PDA

View Full Version : Страх ме е - фимоза



Kaloyan
08-10-2007, 17:15
Здравейте, на 15 години съм и съм от София
от малък имам проблем с члена ми, който не може да се уголи напално, тоест , като си го надървя не мога да си го дръпна докрай!
До някъде мисля, че това ще си остане така и ме е адски страх, какво може да се случи
Опитвам се лека полека да си го дръпвам назад, но боли много ! Като малък ме водиха на лекар и ме болеше адски много и от тогава съм наплашен доста дори да не ми е надървен си го обелвам, но като си пипна глвичката ми е неприятно усещането!
Всички приятели ми го правят а аз не мога дори да си го дръпна назад! Моля ви помогнете ми по някакъв начин... някой ако знае как мога да оправя проблема ще съм много щтастлив ! ;( на тази възраст хормоните ми са ужасни ! Моля ви ако някой знае как , или да ми даде идея ще съм му благодарен ! Благодаря ви !

Поправено от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

PoPPy
08-10-2007, 17:22
Здравейте, на 15 години съм и съм от София
от малък имам проблем с члена ми, който не може да се уголи напално, тоест , като си го надървя не мога да си го дръпна докрай!
До някъде мисля, че това ще си остане така и ме е адски страх, какво може да се случи
Опитвам се лека полека да си го дръпвам назад, но боли много ! Като малък ме водиха на лекар и ме болеше адски много и от тогава съм наплашен доста дори да не ми е надървен си го обелвам, но като си пипна глвичката ми е неприятно усещането!
Всички приятели ми го правят а аз не мога дори да си го дръпна назад! Моля ви помогнете ми по някакъв начин... някой ако знае как мога да оправя проблема ще съм много щтастлив ! ;( на тази възраст хормоните ми са ужасни ! Моля ви ако някой знае как , или да ми даде идея ще съм му благодарен ! Благодаря ви !

Трябва да те резнат, сеш се?

08-10-2007, 17:26
dobre de ne iskam da me rezvat se6 se :D
ne moje li nqkvo mazilo tam dea znam basi mnogo e gadno

`Death`Whore``
08-10-2007, 17:29
А не може ли с едно хапче да ми се коригира късогледството? :roll:

PoPPy
08-10-2007, 17:29
Не мисля, че ще ти е приято да си го режеш с ножица.

Наистина ходи на лекар.

08-10-2007, 17:49
ne we are bez 6egi pls :S

`Death`Whore``
08-10-2007, 17:52
Беше ирония...но ти явно не я схвана :)

08-10-2007, 17:57
v momenta man ne moga da mislq kvo li ne super me e hvanala panikata za vsi4ko ;S

thefreak
08-10-2007, 18:24
Не мисля, че ще ти е приято да си го режеш с ножица.

Наистина ходи на лекар.
Стига праща хората по лекари, па ти...

Здравейте, на 15 години съм и съм от София
от малък имам проблем с члена ми, който не може да се уголи напално, тоест , като си го надървя не мога да си го дръпна докрай!
До някъде мисля, че това ще си остане така и ме е адски страх, какво може да се случи
Опитвам се лека полека да си го дръпвам назад, но боли много ! Като малък ме водиха на лекар и ме болеше адски много и от тогава съм наплашен доста дори да не ми е надървен си го обелвам, но като си пипна глвичката ми е неприятно усещането!
Всички приятели ми го правят а аз не мога дори да си го дръпна назад! Моля ви помогнете ми по някакъв начин... някой ако знае как мога да оправя проблема ще съм много щтастлив ! ;( на тази възраст хормоните ми са ужасни ! Моля ви ако някой знае как , или да ми даде идея ще съм му благодарен ! Благодаря ви !
Дърпаш и пискаш, тва е.
Ще боли много, ама само веднъж ако го направиш както трябва.

П.П. Преди да си пуснал продължението на темата: "Пениса ми кърви", да те предупредя, че може да покърви малко.

08-10-2007, 18:29
omg ! abe ne me interesuva we 6te go opravq samo da ne mi rejat tam



Sorry na moderatorite za latinskiq post !

08-10-2007, 18:31
Chuh 4e imal nqkakvo mazilo i to pomagala i nekvi hap4eta ? Moje li da mi razkajete ako ima takiva i kakso se pravi !?

Impressive
08-10-2007, 18:58
И аз чаках, чаках, но проблема не се оправя сам.
Наскоро ме резнаха, това е жестоката истина.

belerofone
08-10-2007, 19:13
Не мисля, че ще ти е приято да си го режеш с ножица.

