PDA

View Full Version : Изметнах си ръката



08-10-2007, 17:44
Да вдигна една кофа с вода си изметнах ръката.Сега рамото ми е подуто и ме боли.Мазах се с крем от рода на фастум гел,но нищо не става.Кажете какво да правя-компреси ли или някакви мехлеми ,за да ми мине без лекарска помощ.

PoPPy
08-10-2007, 17:48
К'ви сте вие, бе?

Ходи на лекър. Няма да ти мине без лeкaрска намеса.

08-10-2007, 17:51
К'ви сте вие, бе?

Ходи на лекър. Няма да ти мине без лeкaрска намеса.
E,хубаво де.Преди време една моя позната беше в подобно състояние и един лекар искал да й реже ръката.Друг пък й изписал медикаменти и кремове за над 70 лв и нищо.

thefreak
08-10-2007, 18:18
Да..... искал да и реже ръката, замалко да се вържа...
Ако се подува и боли, има 3 опции.
1.Ставата е изкълчена, купуваш си крем против отоци или съсиреци, няма последствия.
2. Ставата е изметната и ще има нужда от наместване и/или е пукната кост в близост до ставата.(нужна лекарска намеса ако е изметната, но ако е пукната само, ще зарасне)
3. Ако се подуе дотолкова, че се обездвижи и боли ужасно.... Ясно е къде трябва да отидеш, а там ще ти кажат какво точно ти има(лекар имам предвид.)

08-10-2007, 18:36
Да..... искал да и реже ръката, замалко да се вържа...
Ако се подува и боли, има 3 опции.
1.Ставата е изкълчена, купуваш си крем против отоци или съсиреци, няма последствия.
2. Ставата е изметната и ще има нужда от наместване и/или е пукната кост в близост до ставата.(нужна лекарска намеса ако е изметната, но ако е пукната само, ще зарасне)
3. Ако се подуе дотолкова, че се обездвижи и боли ужасно.... Ясно е къде трябва да отидеш, а там ще ти кажат какво точно ти има(лекар имам предвид.)
Бебо,трябва нещо да ти призая.Не аз,а баба ми си изметна ръката.Не го казаха,нито написах,защото може да се измеете.След 3-4 часа заминаваме на море и я оставям тук.Нито мога да ида до аптеката,нито мога да я заведа на лекар. :smt010

thefreak
08-10-2007, 18:41
Е и?

08-10-2007, 18:56
Е и?
Ти си безчувствен педал,баба е скъпа за мен! :evil:

KiFy
08-10-2007, 19:12
Е и?
Ти си безчувствен педал,баба е скъпа за мен! :evil:


Ми като ти е скъпа заведи я на лекар ве "бебо" :lol:

thefreak
08-10-2007, 19:14
Ти нямаш време даже да я заведеш на лекар, о толкова скъпата си баба.
Чудно кой е по-безчувствен....

08-10-2007, 19:32
Ти нямаш време даже да я заведеш на лекар, о толкова скъпата си баба.
Чудно кой е по-безчувствен....
Педал,през няколко часа заминавам на море,как да я заведа на лекар бе?Нямам кола,освен да карам рейса към 1-2 нощеска да я закара на бърза помощ и след т'ва да тръгне към Созопол.Жал ми е за баба,но нямам избор.На около 45 мин. живее една мед.сестра,пенсионирала се преди 2-3 години и там казах на баба да върви утре.Мършав педал,я си мери думите-ти си безвувствен

08-10-2007, 19:33
Е и?
Ти си безчувствен педал,баба е скъпа за мен! :evil:


Ми като ти е скъпа заведи я на лекар ве "бебо" :lol:
Как бе,пичко?Немам кола и заминавам на море?! :evil:

KiFy
08-10-2007, 19:35
Еми таксита има пич за тая работа.. :lol:

08-10-2007, 19:53
Еми таксита има пич за тая работа.. :lol:
И кво като има ? Мен ме е страх да се возя при некви ненормалници. :roll: Оф,кво ли се разправям с вас?Но до 1 часа има време,така че ще си поспорим до тогава. :smt010

KiFy
08-10-2007, 20:09
Било го страх.. абе глупости! Защо ли имам чувството, че темата е е*авка някаквА...

thefreak
08-11-2007, 11:26
Ти нямаш време даже да я заведеш на лекар, о толкова скъпата си баба.
Чудно кой е по-безчувствен....
Педал,през няколко часа заминавам на море,как да я заведа на лекар бе?Нямам кола,освен да карам рейса към 1-2 нощеска да я закара на бърза помощ и след т'ва да тръгне към Созопол.Жал ми е за баба,но нямам избор.На около 45 мин. живее една мед.сестра,пенсионирала се преди 2-3 години и там казах на баба да върви утре.Мършав педал,я си мери думите-ти си безвувствен
Ти си пълен бауш.
Няма друго за казване.