PDA

View Full Version : Може ли...



Treselle_s
08-10-2007, 13:14
Искам да ви питам възможно ли е според вас едно 13-14 годишно момиче да изглежда секси... и могат ли тоновете грим да скрият детското му личице....една цигара в ръката може ли да го направи по-зряло изглеждащо? За всичко си има време и лошото е ,че все повече момичета не го разбират и стават съжалявам ,че така ще се изразя -преждевременно пораснали малолетни курви.... може да е малко грубо ,но в действителност май е така..... :smt017 :smt009

08-10-2007, 13:28
Искам да ви питам възможно ли е според вас едно 13-14 годишно момиче да изглежда секси... и могат ли тоновете грим да скрият детското му личице....една цигара в ръката може ли да го направи по-зряло изглеждащо? За всичко си има време и лошото е ,че все повече момичета не го разбират и стават съжалявам ,че така ще се изразя -преждевременно пораснали малолетни курви.... може да е малко грубо ,но в действителност май е така..... :smt017 :smt009

Съответното момиче както ти го описа просто може да стане единствено за смях и съжаление. Иначе зависи от възрастта. Един 13-14год. може да я сметне за секси, обаче някой на 18+ трябва да има проблеми в главата за подобна оценка.

DIVINE_TIME
08-10-2007, 13:28
Виж сега и аз съм против секса на ранна възраст,противно ми е само като си помисля,че 13 годишна пикла прави секс. Но ти или живееш в друг век,или в друг свят. Не виждаш ли как изглеждат днешните 13 14 годишни,не всички,но някои. Имат гърди,дупе,дълги крака... Има момичета,които дори и в лице не могат да бъдат оприличени като по-малки от 17 18 годишни. Пак казвам,не удобрявам тяхното поведение изобщо,но хайде да не казваме на бялото-черно ...

krem4et0
08-10-2007, 13:41
Предната вечер излязох на кафе с кака ми и като се прибирахме отдалече тя видя 1 наконтена мацка. Ама всичко й е на 6. Аз дето съм на 22 изглеждах направо дете. При все, че и панделка си бях сложила. Обаче тя от 20 метра каза, че е прокурорна(т.е. под 16). Като минах покрай мацето и му бидях бебешкото лице под тоновете грим........нямаше повече от 14. Отдалече беше ябаси мацката, ама в лице си личеше, че е малка. Не зная кака ми как позна. Все пак жената е на 30, а и каза, че над 17-18 момичетата рядко се обличат вече като магистралки.

thefreak
08-10-2007, 13:49
Искам да ви питам възможно ли е според вас едно 13-14 годишно момиче да изглежда секси... и могат ли тоновете грим да скрият детското му личице....една цигара в ръката може ли да го направи по-зряло изглеждащо? За всичко си има време и лошото е ,че все повече момичета не го разбират и стават съжалявам ,че така ще се изразя -преждевременно пораснали малолетни курви.... може да е малко грубо ,но в действителност май е така..... :smt017 :smt009
Възможно е, да.

08-10-2007, 13:59
abe da ti kaja takiva 14 godi6ni poznavam bratt na 17 nai malko izglejdat cici,tqlo,lice .. :)

FelisDirus
08-10-2007, 14:13
Предната вечер излязох на кафе с кака ми и като се прибирахме отдалече тя видя 1 наконтена мацка. Ама всичко й е на 6. Аз дето съм на 22 изглеждах направо дете. При все, че и панделка си бях сложила. Обаче тя от 20 метра каза, че е прокурорна(т.е. под 16). Като минах покрай мацето и му бидях бебешкото лице под тоновете грим........нямаше повече от 14. Отдалече беше ябаси мацката, ама в лице си личеше, че е малка. Не зная кака ми как позна. Все пак жената е на 30, а и каза, че над 17-18 момичетата рядко се обличат вече като магистралки.


