PDA

View Full Version : Не мога повече ...........



Flexture
08-10-2007, 21:06
Iskam da byda edno gadno bezchustveno kopele neiskam pove4e da izpitvam 4ustva tolkova mnogo boli ot tqh 4e nemoga da go prejiveq prosto nemoga iskam da mislq samo za sebe si i da byda gadno kopele zashto nemoga???/??


Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

08-10-2007, 21:11
бате и аз искам ама не става, като сме меки душички ще страдаме всеки път

Shogi
08-10-2007, 21:20
Тъй пич..и мене ми се ще сега да не страдам и да не ми трепере душичката и всичко в мен..Ма кфо да направя..Обичаш ли..нема начин..От това боли наистина най-много...

zmey
08-10-2007, 21:35
бате и аз искам ама не става, като сме меки душички ще страдаме всеки пътXAXAXAXAXAAXXAXXAXAXAXAXAAXAXAXAXAXax :smt005

DjBaloon
08-10-2007, 21:37
Iskam da byda edno gadno bezchustveno kopele neiskam pove4e da izpitvam 4ustva tolkova mnogo boli ot tqh 4e nemoga da go prejiveq prosto nemoga iskam da mislq samo za sebe si i da byda gadno kopele zashto nemoga???/??
Radvai se,nqma po hubavo ot lubovta,sled vreme shte go osuznaesh.. poslushai me,sled vreme shte ti se iska da e taka..

sladko_dete
08-10-2007, 21:41
Както всяко нещо и любовта си има край, само че за някои тя свършва по - бързо отколкото ни се иска и от това наистина боли.Но безчувствените копелета квото искаш да станеш не чувстват нито радост, нито болка, всичко е еднакво и сиво, по добре да си обичал и да страдаш отколкото никога да не усетиш хубавото чуство на любовта...

DIVINE_TIME
08-10-2007, 22:37
Всеки човек има трудни моменти и се сблъсква с проблеми и разочарования! Съберете сили да ги преодолеете и ще срещете истинската любов,която ще ви покаже защо е безмислено да си "безчувствено копеле"!

neverand
08-10-2007, 23:31
защото си внушаваш ч ене можеш...всичкое в главата ти..

naMy4Ho_KoTe
08-10-2007, 23:49
И мен много пъти са ме наранявали и съм имала периоди, в които съм била (или поне съм се държала така) безчувствено "копеле". На 12 годишна възраст и рязах вените и даже се натрових с отрова за хлебарки, защото мислех, че няма да намеря любовта (ебати шашавото дет съм). После пораснах и се заредих с търпение. След всяка несполука си повтарях "аз съм силна" и бях. Преди 5 месеца тръгнах с едно "безчувствено копеле" и си знаех, че това е чист мазохизъм, знаех какво ще стане.. Но пък на него му се случи за пръв път да се влюби. Аз успях да изкарам на бял свят цялата романтика, обич и нежност, които той никога не е имал преди това. Даже приятелите му не могат да повярват. И аз разбрах... Малките чудеса постоянно се случват, имай търпение.

ToySoldier
08-11-2007, 03:11
рано или късно всекй разбира 4е от любовта боли,но не трябва да се от4айва6 само за6тото някой ти е "теглил 6ута",след време 6те види6 и хубавата страна на любовта :wink:

08-11-2007, 04:12
Малките чудеса постоянно се случват, имай търпение.
Or not.

08-11-2007, 06:31
Нестава! Кучките ше те мачкат до последно и това е, най-добре се самоубии! :-D

Dead`Paladin
08-11-2007, 07:04
Нестава! Кучките ше те мачкат до последно и това е, най-добре се самоубии! :-D

:-D ц ц ц ....много му помогна братле....


П.П. ...пич да ти кажа чесно ако не можеш да тьрпиш повече...самоубий се :-D ....защото болките няма да спрат винаги се намира момиче да ти направи живота черен..предполагам от това си така злобно настроен.....но ако си силен и имаш воля....да не ти пука ..щом те са гадни с теб ти защо трябва да си добьр с тях :wink:

koalka
08-11-2007, 07:07
Не можеш, защото 1.не си такъв човек и 2.хората не можем да бъдем безчувствени до такава степен да не ти пука за никой.