Наистина ходи на лекар.
Стига праща хората по лекари, па ти...

Здравейте, на 15 години съм и съм от София
от малък имам проблем с члена ми, който не може да се уголи напално, тоест , като си го надървя не мога да си го дръпна докрай!
До някъде мисля, че това ще си остане така и ме е адски страх, какво може да се случи
Опитвам се лека полека да си го дръпвам назад, но боли много ! Като малък ме водиха на лекар и ме болеше адски много и от тогава съм наплашен доста дори да не ми е надървен си го обелвам, но като си пипна глвичката ми е неприятно усещането!
Всички приятели ми го правят а аз не мога дори да си го дръпна назад! Моля ви помогнете ми по някакъв начин... някой ако знае как мога да оправя проблема ще съм много щтастлив ! ;( на тази възраст хормоните ми са ужасни ! Моля ви ако някой знае как , или да ми даде идея ще съм му благодарен ! Благодаря ви !
Дърпаш и пискаш, тва е.
Ще боли много, ама само веднъж ако го направиш както трябва.

П.П. Преди да си пуснал продължението на темата: "Пениса ми кърви", да те предупредя, че може да покърви малко.

Очарователно....Със същия успех може и едно момиче да си спука химена....Препоръката ти е крещящо шашава....Та нали ако прокърви след ден ще има инфекция....

Въпрос към Гост....Ходил си на лекари , пишеш в поста....А ще споделиш ли какво са ти констатирали....И после.....как реши , че е фимоза...Това не е заболяване , с което се раждаш.....Котео ме води до следващия въпрос....До сега успявал ли си да си оголиш пениса....Ако отговора е не значи със сигурност не е фимоза....Ако е да има само един начин да се коригира и това е да те обрежат.....

Поздрави...

08-10-2007, 19:32
ami da ogolvam si bez problemi penisa v ne nadarveno sastoqnie prosto mi e trudno da si go ugolq v tvardo (stigam do sredata i po4va da boli i spiram)
Ne iskam da si reja ni6to, za6toto sled tova stava kakvo li ne i ne e mnogo got!
Mislq,4e e Fimoza, za6toto koji4kata mi e malko mani4ka ... ako me razbira6

:?

belerofone
08-10-2007, 19:41
ami da ogolvam si bez problemi penisa v ne nadarveno sastoqnie prosto mi e trudno da si go ugolq v tvardo (stigam do sredata i po4va da boli i spiram)
Ne iskam da si reja ni6to, za6toto sled tova stava kakvo li ne i ne e mnogo got!
Mislq,4e e Fimoza, za6toto koji4kata mi e malko mani4ka ... ako me razbira6

:?

Така...Фимоза не е защото тя се образува при натрупване на т.нар смегма и едни куп НЕ ГОТ бактерии....Това предизвиква "залепяне" на препуциума ти или въпросната "кожичка" обратно за короната на главичката на пениса....
Това което ти ми казваш е че не можеш да си го оголиш САМО ако е надървен....НАЛИ ТАКА....Което означава , че кожата ти е тясна....КОтео води до операция....Аз лично не миждам от какво се притесняваш ....Ако е фимоза за твое успокоение пак ще те оперират....ДАно да греша в това котео съм написъл но това е воето виждане...

Поздрави...

08-10-2007, 19:53
LELELELE 4ovek uspokoime super mnogo seriozno , ot 2 dena tarsq informacii i taka na tataka i se napla6ih super mnogo ot izkazvaniq " spoks 6te te rejat , ne e bolka za umirane " ;( ne iskam
ne moga da si go ogolq da ako tova e problema kakva e operaciqta moje6 li da mi kaje6 , kakvo predstavlqva :S Izvinqvai prosto sam zagrijen za sebe si v toq moment

belerofone
08-10-2007, 20:07
Със сигурност си загрижен....ОН нямам идея процедурно как протича операцията....По принцип това което знам е , че 20-30 мин е опареция при фимоза....Тогава пениса се обрязва....Това е рутинна операция и при нея се прилага местна упойка....Преполагам , че същото ще ти бъде направено и на теб ....Понеже стеснението на препуциума се е случило веднъж а ти не знаеш каква е причината е напълно възможно да се случи отново....

П.С.Обрязването си има и приимущество пич....Смъква ти прага на чувствителността на пениса и така няма да имаш проблем с издръжливостта....

Поздрави от мен и споко всичко има оправия.....

