PDA

View Full Version : Искаше да говорим, а сега все едно, че не ме познава.



08-10-2007, 21:04
Haresvam edno mom4e.predi niakolko dena bqhme na edin kupon i s edni priqtelki se razbrame kato piinem malko te da otidat i da mu kajat 4e go haresvam.Taka i stana samo 4e az se ponapih dosta.Te otidoha i go pitaha dali me haresva i toi e kazal"v momenta ne".Sled izvestno vreme pomnq 4e toi doide pri men i kaza 4e iska da govorim.Az bqh dosta piqna i ne osuznavah kakvo govorq.Toi me popita dali zaradi nego sum se napila(demek me popita dali naistina go haresvam samo 4e s drugi dumi)i az mu kazah 4e neznam.Polse me popita otnovo i mi kaza da mu otgovorq 4e da znae kakvo da pravi,az mu kazah me....Dnes se vidqhme a toi ne mi prikazav i se pravi 4e ne me vijda....Za6to postupva taka....Izlugali 4e ne me haresva samo za6toto bqh piqna i ne vqrva6e 4e i az go haresvam.....pls napi6ete kakvo mislite.6te sum vi mnogo blagodarna

Moderated by koalka
т.7 от Правилника!

08-10-2007, 21:06
Ти си тъпачка!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Пълна!

08-10-2007, 21:10
трябваше да му кажеш ДА, и сега темата ти да е "напих се и ме шибаха 6-тима"

Atika
08-10-2007, 21:10
Ами мисля ,че пияните жени са грозна гледка .. може да се е разочаровал .. а и нали е казал ,че не те харесва .. Може би пияна НЕ те е хааресал още повече!.. Малко е тъпичко да те подминава .. но нека мъжката част от форума даде по компетентно мнение ..

tuzaro
08-10-2007, 21:15
Ами мисля ,че пияните жени са грозна гледка .. може да се е разочаровал .. а и нали е казал ,че не те харесва .. Може би пияна НЕ те е хааресал още повече!.. Малко е тъпичко да те подминава .. но нека мъжката част от форума даде по компетентно мнение ..и азкат видя пияно момиче и направо ми се повръща много е грозна гледката,и мен така да ме бяха питали дали харесвам дадено момичче и аз щях да кажа не!

kofti_nick
08-10-2007, 22:30
Ах ах този алкохол :) ](*,)

DIVINE_TIME
08-10-2007, 22:33
Според мен цялостния ти подход изобщо не е правилен. Най-голямата глупост е,че си била пияна... След това,че си помолила приятелките ти да говорят с него за ТВОИТЕ чувства. Това не е првилно! По-голямо впечатление можеш да му направиш,ако сама му споделиш какво чувстваш към него! В крайна сметка това сте вие,вашите чувства и евентуално вашата връзка-неща,които засягат само вас двамата..

sladkish_14
08-11-2007, 14:41
#-o Божичко ами да многоооо те е харесал,много....Как може бе ние момичетата трябва да имаме повече достойнсво!КАК може да се напиеш?Честно много си го впечатлила,с това че изглеждаш лесна,пияна,и изобщо не си знаела кво говориш...Та даже не си спомняш точно всичко..Няма и да те погледне :roll: [-(

Dead`Paladin
08-11-2007, 14:49
гледката на пияна жена е много грозна... :smt011