То си личи.. наскоро видях нещо подобно. Някаква пикла на 13-14, облечена като фолк певица с високи токчета и ходеше като чапла милата.
Още тялото й не беше оформено дори, абе, жалка картинка.
Дожаля ми.. но и умрях от смях! :lol:

beb4o_bu
08-10-2007, 14:15
Вече са така нещата. Много големи изглеждат наистина... и то без грим дори. Аз не одобрявам стила "виж ква натокана пичка/ку*ка съм". Някои толкова парадират, че чак ми идва да ги заблъскам по улиците, сериозно. Това ми е най-отвратителното - отношението. И аз нося рокли и потничета и дънки и високи обувки, обаче не парадирам, не се изтъквам. Гледам си себе си... Познавам момичета, които са разбрани и не си броят получените комплименти в края на деня. Имат достатъчно пари, за да се облекат стилно и модерно, но когато ги погледнеш, не виждаш к**венско държание и простотии, лигавщини и претенции. Малко мозък трябва, за да се разбере.

Treselle_s
08-10-2007, 14:35
да затова пуснах темата....разбира се има и такива ,които изглеждат по-големи и по-развити от 16-17 годишни....говоря за тези момиченца ,които се опитват да изглеждат така ,а просто все още нямат физическите данни......наистина тях само мога да съжалявам :smt009

DIVINE_TIME
08-10-2007, 14:38
да затова пуснах темата....разбира се има и такива ,които изглеждат по-големи и по-развити от 16-17 годишни....говоря за тези момиченца ,които се опитват да изглеждат така ,а просто все още нямат физическите данни......наистина тях само мога да съжалявам :smt009
Аз съжалявам всички 12-13 годишни,които не си живеят безгрижно,а практикуват неща за възрастни...И също съжалявам свястните деца,които живеейки с тази измет,малко по малко,започват да се вписват в нея... :?

quench
08-10-2007, 14:40
само като погледна черепа на момичето и ми става ясно в коя възрастова група попада

тва няма как да го скриеш с грим и прически :twisted:

Joker™
08-10-2007, 14:45
abe da ti kaja takiva 14 godi6ni poznavam bratt na 17 nai malko izglejdat cici,tqlo,lice .. :)

Чернобил си оказва влиянието !!!

bebito0o
08-10-2007, 16:47
аз съм на 14 не изглеждам малка но не съм поредното курве ...иначе има ги такива..

bloodranger
08-10-2007, 16:53
само като погледна черепа на момичето и ми става ясно в коя възрастова група попада

тва няма как да го скриеш с грим и прически :twisted:
Nai-nakraq edin antropolog v foruma ](*,) ](*,)

malka_sladka i brutalna f
08-10-2007, 16:54
to 4e e vazmojno e vazmojno ama 4e e otka4eno tva e drug vapros

TIMEX
08-10-2007, 17:03
Виж сега и аз съм против секса на ранна възраст,противно ми е само като си помисля,че 13 годишна пикла прави секс. Но ти или живееш в друг век,или в друг свят. Не виждаш ли как изглеждат днешните 13 14 годишни,не всички,но някои. Имат гърди,дупе,дълги крака... Има момичета,които дори и в лице не могат да бъдат оприличени като по-малки от 17 18 годишни. Пак казвам,не удобрявам тяхното поведение изобщо,но хайде да не казваме на бялото-черно ...
Напално го подкрепям в на брат ми класа (на 13 е ) 7-ми клас има 2 путки викам му тез колко год са повтаряли бре ? тои ми вика (не са бре 94 са и аз само :shock: :-# ) абе хора аз съм на 21 тез ще кааиш че са поне на 17-18 те на 13 еми ко ви говоря.... Има обаче и някои имам 4увство 4е са на 10 :-D ама има и дет изглеждат на пове4е е едната има 100 См градна на 13 год еми ко ви говоря... (Лично я мерих ) само щях я иба и само брат ми влиза и вика абе братле таз от моя клас ве апак нии бяхме фр и бяхме фанали 1 басс колко и е ... и теи де Полука На 13 с цигара и грим може да изглежда на 18,но може и се изложи...