PDA

View Full Version : Аз и най-добрата ми приятелка



MyLiVeStIlE
08-10-2007, 14:23
zna4i pri mene e ebasi strannata istoriq ahah zna4i mianlata zima si namerih nova kompaniq shoty starata mi se azpadna ta taka kompniqta mi se sustoi ot 8 momi4eta i 2 mom4eta (dali ne ni e gotino :D :D ) i nali kato se zaoznahme imashe edno momi4e koeto shte nareka X ot kompaniqta deto vaobshte ne si obshtuvahme i ne kontaktuvahme no dodie edin moment v koito s X po4nahme mn da si kontaktuvame i stana edna slu4ka v 1 diskoteka nali edna macka ot kompaniqta koeto shte nareka V se zabi s edin moi star fr i nali az kazah na momi4eto X 4e mom4eto det se zabi snego V ne e stoka v smisal predi e bil narkoman i trevoman..sega nz i predopredih X da ne kazva na V za minaloto na tfa mom4e shoty neiskah ims e burkam v otnosheniqta no X kaza na V za tfa i s X mn lo6o se skarahme ne si govorehme oklo 2 sedmici no nali sme ot 1 kompaniq i sednahme 1 ve4er i si izqsnihme i togava X mi kaza kolko mn ozna4avam za neq i ot taq slu4ka ni es X adski mn po4nahme da se sblijavame i sega sme best frds...nooo istoriqta ne sfurshfa do tuk nali s X izlizhme sekid en v produljenie na 1 mesec smao dvamata i nali se gushkahme po peikite celufki po buzata ala bala raznasqne na kon4e is ekfi takiva i 1 ve4er bez da se usetim po4nahme da se natiskame...i sled taq ve4er reshihme pak da sme samo fr i da zaabravime taq slu4ka noo tfa produlji 10 dena nikoi ot kompanqita neznae i do sega i se nadqvam ida ne uznaqt i reshihme sled 10 dena takiva lubovni aferi si4ko da priklu4i i sega pak sme best frds slu4valo li vi se e i na vas takov aneshto ili samo na mene mi se lsu4vat takiva filmi :? :-s :-s :-s ?!
P.S mersi mn na horata det pro4etoha taq istoriq...!!


Moderated by krem4et0
т.1 и т.7 от Правилата на форума!

Sweet_StraWbeRrY
08-10-2007, 14:30
samo malko ne svanah...i dvete ste momi4eta i X i ti li?6ot ne6to suvsem se oburkah :D???

myni4ko_glypa4e
08-10-2007, 14:34
zna4i pri mene e ebasi strannata istoriq ahah zna4i mianlata zima si namerih nova kompaniq shoty starata mi se azpadna ta taka kompniqta mi se sustoi ot 8 momi4eta i 2 mom4eta (dali ne ni e gotino :D :D ) i nali kato se zaoznahme imashe edno momi4e koeto shte nareka X ot kompaniqta deto vaobshte ne si obshtuvahme i ne kontaktuvahme no dodie edin moment v koito s X po4nahme mn da si kontaktuvame i stana edna slu4ka v 1 diskoteka nali edna macka ot kompaniqta koeto shte nareka V se zabi s edin moi star fr i nali az kazah na momi4eto X 4e mom4eto det se zabi snego V ne e stoka v smisal predi e bil narkoman i trevoman..sega nz i predopredih X da ne kazva na V za minaloto na tfa mom4e shoty neiskah ims e burkam v otnosheniqta no X kaza na V za tfa i s X mn lo6o se skarahme ne si govorehme oklo 2 sedmici no nali sme ot 1 kompaniq i sednahme 1 ve4er i si izqsnihme i togava X mi kaza kolko mn ozna4avam za neq i ot taq slu4ka ni es X adski mn po4nahme da se sblijavame i sega sme best frds...nooo istoriqta ne sfurshfa do tuk nali s X izlizhme sekid en v produljenie na 1 mesec smao dvamata i nali se gushkahme po peikite celufki po buzata ala bala raznasqne na kon4e is ekfi takiva i 1 ve4er bez da se usetim po4nahme da se natiskame...i sled taq ve4er reshihme pak da sme samo fr i da zaabravime taq slu4ka noo tfa produlji 10 dena nikoi ot kompanqita neznae i do sega i se nadqvam ida ne uznaqt i reshihme sled 10 dena takiva lubovni aferi si4ko da priklu4i i sega pak sme best frds slu4valo li vi se e i na vas takov aneshto ili samo na mene mi se lsu4vat takiva filmi :? :-s :-s :-s ?!
P.S mersi mn na horata det pro4etoha taq istoriq...!!


