PDA

View Full Version : Без диско



GoLdy
08-10-2007, 22:05
znam 4e ima podobni temi no ne namiram otgovor v tqh zaradi tova 6te pusna tazi
az sum 14 godi6no momi4e i maika mi ne me pu6ta na diskoteka . az sum super otgovorna i nqma pri4ina po koqto da ne me puska- ne piq, ne pu6a, ne pravq gluposti ,mislq predvaritelno za vsqka svoq postupka. Tq mi glasuva golqmo doverie kakto i az na neq. Az sum zaslujila tq da me puska ot vreme na vreme no tova ne se polu4ava. Probvah da govorq s neq i pak ne se polu4i. Ako ida az 6te sum s pridrujitel i nqma da gafq nikude. Otgore na vsi4ko jiveem v maluk grad i pove4eto mi vrusnici sa nonstop po zavedeniqta. O6te po-tupo stava 4e mom4eto koeto haresvam e cql den na rabota i izliza s priqteli na disko i tva e edinstveniq moment da go zaseka i na men mi stava o6te po-kofti. MOLQ POMOGNETE MI , KAJETE MI KAK DA OBEDQ MAIKA DA NE MI DAVA VE$EREN $AS I DA ME PUSNE NA DISKOTEKA ! i molq bez psuvni i prostotii

Поправено от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

bulgarche
08-10-2007, 22:09
Мисля че трябваше да споменеш че става дума за така наречениете "нощни" дискотеки. Мисля че не е хубаво да се ходи по такива места

FelisDirus
08-10-2007, 22:18
Е, не знам, ти така си го написала все едно от нас зависи дали ще отидеш или не.
Аз.. искала съм да ходя, не са ме пускали, лъгала съм, не са ме хващали, но по-добре не прави глупости.
Иначе не знам кво друго да ти кажа, пич.

shadow4e
08-10-2007, 22:25
Иначе не знам кво друго да ти кажа, пич.
Къддли, Голди е момиче :)
Майка ти не трябва само на теб да ти има доверие, а и да познава хората, с които ще си, за да знае, че ако стане нещо, ще има кой да ти помогне. Но разбира се, трябва да смята, че са свестни и за предпочитане да има поне 1 на 17-18 години :)
Нея не я е страх от това, което ти ще направиш, а това което другите могат да ти направят.

08-10-2007, 22:30
Мисля че трябваше да споменеш че става дума за така наречениете "нощни" дискотеки. Мисля че не е хубаво да се ходи по такива места
Определено си прав! :|

ProstoAz
08-10-2007, 22:31
На 14 наистина си още малка за нощни.
Дискотеките и момчетата няма да избягат, изчакай още 2-3 години, докато почнеш да ходиш по тях. И аз като бях на 14 си мислех, че много изпускам като не ме пускат да ходя по нощни, но после разбрах, че всъщност нищо интересно не съм изпускала. Едно 14-годишно дете няма какво да прави по такива дискотеки. :wink:
И все пак по темата - ако обясниш на майка ти всички причини, поради които искаш да ходиш на дискотека, ако и кажеш с кой ще отидеш, до колко ще седиш и кой ще те изпрати до вкъщи, може и да се съгласи. На мен лично не ми се вярва, че разумен родител ще се съгласи да те пусне, но... пробвай, щом ти е толкова зор. :wink:

08-10-2007, 22:33
На 14 наистина си още малка за нощни.
Дискотеките и момчетата няма да избягат, изчакай още 2-3 години, докато почнеш да ходиш по тях. И аз като бях на 14 си мислех, че много изпускам като не ме пускат да ходя по нощни, но после разбрах, че всъщност нищо интересно не съм изпускала. Едно 14-годишно дете няма какво да прави по такива дискотеки. :wink:
И все пак по темата - ако обясниш на майка ти всички причини, поради които искаш да ходиш на дискотека, ако и кажеш с кой ще отидеш, до колко ще седиш и кой ще те изпрати до вкъщи, може и да се съгласи. На мен лично не ми се вярва, че разумен родител ще се съгласи да те пусне, но... пробвай, щом ти е толкова зор. :wink:
Зор ама накрая всичко ще свърши с тема "Разпориха ми дупето, как да кажа на наще" в раздел Секс...
Седи си на гъза па ти ма! :evil:

FelisDirus
08-10-2007, 22:46
Иначе не знам кво друго да ти кажа, пич.
Къддли, Голди е момиче :)
Майка ти не трябва само на теб да ти има доверие, а и да познава хората, с които ще си, за да знае, че ако стане нещо, ще има кой да ти помогне. Но разбира се, трябва да смята, че са свестни и за предпочитане да има поне 1 на 17-18 години :)
Нея не я е страх от това, което ти ще направиш, а това което другите могат да ти направят.


Знам, че е девойче, съкровище, но аз така се обръщам към жените също! :mrgreen:

bulgarche
08-11-2007, 00:30
Аз на 14 годишна възраст живях в друг град на квартира. Нямах хазяи, както и домашен телефон (на който да ме проверяват дали съм си вкъщи) и рядко съм се прибирал след 22:30. На нощна дискотека отидох само веднъж.

Ice
08-11-2007, 00:35
Нищо не изпускаш да ти кажа.Не бързай да ходиш по нощни дискотеки, на мен лично ми е супер тъпо, всякви идиоти ги има, и само си тровя нервите с глупости. :-)