PDA

View Full Version : Объркана съм....обичам ли го още?



08-10-2007, 22:08
zdraveite,iskam da vi razkaja za moqt problem dano nqkoi moje da mi pomogne
zna4i s gajeto mi sme zaedno ot dosta vreme i toi ot nqkolko meseca jivee v drug grad no se vijdame vseki uikend i vse pak vupreki 4e kazvat 4e kato ima razstoqnie horata ne si omruzvat no nqkak si ve4e ne sm sigurna 4e go obi4am kato predi i ...oburkana sm i se 4udq dali sled kato si tolkova vreme s gajeto si tova e normalno i dali tva da sm s nego vse oshte sled kato ne sm uverena v 4uvstvata si ili po skoro da tursq silnata lubov... Vie kakvo bihte predpo4eli ?
Ili po skoro trqbva da si postavim neshto kato izpitanie na 4uvstvata ??


Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

DIVINE_TIME
08-10-2007, 22:12
АМИ... :smt017 По принцип,когато хората са далеч един от друг и се обичат много,не могат да си се наситят като се видят... Не мога да отговоря с точност на въпроса ти дали да продължиш тази връзка. Ти най-добре познаваш себе си,приятеля си и чувствата,които изпитваш към него. Ако смяташ,че вече не е същото и че не го обичаш по-добре прекрати връзката,няма смисъл да се живее в лъжа.

sladko_dete
08-10-2007, 22:14
Може би си свикнала без него, явно чувствата са ти намалели, ако не ти е толкова хубаво с него както преди, не се чуди и прекрати този фарс.Аз лично бих търсила силната любов, но ти си решаваш...

08-10-2007, 22:15
nz 4esno kazano toi mi e kato nai dobur priqtel dava mi vsi4ko ot koeto se nujdaq tui kato v momenta sm v dosta losh moment i nqmam po4ti nikakvi priqteli.... i az naistina se nujdaq ot nego no ne sm sig dali oshte go obi4am tolkova silno vupreki 4e to ne moje da e kato ot samoto na4alo... nz poprncip se 4uvstvam dobre s nego no dali si zaslujava ...ako nqmam 4uvstva...

08-10-2007, 22:21
znam 4e sig vi molq da mi otgovorite na neposilen vupros no... vse pak izkajete mnenie tui kato za men e naistina vajno... :roll:

DIVINE_TIME
08-10-2007, 22:26
Щом нямаш чувства не си заслужава,той пък може да има и ти да го принуждаваш да живее в заблуда.А относно това,че ти е нужен.. Можете да останете много добри приятели!

Dead`Paladin
08-10-2007, 23:01
в друга тема написах отг. ми : развод...

и на теб го казвам...развод :lol:

neverand
08-10-2007, 23:29
Ами...вижте се още няколко пъути и тогава ще разбереш какво да правиш ;)

iveto89
08-11-2007, 06:35
nedei burzai,daite si 6ans,vse pak ste bili tolkova vreme zaedno,samo zaradi edno razstoqnie i tvoqta oburkanost ne si struva.ao e svqsno mom4eto ....opitaite.vsqka vruzka preminava s hubavi momenti i ne tolkova...

koalka
08-11-2007, 07:25
Може и да си липвате и да се обичате повече, но го има и другия момент, че може да се отдалечите един от друг и да бъдете несигурни в чувствата си, говори с него най-добре и решете какво ще правите.

Presley
08-11-2007, 07:40
Ами нищо не е вечно.Ти си усещаш,ти энаеш какво чувстваш..няма как ние да ти кажем.Просто един ден остани сама и обмисли добре нещата,не вэимай прибърэани решения и в никакъв случай не се ръководи от написаното във форума -решението е твое.Все пак каэваш,че връэката ви е сериоэна,така че помисли добре.Ако вече не е същото ,просто поговори с него и му приэнай...както каэах- нищо не е вечно.Може пък да останете приятели и това е вариянт.Ти самата каэа,че той ти е най-добър приятел и в тоэи труден период ти дава всичко,от което имаш нужда.И все пак да не эабравиш и него...обсъдете работата,эа да няма смъртни случаи и депресии :lol: :lol: :lol: !И не прибърэвай (повторих го 100 пъти,но е доста важно :-D )!А и едно не си каэала-той эа постоянно ли ще живее там?

P.S:Да не би да има някой нов екэемпляр около теб? :-D

sherry
08-11-2007, 07:49
Дай си малко време,може да е моментно това...
От колко време ходите?

sexy_for_you
08-11-2007, 09:43
Ние не можем да ти кажем дали го обичаш или не.Ти си преценяваш дали искаш да останеш с него или да търсиш по-силни чувства.Решаваш сама.УСПЕХ!Дано направиш най-добрия избор за себе си!

alkobalko
08-11-2007, 13:46
Не веднъж съм казвала, че за мен връзка от разстояние е невъзможна. Изясни си чувствата към него и ако не го обичаш, поговори с него и му обясни.

08-12-2007, 00:39
ami zaedno sme ot 1 godina i 2 3 meseca
toi jivee tam za postoqnno
a pokrai men nqma nikogo osven bivsheto mi gaje s koeto izlizah dnes na kafe i toi razbra i skusa s men..... i sega sm se sduhala totalno :smt010

08-12-2007, 00:40
nz 4esno kazano ako me popitate dali iskam da sm pak s nego ne znam kakvo bih kazala.... naistina sega mi e super gadno daje ne moga da spq no
moje bi e za dobro... moje bi taka trqbvashe da stane nz toi sig shte poiska da se sdobrim a az nz dali iskam ili trqbva da se ostavq da mi mine i... da prekratq vsi4ko