PDA

View Full Version : към момичетата: тя се крие, а защо ?



08-10-2007, 19:48
Запознах се с момиче, по нейна инициатива, от друг град, писахме си доста и се срешнахме няколко пъти и за мен поне всичко беше върховно и естествено се влюбих до уши, че и повече. Принципно и аз и тя имаме възможности да сме заедно, обаче от известно време насам нещо ми се покрива и си намира различни оправдания, показал съм и че дъжа много на нея, изказал съм си чувствата и мисля че за пръв път съм се държал както подобава с момиче, бях мил, нежен и внимателен и всички лиготии които изисквате. Постарах се в и секса колкото можах, та питам аз женската част, какво би ви накарало да се отдръпнете така изведнъж, освен ако не е забила някой друг и не иска да ми го каже ???

Dead`Paladin
08-10-2007, 19:51
типично за жените.....когато им кажеш за чуствата си и бягат или се крият....пуста им работа :smt011

08-10-2007, 19:54
Аз лично се плаша от връзки. Като съм 1 месец с някого и очвам да превъртам, че това е. Свърши се, оставам с този човек докрая на живота ми. А всъщност кагато намерих идеалният - много беше пристрастен, чак ме дразнеше, че толкова ми угажда и всичко му е както трябва.

Може да се е стреснала. Бих те посъветвала да я питаш директно, но се сещам как се вбесявах като ситуацията беше същата с гореспоменатия човек. Остави я малко и изчакай тя да ти се обади. Може пък да има някакви проблеми....

tuzaro
08-10-2007, 19:54
ми сигурно тва е станало....забила е някой друг...

pitan4icata
08-10-2007, 19:56
oo pri4inite moje da sa mnogo... moje da se e zamslila i razubedila 4e iska da e steb,moje da e sre6tnala drug, moje da se e otkazla ili da iska svoboda,moje dori tva koeto pravi6 da ne i haresva.. i taka natatak naistina mn ne6ta .. I samo tq znae otgovora na vaprosa ti nai dobre q popitai i q pomoli da e iskrena .. uspeh!

KiFy
08-10-2007, 20:04
Запознах се с момиче, по нейна инициатива, от друг град, писахме си доста и се срешнахме няколко пъти и за мен поне всичко беше върховно и естествено се влюбих до уши, че и повече. Принципно и аз и тя имаме възможности да сме заедно, обаче от известно време насам нещо ми се покрива и си намира различни оправдания, показал съм и че дъжа много на нея, изказал съм си чувствата и мисля че за пръв път съм се държал както подобава с момиче, бях мил, нежен и внимателен и всички лиготии които изисквате. Постарах се в и секса колкото можах, та питам аз женската част, какво би ви накарало да се отдръпнете така изведнъж, освен ако не е забила някой друг и не иска да ми го каже ???


Може наистина нещо да не е искала да се обвързва, а може и да е срещнала някой друг и да си е въобразила, че трябва него да преследва, защото изглеждал еди-как си и т.н.. Издири я от някъде ( след като сте правили секс, значи поне телефона и имаш или намери друг начин, нз..) и я питаи лично какво е станало, че да се отдръпне.. Нямам идея, аз лично не бих постъпила така, но.. Е, успех с момичето. :wink:

GaNgStAz
08-10-2007, 20:12
Най добре поговорете и се изяснете, така поне от нея ще разбереш поради к'ва причина се държи така с теб.. Няма как да ти се оправдае като й кажеш, че искаш да си поговорите ;] Успех.

08-10-2007, 20:24
ей това е, като ви сваляме звезди и сме добри ви омръзваме щот ви играем по свирката и шута, като сме лоши ревете и пак шута, хич и няма да и званя повече и без това ми се лепят като на мед, колко момичета отрязах заради нея, не че не бих отрязал още 100 пъти по толкова само за да съм с нея, ама иди обяснявай, на кой му пука за чуждата любов, всеки гледа само себе си :?

Dead`Paladin
08-10-2007, 20:26
ей това е, като ви сваляме звезди и сме добри ви омръзваме щот ви играем по свирката и шута, като сме лоши ревете и пак шута, хич и няма да и званя повече и без това ми се лепят като на мед, колко момичета отрязах заради нея, не че не бих отрязал още 100 пъти по толкова само за да съм с нея, ама иди обяснявай, на кой му пука за чуждата любов, всеки гледа само себе си :?