08-10-2007, 20:32
ne iskam da mi obrazvat ni6to ;(
basi mnogo gadno we nqma da spa sega lele ...
dobre we nqma li operacii ili nekvi 6*bani lekarstva deto da pomagat v toq vid we ne e tolkoz seriozno za nekvo obrqzvane prosto ;( edva li e takav problem i da stigame 4ak tolkova dale4...

Ako trqbva 6te si kontroliram onaq rabota, no nqma da si napravi obrqzvane..
Hora koito go imat kazvat, 4e ne use6tat po4ni ni6to ... i jenata svar6vala predi tqh
Vsi4ko zagrubqvalo i go pravili po 5 chasa dokat im stane basi ! Nqma da stane ako trqbva v Pirogov 6te otidq mamka mu nema da stavam kato nekoi
prost Tur4in ( da me pro6tavat )

Nqma li nekvi lekarstva, mazila drugi operaciii, drugi re6eniq ..

belerofone
08-11-2007, 09:11
ne iskam da mi obrazvat ni6to ;(
basi mnogo gadno we nqma da spa sega lele ...
dobre we nqma li operacii ili nekvi 6*bani lekarstva deto da pomagat v toq vid we ne e tolkoz seriozno za nekvo obrqzvane prosto ;( edva li e takav problem i da stigame 4ak tolkova dale4...

Ako trqbva 6te si kontroliram onaq rabota, no nqma da si napravi obrqzvane..
Hora koito go imat kazvat, 4e ne use6tat po4ni ni6to ... i jenata svar6vala predi tqh
Vsi4ko zagrubqvalo i go pravili po 5 chasa dokat im stane basi ! Nqma da stane ako trqbva v Pirogov 6te otidq mamka mu nema da stavam kato nekoi
prost Tur4in ( da me pro6tavat )

Nqma li nekvi lekarstva, mazila drugi operaciii, drugi re6eniq ..

Стана ми ясно , че имаш панически ужас от операцията ....Това , което съм чел в интернет е , че лекарството Дефламол помага....Имай предвид , че това е лакарство което се прилага при изгаряния и зачервявания....Не знам дали действа при такова заобляване....Нито знам какви странични ефекти може да има....МОже да си алергичен.....Не прави нищо прибързано.....Това съм го срещал и по други форуми и заради паниката ти го споделям....Аз смятам , че си е доста идиотско.....
Ако говориш руски погледни този сайт....http://www.fimoz.narod.ru/
Ако не говориш мога да ти го преведа в някой от следващите постове....или на ЛС....
Ами мисля , че се изчерпаха вариантите....

Поздрави....

user123
08-11-2007, 11:06
Анонимко май смелостта ти е съезмирима с тази на момичетата .Стегни се малко и отивай да те оперират ....Това е нищо и никаква процедура ,операция е пресилено да се каже според мене защото съм минал по този път не отдавна .

TheBoss
08-11-2007, 11:12
ne me e strah ot operaciqta !
ne iskam da me obrqzvat !!! iskam da sam si kato ostanalite pi4ove :S
ne sam vzel merki na vreme ok !
Pitam nqma li drug na4in osven s operacii ! e tva mi e misalta
operaciq za ne6to drugo ili mazilo samo da ne e obrqzvane !
E tva e si4ko ](*,)

user123
08-11-2007, 11:17
според мене обрязването е единствения начин .....Аз съм обрязан вече от 1 месец и мога да ти кажа,че така се чувствам много по добре ,даже ме е яд че не съм се обрязал по рано :wink: В момента секса е в пъти по добър от преди :mrgreen: :D

user123
08-11-2007, 11:22
и не дей лъга че не те е страх :!: ......след като си сложил име на темата "Страх ме е - фимоза" :-D :-D :-D

TheBoss
08-11-2007, 11:24
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

за да привлеча внимание ;)

Btw чувството не е ли по-малко ;(

kiro89sf
08-11-2007, 15:42
Здрасти, ако ще се оперираш се приготви за болка,
но няма страшно. Резултатът ще е хубав.
Имах същия проблем, но се оперирах преди 2 седмици :)

duron123
08-11-2007, 17:50
не му мисли а се обрязвай 8) чакаме те в клуба на рязаните пушки както се беше изразила преди време една мацка в този форум за обрязаните :-D :-D :-D :-D :-D

BoRo___
09-30-2007, 23:32
И аз имах същия проблем....наистина мн гадно.И така всеки път докато се къпех леко по леко си отлепях кожичката(боли ама ко да прая не ми са ходи на лекар)....и накрая го оправих...Никига не съм ходил на лекър-за такава тема....но все пак сам реших проблема.....

pepitaaa
09-30-2007, 23:40
Пише се лекАр ](*,) ](*,) ](*,)