PDA

View Full Version : Вагинални гъбички



loshokote
08-10-2007, 13:40
Преди два месеца имах проблеми с бъбреците и ми предписаха да пия Поватинекс. След като започнах да го пия, ми се появиха гъбички.На 15 съм, и до сега не съм имала полов контаткт. Казах на майка ми, но тя не иска да ме заведе на генеколог, а ми каза да си правя промивки със сода :smt012 Кажете ми моля, с какво мога да ги махна, някакво мазила или нещо такова, което мога да си закупя от аптеката без рецепта. :|

`Death`Whore``
08-10-2007, 13:42
Промивки със сода? Аз си правя парна баня със сода...ако можеха да се правят промивки, щяха всички да си правят. Направо си сложи лимонена киселина във влагалището, та да умре всичко там. Вагиналните гъбички са няколко вида, а и може да е друга болест, засягаща половите органи. Да не говорим, че бъбреците и половите органи са свързани и е възможно да е от това - инфекцията да се е разпространила.

loshokote
08-10-2007, 13:50
Ами те тея гъбички ли са какво са, са по срамните устни и по клитора малко има, и смесвам вода със сода и така се мия, малко се махнаха, но не напълно. :smt012

`Death`Whore``
08-10-2007, 13:55
Гъбичките са във вагината предимно, не около нея. Ти и с вода можеш да ги отмиеш, ако става въпрос само за това. Но трябва да се лекуваш.
Твоето е като да слагаш пудра и фон де тен върху рана, за да я прикриеш...

08-10-2007, 14:52
trqbva da otide6 na ginekolog.ako maika ti ne iska da te zavede otidi pri li4niq si lekar i toi 6te ti dade napravlenie.

08-10-2007, 20:46
stana mi interesno za tezi promivki sus soda i voda.bihte li kazali dali ima efekt i za kakvo po to4no se izpolzva?kolko 4esto.. [-o<

`Death`Whore``
08-10-2007, 20:57
Такива промивки не се правят. Правят се промивки със смрадлика.

08-11-2007, 06:53
Naprotiv! PRomivki sas soda sa6to se pravqt i e dobre da se pravqt dori kogato nqma6 zabolqvane,a prosto taka za profilaktika.`Death`Whore`` mn te uvajavam, no tuk ne si prava. Tova mi go e kazvala dori gospojata po biologiq, koqto si razbira ot rabotata.

`Death`Whore``
08-11-2007, 07:04
Аз лично не бих рискувала без лекарско предписания. Само смрадлика бих посмяла.

Roxanna
08-30-2007, 07:33
smradlikata pomaga pri bqlo te4enie pri jenite,a za gabi4kite trabva da se lekuvat mn sa uporiti,znam ot li4en opit.na ginekolog idi,toi 6te ti predpi6e lekarstva.na men mi predpisa nqkvi vaginalni sve6ti4ki koito moje6 i bez recepta da si vzeme6,no trqbva da pie6 i hap4eta,i mazala.mn raboti.idi na genekolog toi 6te ti predpi6e nujnite lekarstva