PDA

View Full Version : Усмивката



08-11-2007, 09:44
Iskam da pitam momi4etata. Predstavete si situaciqta: 4esto se slu4va da se zasi4ate s nqkoe mom4e (v diskoteka,kafe) i vi kefi dosta van6niqt mu vid. Oba4e vaprosnoto mom4e vinagi e seriozen i daje ponqkoga namra6ten. Pre4i li vi tova i bi li vi nakaralo da ne go haresvate? (ne se usmihva)

Поправено от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

Jamalska
08-11-2007, 09:57
Хм...харесвам усмихнати хора щото значи че може по-лесно да се запознаеш с тях...
Ама некфи мрачни мъже- :smt007 :)

`Death`Whore``
08-11-2007, 09:58
...и ако изляза с него, да се депресира през цялото време?

Decu
08-11-2007, 09:59
Аз лично съм за по-усмихнат батко O:) :-D :-D Според мене си е важно =P~

nata6ka
08-11-2007, 10:12
i az sam 'za' ysmivkata ama dne6nite 'gazari' i vsqkakvi takiva mn rqdko se ysmihvat 4e da se pravqt na golemite maje

Blacklisted
08-11-2007, 10:18
И трябва ли да се усмихвам постоянно? Като съм сам рядко се усмихвам.

Decu
08-11-2007, 10:21
И трябва ли да се усмихвам постоянно? Като съм сам рядко се усмихвам.

Еми естествено е, че не може винаги да си ухилен :P


Oba4e vaprosnoto mom4e vinagi e seriozen i daje ponqkoga namra6ten.

Само дето нейния възлюбен е винаги...

`Death`Whore``
08-11-2007, 10:22
Депресарите са постоянно сами и намръщени. Човек може да е сам и да се чувства добре...

Blacklisted
08-11-2007, 10:26
^ грънци.

`Death`Whore``
08-11-2007, 10:27
А след като ти е гадно да си сам, защо не си постоянно с други хора?

AliceSw
08-11-2007, 10:28
що бе има хора, на които им прилича да не се усмихват, пак могат да са весели или дръжелюбни, но да не се усмихват, един познат е така, мн симпатичен, но като се усмихне изглежда като някакъв дебил

Obsession
08-11-2007, 10:28
Предпочитам усмихнати хора. Мн ясно, че няма да се хилиш като изтърван, ама на определено момиче можеш да се усмихваш винаги :-) Не говорим за :-D :-D :-D през цялото време. Пък и човек винаги е по-привлекателен, когато се усмихва :-) :-)

Blacklisted
08-11-2007, 10:28
Не ми е гадно да съм сам :) просто не се усмихвам, мен си ми е добре, просто не рефлектира на лицето ми. Даже много обичам да съм сам, хората ме изморяват от време на време :lol:

`Death`Whore``
08-11-2007, 10:30
Аз пък съм олигофренка и си се усмихвам самичка редовно :)

Swinkenhoffer
08-11-2007, 10:46
повече харесвам захилени хора...
дори и сама си се смея. :D

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-11-2007, 11:06
и аз предпочитам засмените.. само да ми разваля настроението ли .. нее мерси мога и сама да го правя :smt016

FelisDirus
08-11-2007, 11:14
Не харесвам мрачни хора. Просто не ми е готино с тях.

Madness
08-11-2007, 12:45
Усмивкатааа...тя водии двама млади... :smt020

b0Nb0n
08-11-2007, 12:59
,,edna usmivka razkrasqvata tvoqta du6a a pyk dve usmivki promenqt sveta''

loyal_88
08-11-2007, 13:11
,,edna usmivka razkrasqvata tvoqta du6a a pyk dve usmivki promenqt sveta'' Абе взимаш един бонбон от тия в подписа ти и ще си разкрасиш много душата :lol: Ако удариш и 1 линия ще ти е още по весело ;)
Иначе аз поне не се усмихвам без повод (за щастие)... А и да има повод пак избягвам. Сигурно не ми отива :-s

Margy
08-11-2007, 13:18
a[N]D[i]T[k]a]и аз предпочитам засмените.. само да ми разваля настроението ли .. нее мерси мога и сама да го правя :smt016

И аз също :-D

Disrespect
08-11-2007, 13:20
повече харесвам захилени хора...
дори и сама си се смея. :D

ето! момиче си!
:-D

аз пък не се смея...тъпо и депресирано копеле съм и цивря по цял ден 8)

Blacklisted
08-11-2007, 13:23
^must be emo :o

ProstoAz
08-11-2007, 13:25
Едно от първите неща, които гледам и ми правят впечатление в един човек (било то момче или момиче) е усмивката.

