PDA

View Full Version : Това изневяра ли е ?



Отчаяно момиче
08-10-2007, 19:38
С приятеля ми сме от няколко месеца заедно,много даржим един на друг и се обичаме.Сега той е при баща си и е в друг град (разведени родители),и днес ми каза че щял да излиза с една негова приятелка.....Много се притеснявям и незнам какво да направя.Случвало ли ви се е и на вас и как сте реагирали !!!

`Death`Whore``
08-10-2007, 19:40
Разбира се, че не е изневяра. Замисли се - ако мислеше да прави нещо с нея, щеше да каже, че излиза с приятел. А щом си признава, че излиза с момиче, значи е просто излизане с приятелка.

08-10-2007, 19:41
Ква изневяра ма ти луда ли си,обичаш го пък не спираш да мислиш дали няма да ти изневери..ако толкова го обичаше нямаше да се съмняваш в него,а ако той те обича няма да направи нищо,с което да те нарани !

П.С. Имай повечко доверие на приятеля си ! Ако го заслужава разбира се.

KiFy
08-10-2007, 19:41
Не се притеснявай чак толкова много.. може да му е стара приятелка ( не говоря за старо гадже!) и да се видят... в това няма нищо лошо. Ако той те обича, както казваш, няма нищо да направи(т.е. да ти изневери, както си мислиш). :roll:

love_actually
08-10-2007, 19:41
дам много пъти даже,първо реагирах много дстро но той ми обясни че са само приятели и просто си говорят.не се притеснявай и ако не ти е давал поводи да не му вярваш го остави да си излиза но ако толкова те притеснява говори с него :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

DIVINE_TIME
08-10-2007, 19:42
Една връзка се гради на доверие,следователно този факт не би трябвало да те притеснява,въпреки че е нормално да не ти бъде приятно!

08-10-2007, 19:45
Няма за какво да се притеснява6

08-10-2007, 20:03
bojee ti puk gluposti ne badi revniva(to nqma ot kakvo de) ti ako izlezne6 s nqkoi star pritel(mom4e)6te izneveri6 li..??!? ne mislq :!: :!: :!:

08-10-2007, 20:09
i az n emislq 4e e iznevqra taka de daje ako misle6e da ti izneveri moje6e i izob6to da ne ti kazva 4e 6te izliza s nqkogo 6tom e i v drug grad uspokoi se nali mn se obi4ate :)

FelisDirus
08-10-2007, 20:35
Абе, я стига си параноясвала за глупости! Ще изтормозиш горкото момче.. и чак пък отчаяна.. какво толкова? Ще пие кафе с приятелка!

Ами, да, случвало ми се е много пъти и естествено нямам нищо против това.
Извинявай, но ти 13 имаш ли? :-s


П.С.
Нищо лично, просто не харесвам (твърде меко казано) ревниви хора, ограничаващи свободата на партньора си по какъвто и да е било начин.

Nicy
08-10-2007, 20:45
не,не е изневяра
пък и ако си сигурна в него,че не би направил такова нещо(макар че човек не може да бъде сигурен за нищо)няма от кво да се притесняваш :wink:
може пък някакъв повод да ти е дал,за да си мислиш така..не те знам :smt017

бтв самата аз съм в друг град и днес се видях с един стар приятел... а гаджето ми го няма ...

free_spirit
08-10-2007, 21:40
:lol: ,Божкееее,ако с моя се ревнувахме за такива работи....надали щяхме да сме заедно-никой не може да ограничава свободата на другия ,а и не може да си следим стъпките нон-стоп,т'ва е лично пространство-дори според мен не е нужно да ти обяснява с кой ще излиза,наистина трябва да си имате повече доверие-щото иначе ше се карате за глупости...и -т'ва е много далеч от изневярата :roll:

spark_94
08-10-2007, 21:46
Мога само да кажа ,че тази тема не е за тук а за Любов :smt017 :smt012

buba01
08-10-2007, 22:15
mi moqt priqtel e izlizam na kafe s biv6a negova no ve4e godina sme zaedno... i si4ko e ok!!estestveno sam pritesnena kogato izliza s drugo momi4e no ne go pokazvam prosto mu imam doverie \:D/

