

Поправено от ^npocTo^a3^f^
1 и 7 точка от правилника!

На бившето ти гадже му е още детско по главата ... ::: Няя ти пука ...

sladko_dete
08-10-2007, 22:09
Аз ако съм на теб ще го питам къв е тоя смс и се разберете като големи хора

DIVINE_TIME
08-10-2007, 22:55
Като го видиш го игнорирай,смей се,весели се... Покажи му,че не е могъл да те засегне нито с тоя смс,нито пък с факта,че те е зарязал,покажи му,че за теб света не свършва с него. Така той ще се почувства много зле,ти ще бъдеш предизвикателство в очите му и е твърд вероятно отново да му се върнат чувствата. А ако почне да се прави на оборотен,както казаха останалите,съсипи го! Нека не остане капка дстойнство в него!

kristal
08-11-2007, 12:34
zdr.mila.znae6 li kvo 6te te posavetvam.jevei si jivota bez da ti puka ot nqkav si pederast koito 4ak sq e osaznal koe zagubil i gleda da ti prevle4e vnimanieto.naredigo edno hubavo i mu kaji"SAJALQVAM 4E NQKOGA SAM IMALA NE6TO OB6TO S TEB:da vidi6 kolko gadno 6te se po4ustva.kasmet ti jelaq

08-11-2007, 19:48
Zna4i poslushah nakoi ot savetite vi za koito sam vi mnogo blagodarna. Ta az ve4e nemu obrashtam vnimanie oba4e kat se vidqhme onzi den sletobqd sled sms koito mi beshe pisal I nqma na4in vidqhme se tam v kafeto oba4e az nikakvo vnimani nemu obarkah dori v o4ite nego poglednah , oi po4na da vika tam na drugite go 4uh “tuka ima edna borovinka kade mai se e rasardila”, oba4e az si mal4a nito go gledam nito govora s nego. Sled ova ve4erta izlqzoh s priqtelki I toi doide pri nas am s oshte nqkolko mom4eta I direkno na men negovori na drugite vika tuka edno zai4e mi e sardio I neshte da govori s mene, a di sega toi nikoga mi ne e vikal neshto akova I ot onaq ve4er toi navsqkade kadet sam I az I toi idva imi vika zai4e lisi4e I nqkvi akiva koito dori kogato hodehme ne mi e vikal oba4e az nemu obrasham nikakvo ama nikakvo vnimanie. I Dnes mu kazah poslushah saveta na kristal I mu kazah SAJALQVAM 4E NQKOGA SAM IMALA NE6TO OB6TO S TEB I da neme zaka4a ve4e a toi mi vika “mislish az nemisla taka kakto ti mislish” . Az pove4e I negovorih s nego ami si sanah I si ragnah I oi pak po mene se vla4i I mi gi govori edni nali ve4e gore spomenah “zai4e kote” e takiva nqkvi. Oh neznam za6to pi6a ta vi zanimavam s gluposti, no nqma prosto s koi da spodelq za tova na vas kazvam. KAJEE MI KAKVO DA PRAVQ KAK DA POSTAPQ KATO VSE KAT SAM AZ TAM E I TOI DAJE KOGATO HODEHME NE E HODEL TOLKOVA PO MEN :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

DIVINE_TIME
08-11-2007, 20:58
Радвай се! Както вече казах, ти вече си предизвикателство за него! Очаквай интереса му да се засилва! Продължавай да го игнорираш! :wink:

ZaHaRcHe
08-11-2007, 21:33
bydi bezrazli4na.. kagato doide pri teb poji mu 4e ne ti puka za nego obyrni mu gryb
ili otidi na dr mqsto
ako doide i tam butni go i mu kaji 4e ti pre4i
prosto se dryj s nego kato s nepoznat kakvoto i da ti kazva pravi se 4e ne 4uve6