PDA

View Full Version : Той е твърде голям...



08-10-2007, 13:02
Здравейте! Имам един проблем и реших да го споделя и ако може да ми дадете някакъв съвет. Има едно момче, което харесвам адски много, а и той определено не е безразличен към мен. Но проблема е, че той е доста голям за мене- скоро ще навърши 20, а аз съм на 14. Въпреки, че го харесвам наистина много, не съм сигурна, че искам да тръгна с него точно заради тази разлика във възрастта. Все пак 6 години не са малко, и не знам какво да правя. А и има още нещо. Ако само си бяхме гаджета- ок, но все пак той е на 20, и със сигурност ще иска секс, а аз не съм много навита, не мисля, че съм готова за това. Всъщност това е нещото, което ме притеснява най-много. Та...какво да правя?? :smt010

mechtaq_za_teb
08-10-2007, 13:04
Не си готова.Ти сама даваш отговор на въпроса си.Щом ще се притесняваш от това,че той е по-голям не тръгвай с него.

`Death`Whore``
08-10-2007, 13:04
Въпросът не е в самия секс, а в това, че ти още поне година няма да искаш секс. Ако аз попадна на някого, който "не е готов за секс" в сегашното си положение, просто няма да е занимавам с него. Става въпрос за това, че той е голям човек, а ти - дете. Искаш да се държите за ръчичка и да ходите на дискотечка.

sasha_90
08-10-2007, 13:15
Виждаш ли как сама можеш да помислиш какво иска от теб?Разликата не е много,но сегашните ви години не позволяват връзка между вас.Щяхте да имате шанс ако беше на 20 а той на 26.Когато станеш готова за любов си намери момче на твоята възраст.

08-10-2007, 13:25
Въпроса е обаче, че аз наистина много го харесвам. :smt010 А и може би бих се замислила относно секса, но ако ставаше въпрос за момче на моята възраст или най-много 1-2 години по-голям, защото както се досещате аз не съм изобщо опитна в това отношение, а той 100% има опит, ходил е с големи к*рви, и момичетата му се лепят не знам като какво, и ако аз не се съглася да му дам това, което иска, има 99% вероятност да ме зареже и да отида при някоя от многото, които му се натискат, а и са горе-долу на неговата възраст. Затова се опитвам да го забравя, но всеки път като го видя разбирам, че няма да е много лесно..... :| :cry:

`Death`Whore``
08-10-2007, 13:27
1. Сексът не се прави заради другия, а още по-малко - за да остане някой с теб
2. И искаш да си с човек, който е ходил с курви? :shock:

kameliqbaby
08-10-2007, 15:38
Vazrasta nqma nikvo zna4enie.Segashnoto mi gadje e na 25 az sam na 18,a predisshnoto mi besha na 22 a az bqh na 15-16

08-10-2007, 17:34
Добре, че прочетох и второто ти мнение.
Дори и да си с него и да се разберете, че още не си готова и искаш да изчакаш в отношение на секса, след като той е "ходил с големи курви" - не му е чиста работата. Той пак ще си ходи и ще ти казва "Намирам си това, което ти не ми даваш" и ще е прав, но и това ще значи, че няма чувства към теб, а ти ще си наранена.

По-добре не се занимавай с него!

koalka
08-10-2007, 19:02
Просто се откажи, какво можеш да направиш...?
Все пак сама осъзнаваш нещата, които ще създадат проблем и наистина ще е голяма пречка, особено секса.Ти си на 14, а той на 20.

Dead`Paladin
08-10-2007, 19:49
принципно разликата не е голяма...но за теб е голям....

sunshine0107
08-10-2007, 22:10
zdrasti! shte se povtorq(smisal tv sam go pisala v druga tema po4ti su6toto)! Na4i m/u men i priqtelqt mi razlikata e po4ti 6 godini.. az sam na 17 toi na 22. toi nikoga ne me e nasilval za sex ili ne6to takova taka 4e kvo se kosi6 ne sa vsi4ki mom4eta ednakvi... puk i kakvo kato razlikata vi e takava.. nali ne e 10 godini. 6tom dvama du6ti se obi4at ne bi gi sprqlo tva...(razlikata)

DIVINE_TIME
08-10-2007, 22:18
Разликата по принцип не е пречка! Според мен обаче ти си още дете и не ти е времето дори да имаш връзка! В днешно време,в сериозните връзки има секс и това е нормално. Именно заради тази причина,не мога да разбера защо толкова много държите да имате гаджета? Вие не сте в състояние на тази възраст да имате серииозна връзка! Просто е. Почакай още година,две...

sladko_dete
08-10-2007, 22:19
Ми поговори си с него и му кажи, че си още малка и че ако те иска за секс по добре да не става нищо между вас, защото ти не си готова да му го дадеш.Може пък пича да е разбран :wink:

`Death`Whore``
08-11-2007, 06:52
Ми поговори си с него и му кажи, че си още малка и че ако те иска за секс по добре да не става нищо между вас, защото ти не си готова да му го дадеш.Може пък пича да е разбран :wink:
А за какво да я иска? Я се връщай в детската градина. Големите хора правят секс.

