PDA

View Full Version : Модерни танци



08-10-2007, 11:44
Някой от вас запознат ли е с този вид танци? Иска ми се да танцувам,а като изляза на дансинга и си мисля,че всички само мен гледат и едва ли не ми се подиграват.. Наистина,не мога да танцувам..а ми се иска страшно много..дори по купони,искам да мога да танцувам с гаджето си,а не да го гледам как танцува с други момичета,само защото аз не умея.. :smt009 Плс кажете ми дали ако се хвана на танци ще успея да се понауча..дори леко...и ако някой знае къде в Пловдив има школа или нещо такова..? Много ще съм ви благодарна на всички.. [-o< [-o< [-o< [-o<

tuka6na
08-10-2007, 12:12
:wink: Но тая притеснителност трябва да я преодолеееш ,просто знай ,че (както и да прозвучи) никой не се интересува от теб.Всеки е там за да се учи,другите не трябва да те интересуват ни най-малко.Дали ще се научиш,зависи от теб до някаква степен,все пак за това отиваш.; )))
ae успех.

08-10-2007, 17:17
Dam,naistina ne trqbva da se pritesnqvash..otpuskash se i prosto se zabavlqvash :smt004 Za shkola ne moga da ti pomogna obache,sujalqvam :?

beyond_transience
08-10-2007, 19:21
emi nqma problem da si namerish nqkakva shkola po tanci; obiknoveno vsqka godina v nachaloto na esenta se namira nqkoq, v koqto se sformira grupa za t.nar. "amatyori"....zapochnesh li vednyzh, neusetno vsichko shte si doide na mqstoto...davam ti garanciq :wink: uspeh :P

Sam90
08-10-2007, 19:38
Има много школи .... Ама ти ако се притесняваш непрекъснато как ще изглеждаш в очите на другите, до никъде няма да стигнеш ;)