PDA

View Full Version : Ами сега?



sladichkata_14
08-10-2007, 13:09
Здравейте на всички :smt006 Така имам си приятел от 4 месеца и много много го обичам!Имах връзка година и половина но за това време не бях изпитвала толко силни чувства както сега!Обичам го безкрайно много и той мен,целия ми живот е той,той ми е всичко,НО...имаме проблем 100км #-o Незнам какво да правя лошото е,че той е в голямият град,а аз немога да хода когато реша там :smt010 и ние много трудно :smt010 :smt010 :smt010 Искам да спася връзката си,а това е много голям проблем и за двамата.Някакво решение?Обичам го БЕЗКРАЙНО много :smt010

mechtaq_za_teb
08-10-2007, 13:11
Обичате се!Това е важното!Ако наистина значите толкова много един за друг 100 км няма да ви попречат да сте заедно. ;)

sherry
08-10-2007, 13:13
На колко си години?А той? Не може ли да си ходите на гости?

`Death`Whore``
08-10-2007, 13:13
Т.е. виждате се на...най-много 1 седмица, виждала си го 20-тина пъти /предполагам не за много/ и той вече е целият ти живот?

Иначе ние не можем да ти помогнем. Нека той да идва по-честичко при теб.

sasha_90
08-10-2007, 13:17
Ако се обичате и държите един на друг , разстоянието няма да е чак толкова голям проблем.

08-10-2007, 13:17
Ами да, другия вариант е да се виждате само през уикендите, но при положение, че и двамата държите един на друг. Ако не е така, го разкарай докато е време, защото доколкото разбрах ти държиш много на него, но ако той не изпитва същите чувства няма смисъл да продължавате заедно- не се знае и дали няма да ти изневерява докато не сте заедно.

alkobalko
08-10-2007, 13:18
За пореден път казвам, че за мен такава връзка е почти невъзможна. Ако се обичате толкова много обаче може и да успеете да я запазите.

`Death`Whore``
08-10-2007, 13:20
ако той не изпитва същите чувства няма смисъл да продължавате заедно- не се знае и дали няма да ти изневерява докато не сте заедно.
Човек може да ти изневерява и ако живее в същия квартал. Дали го наблюдаваш или не, е без значение :)

Shogi
08-10-2007, 13:20
4 месеца са защото не се виждате постоянно...Ако бяхте в 1 град каква е гаранцията, че не сте щели да си омръзнете..Колкото и да неискат да си признаят разстоянието винаги е проблем..Незнаеш човекът какво прави, къде е..с кой е и колко те лъготи..Това си не е работа..Рано или късно ще усетиш за какво става дума..НЕ, НЕ ТЕ ПЛАША! Наслаждавай се на това което имаш...наслаждавай се докато го чувстваш и докато го чувства той..

EuF
08-10-2007, 13:23
eeee.... samo 100 km
kakvo sa 100 km pred 500
:) ima i po zle ot tebe radvaite se i se obi4aite :smt006

sladichkata_14
08-10-2007, 13:31
Ми има разлика ДА!Знам го,но въпреки това му имам най-голямото доверие на света и знам че като се привере в 10:30(както всеки път O:) ) Знам че като го питам ще ми каже пък и познавам някой от приятелите му който сащо питам някой път :roll: Никога досега несъм го хванала да ме лъже и всъщост съм 100% сигорна че няма,а колкото до това дали щяхме да си омръзнем?Не мисля,по скоро щяхме да сме неразделни :smt008 Знам че някой не вярват,ама ще си се боря,защото го ОБИЧКАМ и искам да съм с него :!: Благодаря за коментари те Ви!

>>>46<<<
08-10-2007, 13:32
mili4ko blagodarqti za vsi4ko koeto napravi za men ti si celiqt mi jivot nemoga da jiveq bez teb mili4ko Obi4am te ujasno mn nikoga nesam obi4al nqkoq druga taka istinski sega milo znam kakvo e da obi4a6 edin 4ovek da mu vqrva6 nadqvam se nqkoi den mili4ko da ti kaja obi4am te v o4ite da te po4uvstvam da te pregarna da te celuna moga da kaja samo edno milo:OBI4AM TE!!!

Shogi
08-10-2007, 13:37
Маце..Година и половина бях неразделен с едно момиче..Подарих и живота си...Сега ми плюят във физиономията...И от всичко това разбрах, че колкото повече залагаш толкова повече боли накрая..Знай, че човек дава всичко от себе си само веднъж и само на 1 човек..А той знае ли го? А прави ли го? Всяко чудо има давност.. Колко точно е трудно да се каже..но за връзка на 100 км..Бъди реална!

08-10-2007, 13:48
OBI4AM TE!!!!

sladichkata_14
08-10-2007, 13:49
Реалист съм!Повярваи ми най-голямият,НО понякога,понягока......Обича го това е ще рискувам!Пък ако е писано ще съм щастлива,ако не,ще съм нещастна..Немога да живея без него,несъм се научила и неискам да се уча!Shogi може и да си прав,но понякога не искаш да слушаш никой,нито родителите,нито приятелите,нито хората който ти казват НЕДЕЙ,нито разума си...Слушам сърцето и докато той е с мен ще го обичам!Въпреки всичко.....!Вярвам че няма да ме нарани,а колкото до мен-и аз няма да го направя..Зарекох се и така ще бъде!Съжалявам за теб,но понякога трябва да вярваме повече!

Shogi
08-10-2007, 13:56
Хей маце..Прочети темата "Всичко отиде по дяволите.." Разбери моята история и ще ти стане ясно за какво говоря аз.. А твоето е даже малко по-сложно т.като в задачката има и разстояние..Не ти казвам да не обичаш човека..Не ти казвам да ме слушаш, знам че няма да го направиш...просто давай..но не всичко...остави си 1%, но да можеш да го дадеш на друг..Повярвай ми..И ми прочети темата..

Dead`Paladin
08-10-2007, 13:58
OBI4AM TE!!!!


:smt017 ............................ :smt005