Obsession
08-11-2007, 08:31
Всъщност на мен ми се случи абсолютно същото! Бях точно на 14, той на 20, но аз си позволих да тръгна с него. Скоро след това скъсах с него. Не му казах истинската причина, просто знаех какво ще стане ако продължим да ходим и нямаше смисъл повече да хлътвам. Предпочитах да не го виждам повече, да забравя случилото се. Сега съм на 16 (без 1 седмица) и коклото повече врее минава, толкова повече осъзнавам,ч е съм постъпила правилно. Ако тръгнете ще ти е по-трудно да го забравиш. По-добре не се самоизмъчвай.

alkobalko
08-11-2007, 09:21
По-добре не се знимавай с него.

sexy_for_you
08-11-2007, 09:48
По-добре се откажи от него.Щом той се занимава с леки момичета,не му пречи да го прави отново.Явно в тях търси само секса.И ако ти не си готова,а от това,което пишеш,личи,че не си,по-добре не започвай една такава връзка,защото ще бъдеш много наранявана.Помисли си искаш ли да си с човек,който търси само секса и би те зарязал заради него?Това не е любов.Опитай се да го забравиш,колкото и трудно да ти е.УСПЕХ!

`Death`Whore``
08-11-2007, 09:49
По-добре се откажи от него.Щом той се занимава с леки момичета,не му пречи да го прави отново.Явно в тях търси само секса.И ако ти не си готова,а от това,което пишеш,личи,че не си,по-добре не започвай една такава връзка,защото ще бъдеш много наранявана.Помисли си искаш ли да си с човек,който търси само секса и би те зарязал заради него?Това не е любов.Опитай се да го забравиш,колкото и трудно да ти е.УСПЕХ!Как разбра, че той си пада по леки жени? По това, че сексът за него /вероятно/ е нормално нещо?

Maiden`Fenka
08-11-2007, 10:16
а замисляла ли си се кво може да иска един 20 годишен от теб

Mementomori
08-11-2007, 10:31
Въобще не се занимавай с него!Ти сама каза,че не си готова.Не бива да правиш нещо,което не искаш,само за да задържиш човека до себе си!Разликата е много голяма!А и щом той харесва момичета с липса на морал,бягай от него!

maybelline
08-11-2007, 10:47
Относно разликата във възрастта - тя няма значение.Аз бях на 15 когато тръгнах с приятеля си (беше навършил 21).Разликата във възрастта ни е 5 години и половина.Относно секса - ако се обичате истински и не сте заедно само защото няма какво друго да правите през деня,т.е. ако връзката ви е сериозна,той няма да настоява за секс,независимо дали иска или не.Щом разбере,че не си готова,няма да те притиска изобщо.
Един съвет от мен (и то само,ако връзката ви ще е сериозна) - гледай момчето наистина да е свестен човек,защото изнасилванията между познати не са рядко срещани.Отстоявай мнението си,независимо,че той е по-голям.Ако иска от теб нещо,с което не си съгласна (секс, пушене, наркотици, употреба на алкохол и др.) или прави нещо,което не одобряваш (тук важат само важните неща като дрогиране, алкохолизъм, изневяра...а не начина по който си поддържа ноктите например) му дай да разбере,че няма да търпиш поведението му и не се притеснявай да го зарежеш в момента в който решиш,че ти носи повече вреда и лоши емоции отколкото полза и хубави емоции.Освен това,ако тръгнете и всичко е наред,непременно ще срещнеш неодобрение от страна на някой - родител, приятел, познат или неговите родители, приятели и познати.Родителите ревнуват,братята и сестрите също.Приятелките (а той непременно има поне няколко) доста добре прикриват,че го харесват (ако го харесват,както става най-често) или са влюбени в него и от тяхна страна ще срещнеш странно или дори презрително отношение,в случай че не са достатъчно зрели да се контролират (повечето не са).Не се стряскай от това,независимо,че повечето мацки са му връстнички.
Ако имаш нужда от съвет,пиши ми ЛС.Успех!;)

Eitelkeit
08-11-2007, 10:56
Не се занимавай с него.Щом като не се чувстваш готова и щом имаш съмнения просто се опитай да го забравиш.Пък и от неговото описание,не ми се струва ,че той е идеалното момче.Може да направиш голяма грешка и после да съжаляваш,затова въобще не рискувай да бъдеш поредната ''бройка''....