_`SoMeThInG_StRaNgE`_
08-11-2007, 14:02
Аз харесвам усмихнатите хора! :D

naMy4Ho_KoTe
08-11-2007, 14:19
Въобще не би ми попречило. Опита ми е показал, че и най-заклетия темерът може да се усмихва предоволно, стига ти самият да си весел човек.

Violenza
08-11-2007, 14:26
Харесвам сериозни хора. По-добре от лигльo.
А и това, че се държи по-сериозно, не означава, че не се усмихва.

Лиз(:
08-11-2007, 16:28
,,edna usmivka razkrasqvata tvoqta du6a a pyk dve usmivki promenqt sveta''
Еваларка,брат(: В тая фраза колко истина има...
Харесвам усмихнати хора (:

Nobody
08-11-2007, 16:39
Аз гледам да се усмихвам често. Независимо дали според другите има причина. Но понякога не го правя, а съм сивите и мрачни хора, това с в моментите, когато искам да съм сам със себе си и искам другите да видят, че са нежелани.

08-11-2007, 21:29
Харесвам сериозни хора. По-добре от лигльo.
А и това, че се държи по-сериозно, не означава, че не се усмихва.

To4no taka,az prosto se durja seriozno. Tva e to4noto. To4no namru6ten - ne vinagi. Usmihvam se,no po-rqdko. TUpoto e 4e nqkoi hora talkyvat serioznoto durjanie s visokomerie

blqqh
08-12-2007, 08:47
Аз пък мога да кажа,че постоянно се усмихвам.Ако някой ми говори нещо и аз не схващам за кво говори пак си се усмихвам ,и той си мисли че съм разбрала,аахах:Д В училище ми се е случвало два три пъти да ме питат съученици какво ми е,понеже не съм била ухилена както винаги!!:)

Blacklisted
08-12-2007, 09:04
^Дам, ей т'ва много го мразя.

Juicy_Lucy
08-12-2007, 09:09
Аз пък съм олигофренка и си се усмихвам самичка редовно :)

:-D и аз доста често.

а това,че не съм виждала момчето да се усмихне ,в никакъв случай не би ми попречило да се запозная с него ;]

b0Nb0n
08-12-2007, 12:53
Харесвам сериозни хора. По-добре от лигльo.
А и това, че се държи по-сериозно, не означава, че не се усмихва.
i kvo ob6to ima usmivkata s tva dali si seriozen tva 4e si usmihnat na4i 4e si ne seriozen li ne sym syglasen i kato vidi6 nqkoi koito se e usmihnal i mu e dobre i 6tastliv ne ti li stava edno takova priqtno i na teb ne te li karat drugite hora koito sa usmihnati da se usmihne6 i ti pone pri i pri men e taka trqbva da se nau4ite se radvate i na 4ujdoto 6tastie ne samo na 4ujdoto ne6tastie trqbva da ste malko po otvoreni kym horata a ne zatvoreni v sebe si i namru6teni mislq 4e na nikoi ne mu e priqtno da gleda se qdosani hora a usmihnati

`Death`Whore``
08-12-2007, 12:54
Девойки, има огромна разлика между намусен и неусмихнат човек. :)

smile_and_shine
08-14-2007, 18:42
аз съм за усмивките... \:D/ и особено ако са от сърце, направо ти стоплят душицата, независимо дали познаваш човека отсреща, дето ти се е усмихнал.
абе не знам, ама в последно време май доста се навъдиха едни, кото се мръщят и си мислят, че така могат да направят Якото впечатление. не ги разбирам тези... :-k

Blacklisted
08-14-2007, 18:48
:evil:

Ф
08-14-2007, 18:56
..най-къстото разстояние ..