=D>

08-10-2007, 20:30
поне да звънне и да ми каже забих се с друг, ходи се снимай че да ми е гадно и да хващам пътеките, това криенката е най-смешното нещо, при положение, че сме малко над тинейджърската възраст.
няколко пъти ми каза че си има проблеми от различен характер, но вече се чудя какво става, а и този разговор ще е соста труден и предполагам че и ниищо да няма може да скапе нещата

tuzaro
08-10-2007, 20:37
е*и и майката и давай към следващатата има някой момичета който са много неблагодарни към нас...

08-10-2007, 20:49
е*и и майката и давай към следващатата има някой момичета който са много неблагодарни към нас...

явно това, че сме добри към тях е само в наш ущърб, ставаме прекалено лесни и безинтересни, дано всичко да е само в главата ми, защото е невероятна и бих я сменил за всички останали вкупом, как да и го обясня?
и да и го обясня едва ли ще разбере
или ще го разбере по някакв друг начин, но не и по този по който го чувствам аз

08-10-2007, 21:15
всичко това ме кара да се скапвам и да ям шоколад, а от него се обривам и ставам още по зле :( , няма ли една свястна на тоя шибан свят бе :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

koalka
08-11-2007, 07:13
Явно не иска да поддържате връзка, не знам.

08-11-2007, 07:32
интересува ме какво обикновенно ви кара да постъпвате така за да открия причината в себе си ( ако е там де )

lilit_666
08-11-2007, 08:01
Мене попринцип не ми харесват прекалено нежни и добрики.
Харесвам по-диви мом4ета с разли4но мнение от моето.
Нали все пак трвбва да има за какво да комоникираме!
Дръж си се естествено,штото след няколко седм.ште ти писнеот лиготии
и тя ще разбере ,4е това не си ти,а може и тя като мен да не харесва лиготии :smt011

alkobalko
08-11-2007, 09:25
Причините са много и за да разбереш истинската, най-добре поговори с нея.

08-11-2007, 13:38
мисля че такъв разговор ще се отрази доста зле и на двамата ако причините и са напрегнато ежедневие и проблеми и ще я съсипе, започвам да мисля че я търся прекалено често и това я дразни донякаде, за това ме интересуваше коя е причината поради която бихте започнали да се криете, този разговор ще го оставя за следващия път като се видим, ако има такъв де

08-11-2007, 13:40
Мене попринцип не ми харесват прекалено нежни и добрики.
Харесвам по-диви мом4ета с разли4но мнение от моето.
Нали все пак трвбва да има за какво да комоникираме!
Дръж си се естествено,штото след няколко седм.ште ти писнеот лиготии
и тя ще разбере ,4е това не си ти,а може и тя като мен да не харесва лиготии :smt011

аз си се държа естествено, любовта ме кара да се държа по такъв начин защото искам да и угодя за всичко и да се чувства кралица в ръцете ми, ама то няма как човек да ви задоволи всички прищевки, поне в това съм се уверил многократно

08-11-2007, 18:51
Ами оста ви я малко да подиша дай и малко време да обмисли нещата после и се обади питай защо така е постъпилаи й я попитай за причината дали има друг ако има си хаващай друга :lol:

Krem4eto
08-11-2007, 18:58
Запознах се с момиче, по нейна инициатива, от друг град, писахме си доста и се срешнахме няколко пъти и за мен поне всичко беше върховно и естествено се влюбих до уши, че и повече. Принципно и аз и тя имаме възможности да сме заедно, обаче от известно време насам нещо ми се покрива и си намира различни оправдания, показал съм и че дъжа много на нея, изказал съм си чувствата и мисля че за пръв път съм се държал както подобава с момиче, бях мил, нежен и внимателен и всички лиготии които изисквате. Постарах се в и секса колкото можах, та питам аз женската част, какво би ви накарало да се отдръпнете така изведнъж, освен ако не е забила някой друг и не иска да ми го каже ???

Попитай я лично,но може би има друг...Разтоянията не събират,те разделят!Имала съм връзки от друг град и в двата случая момчето се отказа!

XxX*MeTaJL^BiTcH*XxX
08-12-2007, 10:26
Vsi4ko moje da e stanalo...mojei da e iskala samo flirt4e i sexi 4ao 4ao... :roll: