PDA

View Full Version : Имам нужда да им кажа...



глупачката
08-10-2007, 21:23
Като за начало искам да се извиня ако на някой темата му е тъпа или просто не му е по вкуса. Обаче аз искам да го кажа !!! Искам да ви разкажа каква глупачка съм !

Срещнах едно момче. Всички ми казаха, че той е човека за мен. Прекарахме заедно една страхотна седмица и след това се прибрахме отново в нашия град. Разказах на приятелките си за него. Те видяха искрата в очите ми и вълнението с което говорех за него май ги уплаши. Как аз ? - момичето, което е техен идол... примера в живота им ще се остави "някъф си мухльо" да й отмъкне сърцето ?!? Тъпо нали? Всеки път когато се разминавах с него умирах да го заговоря ... той безброй пъти ме канеше на кафе. А аз всеки път потръпвах и усещах отново устните му... Но ... бях смешна в очите на приятелките си. Започнах да се преструвам, че ми е напълно безразличен. А отвътре горях !!! Въпреки, че аз се държах като пълна кучка той не се отказваше... опитваше пак и пак ... Бях толкова близо... а всъщност толкова далеч ! Но един ден просто му писна ! И го разбирам. Той все още не знае, че го обичам. . Аз винаги ще го обичам .Винаги ще е в мислите ми. И въпреки, че ме смята за "тъпа курва, която се прави на неебателна" (според приятелите му) аз ще продължа да го искам !!! Да знам, че няма да бъде мой, но все още никой не може да ми отнеме правото да мечтая и да сънувам...

Искам да кажа на сегашните момичета, които са станали правежни и изкуствени като самата мен - НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ШАНСА СИ !!! Дори ако ви струва реномето пред шепа хора пишещи ви се за приятели.

Atika
08-10-2007, 21:30
Хм! Какво самочувствие .. добре де .. ако приятелките ти те имат за идол .. не би ли трябвало този "ИДОЛ" сам да взима решенията а не да бъде подвластна пионка на някого ?? 8-[ Малко странни разбирания имате за нещата .. Само искам да те попитам .. като си разбрала , че изпитваш истински чувства към това момче , така ли ще оставиш нещата .. явно ти харесва да си шматка и да се влияеш от приятелките си .. и също така за 1 седмица трудно можеш да обикнеш някого .. Слез на земята .. или поне изчакай да пораснеш и после гради някакво мнение за себе си ..

глупачката
08-10-2007, 21:43
Действието се развива в продължение на 7 месеца. А така наречените ми прятелки са 2 -3 момичета от класа, които ми имитират във всичко. Така ще оставя нещата, защото той замина да учи в друг град и вече никога няма да се видим. Пък и мисля, че съм достатъчно голяма за да имам мнение. Други въпроси и критики ?

kofti_nick
08-10-2007, 21:50
Като за начало искам да се извиня ако на някой темата му е тъпа или просто не му е по вкуса. Обаче аз искам да го кажа !!! Искам да ви разкажа каква глупачка съм !

Срещнах едно момче. Всички ми казаха, че той е човека за мен. Прекарахме заедно една страхотна седмица и след това се прибрахме отново в нашия град. Разказах на приятелките си за него. Те видяха искрата в очите ми и вълнението с което говорех за него май ги уплаши. Как аз ? - момичето, което е техен идол... примера в живота им ще се остави "някъф си мухльо" да й отмъкне сърцето ?!? Тъпо нали? Всеки път когато се разминавах с него умирах да го заговоря ... той безброй пъти ме канеше на кафе. А аз всеки път потръпвах и усещах отново устните му... Но ... бях смешна в очите на приятелките си. Започнах да се преструвам, че ми е напълно безразличен. А отвътре горях !!! Въпреки, че аз се държах като пълна кучка той не се отказваше... опитваше пак и пак ... Бях толкова близо... а всъщност толкова далеч ! Но един ден просто му писна ! И го разбирам. Той все още не знае, че го обичам. . Аз винаги ще го обичам .Винаги ще е в мислите ми. И въпреки, че ме смята за "тъпа курва, която се прави на неебателна" (според приятелите му) аз ще продължа да го искам !!! Да знам, че няма да бъде мой, но все още никой не може да ми отнеме правото да мечтая и да сънувам...

Искам да кажа на сегашните момичета, които са станали правежни и изкуствени като самата мен - НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ШАНСА СИ !!! Дори ако ви струва реномето пред шепа хора пишещи ви се за приятели.

А ти самата ,защо изпускаш този шанс ? За да бе изглеждаш "смешна" в очите на приятелките си ? Тъпа си !

sladko_dete
08-10-2007, 22:03
Аз те разбирам много добре, защото миналата година се влюбих в едно момче до полуда, а приятелките ми казваха единодушно: "Той не е за теб, само ще страдаш" И аз нали съм си вироглава не ги послушах... и въпросния "мухльо" ми направи живота ад... няма да изпадам в подробности... та, мисълта ми е, че приятелките ти са хората, които те обичат и знаят кое е най - добро за теб, не съжалявай за нещо което "не е трябвало да се случи".Разбирам че си хубава и явно имаш много обожатели, харесай си някои от тях, все някой ще те заслужава :wink:

глупачката
08-10-2007, 22:23
Не мога. Това е като проклятие. Всеки следващ е просто поредния и нищо повече. Oтносно моята външност - не е въпроса в това. А приятелите ми са просто познати, които допуснах по - близо до себе си и сега може би съжалявам. Защото по някакъв шибан начин оказват влияние върху мен.