08-10-2007, 22:18
С приятеля ми сме от няколко месеца заедно,много даржим един на друг и се обичаме.Сега той е при баща си и е в друг град (разведени родители),и днес ми каза че щял да излиза с една негова приятелка.....Много се притеснявям и незнам какво да направя.Случвало ли ви се е и на вас и как сте реагирали !!!
Момиче, ако е изневяра въобще е нямало да знаеш, че ше излиза :lol:

eXtRaoRdinaRy
08-10-2007, 22:18
Не! Това не е изневяра.Това, че ще излиза с друго момиче не означава , че има някакви намерения към нея.Може би отдавна не са се виждали или знам ли..,но в никакъв случай не е изневяра.. :roll:

alkobalko
08-11-2007, 08:25
Трябва да имаш повече доверие на приятеля си. В това, че излиза с приятелка няма нищо лошо. Никой не е казал, че ще прави нещо с нея. А ако щеше, не ми се вярва да ти каже, че излиза с нея.

08-11-2007, 14:07
познавам хора който като ходят да мърсуват, казват на гаджето че излизат с друга компания на кафе и диско и онези си мислят че няма нищо а те са си с чиста съвест според тях, щото били казали

всякакви хора има, ти си го познаваш твоя какъв е

menta_loverka
08-11-2007, 14:09
V nikakuf slu4ai tva ne e iznevqra ako smqta6e da ima ne6to m/u tqh ne bi ti kazal az 6tot sum gadna ponqkoga :twisted: bih izleznala s nqkoi moi fr i da mu kaja da vidq toi kak bi reagiral

08-11-2007, 14:19
V nikakuf slu4ai tva ne e iznevqra ako smqta6e da ima ne6to m/u tqh ne bi ti kazal az 6tot sum gadna ponqkoga :twisted: bih izleznala s nqkoi moi fr i da mu kaja da vidq toi kak bi reagiral

внимавай че ако си с някой ревнивец може да направиш някоя троянска война :P

Violenza
08-11-2007, 14:20
Ти не излизаш ли с момчета?

TIMEX
08-11-2007, 17:19
С приятеля ми сме от няколко месеца заедно,много даржим един на друг и се обичаме.Сега той е при баща си и е в друг град (разведени родители),и днес ми каза че щял да излиза с една негова приятелка.....Много се притеснявям и незнам какво да направя.Случвало ли ви се е и на вас и как сте реагирали !!!
Не мислиш мила ти ако се разходиш с някои момче кфо тфа ще е изневяра ли ? Не е ест ...

koalka
08-11-2007, 17:22
Разбира се, че не е изневяра. Замисли се - ако мислеше да прави нещо с нея, щеше да каже, че излиза с приятел. А щом си признава, че излиза с момиче, значи е просто излизане с приятелка.Да, именно.Решил е, че ще ти каже истината и няма какво да крие.Не мисля, че имаш повод за притеснение.Радвай се. :wink:

TheLastGuard
08-11-2007, 22:25
С приятеля ми сме от няколко месеца заедно,много даржим един на друг и се обичаме.Сега той е при баща си и е в друг град (разведени родители),и днес ми каза че щял да излиза с една негова приятелка.....Много се притеснявям и незнам какво да направя.Случвало ли ви се е и на вас и как сте реагирали !!!

Ужас изневяра паника стрес ходи я убий той ти изневерява 100% тая иска да ти го открадне.
Абе защо не го водиш на каишка ще ти е по лесно.
Ама това е тъпо бе ако наистина държи на теб няма да стане нищо в противан случй се лъжеш.
Пък и щом ти е казал въобще значи поне няма да излезе с нея с тази нагласа така че споко :)