08-11-2007, 11:08
СПОРЕД МЕН РАЗЛИКАТА В ГОДИНИТЕ ВИ Е НИШТОЖНА НО ТИ НАИСТИНА СИ РВЪРДЕ МАЛКА ДА ЗАПОЧНЕШ ВРЪЗКА С ТОЛКОВА ГОЛЯМО МОМЧЕ.ПОПРИНЦИП АЗ СЪЩО СИ ПАДАМ ПО ДОСТА ПО-ГОЛЯМИ МОМЧЕТА ОТ МЕНЕ.СЕГА СЪМ ПОЧТИ НА 16 ,А СИ ХАРЕСВАМ МОМЧЕ НА 27 (ВСЪЩНОСТ ТОЙ СИ Е МЪЖ) :smt007

miloto_girl_4e
08-11-2007, 11:11
Ти сама казваш(макар и не директно), че не си готова да си с него, че не си сигурна, че искаш и т.н
Наистина 6 години на тази възраст са си много..
В момента той може да има увлечение по теб, но то ще мине, ако се съберете, защото той ще види, че си доста по малка, че те вълнуват други неща, които той вече ги е преживял и не са му интересни ...
Както сама каза и секс ще иска и това е нормално, все пак си има нужди...
Наистина по-добре го остави и си намери някой около твоята възраст :wink:

Treselle_s
08-11-2007, 11:30
Забрави го..... хубаво ще тръгнете ,ще спиш с него, един-два пъти-три пъти...... той ще види ,че не си много опитна и ......знаеш какво ще стане....ще те зареже......ако искаш да имаш връзка намери си момче на твоята възраст ,което би те изчакало...... ТИ САМА ЗНАЕШ ОТГОВОРА,НО ПРОСТО НЕ ГО АНАЛИЗИРАШ! Не ставай като момичетата ,с които той е бил.......Ще направиш нещо,за което още не си готова и ще съжаляваш .. :!: :smt009 Пък и ти сигурна ли си в чувствата му 100% ? Сигурна ли си ,че би те изчакал докато не станеш готова за секс? Ти си решаваш,но внимавай да не сгрешиш.....Той е по-голям и със сигурност може да те манипулира ,за да легнеш с него.....Увери се дали е сериозен или иска само това от теб... :-) :-)

kristal
08-11-2007, 12:05
zdravei mila.znam kak se 4ustva6 v momenta za6toto ima6e period v koito i az se 4ustvah to4no kato tebe.tova za godinite ne e nikakav promlem.ti go znae6 nqma smisal da ti go kazvam no lubovta nqma granici v neq vsi4ko e pozvoleno.az mislq 4e naistina te pritesnqva tova 4e toi moje da poiska ne6to pove4e.no znai 4e nikoi ne moje da te nasile da bade6 s nqkoi protiv volqta ti.a 6tom izpitva silni 4ustva kam teb toi moje da te iz4aka bez da te pritesnqva i nastoqva za kvoto i da e bilo.vse pak ti sama vzema6 re6eniqta za sebe si.samo edno 6te ti kaja-ne bqgai ot lubovta za6toto posle 6te sajalqva6 o6te pove4e.az li4no sam bila mnogo pati naranqvana i sega se radvam da dam savet na nqkoi koito da ne strada sa6to kato men.ako tova mom4e se otnasq dobre s teb,uvajavate,cenite,haresvate takava kakvato si badi s nego.dne6no vreme horata ve4e gledat i mislqt samo za sebe si.badi i ti izoist i se bori za toz s koito iska6 da bade6.godinite sa ni6ti a dokolkoto sexa.ti sama 6te preceni6 koga i kade 6te nastapi toz moment.dali s nego ili qkoi drug.kasmet i gore glavata

08-11-2007, 14:16
Благодаря на всички за съветите! Определено ми помогнахте поне да анализирам нещата. :roll:

В момента той може да има увлечение по теб, но то ще мине, ако се съберете, защото той ще види, че си доста по малка, че те вълнуват други неща, които той вече ги е преживял и не са му интересни ...

А колкото до интересите- не знам, по характер си е като 15-годишен честно казано... :?