Moderated by krem4et0
т.1 и т.7 от Правилата на форума!
Кажи си пола щото и аз не разбрах.......

AliceSw
08-10-2007, 14:35
оф, да случва се особено често, най-малкото докато ти е обяснявала какво значиш за нея, надали е имала предвид приятел

08-10-2007, 14:42
spored men toq deto pi6e temata e mom4e,a X e momi4e. :-k

MyLiVeStIlE
08-10-2007, 14:51
ahahha az sam momi4e a X i V sa momi4eta ahah

08-10-2007, 14:54
MyLiVeStIlE pogledni vnimatelno kakvo napisa v posledniq si post. :roll:
posledno momi4e li si?

MyLiVeStIlE
08-10-2007, 14:55
omg mn sam zle az sam MOM4E

Dianataaaaaaa
08-10-2007, 15:12
A na kolko godinki si ?

MyLiVeStIlE
08-10-2007, 15:15
16

:):):):)
08-10-2007, 16:57
може да се каже че ми се е случвало нещо подобно. Но не свърши по този начин, защото приятелката ми просто ме спря. Отношенията ни се нормализираха, но ако не ме беше спряла дълбоко се съмнявам че отношенията ни щяха да са както преди. :)

bebito0o
08-10-2007, 18:45
аз пък помислих че писателя е момиче а Х момче.... :lol:

LaDy_DaQnA
08-10-2007, 19:13
:D razbrah mom4e si evala...ta otnosno temata za 1 mesec mesec i ne6to ne smqtam 4e mojete da sbilijte do tolkova s edin 4ovek 4e da go nare4e6 best friend a? kak misli6 po vyprosa?a moje6 li da mi obqsni6 za tebe kakva e razlikata mejdu freind i best friend? mersi inu4e se slu4vat takia filmi mejdu best frends....oh dano na men ne mi se slu4i 4e togaa moi da padne nqkoi meteorit da stro6i zemqta

feli7o_
08-10-2007, 19:29
:smt006 ami spored mene na mn xora se e sly4valo da se sblijat do takava stepen s svoite best fr i posla da se pravat 4e ni6to ne e stanalo ne si samo ti spox... :wink:

Dead`Paladin
08-10-2007, 19:42
не разбрах какво искаш от нас ? или просто ни се хвалиш ,че си се натискал с момиче?

tuzaro
08-10-2007, 20:01
аз тъй кат съ проЗ и кат чета тва нещо и си мисла че са момичета и за тва разправя кво да правят ама кат каза че е момче и то на 16 просто незнам кво да кажа явно е изостанал малко с побертета щом пита нас кво да прави...пак щом са си приятели да се фашат пък квот стане и аз съм попадал в такъв филм и беше голям смях :lol:

sladko_dete
08-10-2007, 22:52
Е, то не може просто така ай тая вечер да се гушкаме, да се натискаме, и от утре все едно нищо не е било ...

_Imaginary_girl_
08-11-2007, 03:06
Че на мен ми се случват постоянно такива работи
с моя бест фр да го опипвам или нещо такова,но
всичко си е на майтап,ей така ...
това,което искам да ти кажа е,че зависи дали
ИМАШ ЧУВСТВА към тва момиче!Тогава нещата са различни :wink:

babyy
08-11-2007, 04:23
az s moq best friend tolkova se sblijihme, i nakraq imahme super 4uvstva kum edin drug i se izebahme..oba4e toi zamina za italiq sled tova... =\ i skoro nqma da go vidq

babyy
08-11-2007, 04:29
az s moq best friend tolkova se sblijihme, i nakraq imahme super 4uvstva kum edin drug i se izebahme..oba4e toi zamina za italiq sled tova... =\ i skoro nqma da go vidq

GaBiTyYy
08-14-2007, 12:19
Az teka i ne sxavanah koi kakuf e ama nema zna4enie karai da e veselo :smt005

MayKyTy
08-14-2007, 12:24
Добре де твоята история си има край за какво точно ни питаш ????

Erica
08-14-2007, 14:37
тая история прилича повече на задача по математика....,за малко си помислих че съм в час по математика... :)
Е хубаво било човек да си припомни ученическите години =;