PDA

View Full Version : Не ме възбужда вече



antoniaa_
08-11-2007, 06:46
здравейте, искам да споделя проблема си с вас.от 1г и 3 месеца си имам приятел...всичко беше окей до около преди 1 месец.досега винаги ме е възбуждал, но сега вече не е така...на мен ми е много гадно,защото много си го обичкам и неискам да се разделим.но признавам си аз сам млако егоистка и ми става мн гадно,защото на него му се случва по някога да свършва по 3 пъти на ден, а тои никога не ме карал да свършвам.незнам вината в мен ли е .... ;(.

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

alkobalko
08-11-2007, 06:49
Говори с него, споделяй какво ти харесва и възбужда.

marto91
08-11-2007, 06:52
da pogovori si s nego kaji mu ne me vazbujdash taka i kaji da pravi neshtata kadet te vazbujdat!napalno podkrepqm aleandra

`Death`Whore``
08-11-2007, 06:55
Често проблемът е в жената. И е психологически. Не обвинявай него - сигурно момчето се старае. А последно какъв е проблемът - че не свършваш или че не те възбужда? Няма как ей така да започне да не те възбужда.

Renate_Feliqr
08-11-2007, 06:59
Spored mene tova e na4aloto na kraq.Iskrenno se nadqvam da gre6a macka no..spored mene e tova.Vse pak pogovorete moje pak vsi4ko da se dalji na nqkakvo psihi4esko raztroistvo ili stres,nqkakvi problemi v semeistvoto i mnogo drugi faktori koito reflektirat varhu nego i v 4astnost varhu tebe.