DIVINE_TIME
08-10-2007, 22:24
Аз те разбирам много добре, защото миналата година се влюбих в едно момче до полуда, а приятелките ми казваха единодушно: "Той не е за теб, само ще страдаш" И аз нали съм си вироглава не ги послушах... и въпросния "мухльо" ми направи живота ад... няма да изпадам в подробности... та, мисълта ми е, че приятелките ти са хората, които те обичат и знаят кое е най - добро за теб, не съжалявай за нещо което "не е трябвало да се случи".Разбирам че си хубава и явно имаш много обожатели, харесай си някои от тях, все някой ще те заслужава :wink:
Съгласна съм с теб,но само донякъде. ПриятелКИТЕ мноого често се оказват най-големите ти врагове и ти забиват нож в гърба,когато най-малко го очакваш... Така че аз бих посъветвала момичетата да не се влияят о мнението на така наречените си приятелки,защото приятелите са до време! Дори да направите грешка,ще знаете,че сте се спънали сами,а не че някой друг ви е бутнал!

Just_say_no
08-11-2007, 08:42
Аз те разбирам много добре, защото миналата година се влюбих в едно момче до полуда, а приятелките ми казваха единодушно: "Той не е за теб, само ще страдаш" И аз нали съм си вироглава не ги послушах... и въпросния "мухльо" ми направи живота ад... няма да изпадам в подробности... та, мисълта ми е, че приятелките ти са хората, които те обичат и знаят кое е най - добро за теб, не съжалявай за нещо което "не е трябвало да се случи".Разбирам че си хубава и явно имаш много обожатели, харесай си някои от тях, все някой ще те заслужава :wink:
Съгласна съм с теб,но само донякъде. ПриятелКИТЕ мноого често се оказват най-големите ти врагове и ти забиват нож в гърба,когато най-малко го очакваш... Така че аз бих посъветвала момичетата да не се влияят о мнението на така наречените си приятелки,защото приятелите са до време! Дори да направите грешка,ще знаете,че сте се спънали сами,а не че някой друг ви е бутнал!


Съгласна съм с дивайн тайм. Никога не можеш да си сигурна кой какво ти мисли. Но хубавото е, че си се озъзнала макар и не точно навреме, но пък човек се учи от грешките си и това ще ти е като обеца на ухото от тук тататък. :wink:

alkobalko
08-11-2007, 09:17
Вие собствено мнение нямате ли или се оставяте другите да ви контролират? Толкова ли не можете сами да взимате решения за живота си?
Какво като момче ти е отмъкнао сърцето, в това няма нищо лошо и срамно. Сама си направила грешката да слушаш другите, а не сама да решиш какво да правиш. Ако има все още шанс за вас се опитай да му обясниш как стоят нещата. Ако не, това да ти е за урок да не се поддаваш на чуждото мнение.

flora23
08-11-2007, 20:58
mi to te ni6to ne sa ti kazali tiq taka nare4eni "priqtelki" do kolkoto shva6tam ti sama si si go pri4inila tova vse pak tovoeto 6tastie ne e li po vajno ot nqkvi si pikli? :-s men ako pita6(ne 4e go pravi6 de ama az da si kaja :wink: ) potursi go! vqrno 4e e minalo dosta vreme no kakvo ot tova ako ima6 nakakva vuzmojno st svurji se s nego 4eraz poznati ili nz.. no ako naistina misli6 4e go obi4a6 ne tr da ostavq6 ne6tata taka a da poeme6 vs v svoi ruce.vse pak toj se e opitval da te spe4eli vupreki vsi4ko,e sega e vremeto i ti da se pomu4i6 malko.a gorespomenatite "poklonni4ki" ako sa ti iskatinski priqtelki nqma da im puka dali e "muhljo", v koeto dulboko se sumnqvam,a 6te se radvat za teb...a koj znae moje i da posledvat primera ti :wink:

08-11-2007, 21:02
Egati priqtelkite,egati idola... :shock:

ZaHaRcHe
08-11-2007, 22:22
Ako te sa ti istinski priqtelki biha iskali da si 6tastliva a ne da govorqt taka.. tova ozna4ava 4e ne te uvajavat ili 4e ti zavijdat zatova ostavi gi kaji mu kakvo 4uvstva6 i bydi 6tastliva

Just_say_no
08-12-2007, 09:34
Абе може и да е постъпила тъпо, но според мен поне се е осъзнала. Еми ще те боли, ще ти е криво... но все пак припомни си, че той може би вече има свой собствен живот и ти нямаш правото да му се намесваш особено след това, което е станало. :|

miloto_girl_4e
08-12-2007, 09:45
Честно казано не разбирам логиката ти ...
Какво според приятелките ти ти си момиче, което не се интересува от момчета, което не може да обича, да мечтае за някое момче и да се бори за него ?
И ти заради това заряза момче, по което си падаш адски много ?
Само, защото искаш да си техният "идол" ? :shock:
Еми естествено, че няма да си пропускам шанса заради такива неща, заради, които ти си го пропуснала...