Octofunk
08-14-2007, 19:11
На усмивка се отвръща с усмивка. :-)

~BoRn^InLoVe~
08-14-2007, 21:57
по принцип мислех че не ми прави впечатление,но преди седмица някъде се заговорих с две момчета едното беше направо супер обаче доста сериозен а другия малко по пълен обаче се хилеше/е не се хилеше но имаше адска усмивка/така яко че той ми направи по голямо впечатление...тъй че май са кефя на усмихнати хора :-D

sh3_1s_7h3_0n3
08-14-2007, 22:23
предпо4итам по-ведри хора, по-усмихнати и лъ4езарни, но пък всеки си има и тежки моменти и е нормално понякога 4овек да е по-мра4ен, по-замислен, по-сериозен... в такъв слу4ай не ми пре4и, но пък, ако е няк'во перманентно състояние... хм...к'во пък... ще го изкарам от него 8) особено като ме за4аткат лимките :roll: 8-[
дори има нещо сладурско в тези сериозни физиономии :roll: 8)

SuNsEt
08-14-2007, 22:56
ами щом е намръщен,предполагам и 4е ще е мъл4алив :wink: зависи от 4овека...красотата не е най-важното нещо :wink: аз например бих го заговорила...така и така нищо няма да губя,защо да не се пробвам,може и да стане нещо :-D тази тема не подсети за едно спомен4е...Обичай този, който те ревнува и по някога на срещите мълчи, а не този, който те целува и говори за твоите хубави очи. :wink:

belerofone
08-14-2007, 23:02
Депресарите са постоянно сами и намръщени. Човек може да е сам и да се чувства добре...

Колко обмислен отговор даваш....Как точно реши че хората които са сами и намръщени ОБЕЗАТЕЛНО са "депресари"...

По темата....Драги мой , не си мислете , че усмивката е за всеки...."Готините" "пичове" по дискотеките , чийто външен вид толкова ви грабва вниманието си знаут идеално колоко са прекрасни и не намират за необходимо да ви печелят и с нещо друго като "баналната " усмивка....Съществува и обратния вариант , но значително по рядко....

Поздрави...

Blab
08-15-2007, 00:42
хм, високомерие?зависи от излъчването...и все пак, когато си усмихнат показваш на другите, че ти е добре, недепресиран, лъчезарен човек.
През повечето време съм усмихната, на много от хората им е странно и ме питат пила ли съм или к'во, но просто съм си такава и на хората им е гот да са около мен, защото усмивката не слиза от лицата им:))
Хубаво е човек да е усмихнат, но не във всяка ситуация е най-доброто поведение.
Имам приятелка, която не се харесва усмихната, но няма такова нещо...Щастливият човек озарява в радиус!:)Няма грозен усмихнат човек, защото той просто сияе:)

Violenza
08-15-2007, 06:44
Харесвам сериозни хора. По-добре от лигльo.
А и това, че се държи по-сериозно, не означава, че не се усмихва.
i kvo ob6to ima usmivkata s tva dali si seriozen tva 4e si usmihnat na4i 4e si ne seriozen li ne sym syglasen i kato vidi6 nqkoi koito se e usmihnal i mu e dobre i 6tastliv ne ti li stava edno takova priqtno i na teb ne te li karat drugite hora koito sa usmihnati da se usmihne6 i ti pone pri i pri men e taka trqbva da se nau4ite se radvate i na 4ujdoto 6tastie ne samo na 4ujdoto ne6tastie trqbva da ste malko po otvoreni kym horata a ne zatvoreni v sebe si i namru6teni mislq 4e na nikoi ne mu e priqtno da gleda se qdosani hora a usmihnati
Ти правишли разлика между "ядосан, намръщен" и "човек, който не се е усмихнал на улицата"?
По твоята логика всички трябва да си вървят сами и да си се усмихват.
Не казвам, че е лошо, но понякога на хората не им е до усмивки.
Аз като вървя сама по-рядко се усмихвам, такава съм си, изобщо не ми пука какво ще си помислят околните и т.н. Естествено понякога се сещам за нещо смешно или хубаво и се усмихвам и мога да ти кажа, че тогава ме гледаха толкова странно, все едно съм някаква луда, което е тъпо.

И както каза госта в края на миналата страница - доста хора ни приемат като "надути" ... абсолютни глупости.

Не можете да определяте човек по това дали се усмихва на улицата...

Не мен лично момче със сериозен поглед би ми направило много по-добро впечатление.

VaNicHkaa
08-26-2007, 22:32
Кефя се и на усмихнати и на сериозни стига да са хубави..много често ако ти им се усмихнеш първа ще последва и отговор..така правя аз но не все едно че се усмихвам на него а така си се смея и когато го погледнеш изглежда че му се усмихваш и той се кефи ..дали го показва пак с усмивка или не няма значение защото няма момче което да не разбера знака ( ако е много тъп само тогава може да не разбере )